Development (4.4.x) - en to hy translation catalogue (1717 entries)

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
hy: 'caller_get_posts'-ը հնացած է։ Դրա փոխարեն օգտագործեք 'ignore_sticky_posts'։

en: #%d (no title)
hy: #%d (առանց վերնագրի)

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
hy: %1$s %2$s %3$s կարգի լրահոսը

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
hy: %1$s %2$s %3$s մեկնաբանությունների լրահոսը

en: %1$s %2$s %3$s Feed
hy: %1$s %2$s %3$s լրահոսը

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
hy: %1$s %2$s %3$s պիտակի լրահոսը

en: %1$s %2$s Comments Feed
hy: %1$s %2$s մեկնաբանությունների լրահոսը

en: %1$s %2$s Feed
hy: %1$s %2$s լրահոսը

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
hy: %1$s %2$s գրառումների լրահոսը %3$s հեղինակից

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
hy: %1$s %2$s &#8220;%3$s&#8221; որոնման արդյույքների լրահոսը

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
hy: %1$s %2$s, %3$s ժ. %4$s:%5$s

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
hy: %1$s (սկսած %2$s-ից; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
hy: %1$s (սկսած %2$s-ից; այլընտրանքներ չկան)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
hy: %1$s (սկսած %2$s-ից; դրա փոխարեն օգտագործեք %3$s)

en: %1$s - Comments on %2$s
hy: %1$s - Մեկնաբանություններ %2$s-ում

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
hy[0]: %1$s մեկնաբանություն՝ <span class="screen-reader-text">%2$s գրառման համար</span>
hy[1]: %1$s մեկնաբանություն՝ <span class="screen-reader-text">%2$s գրառման համար</span>

en: %1$s [Autosave]
hy: %1$s [Ինքնապահպանում]

en: %1$s [Current Revision]
hy: %1$s [Ընթացիկ խմբագրություն]

en: %1$s and %2$s.
hy: %1$s և %2$s։

en: %1$s at %2$s
hy: %1$s, ժ. %2$s

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
hy: %1$s-ը <strong>հնացած է</strong> %2$s տարբերակից սկսած, առանց առկա այլընտրանքների։

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
hy: %1$s-ը <strong>հնացած է</strong> %2$s տարբերակից սկսած։ Դրա փոխարեն օգտագործեք %3$s։

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
hy: %1$s-ը հնացած է։ Օգտագործեք %2$s դրա փոխարեն։

en: %1$s is proudly powered by %2$s
hy: %1$s-ը հպարտությամբ է օժանդակվում %2$s-ով։

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
hy[0]: %1$s պատասխան %2$s-ին
hy[1]: %1$s պատասխան %2$s-ին

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
hy: %1$s գործառույթը <strong>սխալ է կանչվել</strong>։ %2$s %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
hy: %1$s գործառույթը կանչվել է անվավեր փաստարկով, որը <strong>հնացած է</strong> %2$s տարբերակից սկսած, առանց առկա այլընտրանքների։

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
hy: %1$s գործառույթը կանչվել է անվավեր փաստարկով, որը <strong>հնացած է</strong> %2$s տարբերակից սկսած։ %3$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
hy: %1$s. %2$d ընտրացանկի տարր՝ %3$d-ից։

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
hy: %1$s. Ենթատարր թիվ %2$d՝ %3$s տարրի։

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
hy[0]: %d խրվակի արդիացում
hy[1]: %d խրվակի արդիացում

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
hy[0]: %d տեսաձևի արդիացում
hy[1]: %d տեսաձևի արդիացում

en: %d WordPress Update
hy: %d WordPress-ի արդիացում

en: %d queries. %s seconds.
hy: %d հարցում՝ %s վայրկյանում։

en: %d selected
hy: %d ընտրած

en: %s (Invalid)
hy: %s (անվավեր)

en: %s (Pending)
hy: %s (սպասող)

en: %s <span class="says">says:</span>
hy: %s-ը <span class="says">ասում է՝</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
hy[0]: %s <span class="screen-reader-text">մեկնաբանություն</span>
hy[1]: %s <span class="screen-reader-text">մեկնաբանություն</span>

en: %s Comment | %s Comments
hy[0]: %s մեկնաբանություն
hy[1]: %s մեկնաբանություն

en: %s and %s
hy: %s և %s

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
hy[0]: %s մեկնաբանություն սպասում է ստուգման։
hy[1]: %s մեկնաբանություն սպասում է ստուգման։

en: %s day | %s days
hy[0]: %s օր
hy[1]: %s օր

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
hy: %s-ը գերազանցում է ձեր դիտարկչում թույլատրելի առավելագույն բազմաֆայլ վերբեռման չափը։

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
hy: %s-ը գերազանցում է այս կայքի համար թույլատրելի առավելագույն վերբեռման չափը։

en: %s hour | %s hours
hy[0]: %s ժամ
hy[1]: %s ժամ

en: %s is a protected WP option and may not be modified
hy: %s-ը հանդիսանում է WP-ի պաշտպանված կայանք և չի կարող փոփոխվել։

en: %s is your new username
hy: %s-ը՝ ձեր նոր օգտանունն է

en: %s min | %s mins
hy[0]: %s րոպե
hy[1]: %s րոպե

en: %s month | %s months
hy[0]: %s ամիս
hy[1]: %s ամիս

en: %s must set a database connection for use with escaping.
hy: %s դասը պետք է ստեղծի ՏԲ-ի նոր միացում՝ հատուկ նշանների շեղգծումով։

en: %s topic | %s topics
hy[0]: %s գրառում
hy[1]: %s գրառում

en: %s update failed
hy: %s-ի արդիացումը ձախողվեց

en: %s updated!
hy: %s արդիացվեց

en: %s week | %s weeks
hy[0]: %s շաբաթ
hy[1]: %s շաբաթ

en: %s year | %s years
hy[0]: %s տարի
hy[1]: %s տարի

en: %s, and %s
hy: %s, և %s

en: %s: %l.
hy: %s. %l։

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
hy: &#8220;%s&#8221;-ի վերբեռնումը ձախողվեց։

en: &#8592; Cancel Audio Playlist
hy: &#8592; չեղարկել ձայնային նվագացանկը

en: &#8592; Cancel Gallery
hy: &#8592; չեղարկել պատկերասրահը

en: &#8592; Cancel Video Playlist
hy: &#8592; չեղարկել տեսային նվագացանկը

en: &#8592; Return to library
hy: &#8592; վերադառնալ դարան

en: &hellip;
hy: …

en: &laquo; Back
hy: &larr; Հետ

en: &laquo; Older Comments
hy: &larr; Ավելի հին մեկնաբանություններ

en: &laquo; Previous
hy: &larr; Նախորդ

en: &laquo; Previous Page
hy: &larr; Նախորդ էջ

en: &larr; Back to %s
hy: &larr; Հետ դեպի %s

en: &lt; Prev
hy: &lt; Նախորդ

en: &mdash; Select &mdash;
hy: &mdash; Ընտրեք &mdash;

en: (Edit)
hy: (Խմբագրել)

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
hy: (Պետք է պարունակի առնվազն 4 գրանշան, թույլատրվում են միայն այբբենաթվային նշանները։)

en: (This message was added in version %s.)
hy: (Այս ուղերձը ավելացվել է %s տարբերակում։)

en: (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.)
hy: (Չհաջողվեց հաստատել անվտանգ միացում՝ WordPress.org խնամորդի հետ։ Խնդրում ենք կապվել ձեր հոսթինգի մատակարարին։)

en: (more&hellip;)
hy: (ավելին …)

en: (no title)
hy: (առանց վերնագրի)

en: (required)
hy: (պարտադիր)

en: 1 Comment
hy: 1 մեկնաբանություն

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hy: 1 մեկնաբանություն <span class="screen-reader-text">%s գրառման համար</span>

en: <a href="%1$s">%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
hy: Ձեր նոր կայքը՝ <a href="%1$s">%2$s</a>։ <a href="%3$s">Մուտք գործեք այնտեղ</a> որպես &#8220;%4$s&#8221;՝ ձեր առկա գաղտնաբառի օգնությամբ։

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
hy: Այս գրառման <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> մեկնաբանությունների լրահոսը։

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
hy: <cite class="fn">%s</cite>-ը <span class="says">ասում է՝</span>

en: <span>Active:</span> %s
hy: <span>Գործուն՝</span> %s

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
hy: <strong>Իրարամերժ արժեքները՝ VHOST և SUBDOMAIN_INSTALL հաստատունների համար։</strong> SUBDOMAIN_INSTALL-ի արժեքը ենթադրվում է որպես ձեր ենթատիրույթի կազմաձևի դրույթը։

en: <strong>Could not find site %1$s.</strong> Searched for table %2$s in database %3$s. Is that right?
hy: <strong>Չհաջողվեց գտնել %1$s կայքը։</strong> Որոնվել է %2$s աղյուսակ %3$s ՏԲ-ում, արդյո՞ք դա ճիշտ է։

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted %s. You really should look at your database now.
hy: <strong>ՏԲ-ի աղյուսակները բացակայում են։</strong> Սա նշանակում է, որ կամ MySQL-ը չի գործում, կամ WordPress-ը ճշգրիտ չի տեղակայվել, կամ էլ ինչ-որ մեկը ջնջել է %s։ Ձեզ անհրաժեշտ է ստուգել ձեր ՏԲ-ն։

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - թխուկները արգելափակված են անսպասելի արտածման պատճառով։ Օգնության համար դիմեք <a href="%1$s">այս առցանց ուղեցույցին</a> կամ փորձեք դիմել the <a href="%2$s">աջակցման ֆորումներին</a>։

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - թխուկները արգելափակված են կամ չեն աջակցվում ձեր դիտարկչում։ Ձեզ անհրաժեշտ է <a href="%s">միացնել թխուկները</a>՝ WordPress-ից օգտվելու համար։

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - Ձեր գրանցումը ձախողվեց … Խնդրում ենք կապվել <a href="mailto:%s">կայքի պատասխանատուին</a>։

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or email address.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - տրամադրեք օգտանունը կամ էլ-փոստի հասցեն։

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or email.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - անվավեր օգտանուն կամ էլ-փոստի հասցեն։

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - անվավեր օգտանուն կամ գաղտնաբառ։

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - անվավեր օգտանուն։

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - տրամադրեք ձեր օգտանունը։

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - տրամադրեք ձեր էլ-փոստի հասցեն։

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - կայքի URL-ը արդեն իսկ զբաղված է։

en: <strong>ERROR</strong>: The comment could not be saved. Please try again later.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - մեկնաբանության պահպանումը ձախողվեց։ Խնդրում ենք կրկին փորձել ավելի ուշ։

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - էլ-փոստի հասցեն անվավեր է։

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - գաղտնաբառ դաշտը լրացրած չէ։

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - օգտանուն դաշտը լրացրած չէ։

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - այս էլ-փոստի հասցեով գրանցված օգտվող գոյություն չունի։

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - այս էլ-փոստի հասցեն արդեն իսկ գրանցված է, խնդրում ենք տրամադրել մեկ այլ հասցեն։

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - Այս օգտանունը արդեն իսկ գրանցված է, խնդրում ենք տրամադրել մեկ այլ օգտանուն։

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - օգտանունը անվավեր է, քանի որ պարունակում է արգելված գրանշաններ։ Տրամադրեք վավերական օգտանուն։

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - WordPress %1$s պահանջում է MySQL %2$s կամ բարձր

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - ձեր հաշիվը նշվել է որպես թափոնառաքիչ։

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - տրամադրեք վավերական էլ-փոստի հասցեն։

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - լրացրեք բոլոր պարտադիր դաշտերը (անունը, էլ-հասցեն)։

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - տրամադրեք մեկնաբանությունը։

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
hy: <strong>ՍԽԱԼ</strong> - կայքի ստեղծումը ձախողվեց։

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
hy: <strong>RSS-ի սխալ</strong> - %s

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to see what&#8217;s new.
hy: <strong>Դուք հաջողությամբ արդիացրել եք WordPress-ը։</strong> Փոփոխություններին ծանոթանալու համար՝ մուտք գործեք կայք։

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
hy: Ձեր կայքի գրառումների օրացույցը։

en: A cloud of your most used tags.
hy: Ձեր առավել օգտագործվող պիտակների ամպը։

en: A list of your site&#8217;s Pages.
hy: Ձեր կայքի էջերի ցանկը։

en: A list or dropdown of categories.
hy: Կարգերի կայուն կան ելնող ցանկը։

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
hy: Ձեր կայքի գրառումների ամսական պահոցը։

en: A name is required for this term
hy: Տարրի անունը պարտադիր է։

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
hy: '%s' գրառման նոր մեկնաբանությունը սպասում է ձեր հաստատմանը

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
hy: '%s' գրառման նոր ծանուցումը սպասում է ձեր հաստատմանը

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
hy: '%s' գրառման նոր հետհղումը սպասում է ձեր հաստատմանը

en: A search form for your site.
hy: Ձեր կայքի որոնման ձևը։

en: A static page
hy: Կայուն էջը

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
hy: Այս անունով տարրը արդեն իսկ առկա է ընթացիկ համակարգման մեջ։

en: A term with the name provided already exists with this parent.
hy: Այս անունով տարրը արդեն իսկ առկա է ընթացիկ վերադասում։

en: A valid URL was not provided.
hy: Տրամադրված URL-ը անվավեր է։

en: A valid email address is required
hy: Պահանջվում է վավերական էլ-փոստի հասցեն

en: AM
hy: ա.

en: About WordPress
hy: WordPress-ի մասին

en: Action
hy: Գործողություն

en: Activate
hy: Գործունացնել

en: Activation Key Required
hy: Պահանջվում է գործունացման կոդը

en: Activation Key:
hy: Գործունացման կոդ՝

en: Active theme
hy: Ընթացիկ տեսաձև

en: Add Audio Source
hy: Ավելացնել ձայնանյութերի աղբյուր

en: Add Items
hy: Ավելացնել տարրեր

en: Add Link
hy: Ավելացնել հղում

en: Add Media
hy: Ավելացնել մեդիա ֆայլ

en: Add Menu Items
hy: Ավելացնել ընտրացանկի տարրեր

en: Add New Category
hy: Ավելացնել նոր կարգ

en: Add New Link Category
hy: Ավելացնել նոր հղումների կարգ

en: Add New Page
hy: Ավելացնել նոր էջ

en: Add New Post
hy: Ավելացնել նոր գրառում

en: Add New Tag
hy: Ավելացնել նոր պիտակ

en: Add Subtitles
hy: Ավելացնել ենթավերնագրեր

en: Add Video Source
hy: Ավելացնել տեսանյութերի աղբյուրը

en: Add a Menu
hy: Ավելացնել ընտրացանկ

en: Add a Widget
hy: Ավելացնել ցուցանակ

en: Add a custom menu to your sidebar.
hy: Ավելացրեք ընտելական ընտրացանկ ձեր կողագոտում։

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback:
hy: HTML5 համատեղելիության առավելագույն ապահովման այլընտրանքային աղբյուրներ՝

en: Add new header image
hy: Ավելացնել նոր էջագլխի պատկեր

en: Add new image
hy: Ավելացնել նոր պատկեր

en: Add or remove menu items
hy: Ավելացնել կամ ջնջել ընտրացանկի տարրերը

en: Add or remove tags
hy: Ավելացնել կամ հեռացնել պիտակներ

en: Add to Audio Playlist
hy: Ավելացնել ձայնային նվագացանկին

en: Add to Dictionary
hy: Ավելացնել բառարանին

en: Add to Gallery
hy: Ավելացնել պատկերասրահին

en: Add to Menu
hy: Ավելացնել ընտրացանկին

en: Add to Video Playlist
hy: Ավելացնել տեսային նվագացանկին

en: Add to audio playlist
hy: Ավելացնել ձայնային նվագացանկին

en: Add to gallery
hy: Ավելացնել պատկերասրահին

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
hy: Ավելացնել ընտրացանկին՝ %1$s (%2$s)

en: Add to video playlist
hy: Ավելացնել տեսային նվագացանկին

en: Additional items found: %d
hy: Գտնված հավելյալ տարրերի քանակը՝ %d

en: Additional shortcuts,
hy: Հավելյալ կարճատներ,

en: Advanced
hy: Հավելյալ

en: Advanced Options
hy: Հավելյալ կայանքներ

en: Album
hy: Ալբոմ

en: Align
hy: Հավասարեցնել

en: Align center
hy: Մեջտեղով

en: Align left
hy: Ձախ եզրով

en: Align right
hy: Աջ եզրով

en: Alignment
hy: Հավասարեցում

en: All Categories
hy: Բոլոր կարգերը

en: All Link Categories
hy: Բոլոր հղումների կարգերը

en: All Pages
hy: Բոլոր էջերը

en: All Posts
hy: Բոլոր գրառումները

en: All Tags
hy: Բոլոր պիտակները

en: All dates
hy: Բոլոր ամսաթվերը

en: All media items
hy: Բոլոր մեդիա ֆայլերը

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles
hy: Թույլատրել նոր հոդվածների վրա այլ բլոգերից հղումների ծանուցումները և հետհղումները

en: Allow new users to sign up
hy: Թույլատրել նոր օգտվողների գրանցումը

en: Allow people to post comments on new articles
hy: Թույլատրել նոր հոդվածների մեկնաբանումը

en: Allow search engines to index this site.
hy: Թույլատրել որոնման մատակարարներին ցուցակագրել ձեր կայքը։

en: Allowed Files
hy: Թույլատրված ֆայլեր

en: Already Installed
hy: Արդեն տեղակայված

en: Alt Text
hy: Փոխարինող գրվածք

en: Alternative Text
hy: Փոխարինող գրվածք

en: Alternative source
hy: Այլընտրանքային աղբյուր

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
hy: Ստորակարգային համակարգման տարրի օգտագործվող անունը անորոշ է։ Խնդրում ենք դրա փոխարեն օգտագործել տարրի ID-ն։

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ՝ հավանաբար լրահոսի անհասանելիության պատճառով։ Խնդրում ենք կրկին փորձել ավելի ուշ։

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։ Խնդրում ենք թարմացնել էջը և կրկին փորձել։

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ՝ ձեզ այս կայքին ավելացնելու ժամանակ։ Վերադառնալ <a href="%s">Գլխավոր էջ</a>։

en: An error occurred during the activation
hy: Տեղի է ունեցել սխալ՝ հաշիվը գործունացնելու ժամանակ

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ՝ վերբեռնումը կատարելու ժամանակ։ Խնդրում ենք կրկին փորձել ավելի ուշ։

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="https://wordpress.org/support/">support forums</a>.
hy: Տեղի է ունեցել անսպասելի սխալ։ Խնդիրը կարող է լինել WordPress.org-ի կամ այս սպասարկչի սխալ կազմաձևման հետևանքով։ Եթե շարունակում եք ստանալ սխալներ, այցելեք <a href="https://wordpress.org/support/">աջակցման ֆորումներ</a>՝ օգնություն ստանալու նպատակով։

en: An unidentified error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել չտարբերակված սխալ։

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Apply
hy: Կիրառել

en: Approve and Reply
hy: Հաստատել և պատասխանել

en: Approve it: %s
hy: Հաստատեք՝ %s

en: April
hy: Ապրիլի

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
hy: Ապր

en: Arbitrary text or HTML.
hy: Ընտելական գրվածք կամ HTML կոդ։

en: Archives
hy: Պահոցներ

en: Archives: %s
hy: Պահոցներ՝ %s

en: Are you lost?
hy: Կորե՞լ եք։

en: Are you sure it exists?
hy: Համոզվա՞ծ եք, որ այն գոյություն ունի։

en: Are you sure you have the correct username and password?
hy: Համոզվա՞ծ եք, որ ձեր ունեցած օգտանունը և գաղտնաբառը ճիշտ են։

en: Are you sure you want to do this?
hy: Իսկապե՞ս եք ցանկանում անել դա։

en: Are you sure you want to edit this comment?
    The changes you made will be lost.
hy: Համոզվա՞ծ եք, որ ցանկանում եք խմբագրել այս մեկնաբանությունը։
    Ձեր կատարված փոփոխությունները չեն պահպանվելու։

en: Are you sure you want to install this plugin?
hy: Իսկապե՞ս եք ցանկանում տեղակայել այս խրվակը։

en: Artist
hy: Նկարիչ

en: As a browser icon
hy: 'Որպես դիտարկչում' պատրերակը

en: As an app icon
hy: 'Որպես ծրագրակազմում' պատրերակը

en: Attachment Details
hy: Կցորդի տվյալները

en: Attachment Display Settings
hy: Կցորդների ցուցադրման կայանքները

en: Attachment Page
hy: Կցման էջ

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
hy: Պատկերի որակը [1,100] ընդգրկույթից դուրս նշանակելու փորձ։

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
hy: Կոդի կարճատի վերլուծման փորձ առանց վավերական հետկանչի՝ %s

en: Audio
hy: Ձայնանյութեր

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
hy[0]: Ձայնային ֆայլերը <span class="count">(%s)</span>
hy[1]: Ձայնային ֆայլերը <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Details
hy: Ձայնային ֆայլի տվյալները

en: August
hy: Օգոստոսի

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
hy: Օգս

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Author is %s
hy: Հեղինակ՝ %s

en: Author:
hy: Հեղինակ՝

en: Author: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
hy: Հեղինակ՝ %1$s (IP հասցե՝ %2$s, %3$s)

en: Author: %s
hy: Հեղինակ՝ %s

en: Automatically add new top-level pages to this menu
hy: Ինքնաբար ավելացնել արմատում գտնվող էջերը այս ընտրացանկի մեջ

en: Automatically add paragraphs
hy: Ինքնաբար ավելացնել հատվածներ

en: Autoplay
hy: Ինքնանվագում

en: Back
hy: Հետ

en: Background
hy: Խորապատկեր

en: Background Attachment
hy: Խորապատկերի կցումը

en: Background Color
hy: Խորքի գույնը

en: Background Image
hy: Խորապատկերը

en: Background Position
hy: Խորապատկերի դիրքը

en: Background Repeat
hy: Խորապատկերի կրկնումը

en: Background color
hy: Խորքի գույնը

en: Bitrate
hy: Բիթրեյթ

en: Bitrate Mode
hy: Բիթրեյթի եղանակը

en: Bitrate:
hy: Բիթրեյթ՝

en: Blockquote
hy: Մեջբերումներ

en: Bold
hy: Թավ

en: Bookmarks
hy: Էջանիշեր

en: Border
hy: Եզրագիծ

en: Border color
hy: Եզրագծի գույնը

en: Bottom
hy: Ներքևում

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
hy: Ժամանակավոր անհասանելի է տեխնիկական աշխատանքների պատճառով։ Կրկին այցելեք մեկ րոպեից։

en: Bulk Select
hy: Բազմակի ընտրություն

en: Bulleted list
hy: Չհամարակալված ցանկ

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
hy: Ձեր օգտվողի հաշվի օգտագործումը սկսելուց առաջ ձեզ անհրաժեշտ է <strong>գործունացնել այն</strong>։

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
hy: Ձեր կայքի օգտագործումը սկսելուց առաջ ձեզ անհրաժեշտ է <strong>գործունացնել այն</strong>։

en: By %s
hy: Հեղինակ՝ %s

en: By: %s
hy: Հեղինակ՝ %s

en: CSS Classes
hy: CSS դասեր

en: Calendar
hy: Օրացույց

en: Can&#8217;t select database
hy: Չհաջողվեց ընտրել ՏԲ-ն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Cancel Edit
hy: Չեղարկել խմբագրումը

en: Cancel Selection
hy: Չեղարկել ընտրությունը

[ctx: Cancel reordering menu items in Customizer]
en: Done
hy: Պատրաստ

[ctx: Cancel reordering widgets in Customizer]
en: Done
hy: Պատրաստ

en: Cancel reply
hy: Չեղարկել պատասխանը

en: Cannot create a revision of a revision
hy: Հնարավոր չէ ստեղծել խմբագրություն՝ խմբագրության համար

en: Cannot create a user with an empty login name.
hy: Հնարավոր չէ ստեղծել նոր օգտվողին դատարկ օգտանունով։

en: Caption
hy: Պատկերի խորագիր

en: Caption this image&hellip;
hy: Տրամադրեք պատկերի խորագիրը …

en: Captions/Subtitles
hy: Խորագրեր/ենթավերնագրեր

en: Categories
hy: Կարգեր

en: Categories list
hy: Կարգերի ցանկ

en: Categories list navigation
hy: Կարգերի ցանկի նավարկում

en: Category: %s
hy: Կարգ՝ %s

en: Cell padding
hy: Վանդակի լրացում

en: Cell spacing
hy: Վանդակի լուսանցքներ

en: Cell type
hy: Վանդակի տեսակ

en: Center
hy: Մեջտեղով

en: Change File
hy: Փոխել ֆայլը

en: Change Image
hy: Փոխել պատկերը

en: Changes saved.
hy: Փոփոխությունները պահպանվեցին։

en: Cheatin&#8217; uh?
hy: Էս փորձում ես ջարդե՞լ կայքս։

en: Check Spelling
hy: Ստուգել ուղղագրությունը

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
hy: Ստուգեք թափոնափոստի պանակը ձեր էլ-փոստի սպասարկչում։ Մեկ-մեկ ուղերձները սխալմամբ հայտնվում են այնտեղ։

en: Check your email for the confirmation link.
hy: Ստուգեք ձեր փոստարկղը՝ հաստատման հղումը բացելու համար։

en: Check your email for your new password.
hy: Ստուգեք ձեր փոստարկղը՝ ձեր նոր գաղտնաբառը իմանալու համար։

en: Choose File
hy: Ընտրեք ֆայլը

en: Choose Image
hy: Ընտրել պատկերը

en: Choose from the most used tags
hy: Ընտրեք առավել օգտագործվող պիտակներից

en: Clear
hy: Մաքրել

en: Clear Results
hy: Մաքրել արդյունքները

en: Clear formatting
hy: Մաքրել ձևաչափումը

en: Click here to cancel reply.
hy: Կտտացրեք այստեղ՝ պատասխանը չեղարկելու համար։

en: Close
hy: Փակել

en: Close all open tags
hy: Փակել բոլոր բաց թողնված տրոհները

en: Close blockquote tag
hy: Փակել մեջբերման տրոհը

en: Close bold tag
hy: Փակել թավ գրվածքի տրոհը

en: Close bulleted list tag
hy: Փակել չհամարակալված ցանկի տրոհը

en: Close code tag
hy: Փակել կոդի տրոհը

en: Close deleted text tag
hy: Փակել ջնջված գրվածքի տրոհը

en: Close inserted text tag
hy: Փակել զետեղված գրվածքի տրոհը

en: Close italic tag
hy: Փակել շեղ գրվածքի տրոհը

en: Close list item tag
hy: Փակել ցանկի տարրի տրոհը

en: Close media panel
hy: Փակել մեդիա վահանակը

en: Close numbered list tag
hy: Փակել համարակալված ցանկի տրոհը

en: Close reorder mode
hy: Փակել վերադասավորման եղանակը

en: Close sharing dialog
hy: Փակել տարածման երկխոսությունը

en: Close this window.
hy: Փակել այս պատուհանը։

en: Close uploader
hy: Փակել վերբեռնողը

en: Cmd + letter:
hy: Cmd + տառ՝

en: Code
hy: Կոդ

en: Collapse Sidebar
hy: Կոծկել կողագոտին

en: Color
hy: Գույն

en: Colors
hy: Գույներ

en: Column group
hy: Սյունակների խմբակ

en: Columns
hy: Սյունակներ

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
hy: առաջ,դեպի,եթե,երբ,ինչ,ինչպես,համար,հետ,հետո,մասին,ներսում,ով,վերաբերյալ

en: Comment author name and email are required
hy: Մեկնաբանության հեղինակի անունը և էլ-փոստի հասցեն պարտադիր են

en: Comment on %1$s by %2$s
hy: Մեկնաբանություն %1$s-ի վրա՝ %2$s-ից

en: Comment: %s
hy: Մեկնաբանություն՝ %s

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Comments (%s)
hy: Մեկնաբանություններ (%s)

en: Comments (RSS)
hy: Մեկնաբանություններ (RSS)

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
hy: Մեկնաբանությունների <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> լրահոս

en: Comments Feed
hy: Մեկնաբանությունների լրահոսը

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hy: Մեկնաբանությունները կասեցված են <span class="screen-reader-text">%s-ում</span>

en: Comments are closed.
hy: Մեկնաբանությունները փակված են։

en: Comments for %1$s searching on %2$s
hy: Մեկնաբանությունները %1$s-ում %2$s-ի համար

en: Comments for %s
hy: Մեկնաբանություններ՝ %s-ի համար

en: Comments navigation
hy: Մեկնաբանությունների նավարկում

en: Comments on %s
hy: Մեկնաբանություններ՝ %s

en: Comments on: %s
hy: Մեկնաբանություններ՝ %s

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
hy: Պայմանական պիտակները չեն աշխատում քանի դեռ հարցումը չի կատարվել։ Մինչ այդ դրանք միշտ վերադարձնում են false։

en: Confirm new password
hy: Հաստատեք նոր գաղտնաբառը

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
hy: Շնորհավորանքնե՜ր։ Ձեր նոր %s կայքը պատրաստ է օգտագործման։

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
hy: Սպասարկչի հետ կապը ընդհատվել է, կամ էլ սպասարկիչը կախված է։ Խնդրում ենք կրկին փորձել ավելի ուշ։

en: Constrain proportions
hy: Պահպանել համաչափությունը

en: Content
hy: Բովանդակություն

en: Content, title, and excerpt are empty.
hy: Բովանդակությունը, վերնագիրը և մեջբերումը դատարկ են։

en: Content:
hy: Բովանդակություն՝

en: Continue reading %s
hy: Շարունակել կարդալ %s

en: Copy
hy: Կրկնապատկել

en: Copy table row
hy: Կրկնապատկել աղյուսակի տողը

en: Could not calculate resized image dimensions
hy: Չհաջողվեց հաշվառել պատկերի չափափոխման արդյունքները

en: Could not create site.
hy: Չհաջողվեց ստեղծել կայքը։

en: Could not create user
hy: Չհաջողվեց ստեղծել օգտվողին

en: Could not find the specified string.
hy: Չհաջողվեց գտնել նշված տողը։

en: Could not insert post into the database
hy: Չհաջողվեց զետեղել գրառումը ՏԲ-ի մեջ

en: Could not insert term into the database
hy: Չհաջողվեց զետեղել տարրը ՏԲ-ի մեջ

en: Could not insert term relationship into the database
hy: Չհաջողվեց զետեղել նյութի կապակցումը ՏԲ-ի մեջ

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
hy: Չհաջողվեց բեռնել նախադիտման պատկերը։ Խնդրում ենք թարմացնել էջը և կրկին փորձել։

en: Could not open handle for fopen() to %s
hy: Չհաջողվեց բացել fopen() գործառույթի բռնիչը՝ %s-ի համար

en: Could not read image size.
hy: Չհաջողվեց ստանալ պատկերի չափը։

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
hy: Չհաջողվեց նշանակել այն որպես մանրապատկեր։ Փորձեք մեկ այլ կցորդ։

en: Could not split shared term.
hy: Չհաջողվեց բաժանել կապած նյութերը։

en: Could not update comment status
hy: Չհաջողվեց արդիացնել մեկնաբանության կարգավիճակը

en: Could not update post in the database
hy: Չհաջողվեց արդիացնել ՏԲ-ի գրառումը

en: Could not write file %1$s (%2$s)
hy: Չհաջողվեց պահպանել %1$s ֆայլը (%2$s)

en: Could not write file %s
hy: Չհաջողվեց գրել %s ֆայլի մեջ։

en: Create Audio Playlist
hy: Ստեղծել ձայնային նվագացանկ

en: Create Gallery
hy: Ստեղծել պատկերասրահ

en: Create Menu
hy: Ստեղծել ընտրացանկը

en: Create Site
hy: Ստեղծել կայք

en: Create Video Playlist
hy: Ստեղծել տեսային նվագացանկ

en: Create a Configuration File
hy: Ստեղծել կազմաձևի ֆայլը

en: Create a new gallery
hy: Ստեղծել նոր պատկերասրահ

en: Create a new playlist
hy: Ստեղծել նոր նվագացանկ

en: Create a new video playlist
hy: Ստեղծել նոր տեսային նվագացանկ

en: Crop Image
hy: Եզրատել պատկերը

en: Crop thumbnail to exact dimensions
hy: Եզրատել մանրապատկերը ըստ հստակ չափերի

en: Crop your image
hy: Եզրատեք պատկերը

en: Cropping&hellip;
hy: Եզրատում …

en: Crunching&hellip;
hy: Ծալում …

en: Ctrl + Alt + letter:
hy: Ctrl + Alt + տառ՝

en: Ctrl + letter:
hy: Ctrl + տառ՝

en: Current Color
hy: Ընթացիկ գույն

en: Current header
hy: Ընթացիկ Էջագլուխ

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
hy[0]: Այս պահին %s մեկնաբանություն սպասում է ձեր ստուգմանը։ Խնդրում ենք այցելել ստուգման վահանակը։
hy[1]: Այս պահին %s մեկնաբանություն սպասում է ձեր ստուգմանը։ Խնդրում ենք այցելել ստուգման վահանակը։

en: Custom Link
hy: Ընտելական հղում

en: Custom Links
hy: Ընտելական հղումներ

en: Custom Menu
hy: Ընտելական ընտրացանկ

en: Custom Size
hy: Ընտելական չափ

en: Custom URL
hy: Ընտելական URL

en: Custom color
hy: Հատուկ գույն

en: Customize
hy: Կազմաձևել

en: Customize: %s
hy: Կազմաձևել՝  %s

en: Customizer
hy: Կազմաձևիչ

en: Customizing
hy: Կազմաձևում

en: Customizing &#9656; %s
hy: Կազմաձևում &rarr; %s

en: Cut
hy: Կտրել

en: Cut table row
hy: Կտրել աղյուսակի տողը

en: Dashboard
hy: Կառավարակետ

en: Database Error
hy: ՏԲ-ի սխալ

en: Date Format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Day: %s
hy: Օրը՝ %s

en: December
hy: Դեկտեմբերի

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
hy: Դկտ

en: Decrease indent
hy: Պակասեցնել նահանջը

en: Default
hy: Լռելիությամբ

en: Default shortcuts,
hy: Լռելյայն կարճատներ,

en: Delete Menu
hy: Ջնջել ընտրացանկը

en: Delete Permanently
hy: Վերջնական ջնջել

en: Delete Selected
hy: Ջնջել նշվածը

en: Delete column
hy: Ջնջել սյունակը

en: Delete it: %s
hy: Ջնջել՝ %s

en: Delete row
hy: Ջնջել տողը

en: Delete table
hy: Ջնջել աղյուսակը

en: Deleted text (strikethrough)
hy: Ջնջված (վրագծված) գրվածք

en: Describe this audio file&hellip;
hy: Նկարագրեք այս ձայնանյութը …

en: Describe this media file&hellip;
hy: Նկարագրեք այս տեսանյութը …

en: Describe this video&hellip;
hy: Նկարագրեք այս տեսանյութը …

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Deselect
hy: Ապընտրել

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
hy: Ֆայլերի հոսքի նպատակային պանակը գոյություն չունի կամ էլ գրվող չէ։

en: Dimensions
hy: Կողմերի չափերը

en: Dimensions:
hy: Կողմերի չափերը՝

en: Dismiss
hy: Փակել

en: Dismiss Errors
hy: Անտեսել սխալները

en: Dismiss this notice.
hy: Անտեսել այս նշումը։

en: Display Header Text
hy: Ցուցադրել էջագլխի գրվածքը

en: Display Settings
hy: Ցուցադրման կարգավորումները

en: Display as dropdown
hy: Ցուցադրել ելնող ցանկի տեսքով

en: Display item author if available?
hy: Ցուցադրե՞լ նյութի հեղինակին, եթե առկա է։

en: Display item content?
hy: Ցուցադրե՞լ նյութի բովանդակությունը։

en: Display item date?
hy: Ցուցադրե՞լ նյութի ամսաթիվը։

en: Display post date?
hy: Ցուցադրե՞լ գրառման ամսաթիվը

en: Distraction-free writing mode
hy: Առանց շեղումների գրելու եղանակ

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
hy: Պետք չէ գրանցումից հանել %1$s սցենարը կառավարման մասում։ Այն միայն կայքի արտաքին մասում կիրառելու համար օգտագործեք %2$s շրջանցումը։

en: Do not pass style tags to wp_add_inline_style().
hy: Մի փոխանցեք CSS ոճի տրոհները wp_add_inline_style() գործառույթին։

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
hy: Իսկապե՞ս եք ցանկանում <a href='%s'>ելք գործել</a>

en: Document properties
hy: Փաստաթղթի հատկությունները

en: Documentation
hy: Փաստաթղթեր

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
hy: Արդյո՞ք %1$s օգտվողը ունի %2$s ՏԲ-ից օգտվելու արտոնությունները։

en: Done
hy: Պատրաստ

en: Download File
hy: Ներբեռնել ֆայլը

en: Download Video
hy: Ներբեռնել տեսանյութը

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
hy[0]: Սևագրեր <span class="count">(%s)</span>
hy[1]: Սևագրեր <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to reorder media files.
hy: Քաշեք և գցեք՝ մեդիա ֆայլերը վերադասավորելու համար։

en: Drag and drop to reorder tracks.
hy: Քաշեք և գցեք՝ ձայնահետագծերը վերադասավորելու համար։

en: Drag and drop to reorder videos.
hy: Քաշեք և գցեք՝ տեսանյութերը վերադասավորելու համար։

en: Drop files anywhere to upload
hy: Քաշեք ֆայլերը այստեղ՝ վերբեռնելու համար

en: Drop files to upload
hy: Քաշեք ֆայլերը այստեղ՝ վերբեռնելու համար

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
hy: Բացահայտվել է կրկնվող մեկնաբանություն։ Ըստ երևույթի, դուք արդեն գրել եք դա։

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
hy: ՍԽԱԼ՝ Տեսաձևերի պանակը դատարկ է, կամ էլ գոյություն չունի։ Խնդրում ենք ստուգել ձեր տեղակայման պանակը։

en: ERROR: This is not a valid feed template.
hy: ՍԽԱԼ՝ այս ձևանմուշը՝ լրահոսի վավերական ձևանմուշ չէ։

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Edit Audio Playlist
hy: Խմբագրել ձայնային նվագացանկը

en: Edit Category
hy: Խմբագրել կարգը

en: Edit Gallery
hy: Խմբագրել պատկերասրահը

en: Edit Image
hy: Խմբագրել պատկերը

en: Edit Link Category
hy: Խմբագրել հղումների կարգը

en: Edit Media
hy: Խմբագրել մեդիա ֆայլը

en: Edit My Profile
hy: Խմբագրել հատկագիրը

en: Edit Original
hy: Խմբագրել բնօրինակը

en: Edit Page
hy: Խմբագրել էջը

en: Edit Post
hy: Խմբագրել գրառումը

en: Edit Selection
hy: Խմբագրել ընտրությունը

en: Edit Site
hy: Խմբագրել կայքը

en: Edit Tag
hy: Խմբագրել պիտակը

en: Edit This
hy: Խմբագրեք սա

en: Edit Video Playlist
hy: Խմբագրել տեսային նվագացանկ

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
hy: Խմբագրել ընտրացանկի տարրը %1$s (%2$s)

en: Edit more details
hy: Խմբագրել այլ տվյալները

en: Edit next media item
hy: Խմբագրել հաջորդ մեդիա ֆայլը

en: Edit previous media item
hy: Խմբագրել նախորդ մեդիա ֆայլը

en: Editor menu (when enabled)
hy: Խմբագրի ընտրացանկը (եթե միացրած է)

en: Editor toolbar
hy: Խմբագրի գործիքագոտին

en: Either there are no posts, or something went wrong.
hy: Կամ որևէ գրառում չկա, կամ էլ մի բան սխալ է գնացել։

en: Elements path
hy: Տարրերի ուղին

en: Email
hy: Էլ-փոստի հասցե

en: Email&nbsp;Address:
hy: Էլ-փոստի&nbsp;հասցեն

en: Email: %s
hy: էլ-փոստ՝ %s

en: Embed
hy: Զետեղում

en: Embed Media Player
hy: Զետեղել մեդիա նվագարկիչը

en: Embed or Link
hy: Զետեղում կամ հղում

en: Embedded WordPress Post
hy: Զետեղված WordPress-ի գրառում

en: Emoticons
hy: Զմայլիկներ

en: Empty Term
hy: Դատարկ տարր

en: Empty filename
hy: Դատարկ ֆայլի անուն

en: Encoding
hy: Գրվածքի կոդավորումը

en: Enter a description of the image
hy: Տրամադրեք պատկերի նկարագրությունը

en: Enter the RSS feed URL here:
hy: Մուտքագրեք RSS լրահոսի URL-ը՝

en: Enter the URL
hy: Մուտքագրեք URL-ը

en: Enter the URL of the image
hy: Մուտքագրեք պատկերի URL

en: Enter the destination URL
hy: Մուտքագրեք նպատակային URL-ը

en: Enter your new password below.
hy: Մուտքագրեք ձեր նոր գաղտնաբառը ստորև գտնվող դաշտում։

en: Enter your password to view comments.
hy: Մուտքագրեք ձեր գաղտնաբառ՝ մեկնաբանությունները դիտելու համար։

en: Entries (RSS)
hy: Գրառումներ (RSS)

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
hy: Գրառումների <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> լրահոսը

en: Entries from any RSS or Atom feed.
hy: Գրառումներ ցանկացած RSS կամ Atom լրահոսից։

en: Error establishing a database connection
hy: ՏԲ-ի հետ կապ հաստատելու սխալ

en: Error reconnecting to the database
hy: Տեղի ունեցավ սխալ տվյալների բազային դիմելիս

en: Error while saving the changes.
hy: Փոփոխությունները պահպանելու սխալ։

en: Excerpt
hy: Մեջբերումներ

en: Exclude:
hy: Բացառել՝

en: Expand Sidebar
hy: Ընդարձակել կողագոտին

en: F j, Y
hy: d.m.Y

en: F j, Y g:i a
hy: d.m.Y, ժ. H:i

en: F, Y
hy: Yթ F

en: Failed to delete the page.
hy: Չհաջողվեց ջնջել էջը։

en: Failed to write request to temporary file.
hy: Չհաջողվեց գրանցել հարցումը ժամանակավոր ֆայլի մեջ։

en: Featured Image
hy: Ընտրյալի մանրապատկերը

en: February
hy: Փետրվարի

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
hy: Փտր

en: Feed for all posts filed under %s
hy: %s կարգի բոլոր գրառումների լրահոսը

en: Feedback
hy: Հետադարձ կապ

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
hy: Արդյո՞ք '%s'-ը գոյություն չունի։

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
hy: &#8220;%s&#8221; ֆայլը չի հանդիսանում պատկեր։

en: File canceled.
hy: Բեռնումը չեղարկված է։

en: File doesn&#8217;t exist?
hy: Արդյո՞ք ֆայլը գոյություն չունի։

en: File is not an image.
hy: Տվյալ ֆայլը չի հանդիսանում պատկեր։

en: File name:
hy: Ֆայլի անունը՝

en: File size:
hy: Ֆայլի չափը՝

en: File type:
hy: Ֆայլի տեսակը՝

en: Filter by date
hy: Զտել ըստ ամսաթվի

en: Filter by type
hy: Զտել ըստ տեսակի

en: Filter pages list
hy: Զտել էջերի ցանկը

en: Filter posts list
hy: Զտել գրառումների ցանկը

en: Find and replace
hy: Գտնել և փախարինել

en: First Post
hy: Առաջին գրառում

en: Fixed
hy: Անշարժ

en: Focus shortcuts:
hy: Կիզակետման ստեղները՝

en: Font Family
hy: Տառատեսակ

en: Font Sizes
hy: Տառաչափեր

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
hy: Ինչ-ինչ տարօրինակ և ջղայնացնող պատճառով, այս գրանցման խմբագրումը ձախողվեց։

en: Fri
hy: Ուր

en: Friday
hy: Ուրբաթ

[ctx: Friday initial]
en: F
hy: Ու

en: Front page
hy: Գլխավոր էջ

en: Front page displays
hy: Գլխավոր էջում ցուցադրել

en: Full Size
hy: Ամբողջ չափով

en: Fullscreen
hy: Լիավահան

en: Gallery Settings
hy: Պատկերասրահների կայանքներ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Genre
hy: Ժանր

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
hy: Ստեղծեք <em>մեկ այլ</em> %s կայք վայրկյաններում

en: Get New Password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Get your own %s account in seconds
hy: Սսեղծեք ձեր սեփական %s հաշիվը վայրկյաններում

en: Gimme a site!
hy: Տրամադրեք ինձ նոր կայք։

en: Give the feed a title (optional):
hy: Նշեք լրահոսի անունը (պարտադիր չէ)՝

en: Go Fullscreen
hy: Բացել լիավահան

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
hy: Ողջույն, կայքի վարիչ։ Դուք այժմ թույլատրում եք &#8220;%s&#8221; գրանցումները։ Այս կայանքը փոփոխելու համար այցելեք ձեր <a href="%s">Կարգավորումների էջը</a>։

en: Grid View
hy: Ցանցավոր տեսք

en: HTML Embed
hy: HTML ներածում

[ctx: HTML tag]
en: Address
hy: Հասցե

en: HTTP error.
hy: HTTP սխալ։

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
hy: Ստուգեք, արդյո՞ք ձեր էլ-փոստի հասցեն %s է։ Եթե այն սխալ է, դուք չեք ստանա ձեր գրանցումը վավերացնելու ուղերձը։

en: Header
hy: Էջագլուխ

en: Header Image
hy: Էջագլխի պատկերը

en: Header Text Color
hy: Էջագլխի գրվածքի գույնը

en: Header cell
hy: Վերնագրի վանդակ

en: Heading 1
hy: H1

en: Heading 2
hy: H2

en: Heading 3
hy: H3

en: Heading 4
hy: H4

en: Heading 5
hy: H5

en: Heading 6
hy: H6

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Hex Value
hy: Hex արժեքը

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hy: Ողջույն, ###USERNAME###,
    
    Այս ուղերձը ծանուցում է ձեզ, որ ###SITENAME### կայքում ձեր էլ-փոստի հասցեն փոխվել է։
    
    Եթե դուք չեք փոխել ձեր էլ-փոստի հասցեն, խնդրում ենք կապվել կայքի վարիչին նշված էլ-փոստի հասցեով
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Ուղերձը ուղարկված է ###EMAIL### հասցեին։
    
    Հարգանքով,
    ###SITENAME### աշխատակազմ,
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hy: Ողջույն, ###USERNAME###,
    
    Այս ուղերձը ծանուցում է ձեզ, որ ###SITENAME### կայքում ձեր գաղտնաբառը փոխվել է։
    
    Եթե դուք չեք փոխել ձեր գաղտնաբառը, խնդրում ենք կապվել կայքի վարիչին նշված էլ-փոստի հասցեով
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Ուղերձը ուղարկված է ###EMAIL### հասցեին։
    
    Հարգանքով,
    ###SITENAME### աշխատակազմ,
    ###SITEURL###

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Hide header image
hy: Թաքցնել էջագլխի պատկերը

en: Hide image
hy: Թաքցնել պատկերը

en: Hide password
hy: Թաքցնել գաղտնաբառը

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
hy: Հուշում՝ Գաղտնաբառը պետք է պարունակի առնվազն 12 գրանշան։ Այն ավելի ապահով դարձնելու համար օգտագործեք փոքրատառեր և ՄԵԾԱՏԱՌԵՐ, թվային և հատուկ նշաններ ( ! &quot; ? $ % ^ &amp; )։

en: Home
hy: Գլխավոր

en: Horizontal line
hy: Հորիզոնական գիծ

en: Horizontal space
hy: Հորիզոնական նահանջ

en: How many items would you like to display?
hy: Որքա՞ն նյութ ցուցադրել։

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
hy: Ողջույն, USERNAME։
    
    Նոր SITE_NAME կայքը հաջողությամբ ստեղծվեց տվյալ հասցեով՝
    BLOG_URL
    
    Դուք կարող եք մուտք գործել կայքի վարչական մասը հետևյալ հավատարմագրերով՝
    
    Օգտանուն՝ USERNAME
    Գաղտնաբառ՝ PASSWORD
    Մուտքի հասցեն՝ BLOG_URLwp-login.php
    
    Հուսով ենք, որ ձեզ դուր կգա նոր կայքը։
    
     Շնորհակալություն,
    SITE_NAME կայքի թիմը

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
hy: Ողջույն, USERNAME։
    
    Ձեր նոր հաշիվը ստեղծված է։
    
    Դուք կարող եք մուտք գործել ձեր հաշիվը հետևյալ հավատարմագրերով՝
    Օգտանուն՝ USERNAME
    Գաղտնաբառ՝ PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Շնորհակալություն
    SITE_NAME կայքի թիմը

en: Howdy, %1$s
hy: Ողջույն, %1$s

en: IO error.
hy: Ներածման/արտածման սխալ։

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
hy: Եթե այս ուղերձը սխալմամբ է ուղարկվել, ուղղակի անտեսեք այն (ոչինչ չի փոխվելու)։

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
hy: Եթե ​​դուք եք հանդիսանում այս ցանցի վարիչը, խնդրում ենք ստուգել, արդյո՞ք MySQL-ն աշխատում է և առկա աղյուսակներից ոչ մեկում սխալներ չկան։

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
hy: Եթե չգործունացնեք ձեր կայքը մոտակա 2 օրում, ստիպված կլինեք կրկին գրանցվել։

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
hy: Եթե չգործունացնեք ձեր օգտվողի հաշիվը մոտակա 2 օրում, ստիպված կլինեք կրկին գրանցվել։

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
hy: Եթե առ այժմ չեք ստացել ձեր ուղերձը, առաջարկում ենք դիմել հետևյալ քայլերի։

en: If you&#8217;re looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
hy: Եթե պատրաստվում եք ներդնել ձևավորված գրվածք Microsoft Word-ի պատուհանից, փորձեք անջատել այս կայանքը։ Խմբագիրը ինքնաբար կմաքրի առկա ձևավորումը։

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
hy: Եթե չեք պատրաստվում օգտագործել այս հրաշալի կայքի տիրույթը, թողեք այն նոր օգտվողների համար։

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
hy: Եթե ​​դուք դեռ շարունակում եք տեսնել այս ուղերձը, խնդրում ենք ստուգել, արդյո՞ք ձեր ՏԲ-ն պարունակում է հետևյալ աղյուսակները՝

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
hy: Եթե ​​ձեր կայքը չի ցուցադրվում, խնդրում ենք կապվել այս ցանցի սեփականատիրոջը։

en: Image
hy: Պատկեր

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
hy[0]: Պատկերներ <span class="count">(%s)</span>
hy[1]: Պատկերներ <span class="count">(%s)</span>

en: Image CSS Class
hy: Պատկերի CSS դաս

en: Image Details
hy: Պատկերի տվյալները

en: Image Editor Save Failed
hy: Չհաջողվեց պահպանել պատկերը

en: Image Title Attribute
hy: Պատկերի Title հատկանիշ

en: Image URL
hy: Պատկերի URL

en: Image crop failed.
hy: Պատկերի եզրատումը ձախողվեց։

en: Image default align
hy: Պատկերների լռելյայն հավասարեցումը

en: Image default link type
hy: Պատկերների լռելյայն հղման տեսակը

en: Image default size
hy: Պատրերների լռելյայն չափը

en: Image description
hy: Պատկերի նկարագրությունը

en: Image flip failed.
hy: Պատկերի արտացոլումը ձախողվեց։

en: Image resize failed.
hy: Պատկերի չափափոխումը ձախողվեց։

en: Image rotate failed.
hy: Պատկերի պտտումը ձախողվեց։

en: Images
hy: Պատկերներ

en: Incorrect username or password.
hy: Անվավեր օգտանուն կամ գաղտնաբառ։

en: Increase indent
hy: Ավելացնել նահանջը

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
hy: Ներտող գործիքագոտի (պատկերը, հղումը, կամ նախադիտումը ընտրելու դեպքում)

en: Insert Media
hy: Զետեղել մեդիա ֆայլը

en: Insert Page Break tag
hy: Զետեղել էջի ընդհատման պիտակը

en: Insert Read More tag
hy: Զետեղել 'Ավելին' պիտակը

en: Insert audio playlist
hy: Զետեղել ձայնային նվագացանկը

en: Insert column after
hy: Զետեղել սյունակը հետո

en: Insert column before
hy: Զետեղել սյունակը մինչև

en: Insert date/time
hy: Զետեղել ամսաթիվը/ժամանակը

en: Insert from URL
hy: Զետեղել URL-ից

en: Insert gallery
hy: Զետեղել պատկերասրահը

en: Insert image
hy: Զետեղել պատկերը

en: Insert into page
hy: Զետեղել էջի մեջ

en: Insert into post
hy: Զետեղել գրառման մեջ

en: Insert link
hy: Զետեղել հղում

en: Insert row after
hy: Զետեղել տողը հետո

en: Insert row before
hy: Զետեղել տողը մինչև

en: Insert table
hy: Զետեղել աղյուսակը

en: Insert video
hy: Զետեղել տեսային ֆայլը

en: Insert video playlist
hy: Զետեղել տեսային նվագացանկը

en: Insert/edit image
hy: Զետեղել/խմբագրել պատկերը

en: Insert/edit link
hy: Զետեղել/խմբագրել հղումը

en: Insert/edit video
hy: Զետեղել/խմբագրել տեսային ֆայլը

en: Inserted text
hy: Զետեղված գրվածք

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
hy: Այս XML-RPC եղանակին փոխանցված փաստարկները բավարար չեն։

en: Invalid Taxonomy
hy: Անվավեր համակարգում

en: Invalid activation key.
hy: Անվավեր գործունացման կոդ։

en: Invalid attachment ID.
hy: Անվավեր կցորդի ID։

en: Invalid author ID.
hy: Անվավեր հեղինակի ID։

en: Invalid comment ID.
hy: Անվավեր մեկնաբանության ID։

en: Invalid comment status.
hy: Անվավեր մեկնաբանության կարգավիճակ։

en: Invalid file type
hy: Անվավեր ֆայլի տեսակ։

en: Invalid key
hy: Անվավեր կոդ

en: Invalid menu ID.
hy: Անվավեր ընտրացանկի ID։

en: Invalid object ID
hy: Անվավեր նյութի ID։

en: Invalid parameter(s): %s
hy: Անվավեր հարաչափ(եր)` %s

en: Invalid parameter.
hy: Սխալ պարամետր։

en: Invalid post ID.
hy: Անվավեր գրառման ID։

en: Invalid post format
hy: Անվավեր գրառման ձևաչափ։

en: Invalid post type
hy: Անվավեր գրառման տեսակ։

en: Invalid post type.
hy: Անվավեր գրառման տեսակ։

en: Invalid post.
hy: Անվավեր գրառում։

en: Invalid taxonomy
hy: Անվավեր համակարգում

en: Invalid taxonomy: %s.
hy: Անվավեր համակարգում՝ %s։

en: Invalid term ID
hy: Անվավեր տարրի ID։

en: Invalid user ID.
hy: Անվավեր օգտվողի ID։

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
hy: Անվավեր արժեք %1$s %2$s-ի համար։ Սպասվող արժեքը պետք է լինի %3$s և %4$s միջև։

en: Is there no link to us?
hy: Ըստ երևույթի, մեր կայքին տանող հղում չկա։

en: Italic
hy: Շեղ

en: JSONP support is disabled on this site.
hy: Այս կայքում JSONP աջակցումը կասեցված է։

en: January
hy: Հունվարի

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
hy: Հնվ

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
hy: այս հատկությունը օգտագործելու համար անհրաժեշտ է միացնել JavaScript։

en: July
hy: Հուլիսի

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
hy: Հլս

en: June
hy: Հունիսի

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
hy: Հնս

en: Just a username, please.
hy: Ուղղակի տրամադրեք ձեր օգտանունը։

en: Justify
hy: Տողաշտկել

en: Keyboard Shortcuts
hy: Ստեղնաշարի կարճատներ

en: Keywords
hy: Հիմնաբառեր

en: Large
hy: Խոշոր

en: Large size image height
hy: Պատկերի ամբողջական չափի բարձրությունը

en: Large size image width
hy: Պատկերի ամբողջական չափի լայնությունը

en: Last Post
hy: Վերջին գրառումը

en: Last updated
hy: Վերջին արդիացումը

en: Last updated: %s
hy: Արդիացված՝ %s

en: Leave a Comment
hy: Թողնել մեկնաբանություն

en: Leave a Reply
hy: Թողնել պատասխան

en: Leave a Reply to %s
hy: Թողնել պատասխան %s-ի համար

en: Leave a comment
hy: Թողնել մեկնաբանություն

en: Left
hy: Ձախից

en: Length:
hy: Տևողություն՝

en: Letter
hy: Տառ

en: Link CSS Class
hy: Հղման CSS դաս

en: Link Categories
hy: Հղումների կարգեր

en: Link Category
hy: Կարգը հղման տեսքով

en: Link ID
hy: Հղման ID

en: Link Rel
hy: Հղման կապակցումը

en: Link Relationship (XFN)
hy: Հղման կապակցում (XFN)

en: Link Target
hy: Հղման ուղին

en: Link Text
hy: Հղման գրվածք

en: Link To
hy: Հղում

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
hy: Գերկապ

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
hy: Գերկապեր

en: Link rating
hy: Հղման գնահատականը

en: Link title
hy: Հղման վերնագիր

en: Link to Attachment Page
hy: Հղում դեպի կցորդի էջը

en: Link to Media File
hy: Հղում դեպի մեդիա ֆայլ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Links for %s
hy: Հղումներ %s-ի համար

[ctx: Links widget]
en: Random
hy: Պատահական

en: List View
hy: Ցանկի տեսքով

en: List item
hy: Ցանկի տարր

en: Live Preview
hy: Նախադիտում կայքում

en: Live Preview: %s
hy: Կենդանի նախադիտում՝ %s

en: Loading more results... please wait.
hy: Հավելյալ արդյունքների բեռնում … Խնդրում ենք սպասել։

en: Log In
hy: Մուտք

en: Log Out
hy: Ելք

en: Log in
hy: Մուտք

en: Log in to Reply
hy: Մուտք գործեք՝ պատասխանելու համար

en: Log in to leave a Comment
hy: Մուտք գործեք՝ մեկնաբանություն համար

en: Log out
hy: Ելք

en: Log out &raquo;
hy: Ելք &rarr;

en: Log out of this account
hy: Ելք գործել այս հաշվից

en: Logged in as %s.
hy: Մուտք գործած որպես %s։

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
hy: Մուտք գործած որպես <a href="%1$s">%2$s</a>։ <a href="%3$s" title="Ելք գործել հաշվից">Ելք &rarr;</a>

en: Login Address (URL)
hy: Մուտքի հասցեն (URL)

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
hy: Մուտք, լրահոս, &amp; WordPress.org-ի հղում։

en: Loop
hy: Օղակել

en: Lost Password
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Lost your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Mail (will not be published)
hy: Էլ-հասցեն (չի հրատարակվելու)

en: Maintenance
hy: Սպասարկում

en: Manage Audio
hy: Ձայնանյութերի կառավարում

en: Manage Comments
hy: Մեկնաբանությունների կառավարում

en: Manage Images
hy: Պատկերների կառավարում

en: Manage Video
hy: Տեսանյութերի կառավարում

en: Manual Offsets
hy: Ձեռքով շեղումներ

en: March
hy: Մարտի

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
hy: Մրտ

en: Match case
hy: Ըստ տառաշարի

en: Maximum upload file size: %s.
hy: Վերբեռման առավելագույն չափը՝ %s

en: May
hy: Մայիսի

[ctx: May abbreviation]
en: May
hy: Մյս

en: Media File
hy: Մեդիա ֆայլ

en: Media Library
hy: Մեդիա ֆայլերի դարան

en: Medium
hy: Միջին

en: Medium size image height
hy: Պատկերի միջին չափի բարձրությունը

en: Medium size image width
hy: Պատկերի միջին չափի լայնությունը

en: Medium-Large size image height
hy: Միջին-մեծ չափի պատկերի բարձրությունը

en: Medium-Large size image width
hy: Միջին-մեծ չափի պատկերի լայնությունը

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
hy: Հիշողության սահմանաչափը գերազանցված է։ Խնդրում ենք ընտրել ավելի փոքր ֆայլ։

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Menu Locations
hy: Ընտրացանկերի տարածությունները

en: Menu Name
hy: Ընտրացանկի անունը

en: Menu Options
hy: Ընտրացանկի կայանքներ

en: Menu created
hy: Ընտրացանկը ստեղծվեց

en: Menu deleted
hy: Ընտրացանկը ջնջվեց

en: Menu item added
hy: Ընտրացանկի տարրը ավելացվեց

en: Menu item deleted
hy: Ընտրացանկի տարրը ջնջվեց

en: Menu item is now a sub-item
hy: Ընտրացանկի տարրը դարձվեց ենթացանկի տարր

en: Menu item moved down
hy: Ընտրացանկի տարրը տեղափոխվեց ներքև

en: Menu item moved out of submenu
hy: Ընտրացանկի տարրը տեղափոխվեց ենթացանկից դուրս

en: Menu item moved up
hy: Ընտրացանկի տարրը տեղափոխվեց վերև

en: Menu locations
hy: Ընտրացանկերի տարածությունները

en: Menu options
hy: Ընտրացանկի կայանքներ

en: Menus
hy: Ընտրացանկեր

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget.
hy: Ընտրացանկերը կարող են ցուցադրվել ձեր տեսաձևում սահմանված տարածություններում, կամ <a href="%s">ցուցանակների տարածություններում</a>՝ 'Ընտելական ընտրացանկ' ցուցանակը ավելացնելու դեպքում։

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
hy: Ընտրացանկերը կարող են ցուցադրվել ձեր տեսաձևում սահմանված տարածություններում։

en: Merge table cells
hy: Միացնել աղյուսակի վանդակները

en: Metadata
hy: Անդրտվյալներ

en: Middle
hy: Մեջտեղում

en: Missing Attachment
hy: Բացակայող կցորդ

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
hy: (անանուն)

en: Missing parameter(s): %s
hy: Բացակայող հարաչափ(եր)` %s

en: Mission complete. Message %s deleted.
hy: Առաքելություն ավարտված է։ %s ուղերձը ջնջված է։

en: Mon
hy: Երկ

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

[ctx: Monday initial]
en: M
hy: Ե

en: Month: %s
hy: Ամիսը՝ %s

en: Move down
hy: Տեղափոխել դեպի ներքև

en: Move down one
hy: Տեղափոխել ավելի ներքև

en: Move one level down
hy: Տեղափոխել մեկ աստիճան ներքև

en: Move one level up
hy: Տեղափոխել մեկ աստիճան վերև

en: Move out from under %s
hy: Տեղափոխել %s-ի տակից

en: Move to another area&hellip;
hy: Տեղափոխել այլ տարածություն …

en: Move to the top
hy: Տեղափոխել ամենավերև

en: Move under %s
hy: Տեղափոխել %s-ի տակ

en: Move up
hy: Տեղափոխել դեպի վերև

en: Move up one
hy: Տեղափոխել ավելի վերև

[ctx: Move widget]
en: Move
hy: Տեղափոխել

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
hy: բոլորը

[ctx: Multisite active signup type]
en: blog
hy: բլոգ

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
hy: չկա

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
hy: օգտվող

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
hy: Պետք է պարունակի առնվազն 4 գրանշան, թույլատրվում են միայն այբբենաթվային նշանները։ Հետագայում այն հնարավոր չի լինի փոխել, այդպես որ ընտրեք այն զգուշությամբ։

en: Mute
hy: Անջատել ձայնը

en: Mute Toggle
hy: Միացնել/անջատել ձայնը

en: My Sites
hy: Իմ կայքեր

en: Name
hy: Անուն

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
hy: HTML կոդ

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
hy: Անուն

en: Navigation Label
hy: Նավարկման պիտակը

en: Navigation Menu
hy: Նավարկման ընտրացանկ

en: Navigation Menu Item
hy: Նավարկման ընտրացանկի տարր

en: Navigation Menu Items
hy: Նավարկման ընտրացանկի տարրերը

en: Navigation Menus
hy: Նավարկման ընտրացանկեր

en: Network Admin
hy: Ցանցի կառավարում

en: Network Admin: %s
hy: Ցանցի կառավարում՝ %s

en: New %1$s Site: %2$s
hy: %1$s ցանցում նոր կայք՝ %2$s

en: New %1$s User: %2$s
hy: %1$s ցանցում նոր օգտվող՝ %2$s

en: New Category Name
hy: Նոր կարգի անունը

en: New Link Category Name
hy: Նոր հղումների կարգի անունը

en: New Page
hy: Նոր էջ

en: New Post
hy: Նոր գրառում

en: New Site Registration: %s
hy: Նոր կայքի գրանցում՝ %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
hy: Նոր կայք՝ %1$s
    Կայքի URL՝ %2$s
    IP հասցեն՝ %3$s
    
    Անջատել այս ծանուցումները՝ %4$s

en: New Tag Name
hy: Նոր պիտակի անունը

en: New User Registration: %s
hy: Նոր օգտվողի գրանցումը՝ %s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
hy: Նոր օգտվող՝ %1$s
    IP հասցեն՝ %2$s
    
    Անջատել այս ծանուցումները՝ %3$s

en: New comment on your post "%s"
hy: Ձեր գրառման նոր մեկնաբանություն '%s'

en: New document
hy: Նոր փաստաթուղթ

en: New menu name
hy: Նոր ընտրացանկի անունը

en: New password
hy: Նոր գաղտնաբառ

en: New pingback on your post "%s"
hy: Ձեր գրառման նոր ծանուցում '%s'

en: New trackback on your post "%s"
hy: Ձեր գրառման նոր հետհղում '%s'

en: New user registration on your site %s:
hy: Ձեր %s կայքում գրանցվել է նոր օգտվող՝

en: Newer Comments &raquo;
hy: Ավելի նոր մեկնաբանությունները &rarr;

en: Newer comments
hy: Ավելի նոր մեկնաբանություններ

en: Newer posts
hy: Ավելի նոր գրառումները

en: Next
hy: Հաջորդ

en: Next &gt;
hy: Հաջորդ &gt;

en: Next &raquo;
hy: Հաջորդ &rarr;

en: Next Page &raquo;
hy: Հաջորդ էջ &rarr;

en: Next Post
hy: Հաջորդ գրառում

en: Next page
hy: Հաջորդ էջ

en: No
hy: Ոչ

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
hy: %1$sը նշանակված չէ "%2$s" կողագոտու փաստարկների զանգվածում։ Վերականգնվում է "%3$s"։ Այս ուղերձը թաքցնելու համար ձեռքով նշանակեք %1$s "%3$s"-ին և պահեք կողագոտու առկա  բովանդակությունը։

en: No Comments
hy: Մեկնաբանություններ չկան

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hy: 0 մեկնաբանություն <span class="screen-reader-text">%s գրառման համար</span>

en: No Repeat
hy: Չկրկնել

en: No alignment
hy: Առանց հավասարեցման

en: No categories
hy: Կարգեր չկան

en: No categories found.
hy: Կարգեր չեն գտնվել

en: No color
hy: Անգույն

en: No comments yet.
hy: Մեկնաբանություններ դեռ չկան։

en: No editor could be selected.
hy: Չհաջողվեց ընտրել խմբագիրը։

en: No file selected
hy: Ֆայլը ընտրած չէ

en: No image selected
hy: Պատկերը ընտրած չէ։

en: No image set
hy: Պատկերը նշված չէ

en: No items
hy: Նյութեր չկան

en: No items found.
hy: Տարրեր չեն գտնվել։

en: No media attachments found.
hy: Մեդիա կցորդներ չեն գտնվել։

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
hy: Որևէ ընտրացանկ դեռ չի ստեղծվել։ <a href="%s">Ստեղծեք նորը</a>։

en: No more comments found.
hy: Ավել մեկնաբանություններ չեն գտնվել։

en: No pages found in Trash.
hy: Աղբամանում էջեր չեն գտնվել։

en: No pages found.
hy: Էջեր չեն գտնվել։

en: No posts found in Trash.
hy: Աղբամանում գրառումներ չեն գտնվել։

en: No posts found.
hy: Գրառումներ չեն գտնվել։

en: No results found.
hy: Արդյունքներ չեն գտնվել։

en: No search term specified. Showing recent items.
hy: Որոնման եզրերը նշված չեն։ Ցուցադրվում են վերջին նյութերը։

en: No tags
hy: Պիտակներ չկան

en: No tags found.
hy: Պիտակներ չեն գտնվել։

en: Nonbreaking space
hy: Չընդհատվող բացատ

en: None
hy: Չկա

en: November
hy: Նոյեմբերի

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
hy: Նյմ

en: Number of comments to show:
hy: Ցուցադրելու մեկնաբանությունների քանակը՝

en: Number of items found: %d
hy: Գտնված տարրերի քանակը՝ %d

en: Number of links to show:
hy: Ցուցադրելու հղումների քանակը՝

en: Number of posts to show:
hy: Ցուցադրելու գրառումների քանակը՝

en: Numbered list
hy: Համարակալված ցանկ

en: OK
hy: Լավ

en: October
hy: Հոկտեմբերի

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
hy: Հկտ

en: Older comments
hy: Ավելի հին մեկնաբանություններ

en: Older posts
hy: Ավելի հին գրառումներ

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
hy: Որոշ համակարգերում ձեր ՏԲ-ի անվանը նախորդում է ձեր օգտանունը, օրինակ՝ <code>username_%1$s</code>։ Արդյո՞ք սա է խնդիրը։

en: Once Daily
hy: Ամեն օր

en: Once Hourly
hy: Ամեն ժամ

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
hy: ՏԲ-ի մեկ կամ ավել աղյուսակները անհասանելի են։ Հնարավոր է, որ ձեր ՏԲ-ն <a href="%s">շտկման կարիք ունի</a>։

en: One response to %s
hy: Մեկ պատասխան %s-ին

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
hy: Միայն կայուն դասի եղանակը կամ գործառույթը կարող է օգտագործվել հեռացման համար։

en: Oops: %s
hy: Էս ի՜նչ եղավ։ %s

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
hy: off

en: Open link in a new tab
hy: Բացել հղումը նոր պատուհանում

en: Open sharing dialog
hy: Բացել տարածման երկխոսությունը

en: Or link to existing content
hy: Կամ էլ հղում դրեք՝ առկա բովանդակության վրա

en: Original: %s
hy: Բնօրինակ՝ %s

en: Out from under %s
hy: %s-ի տակից

en: PM
hy: ե.

en: Page %s
hy: Էջ %s

en: Page Archives
hy: Էջերի պահոցներ

en: Page ID
hy: Էջի ID

en: Page IDs, separated by commas.
hy: Էջերի ID-ներ, ստորակետերով առանձնացված։

en: Page break
hy: Էջի ընդհատում

en: Page not found
hy: Էջը չի գտնվել

en: Page order
hy: Էջի հերթականությունը

en: Page title
hy: Էջի վերնագիրը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Pages list
hy: Էջերի ցանկ

en: Pages list navigation
hy: Գրառումների ցանկի նավարկում

en: Pages:
hy: Էջեր՝

en: Paragraph
hy: Հատված

en: Parent Category
hy: Վերնակարգը

en: Parent Category:
hy: Վերնակարգ՝

en: Parent Page:
hy: Վերադաս էջը՝

en: Parent term does not exist.
hy: Վերադաս տարրը գոյություն չունի։

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
hy: Գրառումների ամբողջական թվի փոխանցումը այժմ հնացած է համարվում։ Դրա փոխարեն փոխանցեք փաստարկների զանգվածը։

en: Password
hy: Գաղտնաբառ

en: Password Lost and Changed for user: %s
hy: %s օգտվողի գաղտնաբառը կորել և փոխվել է

en: Password Lost and Found
hy: Գաղտնաբառի վերականգնում

en: Password Protected
hy: Գաղտնաբառով պաշտպանված

en: Password Reset
hy: Գաղտնաբառի վերականգնում

en: Password reset is not allowed for this user
hy: Տվյալ օգտվողի համար գաղտնաբառի վերականգնումը չի թույլատվրում

en: Password:
hy: Գաղտնաբառ՝

en: Paste
hy: Ներդնել

en: Paste as text
hy: Ներդնել որպես գրվածք

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
hy: Գրվածքի ներդնելը այժմ իրականացվում է պարզ գրվածքի եղանակով։ Բովանդակությունը այսուհետ ներդրվելու է որպես պարզ գրվածք մինչև դուք չանջատեք այս կայանքը։

en: Paste table row after
hy: Զետեղել աղյուսակի տողը հետո

en: Paste table row before
hy: Զետեղել աղյուսակի տողը մինչև

en: Paste your embed code below:
hy: Ներդրեք զետեղման կոդը ստորև՝

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hy[0]: Սպասող <span class="count">(%s)</span>
hy[1]: Սպասող <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
hy: Սպասող

en: Permalink saved
hy: Մշտական հղումը պահպանվեց

en: Permalink: %s
hy: Մշտական հղում՝ %s

en: Pingback
hy: Ծանուցում

en: Pingback excerpt:
hy: Ծանուցման սկիզբ՝

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
hy: Գրանցվել է %1$s-ից %2$s ծանուցում։ Շարունակեք ձեր համացանցային շփումը։ :-)

en: Pingback:
hy: Ծանուցում՝

en: Play/Pause
hy: Նվագել/դադարեցնել

en: Playlist Settings
hy: Նվագացանկի հատկանիշները

en: Please enter a site name.
hy: Մուտքագրեք կայքի անունը։

en: Please enter a site title.
hy: Խնդրում ենք տրամադրել կայքի վերնագիրը։

en: Please enter a username.
hy: Մուտքագրեք ձեր օգտանունը։

en: Please enter a valid email address.
hy: Մուտքարեք վավերական էլ-փոստի հասցեն

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hy: Խնդրում ենք մուտքագրել ձեր օգտանունը կամ էլ-փոստի հասցեն։ Դուք կստանաք հղումը պարունակող ուղերձ, որի օգնությամբ ի վիճակի կլինեք նշանակել նոր գաղտնաբառ։

en: Please include a %s template in your theme.
hy: Խնդրում ենք ներառել %s ձևանմուշը ձեր տեսաձևի մեջ։

en: Please log in again.
hy: Խնդրում ենք կրկին մուտք գործել։

en: Please try again.
hy: Կրկին փորձեք։

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
hy: Փորձեք վերբեռնել այս ֆայլը՝ %1$sԴիտարկչի վերբեռնողի%2$s միջոցով։

en: Plugin Information:
hy: Խրվակի մասին տվյալները՝

en: Plugin updates may not complete if you navigate away from this page.
hy: Խրվակների արդիացումները կարող են չավարտվել եթե դուք փակեք այս էջը։

en: Plugins
hy: Խրվակներ

en: Popular Tags
hy: Առավել օգտագործվող պիտակներ

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
hy: Հնարավոր պատճառը՝ ձեր խնամորդում mail() գործառույթը կարող է կասեցված լինել։

en: Post Archives
hy: Գրառումների պահոցներ

en: Post Comment
hy: Ուղարկել մեկնաբանությունը

en: Post Thumbnail
hy: Գրառման մանրապատկերը

en: Post Type Archive
hy: Գրառումների տեսակի պահոց

[ctx: Post format]
en: Aside
hy: Նշում

[ctx: Post format]
en: Audio
hy: Ձայնանյութեր

[ctx: Post format]
en: Chat
hy: Զրույց

[ctx: Post format]
en: Gallery
hy: Պատկերասրահ

[ctx: Post format]
en: Image
hy: Պատկեր

[ctx: Post format]
en: Link
hy: Հղում

[ctx: Post format]
en: Quote
hy: Մեջբերումներ

[ctx: Post format]
en: Standard
hy: Սովորական

[ctx: Post format]
en: Status
hy: Կարգավիճակ

[ctx: Post format]
en: Video
hy: Տեսանյութեր

en: Post navigation
hy: Գրառումների նավարկումը

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
hy: Գրառումների տեսակների անունները պետք է պարունակեն 1-ից 20 գրանշան։

en: Poster
hy: Պոստեր

en: Poster Image
hy: Պոստերի պատկեր

en: Posts by %s
hy: %s-ի գրառումները

en: Posts list
hy: Գրառումների ցանկ

en: Posts list navigation
hy: Գրառումների ցանկի նավարկում

en: Posts navigation
hy: Գրառումների նավարկումը

en: Posts page
hy: Գրառումների էջը

en: Posts published on %s
hy: %s-ում հրատարակված գրառումներ

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
hy: Օժանդակվում է <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong>-ով</a>

en: Powered by WordPress
hy: Օժանդակվում է WordPress-ով

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
hy: Օժանդակվում է WordPress-ով, որը հանդիսանում է մասնավոր հրատարակումների ժամանակակից ճկուն հենք։

en: Preload
hy: Նախնական բեռնում

en: Press return or enter to open this panel
hy: Սեղմեք Enter կամ Return՝ վահանակը բացելու համար

en: Press return or enter to open this section
hy: Սեղմեք return կամ enter՝ այս բաժինը բացելու համար

en: Preview
hy: Նախադիտել

en: Preview as a browser icon
hy: 'Որպես դիտարկչում նախադիտում' պատրերակը

en: Preview as an app icon
hy: 'Որպես ծրագրակազմում նախադիտում' պատրերակը

en: Previewing theme
hy: Ոճի նախադիտում

en: Previous Post
hy: Նախորդ գրառում

en: Previous page
hy: Նախորդ էջ

en: Print
hy: Տպել

en: Privacy:
hy: Գաղտնիություն՝

en: Private
hy: Մասնավոր

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
hy[0]: Մասնավոր <span class="count">(%s)</span>
hy[1]: Մասնավոր <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
hy: Մասնավոր՝ %s

en: Privately Published
hy: Հրատարակված որպես անձնական

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
hy: Մեկնաբանությունները թաքնված են։ Խնդրում ենք։ Տրամադրեք ձեր գաղտնաբառը՝ դրանք դիտելու համար։

en: Protected: %s
hy: Պաշտպանված՝ %s

en: Public
hy: Բաց

en: Public, Sticky
hy: Բաց, կպչուն

en: Publish
hy: Հրատարակել

en: Publish on:
hy: Հրատարակել՝

en: Published
hy: Հրատարակված

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
hy[0]: Հրատարակված <span class="count">(%s)</span>
hy[1]: Հրատարակված <span class="count">(%s)</span>

en: Published on:
hy: Հրատարակված՝

en: RSS Error: %s
hy: RSS սխալ՝ %s

en: Random Order
hy: Պատահական դասակարգում

en: Randomize suggested headers
hy: Պատահական դասակարգմամբ

en: Randomize uploaded headers
hy: Պատահական դասակարգմամբ

en: Randomizing suggested headers
hy: Առաջարկվող էջագլուխներից պատահականը

en: Randomizing uploaded headers
hy: Վերբեռնված էջագլուխներից պատահական

en: Read more...
hy: Ավելին …

en: Recent Comments
hy: Վերջին մեկնաբանությունները

en: Recent Posts
hy: Վերջին գրառումները

en: Redo
hy: Վերարկել

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Register For This Site
hy: Գրանցվեք այս կայքում

en: Registration Form
hy: Գրանցման ձև

en: Registration complete. Please check your email.
hy: Գրանցումը ավարտված է։ Խնդրում ենք ստուգել ձեր փոստարկղը։

en: Registration confirmation will be emailed to you.
hy: Գրանցման հաստատումը կուղարկվի ձեր էլ-փոստի հասցեին։

en: Registration has been disabled.
hy: Գրանցումները կասեցվել են։

en: Remember Me
hy: Հիշել ինձ

en: Remove
hy: Ջնջել

en: Remove From Bulk Edit
hy: Ջնջել փաթեթային խմբագրումից

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
hy: Ջնջել ընտրացանկի տարրը՝ %1$s (%2$s)

en: Remove audio source
hy: Ջնջել ձայնանյութի աղբյուրը

en: Remove featured image
hy: Ջնջել ընտրյալի մանրապատկերը

en: Remove image
hy: Ջնջել պատկերը

en: Remove link
hy: Ջնջել հղումը

en: Remove poster image
hy: Ջնջել պոստերի պատկերը

en: Remove video source
hy: Ջնջել տեսանյութի աղբյուրը

en: Reorder menu items
hy: Վերադասակարգել ընտրացանկի տարրերը

[ctx: Reorder menu items in Customizer]
en: Reorder
hy: Վերադասավորել

en: Reorder mode closed
hy: Վերադասավորման եղանակը կասեցվեց

en: Reorder mode enabled
hy: Վերադասավորման եղանակը միացվեց

en: Reorder widgets
hy: Վերադասավորել ցուցանակները

[ctx: Reorder widgets in Customizer]
en: Reorder
hy: Վերադասավորել

en: Replace
hy: Փոխարինել

en: Replace Audio
hy: Փոխարինել ձայնանյութը

en: Replace Image
hy: Փոխարինել պատկերը

en: Replace Video
hy: Փոխարինել տեսանյութը

en: Reply
hy: Պատասխանել

en: Reply to %s
hy: Պատասխանել %s-ին

en: Required fields are marked %s
hy: Պարտադիր դաշտերը նշված են %s-ով

en: Reset Password
hy: Փոխել գաղտնաբառը

en: Restore last draft
hy: Վերականգնել վերջին սևագիրը

en: Reverse order
hy: Շրջել դասավորությունը

en: Revision
hy: Խմբագրություն

en: Revisions
hy: Խմբագրություններ

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help
hy: Տեսողական խմբագրման տարածություն։ Օգնության համար սեղմեք 'Alt + Shift + H'

en: Right
hy: Աջից

en: Robots
hy: Ռոբոթներ

en: Row
hy: Տող

en: Row group
hy: Տողերի խմբակ

en: Row type
hy: Տողի տեսակ

en: Rows
hy: Տողեր

en: Sat
hy: Շբթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

[ctx: Saturday initial]
en: S
hy: Շ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Save &amp; Activate
hy: Պահպանել և գործունացնել

en: Save &amp; Publish
hy: Պահպանել և հրատարակել

en: Save Draft
hy: Պահպանել

en: Save and preview changes before publishing them.
hy: Պահպանել և նախադիտել փոփոխությունները՝ հրատարակումից առաջ։

en: Save as Pending
hy: Պահպանել որպես սպասող

en: Saved
hy: Պահպանվեց

en: Saved.
hy: Պահպանվեց։

en: Saving Draft&#8230;
hy: Սևագրի պահպանում …

en: Saving...
hy: Պահպանում …

en: Say It!
hy: Դե ասա՜

en: Schedule
hy: Հերթագրել

en: Schedule for:
hy: Հերթագրել՝

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
hy[0]: Հերթագրված <span class="count">(%s)</span>
hy[1]: Հերթագրված <span class="count">(%s)</span>

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
hy: Սցենարները և ոճերը չեն կարող գրանցվել կամ հերթագրվել, մինչև չիրականացվեն %1$s, %2$s կամ %3$s շրջանցումները։

en: Scroll
hy: Ոլորվող

en: Search
hy: Որոնել

en: Search Categories
hy: Կարգերի որոնում

en: Search Link Categories
hy: Հղումների կարգերի որոնում

en: Search Media
hy: Մեդիա ֆայլերի որոնում

en: Search Menu Items
hy: Ընտրացանկի տարրերի որոնում

en: Search Pages
hy: Էջերի որոնում

en: Search Posts
hy: Գրառումների որոնում

en: Search Results %1$s %2$s
hy: %1$s %2$s որոնման արդյունքները

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
hy: '%s'-ի որոնման արդյունքները

en: Search Tags
hy: Պիտակների որոնում

en: Search Widgets
hy: Ցուցանակների որոնում

en: Search installed themes&hellip;
hy: Որոնոել տեղակայված տեսաձևերի մեջ …

en: Search menu items&hellip;
hy: Որոնման ընտրացանկի տարրերը …

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
hy: Որոնեք կամ օգտագործեք վերև/ներքև սլաքերի ստեղները՝ տարրը ընտրելու համար։

[ctx: Search widget]
en: Search
hy: Որոնում

en: Search widgets&hellip;
hy: Ցուցանակների որոնում …

en: Security error.
hy: Անվտանգության սխալ։

en: Select
hy: Ընտրել

en: Select Category
hy: Ընտրել կարգը

en: Select Color
hy: Ընտրեք գույնը

en: Select Day
hy: Նշեք օրը

en: Select File
hy: Ընտրեք ֆայլը

en: Select Files
hy: Ընտրեք ֆայլերը

en: Select Image
hy: Ընտրեք պատկերը

en: Select Link Category:
hy: Ընտրեք հղումների կարգը՝

en: Select Menu:
hy: Նշեք ընտրացանկը՝

en: Select Month
hy: Նշեք ամիսը

en: Select Post
hy: Նշեք գրառումը

en: Select Poster Image
hy: Ընտրեք պոստերի պատկերը

en: Select Week
hy: Նշեք շաբաթը

en: Select Year
hy: Նշեք տարին

en: Select a city
hy: Նշեք քաղաքը

en: Select all
hy: Ընտրել բոլորը

en: Select an area to move this widget into:
hy: Ընտրեք տարածություն՝ այս ցուցանակը տեղափոխելու համար։

en: Select and Crop
hy: Ընտրել և եզրատել

en: Separate tags with commas
hy: Առանձնացրեք ստորակետերով

en: September
hy: Սեպտեմբերի

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
hy: Սպտ

en: Session expired
hy: Աշխատաշրջանը սպառվեց

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
hy: Ձեր ժամանակաշրջանը սպառված է։ Խնդրում ենք կրկին մուտք գործել։ Դուք չեք վերուղորդվի այս էջից։

en: Set featured image
hy: Նշել ընտրյալի պատկերը

en: Set image
hy: Նշանակել պատկերը

en: Settings
hy: Կայանքներ

en: Sharing options
hy: Տարածման կայանքներ

en: Shift + Alt + letter:
hy: Shift + Alt + տառ՝

en: Shift-click to edit this widget.
hy: Ցուցանակը խմբագրելու համար սեղմեք 'Shift + կտտոց'։

en: Shortlink
hy: Կարճ հղում

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Show Artist Name in Tracklist
hy: Ցուցադրել կատարողի անունը նվագացանկում

en: Show Images
hy: Ցուցադրել պատկերները

en: Show Link Description
hy: Ցուցադրել հղումների նկարագրությունները

en: Show Link Image
hy: Ցուցադրել պատկերները

en: Show Link Name
hy: Ցուցադրել հղումների անունները

en: Show Link Rating
hy: Ցուցադրել հղումների գնահատականները

en: Show Tracklist
hy: Ցուցադրել ձայնահետագծերի ցանկը

en: Show Video List
hy: Ցուցադրել տեսային ֆայլերի ցանկը

en: Show advanced menu properties
hy: Ցուցադրել ընտրացանկերի ընդլայնված հատկությունները

en: Show hierarchy
hy: Ցուցադրել ստորակարգումը

en: Show invisible characters
hy: Ցուցադրել թաքնված նշանները

en: Show more comments
hy: Ցուցադրել ավել մեկնաբանությունները

en: Show password
hy: Ցուցադրել գաղտնաբառը

en: Show post counts
hy: Ցուցադրել գրառումների քանակը

en: Sidebar
hy: Կողագոտի

en: Sidebar %d
hy: %d կողագոտի

en: Signup
hy: Գրանցում

en: Site Address (URL)
hy: Կայքի հասցեն (URL)

en: Site Admin
hy: Կայքի կառավարումը

en: Site Domain:
hy: Կայքի տիրույթ՝

en: Site Icon
hy: Կայքի պատկերակ

en: Site Identity
hy: Կայքի պատկանելիությունը

en: Site Language:
hy: Կայքի լեզուն՝

en: Site Name:
hy: Կայքի անուն՝

en: Site Preview
hy: Կայքի նախադիտում

en: Site Tagline
hy: Կայքի նկարագրությունը

en: Site Title
hy: Կայքի վերնագիրը

en: Site Title:
hy: Կայքի անվանում՝

en: Site name must be at least 4 characters.
hy: Կայքի անունը պետք է պարունակի առնվազն 4 գրանշան։

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
hy: Կայքերի անունները կարող են պարունակել միայն փոքրատար լատինատառեր (a-z) և թվեր։

en: Site registration has been disabled.
hy: Նոր կայքերի գրանցումները կասեցված են։

en: Sites
hy: Կայքեր

en: Sites you are already a member of:
hy: Կայքեր, որտեղ դուք մասնակից եք հանդիսանում։

en: Size
hy: Չափը

en: Skip Cropping
hy: Զանցել եզրատումը

en: Skip to toolbar
hy: Զանցել գործիքագոտուն

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
hy: Սայլորդ, մի՜ քշիր ձիերին։ Պետք չէ այդքան հաճախ ստուգումներ կատարել՝ նոր ուղերձների համար։

en: Software Name
hy: Հենքի անունը

en: Software Version
hy: Հենքի տարբերակը

en: Someone has requested a password reset for the following account:
hy: Ինչ-որ մեկը պահանջել է գաղտնաբառի վերականգնում հետևյալ հաշվի համար՝

en: Sorry, comments are closed for this item.
hy: Ցավոք, այս գրառման քննարկումը փակված է։

en: Sorry, deleting the term failed.
hy: Ցավոք, այս տարրի ջնջումը ձախողվեց։

en: Sorry, editing the term failed.
hy: Ցավոք, այս տարրի խմբագրումը ձախողվեց։

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
hy: Ներողություն ենք խնդրում, սակայն նոր գրանցումները ժամանակավոր կասեցված են։

en: Sorry, no posts matched your criteria.
hy: Ցավոք, ձեր չափանիշներին համապատասխանող որևէ գրառում չի գտնվել։

en: Sorry, no such page.
hy: Ցավոք, նման էջ գոյություն չունի։

en: Sorry, no such post.
hy: Ցավոք, նման գրառում գոյություն չունի։

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
hy: Ցավոք, տրված համակարգումներից մեկը չի աջակցվում գրառման տեսակի կողմից։

en: Sorry, revisions are disabled.
hy: Ցավոք, վերանայումները կասեցված են։

en: Sorry, site names must have letters too!
hy: Կայքի անունը պետք է պարունակի նաև գրանշաններ։

en: Sorry, that email address is already used!
hy: Ցավոք, այս էլ-փոստի հասցեն արդեն իսկ օգտագործվում է։

en: Sorry, that email address is not allowed!
hy: Ցավոք, այս էլ-փոստի հասցեն անթույլատրելի է։

en: Sorry, that file cannot be edited.
hy: Ցավոք, այս ֆայլը հնարավոր չէ խմբագրել։

en: Sorry, that site already exists!
hy: Ցավոք, այս կայքը արդեն իսկ առկա է։

en: Sorry, that site is reserved!
hy: Ցավոք, այս կայքը ամրագրված է։

en: Sorry, that username already exists!
hy: Ցավոք, այս օգտանունը արդեն իսկ օգտագործվում է։

en: Sorry, that username is not allowed.
hy: Ցավոք, այս օգտանունը չի թույլատրվում։

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
hy: Ցավոք, մեկնաբանության խմբագրումը ձախողվեց։ Տեղի է ունեցել անհայտ սխալ։

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
hy: Ցավոք, մեկնաբանությունների ավելացման ձևը ժամանակավորապես արգելափակված է։

en: Sorry, the new category failed.
hy: Ցավոք, նոր կարգի ստեղծումը ձախողվեց։

en: Sorry, the user cannot be updated.
hy: Ցավոք, այս օգտվողը չի կարող արդիացվել։

en: Sorry, usernames must have letters too!
hy: Օգտանունը պետք է պարունակի նաև գրանշաններ։

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
hy: Ցավոք, դուք չունեք տվյալ համակարգումներից մեկի մեջ նյութեր ավելացնելու արտոնությունները։

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
hy: Ցավոք, դուք չունեք տվյալ համակարգումներից մեկի մեջ նյութեր վերագրելու արտոնությունները։

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
hy: Ցավոք, դուք չունեք գաղտնաբառով պաշտպանված այս տեսակի գրառումներ ստեղծելու արտոնությունները։

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս տեսակի մասնավոր գրառումներ ստեղծելու արտոնությունները։

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
hy: Ցավոք, դուք չունեք գրառումներ խմբագրելու արտոնությունները։

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս գրառումների տեսակը խմբագրելու արտոնությունները։

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս գրառումը խմբագրելու արտոնությունները։

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս կայքում հրատարակելու արտոնությունները։

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս կայքում էջեր հրատարակելու արտոնությունները։

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս տեսակի գրառումներ հրատարակելու արտոնությունները։

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս տեսակի գրառումներ հրատարակելու արտոնությունները։

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս գրառումը կպցնելու արտոնությունները։

en: Sorry, you can not edit this post.
hy: Ցավոք, դուք չեք կարող խմբագրել այս գրառումը։

en: Sorry, you cannot edit pages.
hy: Ցավոք, դուք չեք կարող խմբագրել էջերը։

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
hy: Ցավոք, դուք չեք կարող խմբագրել գրառումներ այս կայքում։

en: Sorry, you cannot edit this page.
hy: Ցավոք, դուք չեք կարող խմբագրել այս էջը։

en: Sorry, you cannot edit this post.
hy: Ցավոք, դուք չեք կարող խմբագրել այս գրառումը։

en: Sorry, you cannot edit users.
hy: Ցավոք, դուք չեք կարող խմբագրել օգտվողներին։

en: Sorry, you cannot edit your profile.
hy: Ցավոք, դուք չեք կարող խմբագրել ձեր հատկագիրը։

en: Sorry, you cannot publish this post.
hy: Ցավոք, դուք չեք կարող հրատարակել այս գրառումը։

en: Sorry, you cannot stick a private post.
hy: Ցավոք, անձնական գրառման կպցնումը չի թույլատրվում։

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս կայքում օգտվողների տվյալներին մուտք գործելու արտոնությունները։

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
hy: Ցավոք, դուք չունեք կարգը ավելացնելու արտոնությունները։

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
hy: Ցավոք, դուք չունեք կարգը ջնջելու արտոնությունները։

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս էջը ջնջելու արտոնությունները։

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս գրառումը ջնջելու արտոնությունները։

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս էջը խմբագրելու արտոնությունները։

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս գրառումը խմբագրելու արտոնությունները։

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս էջը հրատարակելու արտոնությունները։

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս գրառումը հրատարակելու արտոնությունները։

en: Sorry, you may not use that site name.
hy: Ցավոք, դուք չեք կարող օգտագործել այս կայքի անունը։

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
hy: Ներողություն, սակայն կարգերը դիտելու համար դուք պետք է ունենաք այս կայքում գրառումներ խմբագրելու արտոնությունները։

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
hy: Ներողություն, սակայն պիտակները դիտելու համար դուք պետք է ունենաք այս կայքում գրառումներ խմբագրելու արտոնությունները։

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
hy: Դուք պետք է մուտք գործեք՝ մեկնաբանությունը ուղարկելու համար։

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
hy: Ցավոք, ձեր գրառման խմբագրումը ձախողվեց։ Տեղի է ունեցել անհայտ սխալ։

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
hy: Ցավոք, ձեր գրառման հրատարակումը ձախողվեց։ Տեղի է ունեցել անհայտ սխալ։

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
hy: Ցավոք, ձեր տարրի ստեղծումը ձախողվեց։ Տեղի է ունեցել անհայտ սխալ։

en: Sort by:
hy: Դասակարգել ըստ՝

en: Source
hy: Բնագիր

en: Source code
hy: Բնագիր

en: Spam it: %s
hy: Նշել որպես թափոն՝ %s

en: Special character
hy: Հատուկ նշաններ

en: Split table cell
hy: Բաժանել աղյուսակի վանդակը

en: Static Front Page
hy: Կայուն գլխավոր էջ

en: Still waiting for your email?
hy: Դեռ չե՞ք ստացել ձեր ուղերձը։

en: Strength indicator
hy: Ապահովության ցուցիչ

en: Strikethrough
hy: Վրագծված

en: Style
hy: Ոճ

en: Stylesheet
hy: CSS ոճաթերթ

en: Stylesheet is missing.
hy: CSS ոճաթերթը չի գտնվել։

en: Stylesheet is not readable.
hy: Չհաջողվեց կարդալ CSS ոճաթերթը։

en: Submit
hy: Ներկայացնել

en: Submit Comment
hy: Ներկայացնել

en: Submitted on:
hy: Ուղարկված՝

en: Subscript
hy: Վարգիր

en: Suggested embed #%d
hy: Առաջարկվող զետեղում թիվ %d

en: Suggested image #%d
hy: Առաջարկվող պատկեր #%d

en: Suggested image dimensions:
hy: Պատկերների առաջարկվող չափերը՝

en: Sun
hy: Կիր

en: Sunday
hy: Կիրակի

[ctx: Sunday initial]
en: S
hy: Կ

en: Superscript
hy: Վերգիր

en: Support Forums
hy: Աջակցման ֆորումներ

en: Table cell properties
hy: Աղյուսակի վանդակի հատկությունները

en: Table properties
hy: Աղյուսակի հատկությունները

en: Table row properties
hy: Աղյուսակի տողի հատկությունները

en: Tag Cloud
hy: Պիտակների ամպ

en: Tag: %s
hy: Պիտակ՝ %s

en: Tagline
hy: Կարճ նկարագրությունը

en: Tags
hy: Պիտակներ

en: Tags list
hy: Պիտակների ցանկ

en: Tags list navigation
hy: Պիտակների ցանկի նավարկում

en: Tags:
hy: Պիտակներ՝

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
hy: Համակարգման անունները պետք է պարունակեն 1-ից 32 գրանշան։

en: Taxonomy:
hy: Համակարգումը՝

en: Template
hy: Ձևանմուշ

en: Template is missing.
hy: Ձևանմուշը չի գտնվել։

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
hy: Տարրի ID-ն տարածվում է մի քանի համակարգումների միջև։

en: Text
hy: Գրվածք

en: Text color
hy: Գրվածքի գույնը

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
hy: Տվյալ էլ-փոստի հասցեն արդեն իսկ օգտագործվում է։ Խնդրում ենք ստուգել ձեր փոստարկղը՝ գործունացման ուղերձի առկայության վերաբերյալ։ Եթե ​​դուք ոչինչ չանեք, այդ հասցեն կրկին հասանելի կլինի մի քանի օրվա ընթացքում։

en: That name is not allowed.
hy: Այս անունը անթույլատրելի է։

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
hy: Այս կայքը այժմ ամրագրված է, սակայն այն կարող է հասանելի դառնալ մի քանի օրից։

en: That user does not exist.
hy: Նման օգտվող գոյություն չունի։

en: That username is already activated.
hy: Այս օգտանունը արդեն իսկ գործունացված է։

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
hy: Այս օգտանունը այժմ ամրագրված է, սակայն այն կարող է հասանելի դառնալ մի քանի օրից։

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
hy: '%s' տեսաձևը չի հանդիսանում վավերական վերադաս տեսաձև։

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s function instead.
hy: %1$s հատկանիշը հնացած է %2$s ընտանիքի գործառույթների համար։ Դրա փոխարեն օգտագործեք %3$s գործառույթը։

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s option instead.
hy: %1$s հարաչափը հնացած է %2$s ընտանիքի գործառույթների համար։ Դրա փոխարեն օգտագործեք %3$s հարաչափը։

en: The %s directory of the develop repository must be used for RTL.
hy: Աջից ձախ գրվող լեզուների համար պետք է օգտագործվի մշակման պաշարների %s պանակը։

en: The GD image library is not installed.
hy: PHP-ի GD պատկերների դարանը տեղակայված չէ։

en: The REST API is disabled on this site.
hy: Այս կայքում REST API-ն կասեցված է։

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
hy: Չհաջողվեց վավերացնել խնամորդի SSL հավաստագիրը։

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least 512px wide and tall.
hy: Կայքի պատկերակը օգտագործվում է որպես ձեր կայքի դիտարկչի և ծրագրակազմի պատկերակ։ Այն պետք է լինի քառակուսի, 512 պիքսել լայնությամբ և բարձրությամբ։

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
hy: Ձեր տրամադրված կայքի հասցեն չի հանդիսանում վավերական URL։ Խնդրում ենք տրամադրել վավերականը։

en: The URL to the admin area
hy: Վարչական մասի URL

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
hy: Ձեր տրամադրված WordPress-ի հասցեն չի հանդիսանում վավերական URL։ Խնդրում ենք տրամադրել վավերականը։

en: The called constructor method for %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
hy: %1$s-ի համար պահանջված կառուցողի ենանակը համարվում է <strong>հնացած</strong>՝ սկսած %2$s տարբերակից։ Դրա փոխարեն օգտագործեք %3$s։

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hy: Ձեր կատարված փոփոխությունները չեն պահպանվի, եթե դուք նավարկեք այս էջից դուրս։

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
hy: <code>VHOST</code> հաստատունը այժմ <strong>հնացած է</strong>։ Օգտագործեք տրամաբանական <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> հաստատունը wp-config.php ֆայլում՝ ենթատիրույթային կազմաձևը գործունացնելու համար։ Օգտագործեք is_subdomain_install() գործառույթը՝ ենթատիրույթային կազմաձևի կարգավիճակը ստուգելու համար։

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
hy: Նկարագրությունը կցուցադրվի ընտրացանկում եթե ընթացիկ տեսաձևը աջակցում է դա։

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
hy: Տրամադրված էլ-փոստի հասցեն չի հանդիսանում վավերական հասցե։ Խնդրում ենք տրամադրել վավերականը։

en: The email could not be sent.
hy: Չհաջողվեց ուղարկել ուղերձը։

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
hy: Հետևյալ ձևաչափման կարճատները փոխարինվում են՝ Enter սեղմելու հետևանքով։ Սեղմեք Esc կամ 'Հետարկել' կոճակը՝ հետարկելու համար։

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
hy: Հետևյալը չի հանդիսանում վավերական ամսաթիվ՝ ամիսը %1$s, օրը %2$s։

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
hy: Հետևյալը չի հանդիսանում վավերական ամսաթիվ՝ տարին %1$s, ամիսը %2$s, օրը %3$s։

en: The given object ID is not that of a menu item.
hy: Նշված ID-ն չի պատկանում որևէ ընտրացանկի տարրին։

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
hy: Մուտքի էջը բացվելու է նոր պատուհանում։ Մուտք գործելուց հետո դուք կարող եք փակել այն և վերադառնալ այս էջը։

en: The menu ID should not be empty.
hy: Ընտրացանկի ID-ն չի կարող դատարկ լինել։

en: The page template is invalid.
hy: Էջի ձևանմուշը անվավեր է։

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
hy: Վերադաս տեսաձևը բացակայում է։ Խնդրում ենք տեղակայել '%s' վերադաս տեսաձևը։

en: The passwords do not match.
hy: Գաղտնաբառերը չեն համընկնում։

en: The pingback has already been registered.
hy: Ծանուցումը արդեն իսկ գրանցված է։

en: The post cannot be deleted.
hy: Հնարավոր չէ ջնջել այս գրառումը։

en: The post type may not be changed.
hy: Հնարավոր չէ փոխել գրառման տեսակը։

en: The post type specified is not valid
hy: Նշված գրառումների տեսակը անվավեր է

en: The query argument of %s must have a placeholder.
hy: %s-ի հարցման փաստարկը պետք է ունենա տեղապահ։

en: The requested theme does not exist.
hy: Հայցված տեսաձևը գոյություն չունի։

en: The requested user does not exist.
hy: Հայցված օգտվողը գոյություն չունի։

en: The role specified is not valid
hy: Նշված դերը անվավեր է։

en: The search results will be updated as you type.
hy: Որոնման արդյունքները արդիացվելու են անմիջապես՝ մուտքագրելու ընթացքում։

en: The site %s is yours.
hy: %s կայքը ձերն է։

en: The site is already active.
hy: Այս կայքը արդեն իսկ գործունացված է։

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
hy: Ձեր պահանջված կայքը տեղակայված է ոչ պատշաճ կերպով։ Խնդրում ենք կապվել կայքի պատասխանատուին։

en: The site you were looking for, %s, does not exist, but you can create it now!
hy: Կայքը, որը դուք փնտրում եք՝ %s, գոյություն չունի, սակայն դուք կարող եք այն ստեղծել հիմա։

en: The site you were looking for, %s, does not exist.
hy: Կայք, որը որոնում եք՝ %s, գոյություն չունի։

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
hy: '%s' այլանունը արդեն իսկ օգտագործվում է այլ տարրի կողմից

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
hy: Ելակետային և նպատակային URL-ները չեն կարող մատնացուցել նույն պաշարին։

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
hy: Ելակետային URL-ը չի պարունակում նպատակային URL-ի հղումը, ուստի այն չի կարող օգտագործվել որպես ելակետային։

en: The source URL does not exist.
hy: Ելակետային URL-ը գոյություն չունի։

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
hy: Նշված նպատակային URL-ը չի կարող օգտագործվել որպես նպատակային։ Այն կամ գոյություն չունի, կամ էլ չի հանդիսանում ծանուցումներ աջակցող էջ։

en: The specified target URL does not exist.
hy: Նշված նպատակային URL-ը գոյություն չունի։

en: The term name cannot be empty.
hy: Նյութի անունը չի կարող դատարկ լինել։

en: The theme directory "%s" does not exist.
hy: '%s' տեսաձևի պանակը գոյություն չունի։

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
hy: Ձեր մուտքագրված ժամագոտին անվավեր է։ Խնդրում ենք ընտրել վավերական ժամագոտին։

en: The user is already active.
hy: Այս օգտվողը արդեն իսկ գործունացված է։

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
hy: Ձեր սարքավորման վեբ դիտարկիչը չի կարող օգտագործվել ֆայլերի վերբեռման համար։ Դրա փոխարեն դուք կարող եք օգտագործել <a href="%s">ձեր սարքավորման ներկառուցված ծրագրակազմը</a>։

en: Theme Details
hy: Ոճի մանրամասները

en: Theme support for %1$s should be registered before the %2$s hook.
hy: %1$s-ի աջակցումը տեսաձևում պետք է %2$s-ի գործողությունից առաջ գրանցված լինի։

en: Theme without %s
hy: Տեսաձև առանց %s-ի

en: Themes
hy: Տեսաձևեր

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
hy: Չկա որևէ առկա HTTP-փոխադրամիջոց, որը կարող է ավարտել այս հարցումը։

en: There are no associated subtitles.
hy: Համակցված խորագրեր չեն գտնվել։

en: There are no options for this widget.
hy: Այս ցուցանակը չունի որևէ կարգավորումներ։

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
hy: Ըստ երևույթի, որևէ նոր ուղերձ չկա։

en: There doesn't seem to be a %s file. I need this before we can get started.
hy: Կարծես, %s ֆայլը բացակայում է։ Այն անհրաժեշտ է՝ ընթացքը սկսելու համար։

en: There has been an error cropping your image.
hy: Պատկերը եզրատելու ժամանակ տեղի է ունեցել սխալ։

en: There is a revision of this post that is more recent.
hy: Առկա է այս գրառման ավելի թարմ խմբագրությունը։

en: There is no excerpt because this is a protected post.
hy: Մեջբերումներ չկան, քանի որ այս գրառումը պաշտպանված է։

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
hy: Կազմաձևի սխալ։ Խնդրում ենք կապվել հոսթինգի մատակարարին։

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
hy: Տվյալները մերժվել են, խնդրում ենք կրկին լրացնել ձևը՝ ուղղելով առկա սխալները։

en: This action has been disabled by the administrator.
hy: Այս գործողությունը կասեցված է կայքի վարիչի կողմից։

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
hy: Այս փաստարկը փոխարինվել է զանգվածով՝ cron-ի այլ գործառույթների վարքագծին համապատասխանացնելու նպատակով։

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
hy: Այս բովանդակությունը պաշտպանված է գաղտնաբառով։ Այն դիտելու համար դուք պետք է տրամադրեք ձեր գաղտնաբառը՝

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
hy: Այս հատկությունը պահանջում է ներդրված շրջանակների աջակցում (iframes)։ Ձեր դիտարկչում այն կասեցված է կամ էլ չի աջակցվում։

en: This file is empty. Please try another.
hy: Այս ֆայլը դատարկ է։ Ընտրեք մեկ այլ ֆայլ։

en: This file is not an image. Please try another.
hy: Այս ֆայլը չի հանդիսանում պատկեր։ Ընտրեք մեկ այլ ֆայլ։

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
hy: Այս ֆայլը չափազանց մեծ է։ Ֆայլի չափը չպետք է գերազանցի %d կԲայթ։

en: This file no longer needs to be included.
hy: Այս ֆայլի զետեղման կարիք այլևս չկա։

en: This file type is not allowed. Please try another.
hy: Այս ֆայլի տեսակը անթույլատրելի է։ Ընտրեք մեկ այլ ֆայլ։

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
hy: Սա՝ առավելագույն թույլատրված չափից մեծ է։ Փորձեք մեկ ուրիշը։

en: This is the short link.
hy: Սա՝ կարճ հղում է։

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
hy: Այս էջը վավերացվում է որպես XHTML 1.0 Transitional

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
hy: Այս փեղկը օգտագործվում է ձեր կայքում արդեն իսկ հրատարակված բովանդակության մասով նավարկման ընտրացանկերի կառավարման համար։ Դուք կարող եք ստեղծել ընտրացանկեր և ավելացնել տարրեր առկա բովանդակության (էջերի, գրառումների, կարգերի, պիտակների, ձևաչափերի կամ ընտելական հղումների)  համար։

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hy: Այս գրառումը պաշտպանված է գաղտնաբառով։ Մուտքագրեք գաղտնաբառը՝ մեկնաբանությունները դիտելու համար։

en: This site has been archived or suspended.
hy: Այս կայքը նախկինում տեղափոխվել է պահոց կամ կասեցվել է։

en: This site is no longer available.
hy: Այս կայքը անհասանելի է։

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
hy: Այս համակարգումը չի հանդիսանում ստորակարգային, այդպես որ դուք չեք կարող նշել վերադասը։

en: This taxonomy is not hierarchical.
hy: Այս համակարգումը չի հանդիսանում ստորակարգային։

en: Thu
hy: Հնգ

en: Thumbnail
hy: Մանրապատկեր

en: Thumbnail Height
hy: Մանրապատկերի բարձրությունը

en: Thumbnail Width
hy: Մանրապատկեր լայնությունը

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

[ctx: Thursday initial]
en: T
hy: Հ

en: Tile
hy: Կցաշարել

en: Tile Horizontally
hy: Կցաշարել հորիզոնական

en: Tile Vertically
hy: Կցաշարել ուղահայաց

en: Time Format
hy: Ժամանակի ձևաչափը

en: Time Zone
hy: Ժամային գոտի

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
hy: Բաժիններ

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
hy: Ձևաչափեր

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
hy: Վերնագրեր

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
hy: Զետեղել ձևանմուշը

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
hy: Ձևանմուշներ

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
hy: Խմբագրել

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
hy: Ֆայլ

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
hy: Ձևաչափ

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
hy: Զետեղել

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
hy: Աղյուսակ

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
hy: Գործիքներ

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
hy: Տեսք

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Title Attribute
hy: Title հատկանիշ

en: Title:
hy: Վերնագիր՝

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
hy: Ձեր բլոգը գործունացնելու համար կտտացրեք ստորև գտնվող հղումը՝
    
    %s
    
    Գործունացումից հետո դուք կստանաք մեկ այլ ուղերձ՝ ձեր օգտանունով։
    
    Գործունացումից հետո ձեր կայքը կցուցադրվի այս հասցեով՝
    
    %s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
hy: Ձեր հաշիվը գործունացնելու համար կտտացրեք ստորև գտնվող հղումը՝
    
    %s
    
    Գործունացումից հետո դուք կստանաք մեկ այլ ուղերձ՝ ձեր օգտանունով։

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
hy: Կիզակետը այլ կոճակների վրա տեղափոխելու համար օգտագործեք Tab կամ սլաքերի ստեղները։ Այն խմբագրին վերադարձնելու համար սեղմեք Escape ստեղնը կամ օգտագործեք կոճակներից որևէ մեկը։

en: To reset your password, visit the following address:
hy: Ձեր գաղտնաբառը վերականգնելու համար այցելեք այս հասցեով՝

en: To set your password, visit the following address:
hy: Ձեր գաղտնաբառը նշանակելու համար այցելեք հետևյալ հասցեով՝

en: Toggle Editor Text Direction
hy: Փոխարկել գրվածքի ուղղությունը խմբագրում

en: Toggle section: %s
hy: Փոխարկել բաժինը՝ %s

en: Toggle section: Custom Links
hy: Ընտելական հղումներ

en: Too many redirects.
hy: Վերուղորդումները չափազանց շատ են։

en: Toolbar
hy: Գործիքագոտի

en: Toolbar Toggle
hy: Ցուցադրել/թաքցնել գործիքագոտին

en: Top
hy: Վերևում

en: Trackback
hy: Հետհղում

en: Trackback excerpt:
hy: Հետհղման սկիզբ՝

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
hy: Հետագծեր (խորագրեր, ենթանվանումներ, նկարագրություններ, գլուխներ կամ անդրտվյալներ)

en: Translation Updates
hy: Թարգմանությունների արդիացումներ

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
hy[0]: Աղբամանում <span class="count">(%s)</span>
hy[1]: Աղբամանում <span class="count">(%s)</span>

en: Trash Selected
hy: Նշվածը աղբաման ուղարկել

en: Trash it: %s
hy: Աղբաման ուղարկել՝ %s

en: Trash widget by moving it to the inactive widgets sidebar.
hy: Ուղարկեք ցուցանակը աղբաման՝ շարժելով այն ցուցանակների անգործուն կողագոտուն։

en: Tue
hy: Երք

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

[ctx: Tuesday initial]
en: T
hy: Ե

en: Turn off Fullscreen
hy: Անջատել լիավահան եղանակը

en: Twice Daily
hy: Օրը՝ երկու անգամ

en: URL: %s
hy: URL՝ %s

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
hy: Չհաջողվեց ստեղծել %s պանակը։ Արդյո՞ք դրա վերադաս պանակը սպասարկչի կողմից գրվող է հանդիսանում։

en: Unapproved
hy: Չհաստատված

en: Unattached
hy: Չկցված

en: Uncategorized
hy: Առանց կարգի

en: Under %s
hy: %s-ի տակ

en: Underline
hy: Ընդգծված

en: Undo
hy: Հետարկել

en: Unknown Feed
hy: Անհայտ լրահոս

en: Unmute
hy: Միացնել ձայնը

en: Untitled
hy: Առանց վերնագրի

en: Untrash
hy: Վերականգնել աղբամանից

en: Untrash Selected
hy: Նշվածը վերականգնել աղբամանից

en: Update
hy: Արդիացնել

en: Update Category
hy: Արդիացնել կարգը

en: Update Failed!
hy: Արդիացումը ձախողվեց։

en: Update Failed: %s
hy: Արդիացումը ձախողվեց՝ %s

en: Update Link Category
hy: Արդիացնել հղումների կարգը

en: Update Tag
hy: Արդիացնել պիտակը

en: Update audio playlist
hy: Արդիացնել ձայնային նվագացանկը

en: Update canceled.
hy: Արդիացումը չեղարկվեց։

en: Update completed successfully.
hy: Արդիացումը հաջողությամբ ավարտվեց։

en: Update gallery
hy: Արդիացնել պատկերասրահը

en: Update video playlist
hy: Արդիացնել տեսային նվագացանկը

en: Updated!
hy: Արդիացվեց։

en: Updating %s...
hy: %sի արդիացում …

en: Updating...
hy: Արդիացում …

en: Updating... please wait.
hy: Ընթանում է արդիացում … Խնդրում ենք սպասել։

en: Upload Files
hy: Վերբեռնել ֆայլերը

en: Upload Images
hy: Վերբեռնել պատկերները

en: Upload Limit Exceeded
hy: Վերբեռման սահմանաչափը գերազանցվել է

en: Upload failed.
hy: Վերբեռնումը ձախողվեց։

en: Upload stopped.
hy: Վերբեռնումը կանգնեցված է

en: Uploaded By
hy: Վերբեռնող

en: Uploaded To
hy: Վերբեռնված

en: Uploaded on:
hy: Վերբեռնված՝

en: Uploaded to this page
hy: Վերբեռնված՝ այս էջի համար։

en: Uploaded to this post
hy: Վերբեռնված՝ այս գրառման համար։

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
hy: կամ

en: Uploading
hy: Վերբեռնում

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
hy: Խրվակների և տեսաձևերի կողմից օգտվողների աստիճանների օգտագործումը այժմ հնացել է։ Դրանց փոխարեն օգտագործեք դերերը և հնարավորությունները։

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
hy: Դրա փոխարեն օգտագործեք %s, եթե չեք ցանկանում ցուցադրել արժեքը։

en: Use %s instead.
hy: Դրա փոխարեն օգտագործեք %s։

en: Use as featured image
hy: Օգտագործել որպես ընտրյալի մանրապատկեր

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
hy: Բացառվող տարրերը իրարից առանձնացնելու համար օգտագործեք ստորակետեր՝ %s-ի փոխարեն։

en: Use the %s filter instead.
hy: Դրա փոխարեն օգտագործեք %s զտիչը։

en: User Dashboard: %s
hy: Օգտվողի կառավարակետը՝ %s

en: User has blocked requests through HTTP.
hy: Օգտվողը արգելափակել է HTTP-հարցումները։

en: User registration has been disabled.
hy: Նոր օգտվողների գրանցումները կասեցված են։

en: User registration is currently not allowed.
hy: Այս պահին նոր օգտվողների գրանցումները կասեցված են։

en: Username
hy: Օգտանուն

en: Username may not be longer than 60 characters.
hy: Օգտանունը չի կարող լինել 60 գրանշանից երկար։

en: Username must be at least 4 characters.
hy: Օգտանունը պետք է պարունակի առնվազն 4 գրանշան։

en: Username or Email:
hy: Օգտանուն կամ էլ-հասցե՝

en: Username:
hy: Օգտանուն՝

en: Username: %s
hy: Օգտանուն՝ %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
hy: Օգտանունները կարող են պարունակել միայն փոքրատար լատինատառեր (a-z) և թվեր։

en: Users
hy: Օգտվողներ

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
hy: Վավերական <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>

en: Vertical space
hy: Ուղահայաց նահանջ

en: Video
hy: Տեսանյութեր

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
hy[0]: Տեսային ֆայլերը <span class="count">(%s)</span>
hy[1]: Տեսային ֆայլերը <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
hy: Տեսային ֆայլի տվյալները

en: View Attachment Page
hy: Դիտել կցորդի էջը

en: View Category
hy: Դիտել կարգը

en: View Page
hy: Դիտել էջը

en: View Post
hy: Դիտել գրառումը

en: View Tag
hy: Դիտել պիտակը

en: View attachment page
hy: Դիտել կցորդի էջը

en: Visit %s&#8217;s website
hy: Այցելել %s&#8217;s կայքէջը

en: Visit Site
hy: Այցելել կայքը

en: Visual
hy: Տեսողական

en: Visual aids
hy: Տեսողական հուշումներ

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
hy: Սպասեք մի քիչ ավելի երկար։ Մեկ-մեկ ուղերձների առաքումը հետաձգվում է մեզանից անկախ պատՃառներով։

en: We cannot find a title on that page.
hy: Չհաջողվեց գտնել այս էջի վերնագիրը։

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
hy: Ձեր գրանցումը հաստատելու ուղերձը կուղարկվի է տվյալ էլ-փոստի հասցեին (կրկին ստուգեք դրա ճշգրտությունը՝ շարունակելուց առաջ)։

en: Website
hy: Կայքէջ

en: Website: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
hy: Կայք՝ %1$s (IP հասցե՝ %2$s, %3$s)

en: Wed
hy: Չրք

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

[ctx: Wednesday initial]
en: W
hy: Չ

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
hy: Բարի վերադարձ, %s։ Լրացնելով ստորև գտնվող ձևը դուք կարող եք ձեր հաշվին <strong>ավելացնել մեկ այլ կայք</strong>։ Ձեզ պատկանող կայքերի քանակի որևէ սահմանափակում չկա, այդպես որ ստեղծեք ինչքան ձեր սիրտը ցանկանա, սակայն պատասխանատվությամբ վերաբերվեք ձեր գրառումներին։

en: What do I do now?
hy: Հիմա ի՞նչ անեմ

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
hy: Վերադասավորման եղանակը գործունացնելու դեպքում, տարրերի ցանկի վերևում հասանելի են դառնում ընտրացանկի տարրերի վերադասավորման համար հավելյալ գործիքները։

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
hy: Նոր հատվածը տվյալ ձևաչափման կարճատներից մեկով սկսելու և դրանից հետո բացատ ավելացնելու դեպքում, ձևաչափումը կկատարվի ինքնաշխատ կերպով։ Հետարկելու համար սեղմեք Backspace կամ Escape։

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header height of <strong>%s</strong> pixels.
hy: Չնայած որ <strong>Ավելացնել նոր պատկեր</strong> կոճակը կտտացնելուց հետո դուք կարող եք եզրատել պատկերները ինչպես ցանկանաք, ձեր տեսաձևի էջագլխի համար նախընտրելի բարձրությունն է հանդիսանում <strong>%s</strong> պիքսել։

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header size of <strong>%s &times; %s</strong> pixels.
hy: Չնայած որ <strong>Ավելացնել նոր պատկեր</strong> կոճակը կտտացնելուց հետո դուք կարող եք եզրատել պատկերները ինչպես ցանկանաք, ձեր տեսաձևի էջագլխի համար նախընտրելի չափերն են հանդիսանում <strong>%s &times; %s</strong> պիքսել։

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header width of <strong>%s</strong> pixels.
hy: Չնայած, որ <strong>Ավելացնել նոր պատկեր</strong> կոճակը կտտացնելուց հետո դուք կարող եք եզրատել պատկերները ինչպես ցանկանաք, ձեր տեսաձևի համար նախընտրելի  էջագլխի լայնությունն է հանդիսանում <strong>%s</strong> պիքսել։

en: Whoops, the provided date is invalid.
hy: Տրամադրված ամսաթիվը անվավեր է։

en: Widget moved down
hy: Ցուցանակը տեղափոխվեց ներքև

en: Widget moved up
hy: Ցուցանակը տեղափոխվեց վերև

en: Widgets
hy: Ցուցանակներ

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
hy: Ցուցանակները հանդիսանում են բովանդակության անկախ հատվածներ, որոնք կարող են տեղադրվել ձեր տեսաձևերի հատուկ նախատեսված տարածություններում (սովորաբար՝ կողագոտիներում)։

en: Width
hy: Լայնություն

en: WordPress &rsaquo; Error
hy: WordPress &rsaquo; Սխալ

en: WordPress &rsaquo; Success
hy: WordPress &rsaquo; Հաջողում

en: WordPress Address (URL)
hy: WordPress-ի հասցեն (URL)

en: WordPress Failure Notice
hy: WordPress-ի սխալի ուղերձ

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
hy: WordPress-ի ՏԲ-ի սխալ %1$s՝ %2$s հարցման համար։

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
hy: WordPress-ի ՏԲ-ի սխալ %1$s՝ %2$s հարցման համար, կատարված %3$s-ի կողմից

en: WordPress database error:
hy: WordPress-ի ՏԲ-ի սխալ՝

en: Words: %s
hy: Բառեր՝ %s

en: XHTML Friends Network
hy: XHTML ընկերների ցանց

en: XML Error: %1$s at line %2$s
hy: XML սխալ՝ %1$s, %2$s տողում

en: XML-RPC services are disabled on this site.
hy: XML-RPC ծառայությունները կասեցված են այս կայքում։

en: Y/m/d
hy: d.m.Y

en: Year
hy: Տարին

en: Year: %s
hy: Տարին՝ %s

en: Yes
hy: Այո

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
hy: Ըստ երևույթի, դուք նախկինում արդեն իսկ տեղակայված եք ունեցել WordPress-ը։ Այն վերատեղակայելուց առաջ խնդրում ենք նախ ջնջել ՏԲ-ի աղյուսակները։

en: You are about to permanently delete these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hy: Դուք պատրաստվում եք վերջնական ջնջել այս նյութերը։
    Կտտացրեք 'Չեղարկել' կոճակը՝ այն թողնելու, կամ 'Լավ' կոճակը՝ ջնջելու համար։

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hy: Դուք պատրաստվում եք վերջնական ջնջել այս նյութը։
    Կտտացրեք 'Չեղարկել' կոճակը՝ այն թողնելու, կամ 'Լավ' կոճակը՝ ջնջելու համար։

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hy: Դուք պատրաստվում եք վերջնական ջնջել այս ընտրացանկը։
    Կտտացրեք 'Չեղարկել' կոճակը՝ այն թողնելու, կամ 'Լավ' կոճակը՝ ջնջելու համար։

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hy: Դուք պատրաստվում եք այս նյութերը ուղարկել աղբաման։
    Կտտացրեք 'Չեղարկել' կոճակը՝ այն թողնելու, կամ  'Լավ' կոճակը՝ ջնջելու համար։

en: You are attempting to log out of %s
hy: Դուք փորձում եք ելք գործել %s կայքից

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
hy: Այժմ դուք զննում եք %1$s բլոգի պահոցը՝ %2$s-ի համար։

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
hy: Այժմ դուք զննում եք %1$s բլոգի պահոցը՝ %2$s օրվա համար։

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
hy: Այժմ դուք զննում եք %1$s բլոգի պահոցը՝ %2$s տարվա համար։

en: You are currently browsing the %s blog archives.
hy: Այժմ դուք զննում եք %s բլոգի պահոցը։

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
hy: Դուք այժմ զննում եք պահոցը %s կարգի համար։

en: You are customizing %s
hy: Դուք կազմաձևում եք %s

en: You are logged in already. No need to register again!
hy: Դուք արդեն իսկ մուտք եք գործել ձեր հաշիվը։ Կարիք չկա կայքում կրկին գրանցվել։

en: You are not allowed access to details about this site.
hy: Դուք չունեք կայքի վերաբերյալ տեղեկություններին մատչելու արտոնություններ։

en: You are not allowed access to details of this post.
hy: Դուք չունեք այս գրառման մանրամասներին մատչելու արտոնությունները։

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
hy: Դուք չունեք այս համակարգման մեջ տարրեր վերագրելու արտոնությունները։

en: You are not allowed to browse users.
hy: Դուք չեք կարող զննել օգտվողներին։

en: You are not allowed to change the page author as this user.
hy: Դուք չունեք էջի հեղինակին որպես տվյալ օգտվող փոխելու արտոնությունները։

en: You are not allowed to change the post author as this user.
hy: Դուք չունեք գրառման հեղինակին որպես տվյալ օգտվող փոխելու արտոնությունները։

en: You are not allowed to create pages as this user.
hy: Դուք չունեք էջեր որպես տվյալ օգտվող ստեղծելու արտոնությունները։

en: You are not allowed to create posts as this user.
hy: Դուք չունեք գրառումներ որպես տվյալ օգտվող ստեղծելու արտոնությունները։

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
hy: Դուք չունեք այս համակարգման մեջ տարրեր ստեղծելու արտոնությունները։

en: You are not allowed to customize the appearance of this site.
hy: Դուք չեք կարող կազմաձևել այս կայքի արտաքին տեսքը։

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
hy: Դուք չունեք այս համակարգման մեջ տարրեր ջնջելու արտոնությունները։

en: You are not allowed to edit posts in this post type.
hy: Ցավոք, դուք չունեք այս տեսակի գրառումներ խմբագրելու արտոնությունները։

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
hy: Դուք չունեք այս համակարգման մեջ տարրեր խմբագրելու արտոնությունները։

en: You are not allowed to edit theme options on this site.
hy: Ձեզ թույլատրված է խմբագրել տեսաձևերի կարգավորումները այս կայքում։

en: You are not allowed to moderate or edit this comment.
hy: Դուք չեք կարող ստուգել կամ փոփոխել այս մեկնաբանությունը։

en: You are not allowed to update options.
hy: Դուք չունեք կարգավորումներ փոխելու արտոնությունները։

en: You are now logged out.
hy: Դուք ելք եք գործել։

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
hy: Դուք շատ հաճախ եք ավելացնում ձեր մեկնաբանությունները։ Պակասեցրեք ձեր թափը։

en: You can also place menus in widget areas with the Custom Menu widget.
hy: Դուք կարող եք նաև տեղադրել ընտրացանկերը ցուցանակների տարածության մեջ՝ 'Ընտելական ընտրացանկ' ցուցանակի օգտագործմամբ։

en: You can create a %s file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
hy: Դուք կարող եք ստեղծել %s ֆայլը՝ կայքի միջերեսի միջոցով, սակայն այն անհամատեղելի է լինելու որոշ սպասարիչների կայանքների հետ։ Ավելի ապահով է՝ այն ստեղծել ձեռքով։

en: You can see all comments on this post here:
hy: Դուք կարող եք տեսնել այս գրառման բոլոր մեկնաբանությունները այստեղ՝

en: You can see all pingbacks on this post here:
hy: Դուք կարող եք տեսնել այս գրառման բոլոր ծանուցումները այստեղ՝

en: You can see all trackbacks on this post here:
hy: Դուք կարող եք տեսնել այս գրառման բոլոր հետհղումները այստեղ՝

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
hy: Դուք չեք կարող օգտագործվել այս էլ-փոստի հասցեն՝ գրանցվելու համար։ Որոշ փոստառաքիչների հետ առաջացած խնդիրների պատճառով մենք ստիպված ենք եղել արգելափակել դրանք։ Խնդրում ենք օգտագործել մեկ այլ փոստառաքիչ։

en: You do not have permission to do that.
hy: Դուք չունեք այս գործողությունը կատարելու արտոնությունները։

en: You do not have permission to preview drafts.
hy: Դուք չունեք սևագրերը նախադիտելու արտոնությունները։

en: You do not have permission to upload files.
hy: Դուք չունեք ֆայլեր վերբեռնելու արտոնությունները։

en: You don't have permission to do this.
hy: Դուք չունեք այս գործողությունը կատարելու արտոնությունները։

en: You have attempted to queue too many files.
hy: Դուք հերթագրեցիք չափազանց շատ ֆայլեր։

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
hy: Դուք ավելացվել եք այս կայքին։ Խնդրում ենք <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">մուտք գործել</a> տրամադրելով ձեր օգտանունը և գաղտնաբառը։

en: You have logged in successfully.
hy: Դուք հաջողությամբ մուտք եք գործել համակարգ։

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
hy: Դուք որոնել եք %1$s բլոգի պահոցը՝ <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>-ի համար։ Եթե ձեզ չհաջողվի ոչինչ գտնել այս որոնման արդյունքներում, դուք կարող եք փորձել այս հղումներից որևէ մեկը։

en: You may only upload 1 file.
hy: Դուք կարող եք վերբեռնել միայն 1 ֆայլ։

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hy: Դուք պետք է <a href="%s">մուտք գործեք</a>՝ մեկնաբանությունը ուղարկելու համար։

en: You must be logged in to complete this action.
hy: Ձեզ անհրաժեշտ է մուտք գործել՝ տվյալ գործողությունը ավարտելու համար։

en: You must be registered to comment
hy: Մեկնաբանելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել համակարգում։

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
hy: Նոր կայքը ստեղծելուց առաջ ձեզ անհրաժեշտ է <a href="%s">մուտք գործել</a>ձեր հաշիվը։

en: You need to pass an array of types.
hy: Ձեզ անհրաժեշտ է փոխանցել տեսակների զանգվածը։

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
hy: Որպես առաջին հարաչափը դուք պետք է նշեք ստուգման ենթակա նախապես հայտնի գործողությունը։

en: Your Comment
hy: Ձեր մեկնաբանությունը

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
hy: Ձեր PHP-ի տեղակայումը չի պարունակում MySQL ընդլայնումը, որը անհրաժեշտ է WordPress-ը աշխատացնելու համար։

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
hy: Ձեր հաշիվը գործունացվեց։ Այժմ դուք կարող եք <a href="%1$s">մուտք գործել այնտեղ</a>՝ ձեր իսկ ընտրած '%2$s' օգտանունով։ Խնդրում ենք ստուգել ձեր %3$s-ի փոստարկղը՝ ձեր գաղտնաբառի և մուտք գործելու հրահանգների համար։ Եթե դուք չեք ստացել այդ ուղերձը, խնդրում ենք ստուգել ձեր թափոնի պանակը։ Եթե մեկ ժամ անց դուք դեռ ստացած չլինեք այն, դուք կարող եք <a href="%4$s">վերակայել ձեր գաղտնաբառը</a>։

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
hy: Ձեր հաշիվը գործունացված է։ <a href="%1$s">Մուտք գործեք հաշիվը</a> կամ վերադարձեք <a href="%2$s">գլխավոր էջ</a>։

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
hy: Ձեր հաշիվը գործունացված է։ <a href="%1$s">Դիտեք ձեր կայքը</a> կամ <a href="%2$s">Մուտք գործեք հաշիվը</a>

en: Your account is now active!
hy: Ձեր հաշիվը գործունացված է։

en: Your address will be %s.
hy: Ձեր հասցեն լինելու է՝ %s։

en: Your blogroll
hy: Ձեր blogroll-ը

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
hy: Ձեր դիտարկիչը չի աջակցում սեղմատախտակին անմիջական մատչումը։ Խնդրում ենք դրա փոխարեն օգտագործել ստեղնաշարի կարճատները կամ ձեր դիտարկչի խմբագրման ընտրացանկը։

en: Your comment is awaiting moderation.
hy: Ձեր մեկնաբանությունը սպասում է ստուգմանը։

en: Your email address will not be published.
hy: Ձեր էլ-փոստի հասցեն չի հրատարակվելու։

en: Your latest posts
hy: Ձեր վերջին գրառումները

en: Your new password has not been saved.
hy: Ձեր նոր գաղտնաբառը պահպանվեց։

en: Your password has been reset.
hy: Ձեր գաղտնաբառը փոխված է։

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
hy: Ձեր գաղտնաբառի վերականգնման հղումը անվավեր է։ Խնդրում ենք ստանալ նոր հղում ներքևում։

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
hy: Ձեր գաղտնաբառի վերականգնման հղումը սպառված է։ Խնդրում ենք ստանալ նոր հղում ներքևում։

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
hy: Ձեր սպասարկչի PHP-ի տարբերակը %1$s, սակայն WordPress-ի %2$s տարբերակին անհրաժեշտ է առնվազն %3$s։

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
hy: Ձեր աշխատաշրջանը սպառվեց։ Դուք կարող եք կրկին մուտք գործել այս էջից կամ այցելել մուտքի էջը։

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
hy: Ձեր <a href="%1$s">%2$s</a> կայքը գործունացվեց։ Այժմ դուք կարող եք մուտք գործել ձեր կայքը՝ ձեր իսկ ընտրած '%3$s' օգտանունով։ Խնդրում ենք ստուգել ձեր %4$s փոստարկղը՝ ձեր գաղտնաբառի և մուտք գործելու հրահանգների համար։ Եթե դուք չեք ստացել այդ ուղերձը, խնդրում ենք ստուգել ձեր թափոնի պանակը։ Եթե մեկ ժամ անց դուք դեռ ստացած չլինեք այն, դուք կարող եք <a href="%5$s">վերակայել ձեր գաղտնաբառը</a>։

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
hy: Ձեր կայքի ամենավերջին գրառումները։

en: Your site&#8217;s most recent comments.
hy: Ձեր կայքի ամենավերջին մեկնաբանությունները։

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
hy[0]: Ձեր տեսաձևը աջակցում է %s ընտրացանկ։ Նշեք, թե որ ընտրացանկը պետք է ցուցադրվի ամեն տեղակայման համար։
hy[1]: Ձեր տեսաձևը աջակցում է %s ընտրացանկ։ Նշեք, թե որ ընտրացանկը պետք է ցուցադրվի ամեն տեղակայման համար։

en: Your theme supports a static front page.
hy: Ձեր տեսաձևը աջակցում է կայուն գլխավոր էջ։

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
hy: Ձեր տեսաձևը աջակցում է մեկ ընտրացանկ։ Նշեք այն ընտրացանկը, որը ցանկանում եք օգտագործել։

en: [%1$s] Activate %2$s
hy: [%1$s] Գործունացում %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
hy: [%1$s] Մեկնաբանություն՝ '%2$s'

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
hy: [%1$s] Ծանուցում՝ '%2$s'

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
hy: [%1$s] Ստուգեք՝ '%2$s'

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
hy: [%1$s] Հետհղում՝ '%2$s'

en: [%s] New User Registration
hy: [%s] Նոր օգտվողի գրանցում

en: [%s] Notice of Email Change
hy: [%s] Ծանուցում՝ էլ-հասցեի փոփոխման վերաբերյալ

en: [%s] Notice of Password Change
hy: [%s] Ծանուցում՝ գաղտնաբառի փոփոխման վերաբերյալ

en: [%s] Password Lost/Changed
hy: [%s] Գաղտնաբառ կորած/փոխված

en: [%s] Password Reset
hy: [%s] Գաղտնաբառի վերականգնում

en: [%s] Your username and password info
hy: [%s] Ձեր օգտանունը և գաղտնաբառը

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
hy: Հղում

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
hy: Մեդիա

[ctx: add new from admin bar]
en: User
hy: Օգտվող

[ctx: add new media]
en: Add New
hy: Ավելացնել նորը

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
hy: Էջ

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
hy: Գրառում

[ctx: adjective]
en: Approved
hy: Հաստատված

[ctx: adjective]
en: Spam
hy: Թափոն

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
hy: Նոր

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
hy: Կապույտ

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
hy: Սուրճ

[ctx: admin color scheme]
en: Default
hy: Լռելիությամբ

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
hy: Էկտոպլազմա

[ctx: admin color scheme]
en: Light
hy: Բաց

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
hy: Կեսգիշեր

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
hy: Օվկյանոս

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
hy: Արևածագ

en: am
hy: ա.

[ctx: auto preload]
en: Auto
hy: Ինքնաբար

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
hy: %1$s-ից &#8212; %2$s <a href="#comment-%3$s">%4$s-ում</a>

en: close tags
hy: փակել տրոհները

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
hy: Նախկինում վերբեռնված

[ctx: custom headers]
en: Suggested
hy: Առաջարկվող

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
hy: d.m.Y

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
hy: on

en: domain
hy: տիրույթ

[ctx: editor button]
en: Code
hy: Կոդ

[ctx: editor button]
en: Left to right
hy: Ձախից աջ

[ctx: editor button]
en: Right to left
hy: Աջից ձախ

[ctx: editor button]
en: Show blocks
hy: Ցուցադրել բաժիններ

[ctx: en dash]
en: &#8211;
hy: &#8212;

[ctx: feed link]
en: &raquo;
hy: &rarr;

[ctx: find/replace]
en: Find
hy: Գտնել

[ctx: find/replace]
en: Next
hy: Հաջորդ

[ctx: find/replace]
en: Prev
hy: Նախորդ

[ctx: find/replace]
en: Replace
hy: Փոխարինել

[ctx: find/replace]
en: Replace all
hy: Փոխարինել բոլորը

[ctx: find/replace]
en: Replace with
hy: Փոխարինել սրանով

[ctx: find/replace]
en: Whole words
hy: Ամբողջական բառեր

en: g:i a
hy: H:i

[ctx: genitive]
en: April
hy: Ապրիլի

[ctx: genitive]
en: August
hy: Օգոստոսի

[ctx: genitive]
en: December
hy: Դեկտեմբերի

[ctx: genitive]
en: February
hy: Փետրվարի

[ctx: genitive]
en: January
hy: Հունվարի

[ctx: genitive]
en: July
hy: Հուլիսի

[ctx: genitive]
en: June
hy: Հունիսի

[ctx: genitive]
en: March
hy: Մարտի

[ctx: genitive]
en: May
hy: Մայիսի

[ctx: genitive]
en: November
hy: Նոյեմբերի

[ctx: genitive]
en: October
hy: Հոկտեմբերի

[ctx: genitive]
en: September
hy: Սեպտեմբերի

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
hy: Հորիզոնական հավասարեցում

en: l, F jS, Y
hy: d.m.Y

[ctx: label]
en: Search for:
hy: Որոնել՝

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
hy: Ընտելական …

[ctx: links widget]
en: All Links
hy: Բոլոր հղումները

[ctx: list style]
en: Circle
hy: Կլորակ

[ctx: list style]
en: Default
hy: Լռելիությամբ

[ctx: list style]
en: Disc
hy: Գնդակ

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
hy: փոքրատառ հունատառ

[ctx: list style]
en: Lower Greek
hy: փոքրատառ հունատառ

[ctx: list style]
en: Lower Roman
hy: փոքրատառ լատինատառ

[ctx: list style]
en: Square
hy: Քառակուսի

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
hy: Մեծատառ հունատառ

[ctx: list style]
en: Upper Roman
hy: Մեծատառ լատինատառ

[ctx: media]
en: Remove video track
hy: Ջնջել տեսահետագիծը

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
hy: (Այժմ ընտրված է %s)

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
hy: (առանց պիտակի)

en: moved to the trash.
hy: տեղափոխվել է աղբաման։

[ctx: nav menu home label]
en: Home
hy: Գլխավոր

en: new WordPress Loop
hy: WordPress-ի նոր օղակում

[ctx: next post]
en: Next
hy: Հաջորդ

[ctx: noun]
en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

[ctx: noun]
en: Trash
hy: Աղբաման

en: number_format_decimal_point
hy: .

en: number_format_thousands_sep
hy: ,

en: of
hy: մեջից

[ctx: page]
en: Add New
hy: Ավելացնել նորը

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
hy: Անհամապատասխանություն

[ctx: password strength]
en: Medium
hy: Միջին

[ctx: password strength]
en: Strong
hy: Ապահով

[ctx: password strength]
en: Very weak
hy: Շատ թույլ

[ctx: password strength]
en: Weak
hy: Թույլ

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
hy: Որոնում …

en: pm
hy: ե.

[ctx: post]
en: Add New
hy: Ավելացնել նորը

[ctx: post]
en: Draft
hy: Սևագիր

[ctx: post]
en: Pending
hy: Սպասող

[ctx: post]
en: Private
hy: Մասնավոր

[ctx: post]
en: Published
hy: Հրատարակված

[ctx: post]
en: Scheduled
hy: Հերթագրված

[ctx: post]
en: Trash
hy: Աղբամանում

[ctx: post format]
en: Format
hy: Ձևաչափ

[ctx: post format archive title]
en: Asides
hy: Նշումներ

[ctx: post format archive title]
en: Audio
hy: Ձայնանյութեր

[ctx: post format archive title]
en: Chats
hy: Զրույցներ

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
hy: Պատկերասրահներ

[ctx: post format archive title]
en: Images
hy: Պատկերներ

[ctx: post format archive title]
en: Links
hy: Հղումներ

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
hy: Մեջբերումներ

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
hy: Կարգավիճակներ

[ctx: post format archive title]
en: Videos
hy: Տեսանյութեր

[ctx: post revision title]
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
hy: %1$s %2$s, %3$s առաջ (%4$s)

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
hy: %1$s [Ինքնապահպանում]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
hy: %1$s [Ընթացիկ խմբագրություն]

[ctx: post type general name]
en: Media
hy: Մեդիա

[ctx: post type general name]
en: Pages
hy: Էջեր

[ctx: post type general name]
en: Posts
hy: Գրառումներ

[ctx: post type singular name]
en: Page
hy: Էջ

[ctx: post type singular name]
en: Post
hy: Գրառում

[ctx: previous post]
en: Previous
hy: Նախորդ

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
hy: d.m.Y, ժ. H:i:s

en: sitename
hy: կայքի անուն

[ctx: spellcheck]
en: Finish
hy: Ավարտել

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
hy: Անտեսել

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
hy: Անտեսել բոլորը

[ctx: submit button]
en: Search
hy: Որոնել

[ctx: table body]
en: Body
hy: Հիմնական մաս

[ctx: table cell]
en: Cell
hy: Վանդակ

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
hy: Չկա

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
hy: Scope հատկանիշ

[ctx: table column]
en: Column
hy: Սյունակ

[ctx: table columns]
en: Cols
hy: Սյունակներ

[ctx: table footer]
en: Footer
hy: Էջատակ

[ctx: table header]
en: Header
hy: Էջագլուխ

[ctx: tag delimiter]
en: ,
hy: .

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
hy: Կարգեր

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
hy: Պիտակներ

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
hy: Կարգ

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
hy: Պիտակ

en: text direction
hy: գրվածքի ուղղությունը

[ctx: theme]
en: Change
hy: Փոխել

[ctx: translations]
en: Available
hy: Առկա

[ctx: translations]
en: Installed
hy: Տեղակայված

[ctx: verb]
en: Trash
hy: Աղբաման ուղարկել

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
hy: Ուղահայաց հավասարեցում

[ctx: video or audio]
en: Length
hy: Տևողություն

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
hy: %1$s՝ %2$s գրառման
