Administration - en to lt translation catalogue (2354 entries)

en: "%1$s" by %2$s.
lt: Audio įrašas "%1$s", sukūrė %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
lt: Audio įrašas: "%1$s",  albumas: %2$s, kūrėjas: %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
lt: Audio įrašas "%1$s" iš albumo %2$s.

en: $image needs to be an WP_Image_Editor object
lt: $image turi būti WP_Image_Editor klasės objektas

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
lt: Išnaudota %1$s MB (%2$s%%) vietos

en: %1$s by %2$s.
lt: Albumas: %1$s, autorius: %2$s.

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
lt[0]: %1$s reitingas, pagal %2$s įvertinimą
lt[1]: %1$s reitingas, pagal %2$s įvertinimus
lt[2]: %1$s reitingas, pagal %2$s įvertinimų

en: %1$s updated successfully.
lt: %1$s atnaujinta sėkmingai.

en: %d media attachment moved to the trash. | %d media attachments moved to the trash.
lt[0]: Failų perkelta į šiukšlinę: %d
lt[1]: Failų perkelta į šiukšlinę: %d
lt[2]: Failų perkelta į šiukšlinę: %d

en: %d media attachment permanently deleted. | %d media attachments permanently deleted.
lt[0]: Ištrinta failų: %d
lt[1]: Ištrinta failų: %d
lt[2]: Ištrinta failų: %d

en: %d media attachment restored from the trash. | %d media attachments restored from the trash.
lt[0]: Atstatyta failų iš šiukšlinės: %d
lt[1]: Atstatyta failų iš šiukšlinės: %d
lt[2]: Atstatyta failų iš šiukšlinės: %d

en: %d star | %d stars
lt[0]: %d žvaigždutė
lt[1]: %d žvaigždutės
lt[2]: %d žvaigždučių

en: %s Active Installs
lt: Aktyvių instaliacijų: %s

en: %s MB Space Allowed
lt: Leidžiama %s MB vietos

en: %s Page | %s Pages
lt[0]: %s puslapis
lt[1]: %s puslapiai
lt[2]: %s puslapių

en: %s Page Template
lt: %s puslapio šablonas

en: %s Post | %s Posts
lt[0]: %s įrašas
lt[1]: %s įrašai
lt[2]: %s įrašų

en: %s ago
lt: prieš %s

en: %s approved comment | %s approved comments
lt[0]: Patvirtintas komentaras: %s
lt[1]: Patvirtinti komentarai: %s
lt[2]: Patvirtintų komentarų: %s

en: %s column | %s columns
lt[0]: %s stulpelis
lt[1]: %s stulpeliai
lt[2]: %s stulpelių

en: %s comment | %s comments
lt[0]: Komentarų: %s
lt[1]: Komentarų: %s
lt[2]: Komentarų: %s

en: %s comment approved | %s comments approved
lt[0]: %s komentaras patvirtintas
lt[1]: %s komentarai patvirtinti
lt[2]: %s komentarų patvirtinta

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
lt[0]: %s komentaras pažymėtas kaip šlamštas.
lt[1]: %s komentarai pažymėti kaip šlamštas.
lt[2]: %s komentarų pažymėta kaip šlamštas.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
lt[0]: %s komentaras perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s komentarai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s komentarų perkelta į šiukšlinę.

en: %s comment permanently deleted | %s comments permanently deleted
lt[0]: %s komentaras ištrintas negrįžtamai
lt[1]: %s komentarai ištrinti negrįžtamai
lt[2]: %s komentarų ištrinta negrįžtamai

en: %s comment restored from the Trash | %s comments restored from the Trash
lt[0]: %s komentaras grąžintas iš šiukšlinės
lt[1]: %s komentarai grąžinti iš šiukšlinės
lt[2]: %s komentarų grąžinta iš šiukšlinės

en: %s comment restored from the spam | %s comments restored from the spam
lt[0]: %s komentaras pažymėtas kaip ne šlamštas
lt[1]: %s komentarai pažymėti kaip ne šlamštas
lt[2]: %s komentarų pažymėta kaip ne šlamštas

en: %s failed to embed.
lt: Nepavyko įterpti: %s.

en: %s files
lt: %s failai

en: %s from now
lt: %s nuo dabar

en: %s has been logged out.
lt: %s atsijungė.

en: %s has been updated.
lt: %s buvo atnaujintas,

en: %s has taken over and is currently editing.
lt: %s perėmė redagavimą ir šiuo metu atlieka pakeitimus.

en: %s is currently editing
lt: %s šiuo metu redaguoja

en: %s item | %s items
lt[0]: %s
lt[1]: %s
lt[2]: %s

en: %s link deleted. | %s links deleted
lt[0]: %s nuoroda ištrinta.
lt[1]: %s nuorodos ištrintos.
lt[2]: %s nuorodų ištrinta.

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
lt[0]: %s puslapis perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s puslapiai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s puslapių perkelti į šiukšlinę.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
lt[0]: %s puslapis neatnaujintas, kažkas jį redaguoja.
lt[1]: %s puslapiai neatnaujinti, kažkas juos redaguoja.
lt[2]: %s puslapių neatnaujinti, kažkas juos redaguoja.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
lt[0]: %s puslapis negrįžtamai ištrintas.
lt[1]: %s puslapiai negrįžtamai ištrinti.
lt[2]: %s puslapių negrįžtamai ištrinti.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
lt[0]: %s puslapis atstatytas iš šiukšlinės.
lt[1]: %s puslapiai atstatyti iš šiukšlinės.
lt[2]: %s puslapių atstatyti iš šiukšlinės.

en: %s page updated. | %s pages updated.
lt[0]: %s puslapis atnaujintas.
lt[1]: %s puslapiai atnaujinti.
lt[2]: %s puslapių atnaujinti.

en: %s pending comment | %s pending comments
lt[0]: Komentarai, laukiantys patvirtinimo: %s
lt[1]: Komentarai, laukiantys patvirtinimo: %s
lt[2]: Komentarai, laukiantys patvirtinimo: %s

en: %s plugin
lt: %s įskiepis

en: %s plugins
lt: %s įskiepiai

en: %s post by this author | %s posts by this author
lt[0]: Šio autoriaus įrašai: %s
lt[1]: Šio autoriaus įrašai: %s
lt[2]: Šio autoriaus įrašai: %s

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
lt[0]: %s įrašas perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s įrašai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s įrašų perkelti į šiukšlinę.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
lt[0]: %s įrašas neatnaujintas, kažkas kitas jį redaguoja.
lt[1]: %s įrašai neatnaujinti, kažkas kitas juos redaguoja.
lt[2]: %s įrašų neatnaujinta, kažkas kitas juos redaguoja.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
lt[0]: %s įrašas negrįžtamai ištrintas.
lt[1]: %s įrašai negrįžtamai ištrinti.
lt[2]: %s įrašų negrįžtamai ištrinti.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
lt[0]: %s įrašas atstatytas iš šiukšlinės.
lt[1]: %s įrašai atstatyti iš šiukšlinės.
lt[2]: %s įrašų atstatyti iš šiukšlinės.

en: %s post updated. | %s posts updated.
lt[0]: %s įrašas atnaujintas.
lt[1]: %s įrašai atnaujinti.
lt[2]: %s įrašų atnaujinta.

en: %s queries
lt: užklausų: %s

en: %s rating
lt: %s reitingas

en: %s seconds
lt: sekundžių: %s

en: %s site | %s sites
lt[0]: %s tinklalapį
lt[1]: %s tinklalapius
lt[2]: %s tinklalapių

en: %s user | %s users
lt[0]: %s vartotoją
lt[1]: %s vartotojus
lt[2]: %s vartotojų

en: %s user deleted. | %s users deleted.
lt[0]: Ištrinta vartotojų: %s
lt[1]: Ištrinta vartotojų: %s
lt[2]: Ištrinta vartotojų: %s

en: &hellip;and your MySQL password.
lt: &hellip;ir Jūsų MySQL slaptažodis.

en: &larr; Back to Users
lt: &larr; Atgal į vartotojų sąrašą

en: &larr; Return to editor
lt: &larr; Grįžti į įrašo redaktorių

en: &mdash; No Change &mdash;
lt: &mdash; Jokių pokyčių &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
lt: &mdash; Jokios rolės šiame tinklalapyje &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
lt: &ndash;ARBA&ndash;

en: (Leave at 0 for no rating.)
lt: (Palikite 0, jei nenorite vertinti.)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
lt: (Registracija išjungta. Komentuoti gali tik šio tinklalapio nariai.)

en: (Unattached)
lt: (Nepriskirta jokiam įrašui)

en: (no parent)
lt: (be tėvinio)

en: + Add New Category
lt: + Kurti naują kategoriją

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
lt: 1 puslapis neatnaujintas, kažkas dar jį redaguoja.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
lt: 1 įrašas neatnaujintas, kažkas dar jį redaguoja.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
lt: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Atanujinkite %2$s</a> arba sužinokite daugiau apie <a href="%3$s" class="browse-happy-link">modernias naršykles</a>

en: <a href="%s">Learn more about WordPress %s</a>.
lt: <a href="%s">Sužinokite daugiau apie WordPress %s</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
lt: <a href="%s">Nuorodos</a> / Pridėti naują nuorodą

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
lt: <a href="%s">Nuorodos</a> / Redaguoti nuorodą

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Administration_Screens#Comments" target="_blank">Documentation on Comments</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Administration_Screens#Comments" target="_blank">Komentarų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Background</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">Fono nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Header</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">Antraštės nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">Documentation on Menus</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">Meniu dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">Documentation on Widgets</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">Valdiklių dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Documentation on Comment Spam</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Brukalų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_My_Sites_Screen" target="_blank">Documentation on My Sites</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_My_Sites_Screen" target="_blank">Tinklalapių tinklo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">Documentation on Dashboard</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">Skydelio dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Updating WordPress</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">WordPress atnaujinimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Documentation on Editing Files</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Failų redagavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Documentation on date and time formatting</a>.
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Datos ir laiko formato dokumentacija</a>.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Sparčiosios klaviatūros komandos</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">More information</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Daugiau informacijos</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Creating Links</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">Nuorodų kūrimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Link Categories</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">Nuorodų kategorijų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Links</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">Nuorodų tvarkymo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Documentation on Managing Plugins</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Įskiepių tvarkymo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Uploading Media Files</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">Failų įkėlimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">Documentation on Edit Media</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">Failų redagavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">Documentation on Media Library</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">Failų saugyklos dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Nginx">Documentation on Nginx configuration</a>.
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Nginx">nginx nustatymų dokumentacija</a>.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Pages</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">Naujų puslapių kūrimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Pages</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Screen" target="_blank">Puslapių tvarkymo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Screen#Editing_Individual_Pages" target="_blank">Documentation on Editing Pages</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Screen#Editing_Individual_Pages" target="_blank">Puslapių redagavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Installing Plugins</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">Įskiepių instaliavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">Documentation on Editing Plugins</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">Įskiepių redagavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">Įrašų rašymo ir redagavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Categories</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">Kategorijų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Posts</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Screen" target="_blank">Įrašų tvarkymo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Tags_Screen" target="_blank">Documentation on Tags</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Tags_Screen" target="_blank">Žymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Revision_Management" target="_blank">Revisions Management</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Revision_Management" target="_blank">Versijų tvarkymas</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Vartotojų rolių ir jų galimybių aprašymai</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">Documentation on Discussion Settings</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">Komentavimo nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">Documentation on General Settings</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">Pagrindinių nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">Documentation on Media Settings</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">Failų nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">Documentation on Permalinks Settings</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">Nuorodų struktūros nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">Documentation on Reading Settings</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">Skaitymo nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">Documentation on Writing Settings</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">Rašymo nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Documentation on Theme Development</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Temų kūrimo ir tobulinimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">Documentation on Export</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">Eksportavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">Documentation on Import</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">Importavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Screen" target="_blank">Documentation on Tools</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Screen" target="_blank">Įrankių dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Users</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">Naujų vartotojų kūrimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Users</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Screen" target="_blank">Vartotojų valdymo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">Documentation on User Profiles</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">Vartotojų profilių dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Documentation on Using Permalinks</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Nuorodų struktūrų naudojimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Documentation on Using Themes</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Temų naudojimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank">Documentation on Adding New Themes</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank">Naujų temų diegimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! <a href="%2$s">Please update now</a>.
lt: Jau išleista <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> versija! <a href="%2$s">Atnaujinkite savo sistemą</a>.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! Please notify the site administrator.
lt: Jau yra nauja <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> versija! Praneškite administratoriui.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Documentation on Writing Plugins</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Įskiepių rašymo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/support/" target="_blank">Pagalbos forumai (anglų kalba)</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is %s
lt: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> laikas yra %s

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
lt: <code>_blank</code> &mdash; naujame lange ar kortelėje.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
lt: <code>_none</code> &mdash; tame pačiame lange ar kortelėje.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
lt: <code>_top</code> &mdash; esamame lange ar kortelėje, be rėmelių (with no frames).

en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em>
lt: <strong>%1$s</strong> (Sukūrė: <em>%2$s</em>)

en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em> (will also <strong>delete its data</strong>)
lt: <strong>%1$s</strong> &copy <em>%2$s</em> (taip pat <strong>ištrins savo duomenis</strong>)

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
lt: <strong>%s</strong> &mdash; leidžia jums susieti įrašą su paveikslėliu, jo neįterpiant. Bet tik kelios WordPress temos panaudoja šį paveikslėlį (pvz., kaip įrašo piktogramą pradžios puslapyje, kaip individualizuotą antraštės paveikslėlį ir pan.).

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
lt: <strong><em>Įsiminkite slaptažodį</em></strong>! Tai <em>atsitiktinis</em> slaptažodis, sugeneruotas būtent jums.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
lt: <strong>Aktyvumas</strong> &mdash; čia rodomi suplanuoti įrašai, neseniai paskelbti įrašai bei naujausi komentarai su nuorodomis į jų moderavimą.

en: <strong>Advice:</strong> think very carefully about your site crashing if you are live-editing the theme currently in use.
lt: <strong>Patarimas:</strong> nepamirškite, jog aktyvios temos redagavimas gali sutrikdyti Jūsų tinklalapio veikimą.

en: <strong>At A Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
lt: <strong>Trumpai</strong> &mdash; parodo Jūsų turinio santrauką, bei kokią temą ir WordPress versiją naudojate.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
lt: <strong>Skilčių valdymas</strong> &mdash; paspauskite ant bet kurios skilties pavadinimo, ir ji išsiskleis arba susiskleis. Kai kurios skiltys, kurias prideda įskiepiai, gali turėti nustatymais valdomą turinį, tuomet užėjus ant jų pavadinimo su pele, šalia atsiras nuoroda "Konfigūruoti".

en: <strong>Caution:</strong> We recommend you back up your existing %1$s and %2$s files.
lt: <strong>Perspėjimas:</strong> Rekomenduojame sukurti atsargines %1$s ir %2$s failų kopijas.

en: <strong>Caution:</strong> We recommend you back up your existing %s file.
lt: <strong>Perspėjias:</strong> Rekomenduojame sukurti atsarginę %s failo kopiją.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
lt: <strong>Paspaudus rodyklę esančią šalia kiekvieno meniu punkto pavadinimo</strong> atsidarys standartiniai nustatymai meniu punktui. Papildomi nustatymai meniu punktams, tokie kaip nuorodos atidarymo vieta, CSS klasė, nuorodų ryšiai bei aprašymai, yra įjungiami ir išjungiami Ekrano nustatymų skiltyje puslapio viršuje.

en: <strong>Compatible</strong> with your version of WordPress
lt: <strong>Suderinamas</strong> su Jūsų naudojama WordPress versija

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you&#8217;re reconnected.
lt: <strong>Neįmanoma prisijungti prie interneto.</strong> Išsaugojimas neįmanomas, kol vėl neprisijungsite.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
lt: <strong>Aprašymas</strong> &mdash; paprastai aprašymas niekur neskelbiamas, bet kai kurios temos gali jį parodyti.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
lt: <strong>Komentarai</strong> &mdash; galite įjungti/išjungti galimybę komentuoti įrašą ir siųsti atgalinius pranešimus. Jei įrašas jau turi komentarų, galite juos moderuoti.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
lt: <strong>Perkėlimas pele</strong> &mdash; norėdami perdėlioti skiltis, paspauskite ant jų pavadinimų pele ir tempkite iki norimos vietos, o tuomet atleiskite pelės klavišą. Tempiant atsiras pilku punktyru apibrėžta zona - tai vieta, į kurią galite padėti tempiamą skilį.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
lt: <strong>Nutempkite</strong> savo failus į apatinę zoną. Galima tempti kelis failus.

en: <strong>ERROR:</strong> There was an error connecting to the server, Please verify the settings are correct.
lt: <strong>KLAIDA:</strong> Įvyko klaida jungiantis prie serverio. Patikrinkite, ar nustatymai teisingi.

en: <strong>ERROR</strong>: Passwords may not contain the character "\".
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Slaptažodyje negali būti simbolio "\".

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a nickname.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Prašome įvesti vartotojo vardą.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter an email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įveskite el. pašto adresą.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter the same password in both password fields.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įveskite tokį pat slaptažodį abiejuose laukeliuose.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address is already used.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Šis el.paštas jau naudojamas.

en: <strong>ERROR</strong>: options page not found.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: nustatymų puslapis neegzistuoja.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
lt: Nuoroda <strong>Redaguoti</strong> perkels Jus į įrašo redagavimo puslapį. Į tą patį puslapį pateksite ir paspaudę ant įrašo pavadinimo.

en: <strong>Format</strong> &mdash; Post Formats designate how your theme will display a specific post. For example, you could have a <em>standard</em> blog post with a title and paragraphs, or a short <em>aside</em> that omits the title and contains a short text blurb. Please refer to the Codex for <a href="https://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">descriptions of each post format</a>. Your theme could enable all or some of 10 possible formats.
lt: <strong>Formatas</strong> &mdash; įrašo formatai nulemia kaip Jūsų tema atvaizduos konkretų įrašą. Pavyzdžiui, galite paskelbti <em>standartinį</em> įrašą su pavadinimu ir teksto paragrafais, arba trumpą <em>užrašą</em>, kuris neturi pavadinimo, ir susideda tik iš nedidelio teksto kiekio. Daugiau <a href="https://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">apie kiekvieną formatą</a> skaitykite Dokumentacijoje. Jūsų tema gali naudoti visus 10 formatų ar tik kelis iš jų.

en: <strong>Important:</strong> before updating, please <a href="https://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">back up your database and files</a>. For help with updates, visit the <a href="https://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">Updating WordPress</a> Codex page.
lt: <strong>Svarbu:</strong> prieš atnaujindami, <a href="https://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">pasidarykite duomenų bazės ir failų atsargines kopijas</a>. Jei reikia pagalbos, aplankykite <a href="https://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">Wordpress atnaujinimo</a> kodekso puslapį.

en: <strong>Incompatible</strong> with your version of WordPress
lt: <strong>Nesuderinamas</strong> su Jūsų naudojama WordPress versija

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
lt: <strong>Pavadinimas</strong> &mdash; tinklalapyje rodomas elemento pavadinimas.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
lt: <strong>Išdėstymo tvarka</strong> &mdash; puslapiai paprastai išdėstomi pagal abėcėlę, bet galite patys nustatyti išdėstymą priskirdami puslapiams skaičius (pradedant vienetu).

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
lt: <strong>Tėvinė kategorija</strong> &mdash; kategorijos, skirtingai nei žymos, gali turėti hierarchiją. Pavyzdžiui, kategorija Džiazas gali turėti sub-kategorijas Bebopas ir Bigbendas. Tačiau tai nėra privaloma. Norėdami sukurti sub-kategoriją, tiesiog pasirinkite kažkurią kategoriją kaip jos tėvinę išskleidžiamame pasirinkimų sąraše.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
lt: <strong>Tėvinis puslapis</strong> &mdash; galite skirstyti puslapius pagal hierarchiją. Pavyzdžiui, jūs galite sukurti puslapį „Apie“ ir jam priskirti puslapius „Gyvenimo istorija“ ir „Mano šuo“. Šiems puslapiams taip pat galite priskirti kitus.

en: <strong>Please Note:</strong> Any customizations you have made to theme files will be lost. Please consider using <a href="%s">child themes</a> for modifications.
lt: <strong>Dėmesio:</strong> Visi jūsų atlikti temų pakeitimai bus prarasti. Jei norite išsaugoti pakeitimus, rekomenduojame naudoti <a href="%s">dukterines temas</a>.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
lt: <strong>Įrašo rašyklė</strong> &mdash; čia turite įvesti savo įrašo tekstą. Tai galite padaryti dviem būdais: raiškiuoju ir tekstiniu. Pasirinkite Jums patogesnį būdą paspaudę ant atitinkamos skilties.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
lt: <strong>Peržiūra</strong> parodys, kaip šis juodraštis atrodytų jei jį paskelbtumėte. will show you what your draft post will look like if you publish it. Nuoroda "Peržiūrėti" atidarys šį įrašą Jūsų tinklalapyje. Kuri iš šių nurodų bus matoma, priklauso nuo įrašo statuso.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post. The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators.
lt: <strong>Skelbti</strong> &mdash; čia galite nustatyti įvairius savo įrašo skelbimo nustatymus. Statusą, matomumą ir datą galima redaguoti paspaudus „Taisyti“ nuorodą greta. Matomumo skiltyje galima nustatyti slaptažodžiu apsaugotus įrašus, ir priversti įrašą nuolat būtų sąrašo viršuje (sticky). Keičiant įrašo datą, galima suplanuoti įrašo paskelbimą ateityje, arba paskelbti jį atbuline data. Slaptažodžių apsaugoti įrašai reikalauja specialaus slaptažodžio, kad parodytų savo turinį. Privataus įrašo pasirinkimas leidžia paslėpti įrašą nuo visų, išskyrus redaktorius ir administratorius.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 5 most recent draft posts you've started.
lt: <strong>Greitas juodraštis</strong> &mdash; šioje vietoje galite greitai užsirašyti mintis, kilusias naujam įrašui, ir išsaugoti jas kaip juodraštį. Čia taip pat rodomos nuorodos į 5 naujausius juodraščius.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
lt: <strong>Greitasis redagavimas</strong> suteikia galimybę greitai pakeisti pagrindinę įrašo meta-informaciją, neišeinant iš šio puslapio.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
lt: <strong>Atsitiktinis:</strong> Rodyti skirtingą paveikslėlį kiekviename puslapyje.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
lt: <strong>Ekrano nustatymai</strong> &mdash; šiame skirtuke galite pasirinkti, kurios Skydelio skydelio sekcijos bus rodomos.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
lt: <strong>Siųsti citatas</strong> &mdash; citatos yra vienas iš būdų parodyti kitiems tinklalapiams, kad savo įrašuose dedate nuorodas į juos. Įveskite URL nuorodą(as), kur norite nusiųsti citatą(as). Jei dedate nuorodas į kitus WordPress tinklalapius, jiems bus automatiškai nusiųstas atgalinis pranešimas, taigi šio laukelio naudoti nereikia.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
lt: <strong>Nuoroda (Slug)</strong> &mdash; tai interneto adresui pritaikyta pavadinimo versija. Ją paprastai sudaro tik mažosios raidės, skaičiai ir brūkšneliai.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
lt: <strong>Šablonas</strong> &mdash; kai kurios temos turi daugiau nei vieną šabloną su tam tikromis savybėmis. Tokiu atveju galite pasirinkti, kokį išvaizdos šabloną norite naudoti puslapyje.

en: <strong>The parent theme could not be found.</strong> You will need to install the parent theme, <strong>%s</strong>, before you can use this child theme.
lt: <strong>Tėvinė tema nerasta.</strong> Jei norite naudoti šią potemę, turite įdiegti tėvinę temą <strong>%s</strong>.

en: <strong>Themes and Plugins</strong> &mdash; To update individual themes or plugins from this screen, use the checkboxes to make your selection, then <strong>click on the appropriate &#8220;Update&#8221; button</strong>. To update all of your themes or plugins at once, you can check the box at the top of the section to select all before clicking the update button.
lt: <strong>Temos ir įskiepiai</strong> &mdash; norėdami atnaujinti konkrečią temą arba įskiepį šiame puslapyje, pažymėkite juos varnelėmis, o tuomet <strong>paspauskite ant atitinkamo &#8220;Atnaujinti&#8221; mygtuko</strong>. Norėdami atnaujinti visas temas ir įskiepius iš karto, prieš spaudžiant šį mygtuką, pažymėkite varnelę pačiame sąrašo viršuje - tuomet bus pasirinktos visos temos ir įskiepiai.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
lt: <strong>Pavadinimas</strong> &mdash; Įveskite įrašo pavadinimą. Kai tai padarysite, išvysite įrašo pastoviąją nuorodą, kurią galėsite redaguoti.

en: <strong>Translations</strong> &mdash; The files translating WordPress into your language are updated for you whenever any other updates occur. But if these files are out of date, you can <strong>click the &#8220;Update Translations&#8221;</strong> button.
lt: <strong>Vertimai</strong> &mdash; failai, kuriuose yra WordPress vertimas į Jūsų pasirinktą kalbą, atnaujinami kai tik atsiranda naujos jų versijos. Tačiau jei šie failai Jūsų tinklalapyje seni, Jūs galite <strong>paspausti &#8220;Atnaujinti vertimus&#8221;</strong> mygtuką.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
lt: <strong>Perkelti į šiukšlinę</strong> - pašalina įrašą iš šio sąrašo ir perkelia jį į šiukšlinę, iš kur vėliau galite jį ištrinti galutinai.

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bugs.
lt[0]: <strong>Versijoje %1$s</strong> sutvarkyta %2$s klaida.
lt[1]: <strong>Versijoje %1$s</strong> sutvarkytos %2$s klaidos.
lt[2]: <strong>Versijoje %1$s</strong> sutvarkyta %2$s klaidų.

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bugs.
lt[0]: <strong>Versijoje %1$s</strong> ištaisyta saugumo problema ir pašalinta %2$s klaida.
lt[1]: <strong>Versijoje %1$s</strong> ištaisyta saugumo problema ir pašalintos %2$s klaidos.
lt[2]: <strong>Versijoje %1$s</strong> ištaisyta saugumo problema ir pašalinta %2$s klaidų.

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bugs.
lt[0]: <strong>Versijoje %1$s</strong> sustiprintas saugumas ir sutvarkyta %2$s klaida.
lt[1]: <strong>Versijoje %1$s</strong> sustiprintas saugumas ir sutvarkytos %2$s klaidos.
lt[2]: <strong>Versijoje %1$s</strong> sustiprintas saugumas ir sutvarkyta %2$s klaidų.

en: <strong>Version %s</strong> addressed one security issue.
lt: <strong>Versija %s</strong> ištaisė vieną saugumo spragą.

en: <strong>Version %s</strong> addressed some security issues.
lt: <strong>Versijoje %s</strong> ištaisytos kai kurios saugumo problemos.

en: <strong>Warning:</strong> Making changes to active plugins is not recommended. If your changes cause a fatal error, the plugin will be automatically deactivated.
lt: <strong>Įspėjimas:</strong> nerekomenduojama redaguoti aktyvuotų įskiepių. Jei Jūsų pakeitimai sukels kritinę klaidą tinklalapyje, įskiepis bus automatiškai išjungtas.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WordPress.
lt: <strong>Dėmesio:</strong> Šis įskiepis <strong>nepažymėtas kaip suderinamas</strong> su dabartine jūsų WordPress versija.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
lt: <strong>Dėmesio:</strong> Šis įskiepis <strong>nebuvo ištestuotas</strong> su dabartine jūsų WordPress versija.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
lt: <strong>DĖMESIO:</strong> šie puslapiai negali būti tokie pat!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
lt: <strong>Sveiki</strong> &mdash; čia pateikiamos nurodos, kurios Jums padės atlikti dažniausiai pasitaikiančias užduotis, kuriant naują tinklalapį.

en: <strong>WordPress News</strong> &mdash; Latest news from the official WordPress project, the <a href="https://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>, and popular and recent plugins.
lt: <strong>WordPress naujienos</strong> &mdash; naujausios žinios iš oficialiaus WordPress projekto <a href="https://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>, bei populiarūs ir naujausi įskiepiai.

en: <strong>WordPress News</strong> &mdash; Latest news from the official WordPress project, the <a href="https://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>.
lt: <strong>WordPress naujienos</strong> &mdash; naujausios žinios iš oficialaus WordPress projekto <a href="https://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>.

en: <strong>WordPress</strong> &mdash; Updating your WordPress installation is a simple one-click procedure: just <strong>click on the &#8220;Update Now&#8221; button</strong> when you are notified that a new version is available.
lt: <strong>WordPress</strong> &mdash; WordPress atnaujinimas yra paprasta vienu mygtuko paspaudimu atliekama procedūra: tiesiog <strong>paspauskite ant &#8220;Atnaujinti dabar&#8221; mygtuko</strong>, kai tik pamatysite, kad yra išleista nauja versija.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
lt: <a href="%s">Statinį puslapį</a> (jį pasirinkite žemiau)

en: A comment is held for moderation
lt: Kai komentaras sulaikomas, jį reikia patvirtinti

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
lt: Raudonas brūkšnelis kairėje reiškia, kad komantaras laukia peržiūros.

en: About
lt: Apie

en: About Pages
lt: Apie puslapius

en: About Yourself
lt: Apie save

en: About the user
lt: Apie vartotoją

en: Accessibility Ready
lt: Paruoštos maksimaliam prieinamumui

en: Account Management
lt: Paskyros valdymas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Activate %s
lt: Aktyvuoti %s

en: Activate &#8220;%s&#8221;
lt: Aktyvuoti &#8222;%s&#8220;

en: Activate Plugin
lt: Įjungti įskiepį

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
lt: Aktyvuoti įskiepį ir paleisti importavimo įrankį

en: Activate importer
lt: Aktyvuoti importavimo įrankį

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Įjungti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Įjungti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Įjungti <span class="count">(%s)</span>

en: Active Installs:
lt: Aktyvių instaliacijų:

[ctx: Active plugin installs]
en: 1+ Million
lt: 1+ milijonas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Comment
lt: Pridėti komentarą

en: Add Custom Field
lt: Pridėti vartotojo lauką

en: Add Existing User
lt: Pridėti esamą vartotoją

en: Add New Custom Field:
lt: Pridėti naują vartotojo lauką:

en: Add New Link
lt: Pridėti naują nuorodą

en: Add New Theme
lt: Pridėti naują temą

en: Add New User
lt: Pridėti naują vartotoją

en: Add Plugins
lt: Pridėti įskiepius

en: Add Themes
lt: Pridėti temas

en: Add Widget
lt: Pridėti valdiklį

en: Add a blog post
lt: Pridėti tinklaraščio įrašą

en: Add additional pages
lt: Pridėti papildomų puslapių

en: Add an About page
lt: Pridėti Apie puslapį

en: Add comment
lt: Rašyti komentarą

en: Add media files from your computer
lt: Failų, esančių kompiuteryje, įkėlimas

en: Add menu items from the column on the left.
lt: Pridėkite meniu punktus iš stulpelio kairėje.

en: Add new Comment
lt: Pridėti naują komentarą

[ctx: Add new theme]
en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
lt: Pridėkite vieną ar kelis punktus iš karto <strong>pažymėję varnelę šalia kiekvieno ir paspaudę "Pridėti į meniu</strong>

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading <code>/* That&#8217;s all, stop editing! Happy blogging. */</code>:
lt: Pridėkite tai į savo %1$s failą %2$s direktorijoje <strong>virš</strong> eilutės <code>/* That&#8217;s all, stop editing! Happy blogging. */</code>:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
lt: Pridėkite tai į savo %1$s failą %2$s direktorijoje, <strong>pakeisdami</strong> kitas WordPress taisykles:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation.
lt: Pridėti vartotoją nesiunčiant jam el.laiško su prašymu patvirtinti jo naująją paskyrą.

en: Add, organize, and modify individual menu items
lt: Pridėti, perkelti ir pakeisti konkrečius meniu punktus

en: Adding Categories
lt: Pridedamos kategorijos

en: Adding Plugins
lt: Pridedami įskiepiai

en: Adding Tags
lt: Pridedamos žymos

en: Adding Themes
lt: Pridedamos temos

en: Additional Capabilities
lt: Papildomos galimybės

en: Additional settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Addresses of Sites in your Network
lt: Tinklalapių adresai jūsų tinkle

en: Admin Color Scheme
lt: Administravimo aplinka

en: Administrators have access to all the administration features.
lt: Administratorius turi visas administravimo galimybes.

en: After typing in your edits, click Update File.
lt: Atlikę pakeitimus, nepamirškite paspausti „Atnaujinti failą“.

en: After you&#8217;ve done that, click &#8220;Run the install.&#8221;
lt: Kai tai padarysite, paspauskite mygtuką "Instaliuoti"

en: All
lt: Visi

en: All Comments
lt: Visi komentarai

en: All Settings
lt: Visos nuostatos

en: All Tabs:
lt: Visos kortelės:

en: All Types
lt: Visi tipai

en: All Users
lt: Visi vartotojai

en: All categories
lt: Visos kategorijos

en: All comment types
lt: Visi komentarų tipai

en: All content
lt: Visas turinys

en: All image sizes
lt: Visi paveikslėlių dydžiai

en: All right, sparky! You&#8217;ve made it through this part of the installation. WordPress can now communicate with your database. If you are ready, time now to&hellip;
lt: Puiku! Šis instaliavimo etapas baigtas. WordPress jau sujungtas su duomenų baze. Jei esate pasiruošęs, dabar laikas&hellip;

en: All selected plugins are up to date.
lt: Visi pasirinkti įskiepiai yra naujausios versijos.

en: All sizes except thumbnail
lt: Visi dydžiai, išskyrus miniatiūrą

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
lt: Visi failai, kuriuos įkeliate, yra rodomi Failų saugykloje, naujausi įkelti failai rodomi pirmiau.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
lt: Visi failai, kuriuos įkėlėte į Failų Saugyklą, rodomi nuo naujausio. Šio ekrano vaizdą galite keisti naudodami skiltį "Ekrano nustatymai".

en: All updates have been completed.
lt: Visi atnaujinimai baigti.

en: Allow
lt: Leisti

en: Allow <a href="%s" target="_blank">trackbacks and pingbacks</a> on this page.
lt: Leisti į šį puslapį siųsti <a href="%s" target="_blank">citatas ir atgalinius pranešimus</a>.

en: Allow Comments
lt: Leisti komentuoti

en: Allow Pings
lt: Leisti pranešimus

en: Allow automatic database repair
lt: Leisti automatiškai taisyti duomenų bazę

en: Allow comments.
lt: Leisti komentuoti.

en: Allow search engines to index this site
lt: Leisti paieškos sistemoms indeksuoti šį tinklalapį

en: Already pinged:
lt: Jau pranešta apie citavimą:

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
lt: Tekstas, kuris bus rodomas, jei nepavyks parodyti šio paveikslėlio

en: Alternately, you can browse the themes that are Featured, Popular, or Latest. When you find a theme you like, you can preview it or install it.
lt: Taip pat galite naršyti temose, kurios yra Siūlomos, Populiarios arba Naujausios. Kai pamatysite temą, kuri Jums patinka, galite ją peržiūrėti arba instaliuoti.

en: Always use https when visiting the admin
lt: Kai einate į administravimo sąsają, visada naudokite https

en: American English
lt: Amerikos anglų kalba

en: An avatar is an image that follows you from weblog to weblog appearing beside your name when you comment on avatar enabled sites. Here you can enable the display of avatars for people who comment on your site.
lt: Avataras yra paveikslėlis, kuris atsiranda šalia lankytojo vardo tinklalapyje, kai jis paskelbia komentarą (tik tinklalapiuose, kuriuose ši funkcija įjungta). Čia galite įjungti komentarų autorių avatarų rodymą savo tinklalapyje.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
lt: Įvyko klaida atnaujinant %1$s: %2$s

en: An existing WordPress network was detected.
lt: Nustatytas jau esamas WordPress tinklas.

en: An updated version of WordPress is available.
lt: Yra nauja WordPress versija.

en: Any edits to files from this screen will be reflected on all sites in the network.
lt: Čia esančių failų redagavimas turės įtakos visiems tinkle esantiems tinklalapiuose.

en: Anyone can register
lt: Visi gali registruotis

en: Anyone posts a comment
lt: Kai kas nors parašo komentarą

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Application Attachment Template
lt: Programėlės failo šablonas

en: Apply Filters
lt: Filtruoti

en: Apply changes to:
lt: Kam pritaikyti pakeitimus:

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Approve Comment
lt: Patvirtinti komentarą

en: Approve this comment
lt: Patvirtinti komentarą

en: Archived
lt: Archyvuota

en: Are you sure you want to delete this theme?
    
    Click 'Cancel' to go back, 'OK' to confirm the delete.
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią temą?
    
    Spauskite 'Atšaukti' grįžti atgal, 'OK' patvirtinti ištrynimą.

en: Are you sure you wish to delete these files and data?
lt: Ar jūs tikrai norite ištrinti šiuos failus ir duomenis?

en: Are you sure you wish to delete these files?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šiuos failus?

en: Ascending
lt: Didėjantis

en: Aspect ratio:
lt: Pasirinktas santykis:

en: Assigned Menu
lt: Priskirtas meniu

en: At a Glance
lt: Trumpai

en: Attach
lt: Priskirti

en: Attaching Files
lt: Prisegami failai

en: Attachment Post URL
lt: Įrašo, kuriam priskirta, URL

en: Attachment Template
lt: Failo šablonas

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
lt: Pabandyti pranešti tinklalapiams apie nuorodą į juos

en: Attempting to roll back to previous version.
lt: Bandoma grąžinti ankstesnę versiją.

en: Attribute all content to:
lt: Priskirti visą turinį šiam vartotojui:

en: Attributes
lt: Atributai

en: Audio Attachment Template
lt: Audio failo šablonas

en: Audio Codec:
lt: Audio kodekas:

en: Audio Format:
lt: Audio formatas:

en: Audio, Video, or Other File
lt: Audio, Video, ar kitoks failas

en: Author Template
lt: Autoriaus šablonas (template)

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
lt: Autoriai gali skelbti ir keisti savo įrašus, taip pat jie gali įkelti failus.

en: Authors:
lt: Autoriai:

en: Auto Draft
lt: Automatiškai išsaugotas juodraštis

en: Auto add pages
lt: Automatiškai pridėti į meniu puslapius

en: Automatically close comments on articles older than %s days
lt: Automatiškai išjungti komentavimo galimybę įrašams, senesniems nei %s d.

en: Autosave by %s
lt: Auto-išsaugojimas (autorius %s)

en: Available Actions
lt: Galimi veiksmai

en: Available Tools
lt: Prieinami įrankiai

en: Available Widgets
lt: Galimi valdikliai

en: Avatar Display
lt: Rodymas

en: Avatars
lt: Pseudoportretai

en: Average Rating
lt: Vidutinis vertinimas

en: BETA TESTERS:
lt: BETA TESTUOTOJAMS:

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
lt: ESATE BETA TESTUOTOJAS?
    =============
    
    Šis el.laiškas yra išsiunčiamas, kai naudojate kuriamą WordPress versiją.
    
    Jei randate klaidų WordPress sistemoje, labai prašome apie jas pranešti:
     * Sukurti naują temą pagalbos forumuose: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Arba, jei esate susipažinęs su tokiu būdu, sukurti klaidos pranešimą čia: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Dėkojame! -- WordPress komanda

en: Back to post options
lt: Atgal į įrašo nustatymus

[ctx: Background Attachment]
en: Attachment
lt: Fono failas

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
lt: Fonas atnaujintas. <a href="%s">Peržiūrėkite, kaip atrodo jūsų tinklalapis</a>.

en: Because this is a multisite installation, you may add accounts that already exist on the Network by specifying a username or email, and defining a role. For more options, such as specifying a password, you have to be a Network Administrator and use the hover link under an existing user&#8217;s name to Edit the user profile under Network Admin > All Users.
lt: Kadangi tai multitinklalapio instaliacija, Jūs galite pridėti paskyras kurios jau egzistuoja tinkle, nurodydami vartotojo vardą arba el.paštą arba pasirinkę rolę. Norėdami matyti daugiau nustatymų, kaip pavyzdžiui slaptažodžių pakeitimą, Jūs turite būti Tinklo administratorius, tuomet puslapyje Tinklo Administravimas > Visi vartotojai, užėję pele virš vartotojo vardo, matysite nuorodą Redaguoti.

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
lt: Jūs naudojate %1$s, todėl tinklalapiai Jūsų WordPress tinkle turi naudoti sub-direktorijas. Pagalvokite apie %2$s naudojimą, jei norite naudoti sub-domenus.

en: Because your install is in a directory, the sites in your WordPress network must use sub-directories.
lt: Jūsų tinklalapis yra kataloge, todėl WordPress tinklo tinklalapiai turi naudoti sub-katalogus.

en: Because your install is not new, the sites in your WordPress network must use sub-domains.
lt: Jūsų tinklalapis nėra naujas, todėl WordPress tinklo tinklalapiai turi naudoti sub-domenus.

en: Before a comment appears
lt: Komentarų paskelbimas viešai

en: Before getting started
lt: Prieš pradedant

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
lt: Prieš įkeliant importavimo failą, reikia ištaisyti šią klaidą:

en: Begin by choosing a theme to edit from the dropdown menu and clicking Select. A list then appears of the theme's template files. Clicking once on any file name causes the file to appear in the large Editor box.
lt: Pirmiausiai pasirinkite išvaizdos temą, kurią norite redaguoti, ir paspauskite mygtuką „Pasirinkti“. Išvysite įvairius temos failus, spragtelėkite pele ant kurio nors iš jų ir redaguokite.

en: Below you should enter your database connection details. If you&#8217;re not sure about these, contact your host.
lt: Laukeliuose žemiau Jūs turite įvesti duomenų bazės duomenis. Jei jų nežinote, ar nesate tiktas, reiktų susisiekti su savo tinklalapio prieglobos (hostingo) tiekėju.

en: Biographical Info
lt: Biografinė informacija

en: Black
lt: Juoda

en: Blank
lt: Tuščias

en: Blavatar
lt: Blavataras

en: Blog pages show at most
lt: Tinklaraščio puslapiuose rodoma daugiausiai:

en: Blogroll
lt: Nuorodos

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Boxes
lt: Dėžutės

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
lt: Skirstyti komentarus į puslapius. Rodyti po %1$s puslapyje. Pagal nutylėjimą rodomas %2$s puslapis.

en: Bring back this update
lt: Sugrąžinti šį atnaujinimą

en: British English
lt: Britų anglų kalba

en: Broken <span class="count">(%s)</span> | Broken <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Neveikianti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Neveikiančios <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Neveikiančios <span class="count">(%s)</span>

en: Broken Theme:
lt: Neveikianti tema:

en: Broken Themes
lt: Sugadintos temos

en: Brown
lt: Ruda

en: Browse revisions
lt: Peržiūrėti versijas

en: Browsing %s (active)
lt: Peržiūrimas %s (aktyvus)

en: Browsing %s (inactive)
lt: Peržiūrimas %s (neaktyvus)

en: Bulk Actions
lt: Masinis veiksmas

en: Bulk Edit
lt: Masinis redagavimas

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
lt: Kita

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
lt: Ankstesnis

[ctx: Button label for a theme]
en: Next
lt: Kita

[ctx: Button label for a theme]
en: Previous
lt: Ankstesnė

en: By %s.
lt: Sukūrė: %s.

en: CSS Classes (optional)
lt: CSS klasės (nebūtina)

en: Cancel password change
lt: Atšaukti slaptažodžio pakeitimą

en: Cannot load %s.
lt: Nepavyksta įkelti %s.

en: Cannot load image metadata.
lt: Nepavyksta įkelti paveikslėlio metaduomenų.

en: Cannot save image metadata.
lt: Nepavyko išsaugoti paveikslėlio metaduomenų.

en: Capabilities
lt: Galimybės

en: Categories and Tags Converter
lt: Kategorijų ir žymų konvertavimo įrankis

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
lt: Kategorijos pasirinktinai gali būti konvertuojamos į žymas, naudojant <a href="%s">tam skirtą įrankį</a>.

en: Categories deleted.
lt: Kategorijos ištrintos.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
lt: Kategorijos yra hierarchiškos, tai reiškia, kad jos gali turėti sub-kategorijas. Žymos nėra hierarchiškos ir negali turėti lygių. Kartais įrašuose pradedama naudoti kategorijos, o po to suvokiama, kad žymos būtų tiksliau (arba atvirkščiai).

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
lt: Kategorijos, skirtingai nei žymos, gali turėti hierarchiją. Pvz., galite turėti tėvinę kategoriją „Muzika“ ir jai priskirti tokias subkategorijas kaip „Metalas“, „Klasikinė muzika“ ir pan.

en: Categories:
lt: Kategorijos:

en: Category Template
lt: Kategorijos šablonas (template)

en: Category added.
lt: Kategorija pridėta.

en: Category base
lt: Kategorijų priešdėlis

en: Category deleted.
lt: Kategorija ištrinta.

en: Category not added.
lt: Kategorija nepridėta.

en: Category not updated.
lt: Kategorija neatnaujinta.

en: Category updated.
lt: Kategorija atnaujinta.

en: Caution:
lt: Dėmesio:

en: Change
lt: Keisti

en: Change Permalinks
lt: Keisti nuorodų stuktūrą

en: Change role to&hellip;
lt: Pakeisti rolę į&hellip;

en: Changed roles.
lt: Pakeistos rolės.

en: Changing to %s
lt: Keičiama į %s

en: Check Again
lt: Tikrinti dar kartą

en: Check secret keys
lt: Patikrinkite slaptuosius raktus

en: Choose a Background Image
lt: Pasirinkite fono paveiksliuką

en: Choose a Custom Header
lt: Pasirinkti tinkintą antraštę

en: Choose a city in the same timezone as you.
lt: <!-- -->

en: Choose a file from your computer:
lt: Pasirinkite failą iš kompiuterio:

en: Choose a plugin to edit from the menu in the upper right and click the Select button. Click once on any file name to load it in the editor, and make your changes. Don&#8217;t forget to save your changes (Update File) when you&#8217;re finished.
lt: Žemiau pasirinkite norimą redaguoti įskiepį ir paspauskite mygtuką „Pasirinkti“. Vėliau pasirinkite, kurį įskiepio failą norite redaguoti. Baigę redagavimą nepamirškite paspausti mygtuko „Atnaujinti failą“.

en: Choose an image from your computer:
lt: Pasirinkite paveikslėlį iš savo kompiuterio:

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
lt: Pasirinkite paveikslo dalį, kurią norite naudoti savo antraštėje.

en: Choose the target frame for your link.
lt: Pasirinkite, kaip bus atidaroma ši nuoroda.

en: Choose what to export
lt: Pasirinkite, ką eksportuoti

en: Clear Inactive Widgets
lt: Išvalyti neaktyvius valdiklius

en: Clear List
lt: Išvalyti sąrašą

en: Click Customize for the current theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
lt: Paspauskite ant "Keisti" aktyviai temai arba "Reali peržiūra" kitoms temoms - tuomet pamatysite jas vaizdžiąjame režime, t.y. taip, kaip jos atrodo Jūsų tinklalapyje.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
lt: Baigę vykdyti pakeitimus, nepamirškite paspausti mygtuko „Išsaugoti meniu“.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
lt: Paspauskite ant temos ir pamatysite jos pavadinimą, versiją, autorių, aprašymą, žymas bei ištrynimo nuorodą.

en: Click to see reviews that provided a rating of %d star | Click to see reviews that provided a rating of %d stars
lt[0]: Paspauskite ir pamatysite atsiliepimus, iš kurių sudarytas %d žvaigždutės reitingas.
lt[1]: Paspauskite ir pamatysite atsiliepimus, iš kurių sudarytas %d žvaigždučių reitingas.
lt[2]: Paspauskite ir pamatysite atsiliepimus, iš kurių sudarytas %d žvaigždučių reitingas.

en: Click to view entire list of files which will be deleted
lt: Paspauskite, kad pamatytumėte visus failus, kurie bus ištrinti

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
lt: Paspaudus ant <strong>Pasirinkite failus</strong> atidaromas naujas langas, per kurį galėsite pasirinkti failus iš savo kompiuterio. Tai padarę, paspauskite ant <strong>Open/Atidaryti</strong>, ir matysite, kad pasirinkti failai yra įkeliami, rodant progresą specialioje juostelėje.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
lt: Paspaudus ant failo, atsidarys Failo informacijos langas, kuriame galėsite peržiūrėti kaip atrodys Jūsų failas ir atlikti kai kuriuos pakeitimus. Bet kokie pakeitimai, kuriuos atliksite failo informacijos lange, yra išsaugomi automatiškai.

en: Close details dialog
lt: Uždaryti informacijos langą

en: Cofounder, Project Lead
lt: Įkūrėjas, projekto vadovas

en: Collapse
lt: Suskleisti

en: Collapse menu
lt: Suskleisti meniu

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment %d does not exist
lt: Komentaras %d neegzistuoja

en: Comment Blacklist
lt: Juodasis komentarų sąrašas

en: Comment Moderation
lt: Komentarų sulaikymas

en: Comment author must fill out name and email
lt: Komentarų autoriai privalo įrašyti vardą ir el. pašto adresą

en: Comment author must have a previously approved comment
lt: Komentaro autorius privalo turėti nors vieną anksčiau patvirtintą komentarą

en: Comment by %s marked as spam.
lt: Nurodytas komentaras pažymėtas kaip šlamštas<!--%s--> &#183;

en: Comment by %s moved to the trash.
lt: Į šiukšlinę buvo perkeltas komentaras, kurį parašė %s&#183;

en: Comment must be manually approved
lt: Komentarai turi būti patvirtinti rankiniu būdu

en: Comment queries now have cache handling to improve performance. New arguments in %s make crafting robust comment queries simpler.
lt: Komentaro užklausos dabar turi podėlio valdymą veikimo pagerinimui. Nauji argumentai esantys %s padeda lengviau sukurti tvirtas komentaro užklausas.

en: Comment query improvements
lt: Komentaro užklausos patobulinimai

en: Comment status
lt: Komentaro statusas

en: Comments %s
lt: Komentarai %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
lt: Komentarai (%1$s) apie „%2$s“

en: Comments Template
lt: Komentarų šablonas (template)

en: Comments list
lt: Komentarų sąrašas

en: Comments list navigation
lt: Komentarų sąrašo navigacija

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
lt: „%s“ komentarai

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
lt: Puslapio viršuje rodomi %s komentarai

en: Common Settings
lt: Bendri nustatymai

en: Compare Revisions of &#8220;%1$s&#8221;
lt: Palyginti &#8222;%1$s&#8220; versijas

en: Compare any two revisions
lt: Palyginti dvi versijas

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
lt: Palyginkite dvi skirtingas versijas <strong>pažymėję pasirinkimą &#8220;Palyginti bet kurias dvi versijas&#8221;</strong> šone.

en: Compatibility with WordPress %1$s: %2$d%% (%3$d "works" votes out of %4$d total)
lt: Suderinamumas su WordPress %1$s: %2$d%% (%3$d teigiami balsai iš %4$d)

en: Compatibility with WordPress %1$s: 100%% (according to its author)
lt: Suderinamumas su WordPress %1$s: 100%% (anot autoriaus)

en: Compatibility with WordPress %1$s: Unknown
lt: Suderinamumas su WordPress %1$s: Nežinomas

en: Compatible up to:
lt: Suderinamas iki:

en: Complete the following steps to enable the features for creating a network of sites.
lt: Atlikite šiuos veiksmus, kad įjungtumėte funkcijas skirtas tinklo sukūrimui.

en: Configuration Error
lt: Klaida konfigūracijoje

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
lt: <br/>Pagal nutylėjimą čia turėtų būti tuščia, bet rekomenduojame susikonfigūruoti.

en: Confirm Deletion
lt: Patvirtinti ištrynimą

en: Confirm Password
lt: Slaptažodis dar kartelį

en: Confirm Removal
lt: Patvirtinti pašalinimą

en: Confirm use of weak password
lt: Patvirtinkite, kad sutinkate naudoti silpną slaptažodį

en: Connection Information
lt: Prisijungimo duomenys

en: Connection Type
lt: Jungsenos tipas

en: Contact Info
lt: Kontaktinė informacija

en: Content to export
lt: Eksportuojamas turinys

en: Contextual Help Tab
lt: Pagalbos skiltis

en: Continue
lt: Tęsti

en: Contributing Developers
lt: Prisidėję programuotojai

en: Contributors
lt: Kūrėjai

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
lt: Pagalbininkas gali rašyti ir redaguoti savo įrašus, bet negali savarankiškai jų paskelbti. Taip pat jis negali įkelti failų.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
lt: Tekstines šypsenėles kaip <code>:-)</code> ir <code>:-P</code> tinklalapyje pakeisti grafiniais paveikslėliais

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
lt: Kopijuoti &#8220;Press This&#8221; bookmarklet kodą

en: Copying the required files&#8230;
lt: Kopijuojami būtini failai&#8230;

en: Core Committer
lt: WordPress kodo programuotojas

en: Core Contributors to WordPress %s
lt: Prisidėję prie WordPress %s kodo kūrimo

en: Core Developer
lt: Pagrindinis programuotojas

en: Core Developers
lt: Pagrindiniai programuotojai

en: Could not access filesystem.
lt: Nepavyko pasiekti failų sistemos.

en: Could not copy file.
lt: Failo kopijavimas nepavyko.

en: Could not copy files.
lt: Nepavyko nukopijuoti failų.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
lt: Nepavyko nukopijuoti failų. Gali būti, kad trūksta vietos diske.

en: Could not create Temporary file.
lt: Nepavyko sukurti laikino failo.

en: Could not create directory.
lt: Nepavyko sukurti direktorijos.

en: Could not extract file from archive.
lt: Nepavyko išarchyvuoti failo.

en: Could not fully remove the plugin(s) %s.
lt: Nepavyko pilnai pašalinti įskiepio(ių) %s

en: Could not fully remove the theme %s.
lt: Nepavyko pilnai pašalinti temos „%s“.

en: Could not insert link into the database
lt: Nepavyko įkelti nuorodos į duomenų bazę

en: Could not log out user sessions. Please try again.
lt: Nepavyko atjungti vartotojo sesijų. Pabandykite dar kartą.

en: Could not remove the old plugin.
lt: Nepavyko pašalinti senosios įskiepio versijos.

en: Could not remove the old theme.
lt: Nepavyko pašalinti senosios temos versijos.

en: Could not retrieve file from archive.
lt: Nepavyko sugrąžinti failo iš archyvo.

en: Could not update link in the database
lt: Nepavyko atnaujinti nuorodos duomenų bazėje

en: Create a New Site
lt: Kurti naują tinklalapį

en: Create a New User
lt: Kurti naują vartotoją

en: Create a brand new user and add them to this site.
lt: Sukurti naują vartotoją ir pridėti jį į šią svetainę

en: Create, edit, and delete menus
lt: Sukurti, redaguoti arba ištrinti meniu

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
lt: Puslapio kūrimas labai panašus į įrašo kūrimą, elementų išdėstymas gali būti lygiai taip pačiai keičiamas tiesiog perkeliant pele, naudojant Ekrano nustatymų skiltį bei išskleidžiant/suskleidžiant konkrečius elementus - viskas pagal Jūsų norus. Čia taip pat galima įjungti dėmesio neblaškantį režimą, kuris galimas tiek raiškiojoje, tiek tekstinėje rašyklėje. Puslapio rašyklė vėlgi veikia taip pačiai kaip ir įrašo rašyklė, tačiau egzistuoja specialios funkcijos puslapiui, kurios matomos Puslapio savybių skiltyje:

en: Credits
lt: Padėka

en: Crop
lt: Apkarpyti

en: Crop Aspect Ratio
lt: Pasirinktas santykis

en: Crop Header Image
lt: Apkarpyti antraštės paveikslėlį

en: Crop Selection
lt: Pasirinktas plotas

en: Crop and Publish
lt: Apkarpyti ir pradėti naudoti

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
lt: Apkarpyti miniatiūrą pagal nurodytus matmenis (paprastai miniatiūros būna proporcingos)

en: Current Page
lt: Dabartinis puslapis

en: Current Revision by %s
lt: Esama versija (autorius %s)

en: Current Theme
lt: Aktyvi tema

en: Current thumbnail
lt: Dabartinė miniatiūra

en: Custom Background
lt: Pasirinktinis fonas

en: Custom Colors
lt: Pasirinktinės spalvos

en: Custom Fields
lt: Vartotojo laukai

en: Custom Header
lt: Antraštės paveikslėlis

en: Custom Structure
lt: Pasirinktinė struktūra

en: Custom Structures
lt: Pasirinktinės struktūros

en: Custom date format:
lt: Pasirinktas datos formatas:

en: Custom field deleted.
lt: Vartotojo laukas ištrintas.

en: Custom field updated.
lt: Vartotojo laukas atnaujintas.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">use in your theme</a>.
lt: Vartotojo laukai gali būti panaudojami papildomiems metaduomenims į įrašus įdėti. Juos galite <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">naudoti savo temoje</a>.

en: Custom maintenance message.
lt: Pasirinktinis pranešimas apie techninę priežiūrą.

en: Custom time format:
lt: Pasirinktas laiko formatas:

en: Custom:
lt: Pasirinktinis:

en: Customize &#8220;%s&#8221;
lt: Keisti &#8220;%s&#8221;

en: Customize Your Site
lt: Keisti savo tinklalapį

en: Customizing This Display
lt: Vaizdo keitimas

en: Dark
lt: Tamsi

en: Database Host
lt: Duomenų bazės serveris (host)

en: Database Name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Database Update Required
lt: Reikalingas duomenų bazės atnaujinimas

en: Database host
lt: Duomenų bazės serveris (host)

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database repair results
lt: Duomenų bazės taisymo rezultatai

en: Database username
lt: Duomenų bazės vartotojo vardas

en: Date
lt: Data

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Date range:
lt: Laikotarpis:

en: Date/Time
lt: Data/Laikas

en: Day
lt: Diena

en: Day and name
lt: Diena ir pavadinimas

en: Daylight saving time begins on: %s.
lt: Vasaros laikas prasideda: %s.

en: Deactivate
lt: Išjungti

en: Deactivate %s
lt: Išjungti %s

en: Default Avatar
lt: Numatytasis pseudoportretas

en: Default Images
lt: Numatytieji paveikslėliai

en: Default Link Category
lt: Numatytoji nuorodų kategorija

en: Default Mail Category
lt: Numatytoji pašto kategorija

en: Default Post Category
lt: Numatytoji įrašų kategorija

en: Default Post Format
lt: Numatytasis įrašų formatas

en: Default Template
lt: Numatytasis šablonas

en: Default article settings
lt: Pagrindinės nuostatos

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Default is %s
lt: Numatytas katalogas yra %s

[ctx: Default network name]
en: %s Sites
lt: %s tinklalapiai

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
lt: pirmasis-tinklarascio-irasas

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete %s
lt: Ištrinti %s

en: Delete My Site
lt: Ištrinti mano tinklalapį

en: Delete My Site Permanently
lt: Ištrinti mano tinklalapį negrįžtamai

en: Delete Plugin
lt: Ištrinti įskiepį

en: Delete Plugins
lt: Ištrinti įskiepius

en: Delete Site
lt: Ištrinti tinklalapį

en: Delete Users
lt: Trinti vartotojus

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
lt: Ištrinkite meniu punktą <strong>jį išskleidę ir paspaudę nuorodą "Pašalinti"</strong>

en: Delete all content.
lt: Ištrinti visą turinį.

en: Delete brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using Bulk Actions.
lt: Ši funkcija parodo Jums Vartototų ištrynimo langą, kur patvirtinus tokį norą, Jūs galite visam laikui ištrinti vartotoją iš savo tinklalapio bei kartu ištrinti ir jo sukurtą turinį. Taip pat galite pašalinti iš karto kelis vartotojus, naudojant Masinius veiksmus.

en: Delete this item permanently
lt: Negrįžtamai ištrinti šį elementą

en: Delete this theme
lt: Ištrinti šią temą

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Deleting Links
lt: Ištrinamos nuorodos

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
lt: Ištrinant kategorija, jai priskirti įrašai nėra ištrinami. Jei įrašas buvo priskirtas tik ištrinamai kategorijai, jis automatiškai perkeliamas į kategoriją %s.

en: Denied: %s
lt: Draudžiama: %s

en: Descending
lt: Mažėjantis

en: Designer
lt: Dizaineris

en: Destination folder already exists.
lt: Paskirties aplankas jau egzistuoja.

en: Detach
lt: Atskirti

en: Detached %d attachment. | Detached %d attachments.
lt[0]: Atskirta failų: %d
lt[1]: Atskirta failų: %d
lt[2]: Atskirta failų: %d

en: Details
lt: Informacija

en: Developer
lt: Kūrėjas

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
lt: Pametėte telefoną, ar pamiršote atsijungti viešo naudojimo kompiuteryje? Dabar galite atsijungti visur, išskyrus čia.

en: Direct link (best for mobile)
lt: Tiesioginė nuorodą (tinkamiausia telefonams)

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disable accessibility mode
lt: Išjungti galimybę pridėti valdiklius į valdiklių sritį jų netempiant su pele

en: Disable the visual editor when writing
lt: Rašant išjungti raiškųjį redagavimą

en: Disable this theme
lt: Išjungti šią temą

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Išjungtas <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Išjungti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Išjungta <span class="count">(%s)</span>

en: Disabling Maintenance mode&#8230;
lt: Techninės priežiūros būsena išjungiama&#8230;

en: Discard any changes and restore the original image.
lt: Atšaukti pakeitimus ir grąžinti originalų paveikslėlį.

en: Discourage search engines from indexing this site
lt: Nurodyti paieškos sistemoms, kad nepageidaujate, jog šis tinklalapis būtų indeksuojamas

en: Discussion
lt: Komentarai

en: Discussion Settings
lt: Komentarų nuostatymai

en: Display Options
lt: Rodymo nuostatos

en: Display name publicly as
lt: Viešai rodyti, kaip

en: Displayed on attachment pages.
lt: Rodoma failų puslapiuose.

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
lt: Rodoma %s&#8211;%s iš %s

en: Do not allow
lt: Neleisti

en: Docs Committer
lt: Dokumentacijos skelbėjas

en: Documentation:
lt: Dokumentacija:

en: Don&#8217;t forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you&#8217;re done!
lt: Nepamirškite paspausti &#8220;Išsaugoti pakeitimus&#8221; kai baigsite!

en: Don&#8217;t forget to click on the Save Changes button when you are finished.
lt: Kai baigsite, nepamirškite paspausti mygtuko „Išsaugoti pakeitimus“.

en: Don&#8217;t you wish all software came with these freedoms? So do we! For more information, check out the <a href="http://www.fsf.org/">Free Software Foundation</a>.
lt: Ar norėtumėte, kad bet kuri programinė įranga suteiktų tokias laisves? Mes taip pat! Daugiau informacijos apie tai rasite <a href="http://www.fsf.org/">Free Software Foundation</a> tinklalapyje.

en: Donate to this plugin &#187;
lt: Paaukoti šiam įskiepiui &#187;

en: Double-check your email address before continuing.
lt: Prieš tęsdami dar kartą patikrinkite el. pašto adresą.

en: Down one
lt: Vienu žemyn

en: Download %s
lt: Atsisiųsti %s

en: Download Export File
lt: Parsisiųsti failą

en: Download failed.
lt: Atsisiuntimas nepavyko.

en: Download nightly build
lt: Atsisiųsti naktinę versiją

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
lt: Iš <span class="code">%s</span> atsiunčiamas įdiegimo archyvas&#8230;

en: Downloading translation from <span class="code">%s</span>&#8230;
lt: Siunčiamas vertimas iš <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Downloading update from <span class="code">%s</span>&#8230;
lt: Atsiunčiami atnaujinimui būtini failai: <span class="code">%s</span>

en: Draft created on %1$s at %2$s
lt: Juodraštis sukurtas %1$s, %2$s

en: Draft saved at %s.
lt: Juodraštis išsaugotas: %s.

en: Drafts
lt: Juodraščiai

en: Drag each item into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
lt: Nutempkite ir padėkite kiekvieną elementą ten, kur norite. Paspauskite ant rodyklės dešinėje, kad pamatytumėte papildomus nustatymus konkrečiam elementui.

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
lt: Nutempkite bookmarklet'ą į savo žymų juostą. Tuomet, kai jau esate puslapyje, kuriuo norite pasidalinti, paprasčiausiai paspauskite bookmarklet'ą.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
lt: Jei norite panaikinti valdiklį iš valdiklių srities, bet neištrinti jo nuostatų, atitempkite čia.

en: Drop files here
lt: Nutempkite failus čia

en: Drop-ins <span class="count">(%s)</span> | Drop-ins <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Įkėlos: <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Įkėlos: <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Įkėlos: <span class="count">(%s)</span>

en: Drop-ins are advanced plugins in the %s directory that replace WordPress functionality when present.
lt: Įkėlos yra išskirtiniai įskiepiai esantys %s kataloge, kuriuos aktyvavus, jie pakeičia kai kurias WordPress funkcijas.

en: Due to an error during updating, WordPress has rolled back to your previous version.
lt: Atnaujinant įvyko klaida, todėl WordPress buvo atstatytas į pas jus buvusią versiją.

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: ERROR: %s
lt: KLAIDA: %s

en: ERROR: The network could not be created.
lt: KLAIDA: tinklas negali būti sukurtas.

en: ERROR: please type a comment.
lt: KLAIDA: įrašykite savo komentarą.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
lt: KLAIDA: jūs atsakinėjate į komentarą juodraštiniame įraše.

en: Each custom menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
lt: Kiekvienas sukurtas meniu gali būti sudarytas iš skirtingų punktų: puslapių, kategorijų, tiesioginių URL ar kitokio tipo turinio. Punktai į meniu pridedami pasirenkant norimus elementus iš išsiskleidžiančių skilčių stulpelyje kairėje.

en: Edit %s
lt: Redaguoti %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
lt: Redaguoti &#8222;%s&#8220;

en: Edit Comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Edit Link
lt: Redaguoti nuorodą

en: Edit Menu Item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: Edit Menus
lt: Redaguoti meniu

en: Edit Plugins
lt: Redaguoti įskiepius

en: Edit Themes
lt: Temų redagavimo įrankis

en: Edit User
lt: Redaguoti vartotoją

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Edit date and time
lt: Redaguoti datą ir laiką

en: Edit permalink
lt: Redaguoti nuorodą

en: Edit selected menu
lt: Redaguoti pasirinktą meniu

en: Edit status
lt: Redaguoti statusą

en: Edit takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
lt: Nuoroda "Redaguoti" perkels Jus į vartotojo profilio redagavimo puslapį. Į tą patį puslapį pateksite ir paspaudę ant vartotojo vardo.

en: Edit this item
lt: Redaguoti šį elementą

en: Edit this item inline
lt: Redaguoti šį elementą neatidarant naujo puslapio

en: Edit visibility
lt: Redaguoti matomumą

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag each item into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
lt: Redaguokite numatytajį meniu - pridėkite ar išimkite punktus. Nutempkite norimą punktą ir išdėliokite juos norima tvarka. Paspauskite "Sukurti meniu" ir Jūsų pakeitimai bus išsaugoti.

en: Edit your front page
lt: Redaguoti pradinį puslapį

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>.
lt: Redaguokite meniu matomą žemiau, arba <a href="%s">sukurkite naują meniu</a>.

en: Editing %s (active)
lt: Redaguojamas %s (aktyvus)

en: Editing %s (inactive)
lt: Redaguojamas %s (neaktyvus)

en: Editing Menus
lt: Meniu redagavimas

en: Editor Style
lt: Rašyklės stilius

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
lt: Redaktorius gali skelbti ir redaguoti savo ir kitų įrašus, puslapius ir pan.

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Email me whenever
lt: Pranešti man el. paštu

en: Email or Username
lt: El. paštas arba vartotojo vardas

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Embed your WordPress content
lt: Įterpkite savo WordPress turinį

en: Embeds
lt: Video filmukai ir kitas Embed kodu paremtas turinys

en: Empty Spam
lt: Ištrinti šlamštą

en: Empty Title filled from filename.
lt: Jei pavadinimas paliekamas tuščias, bus naudojamas failo pavadinimas.

en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Empty archive.
lt: Archyvas tuščias.

en: Enable
lt: Įgalinti

en: Enable accessibility mode
lt: Įjungti galimybę pridėti valdiklius į valdiklių sritį jų netempiant su pele

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
lt: Įjunkite pilno aukščio rašyklę ir dėmesio neblaškančio režimo funkciją.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
lt: Įjungti sparčiąsias klaviatūros komandas komentarams moderuoti.

en: Enable this theme
lt: Įgalinti šią temą

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
lt: Įjungti komentarų gijas (galimybę atsakyti į komentarus). Ne daugiau kaip iki %s lygio.

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Įgalinta <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Įgalinta <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Įgalinta <span class="count">(%s)</span>

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
lt: Atsidarę skiltį „Ekrano nustatymai“, galėsite įjungti galimybę pridėti ir konfigūruoti valdiklius netempiant jų su pele.

en: Enabling Maintenance mode&#8230;
lt: Įjungiama techninės priežiūros būsena&#8230;

en: Enabling the Network
lt: Suaktyvinamas tinklas

en: Encoding for pages and feeds
lt: Koduotė:

en: End date:
lt: Pabaigos data:

en: English
lt: Anglų

en: Enter a URL to scan
lt: Įveskite URL skanavimui

en: Enter a link URL or click above for presets.
lt: Įveskite nurodos URL arba pasirinkite vieną iš galimų nustatymų.

en: Enter menu name here
lt: Čia įveskite meniu pavadinimą

en: Enter new
lt: Sukurti naują

en: Enter the address here if you <a href="https://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">want your site home page to be different from your WordPress installation directory.</a>
lt: Įveskite adresą čia, jei norite kad <a href="https://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">Jūsų tinklalapio pradinis puslapis skirtųsi nuo direktorijos, kurioje instaliuotas WordPress.</a>

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
lt: Įveskite šiame tinkle egzistuojančio vartotojo el.pašto adresą, jei norite pakviesti jį į šį tinklalapį. Tam vartotojui bus išsiųstas pakvietimo laiškas, kuriame bus prašoma patvirtinti, kad jis nori priimti pakvietimą.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
lt: Įveskite šiame tinkle egzistuojančio vartotojo el.pašto adresą arba vartotojo vardą, jei norite pakviesti jį į šį tinklalapį. Tam vartotojui bus išsiųstas pakvietimo laiškas, kuriame bus prašoma patvirtinti, kad jis nori priimti pakvietimą.

en: Enter the location on the server where the public and private keys are located. If a passphrase is needed, enter that in the password field above.
lt: Įveskite serverio, kuriame yra Jūsų privatūs ir viešieji raktai, duomenis. Jei reikalingas slaptažodis, įveskite ir jį.

en: Enter title here
lt: Įveskite pavadinimą

en: Error code: %s
lt: Klaidos kodas: %s

en: Error in deleting.
lt: Trinant įvyko klaida.

en: Error in displaying the widget settings form.
lt: Bandant parodyti valdiklio nuostatas, įvyko klaida.

en: Error in moving to Trash.
lt: Perkeliant į šiukšlinę, įvyko klaida.

en: Error in restoring from Trash.
lt: Grąžinant iš šiukšlinės, įvyko klaida.

en: Error saving media attachment.
lt: Išsaugant media failą, įvyko klaida.

en: Error while adding the category. Please try again later.
lt: Klaida pridedant kategoriją. Prašome pabandyti vėliau.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
lt: Saugant pakeisto mastelio paveikslėlį, įvyko klaida. Įkelkite puslapį iš naujo ir bandykite dar kartą.

en: Error while saving.
lt: Išsaugant įvyko klaida.

en: Error: [%1$s] %2$s
lt: Klaida: [%1$s] %2$s

en: Even more embed providers
lt: Dar daugiau įterpinių tiekėjų

en: Every plugin and theme in WordPress.org&#8217;s directory is 100%% GPL or a similarly free and compatible license, so you can feel safe finding <a href="%1$s">plugins</a> and <a href="%2$s">themes</a> there. If you get a plugin or theme from another source, make sure to <a href="%3$s">ask them if it&#8217;s GPL</a> first. If they don&#8217;t respect the WordPress license, we don&#8217;t recommend them.
lt: Kiekvienas įskiepis are tema, esantis WordPress.org kataloge yra 100%% GPL ar panašios nemokamos licencijos, taigi galite jaustis visiškai saugiai ieškodamas <a href="%1$s">įskiepių</a> ar <a href="%2$s">temų</a> šiame kataloge. Jei naudosite įskiepį ar temą iš kito šaltinio, prašome pirmiausia įsitikinti, <a href="%3$s">kad tai GPL</a>. Jei autoriai negerbia WordPress licencijos, mes nerekomenduojame jų naudotis.

en: Example: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; don&#8217;t forget the <code>http://</code>
lt: Pavyzdžiui: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; nepamirškite <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
lt: Pavyzdžiui: Blogr.lt tinklalapių namai

en: Excerpt View
lt: Rodyti sąrašą su ištraukomis

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="https://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">Learn more about manual excerpts.</a>
lt: Ištraukos yra neprivalomas įrašo turinio apibendrinimas. Jas galite <a href="https://codex.wordpress.org/Template_Tags/the_excerpt" target="_blank">naudoti savo temoje</a>

en: Executed before Multisite is loaded.
lt: Vykdoma prieš užkraunant multitinklalapį.

en: Export
lt: Eksportavimas

en: Extended Core Team
lt: Išplėstinė komanda

en: External Libraries
lt: Išorinės bibliotekos

en: External object cache.
lt: Išorinio objekto podėlis.

en: FAILED: %s
lt: NEPAVYKO: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
lt: NEPAVYKO: WordPress nepavyko atnaujinti į versiją %s

en: FTP Password
lt: FTP slaptažodis

en: FTP Username
lt: FTP vartotojo vardas

en: FTP hostname is required
lt: Būtinas FTP serverio adresas

en: FTP password is required
lt: Būtinas FTP slaptažodis

en: FTP username is required
lt: Būtinas FTP vartotojo vardas

en: FTP/SSH Password
lt: FTP/SSH slaptažodis

en: FTP/SSH Username
lt: FTP/SSH vartotojo vardas

en: Failed to connect to FTP Server %s
lt: Nepavyko prisijungti prie FTP serverio %s

en: Failed to connect to SSH2 Server %s
lt: Nepavyko prisijungti prie SSH2 serverio %s

en: Failed to initialize a SFTP subsystem session with the SSH2 Server %s
lt: Nepavyko pradėti SFTP subsistemos sesijos su SSH2 serveriu %s

en: Failed to optimize the %1$s table. Error: %2$s
lt: Nepavyko optimizuoti lentelės %1$s. Klaida: %2$s

en: Failed to repair the %1$s table. Error: %2$s
lt: Nepavyko pataisyti %1$s lentelės. Klaida: %2$s

en: Failed to write file to disk.
lt: Nepavyko failo įrašyti į diską.

en: Feature Filter
lt: Savybių filtras

en: Featured Image Header
lt: Antraštė su specialiuoju paveikslėliu

en: Featured Images
lt: Specialieji paveikslėliai

en: Features
lt: Galimybės

en: File URL
lt: Failo URL

en: File URL:
lt: Failo URL:

en: File edited successfully.
lt: Failo redagavimas pavyko.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
lt: Failas yra tuščias. Įkelkite ką nors labiau substancialaus.

en: Files in the %s directory are executed automatically.
lt: Failai %s direktorijoje vykdomi automatiškai.

en: Files of this type are not editable.
lt: Šio tipo failai yra neredaguojami.

en: Filesystem error.
lt: Failų sistemos klaida.

en: Fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to creating a network of WordPress sites. We will create configuration files in the next step.
lt: Užpildykite informaciją žemiau ir galėsite kurti WordPress tinklalapių tinklą. Kitame žingsnyje mes sukursime konfigūracijos failus.

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Filter &#187;
lt: Filtruoti &#187;

en: Filter by category
lt: Filtruoti pagal kategoriją

en: Filter by comment type
lt: Filtruoti pagal komentaro tipą

en: Filter comments list
lt: Filtruoti komentarų sąrašą

en: Filter items list
lt: Filtruoti sąrašą

en: Filter media items list
lt: Filtruoti media failų sąrašą

en: Filter plugins list
lt: Filtruotio įskiepių sąrašą

en: Filter themes list
lt: Filtruoti išvaizdos temų sąrašą

en: Filter users list
lt: Filtruoti vartotojų sąrašą

en: Filtering by:
lt: Filtruojama pagal:

en: Find Posts or Pages
lt: Ieškoti įrašų ir puslapių

en: Find Themes
lt: Ieškoti temų

en: Find a theme based on specific features.
lt: Ieškote temų pagal specifines savybes,

en: First Name
lt: Vardas

en: First page
lt: Pirmasis puslapis

en: Fixed Layout
lt: Fiksuotas išdėstymas

en: Flexible Header
lt: Universali antraštė

en: Flip horizontally
lt: Apversti horizontaliai

en: Flip vertically
lt: Apversti vertikaliai

en: Fluid Layout
lt: Lankstus išdėstymas

en: Follow the link to open Press This. Then add it to your device&#8217;s bookmarks or home screen.
lt: Paspauskite nuorodą norėdami atidaryti Press This. Tuomet pridėkite jį į savo įrenginio žymas arba pradinį ekraną.

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
lt: Iš:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
lt: Į:

en: For PHP files, you can use the Documentation dropdown to select from functions recognized in that file. Look Up takes you to a web page with reference material about that particular function.
lt: Kai redaguojate PHP failą, galite naudotis Dokumentacijos pasirenkamuoju sąrašu, kuriame bus sudėtos visos funkcijos, surastos tame faile. Paieškos funkcija atidarys informaciją apie konkrečią pasirinktą funkciją.

en: For each article in a feed, show
lt: RSS sraute prie įrašų rodyti:

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
lt: Tik paveikslėliams. Galite paspausti mygtuką „Redaguoti paveikslėlį“, bus atvertas langas, kuriame turėsite galimybę apkarpyti, pasukti ir apversti paveikslėlį. Dešinėje esantys laukeliai suteikia tam papildomų galimybių (pvz., miniatiūrai taikyti kitokias nuostatas nei originaliam paveikslėliui). Daugiau informacijos gausite laukelyje paspaudę „Pagalba“.

en: For more information, see <a href="%s">the release notes</a>.
lt: Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite <a href="%s">versijos informaciją</a>.

en: For more information:
lt: Platesnei informacijai:

en: For more on version %s, see the About WordPress screen:
lt: Norėdami daugiau sužinoti apie %s versiją, peržiūrėkite sekciją "Apie WordPress":

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%1$s">General Settings</a> section.
lt: Daugumoje temų, antraštėje rodomas tinklalapio pavadinimas ir apibūdinimas - tokie, kokius įrašėte <a href="%1$s">Pagrindinių nustatymų</a> puslapyje.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
lt: Vartotojai, kurie neturi nustatyto avataro, galima rodyti arba standartinį logotipą arba pagal el.pašto adresą automatiškai sugeneruotą paveikslėlį.

en: Formatting
lt: Formatavimas

en: Found %s
lt: Rasta %s

en: Four Columns
lt: Keturios skiltys

en: Freedoms
lt: Laisvės

en: From %1$s %2$s
lt: Nuo %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s%3$s
lt: %1$s apie %2$s%3$s

en: From Computer
lt: Iš kompiuterio

en: From URL
lt: Iš interneto

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
lt: Čia Jūs galite peržiūrėti, palyginti ir atstatyti turinio versijas:

en: From this screen you can:
lt: Čia Jūs galite:

en: Front Page
lt: Pradinis puslapis

en: Front Page Posting
lt: Įrašų rašymas tinklalapyje

en: Front page: %s
lt: Pagrindinis puslapis: %s

en: Full URL path to files
lt: Pilnas URL adresas iki failų

en: Full Width Template
lt: Pilno pločio šablonas

en: Full text
lt: Visą tekstą

en: Function Name&hellip;
lt: Funkcijos pavadinimas&hellip;

en: Future security updates will be applied automatically.
lt: Ateityje saugumo atnaujinimai bus įdiegti automatiškai.

en: G &#8212; Suitable for all audiences
lt: G &#8212; Tinkami visiems

en: Gallery
lt: Galerija

en: Gallery (%s)
lt: Galerija (%s)

en: Gallery columns:
lt: Galerijos stulpelių skaičius:

en: General Settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Generate Password
lt: Generuoti slaptažodį

en: Genre: %s.
lt: Žanras: %s.

en: Get Favorites
lt: Pamatyti mėgstamiausius

en: Get Shortlink
lt: Trumpoji nuoroda

en: Get Started
lt: Pradžia

en: Get Version %s
lt: Gauti versiją %s

en: Give your menu a name above, then click Create Menu.
lt: Viršuje įrašykite savo meniu pavadinimą, o tuomet paspauskite "Sukurti meniu"

en: Global Settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Go back
lt: Atgal

en: Go to Dashboard
lt: Eiti į valdymo skydelį

en: Go to Dashboard &rarr; Home
lt: Eiti į Skydelis &rarr; Pradinis

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
lt: Suteikti vartotojui tinklo administratoriaus (super admin) teises.

en: Gravatar Logo
lt: <a href="http://en.gravatar.com/">Gravatar</a> logotipas

en: Gray
lt: Pilka

en: Green
lt: Žalia

en: Guest Committer
lt: Kviestinis WordPress kodo programuotojas

en: Header Text
lt: Antraštės tekstas

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
lt: Antraštės paveikslėlis atnaujintas. <a href="%s">Aplankykite savo tinklalapį</a> ir pažiūrėkite, kaip jis atrodo.

en: Hello Dolly
lt: "Hello Dolly"

en: Hello world!
lt: Pirmasis tinklalapio įrašas!

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
lt: Štai trumpa skirtingų vartotojų rolių ir kiekvienos jų leidimų apžvalga:

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
lt: Sveiki,
    
    Jūs esate pakviestas prisijungti prie tinklalapio '%1$s' 
    (nuoroda %2$s) kaip  %3$s.
    
    Paspauskite ant šios nuorodos jei norite priimti pakvietimą:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
lt: Sveiki,
    Jūs esate pakviestas prisijungti prie tinklalapio '%1$s' 
    (nuoroda %2$s) kaip  %3$s.
    
    Jei nenorite prisijungti, ignoruokite šį laišką. 
    Pakvietimas baigs galioti už kelių dienų.
    
    Paspauskite ant šios nuorodos jei norite aktyvuoti paskyrą minėtame tinklalapyje:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post&#039;s comments. There you will have the option to edit or delete them.
lt: Sveiki, tai testinis komentaras.
    Norėdami ištrinti komentarą, prisijunkite ir peržiūrėkite įrašų komentarus. Ten pat galėsite ir juos redaguoti arba ištrinti.

en: Hide Details
lt: Slėpti detales

en: Hide hidden updates
lt: Paslėpti paslėptus atnaujinimus

en: Hide post options
lt: Paslėpti įrašo nustatymus

en: Hide this update
lt: Paslėpti šį atnaujinimą

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
lt: Sulaikyti komentarą bei paskelbti viešai tik jums patvirtinus, jei jame yra %s ar daugiau nuorodų.<br/>(Paprastai šlamšto komentaruose būna daug nuorodų)

en: Holiday
lt: Šventinė

en: Hostname
lt: Serverio adresas

en: Hour
lt: Valanda

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
lt: Užeikite ant konkrečios temos su pele, ir pamatysite mygtukus Aktyvuoti bei Reali peržiūra

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
lt: Užvedę pelės žymeklį ant įrašo, išvysite galimus veiksmus:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
lt: Užėjus su pele ant konkrečios eilutės vartotojų sąraše, pamatysite nuorodas, kurių pagalba galėsite valdyti vartotojų informaciją. Galėsite atlikti tokius veiksmus:

en: Hovering over a row reveals action links: Edit, Delete Permanently, and View. Clicking Edit or on the media file&#8217;s name displays a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. Clicking Delete Permanently will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached). View will take you to the display page for that file.
lt: Užėjus su pele ant konkretaus failo eilutės, bus parodyti galimi veiksmai: Redaguoti, Ištrinti negrįžtamai bei Peržiūrėti. Paspaudus ant Redaguoti arba failo pavadinimo, bus atidarytas paprastas langas, kuriame galėsite pakeisti konkretaus failo meta informaciją. Paspaudus ant Ištrinti negrįžtamai failas bus ištrintas iš Failų saugyklos (taip pat jo neliks visuose įrašuose, su kuriais jis buvo susietas). Peržiūrėti atidarys failo puslapį Jūsų tinklalapyje.

en: How to Update
lt: Kaip atlikti atnaujinimą

[ctx: Howdy]
en: Welcome
lt: Sveiki

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here
    some time in the future! (But remember your current site and username
    are gone forever.)
    
    Thanks for using the site,
    Webmaster
    ###SITE_NAME###
lt: Sveiki ###USERNAME###,
    
    Jūs paspaudėte nuorodą "Ištrinti tinklalapį" bei užpildėte
    tam skirtą formą.
    
    Jei tikrai norite ištrinti savo tinklalapį, paspauskite nuorodą žemiau.
    Daugiau to neklausime, todėl spauskite tik jei esate visiškai tikras:
    ###URL_DELETE###
    
    Jei visgi ištrinsite savo tinklalapį, prisiminkite, kad bet kada galite sukurti naują!
    (Tačiau Jūsų dabartinis vartotojo vardas ir slaptažodis
     negalės būti vėl naudojami.)
    
    Dėkojame,
    Administratorius
    ###SITE_NAME###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the administration email address on
    your site changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki ###USERNAME###,
    
    Jūs pageidavote pakeisti savo tinklalapio administratoriaus el.paštą
    
    Jei tikrai to norite, paspauskite nuorodą žemiau ir galėsite jį pakeisti:
    ###ADMIN_URL###
    
    Galite ignoruoti šį laišką, jei persigalvojote ir nenorite keisti el.pašto.
    
    Šis laiškas skirtas el.pašto ###EMAIL### savininkui.
    
    Dėkojame,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki ###USERNAME###,
    
    Jūs pageidavote pakeisti savo paskyros el.paštą
    
    Jei tikrai to norite, paspauskite nuorodą žemiau ir galėsite jį pakeisti:
    ###ADMIN_URL###
    
    Galite ignoruoti šį laišką, jei persigalvojote
    ir nenorite keisti el.pašto.
    
    Šis laiškas skirtas el.pašto ###EMAIL### savininkui.
    
    Dėkojame,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy! Your site at %1$s has been updated automatically to WordPress %2$s.
lt: Sveiki! Jūsų tinklalapis %1$s buvo automatiškai atnaujintas į WordPress %2$s.

en: I'm sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
lt: Atsiprašome, nuoroda kurią paspaudėte yra pasenusi. Prašome pasirinkti kitą.

en: I'm sure I want to permanently disable my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
lt: Aš tikrai noriu negrįžtamai išjungti savo tinklalapį ir man yra žinoma, kad niekada negalėsiu jo atgauti ar vėl naudoti %s.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
lt: ID #%1$s: %2$s <strong>Esamas vartotojas nebus ištrintas.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be removed.</strong>
lt: ID #%1$s: %2$s <strong>Esamas vartotojas nebus pašalintas.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>You don't have permission to remove this user.</strong>
lt: ID #%1$s: %2$s <strong>Jūs neturite teisės ištrinti šio vartotojo.</strong>

en: Icon Design
lt: Ikonų dizainas

en: Identicon (Generated)
lt: Identicon

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
lt: Jei %1$s yra išjungtas, paprašykite serverio administratoriaus įjungti šį modulį, skaitykite <a href="%2$s">Apache dokumentaciją</a> arba <a href="%3$s">kitur</a> apie šiuos nustatymus.

en: If a media file has not been attached to any post, you will see that in the Attached To column, and can click on Attach File to launch a small popup that will allow you to search for a post and attach the file.
lt: Jei failas nepriskirtas jokiam įrašui, tai matysite stulpelyje "Priskirta prie" bei galėsite paspausti ant nuorodos "Priskirti failą" - tuomet atsiras nedidelis atskiras langas kuriame galėsite surasti reikiamą įrašą ir jam priskirti failą.

en: If an update is available, you&#8127;ll see a notification appear in the Toolbar and navigation menu.
lt: Jei galimas atnaujinimas, įrankių juostoje ir meniu matysite pranešimą apie tai.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
lt: Jei pageidaujate, WordPress automatiškai praneš įvairiems servisams apie jūsų naujus įrašus.

en: If for any reason this automatic file creation doesn&#8217;t work, don&#8217;t worry. All this does is fill in the database information to a configuration file. You may also simply open %1$s in a text editor, fill in your information, and save it as %2$s.
lt: Jei dėl kokių nors priežasčių automatinis failo sukūrimas neveikia, nesijaudinkite. Šis procesas tiesiog užpildo konfiguracijos failą informaciją apie jūsų duomenų bazę. Galite tiesiog atsidaryti %1$s failą teksto redaktoriumi, užpildyti reikiama informacija ir išsaugoti jį kaip %2$s.

en: If something goes wrong with a plugin and you can&#8217;t use WordPress, delete or rename that file in the %s directory and it will be automatically deactivated.
lt: Jeigu dėl kurio nors įskiepio kiltų problemų ir negalėtumėte naudotis WordPress, ištrinkite arba pervadinkite tą failą %s kataloge ir įskiepis bus automatiškai išjungtas.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
lt: Jei Jums reikiamas importeris čia nenurodytas, <a href="%s">ieškokite įskiepių kataloge</a>.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
lt: Jei nuoroda veda į asmens interneto puslapį, viršuje galite nurodyti ryšį su juo. Jei norite apie tai sužinoti daugiau, pasidomėkite <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If you are looking to use the link manager, please install the <a href="%s">Link Manager</a> plugin.
lt: Jei norite naudotis nuorodų valdymo įrankiu, prašome instaliuoti įskiepį <a href="%s">Nuorodų valdymas</a>.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
lt: Jei nepavyksta pridėti bookmarklet'o į savo žymas, nukopijuokite kodą esantį žemiau ir sukurkite naują žymą. Įdėkite nukopijuotą kodą į naujai sukurtos žymos URL laukelį.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
lt: Trinant nuorodą, ji pašalinama negrįžtamai. Nuorodos kol kas nėra perkeliamos į šiukšlinę.

en: If you do not remember your credentials, you should contact your web host.
lt: Jei neatsimenate savo duomenų, kreipkitės į talpinimo paslaugų teikėją.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
lt: Jei tinklalapis %s Jums jau nebereikalingas, galite jį ištrinti užpildydami žemiau esančią formą. Kai paspausite <strong>Ištrinti tinklalapį</strong>, Jums bus išsiųstas el. laiškas su nuoroda. Paspauskite tą nuorodą, ir tinklalapis bus ištrintas.

en: If you don&#8217;t want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
lt: Jei nenorite jokio antraštės paveikslėlio, paspauskite mygtuką "Pašalinti antraštės paveikslėlį" pačioje šio puslapio apačioje. Jei norėsite vėliau visgi jį įjungti, tereikės pasirinkti paveikslėlį ir paspausti ant "Išsaugoti pokyčius".

en: If you don&lsquo;t want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
lt: Jei jūs nenorite įkelti savo paveikslėlio, galite  pasirinkti vieną iš šių šaunių antraščių arba rodyti atsitiktinę.

en: If you experience any issues or need support, the volunteers in the WordPress.org support forums may be able to help.
lt: Jei kažkas neveikia arba reikia pagalbos, Jums gali padėti savanoriai WordPress.org forume.

en: If you have a plugin in a .zip format, you may install it by uploading it here.
lt: Jei turite į .zip archyvą patalpintą įskiepį, čia galite jį įkelti.

en: If you have a theme in a .zip format, you may install it by uploading it here.
lt: Čia galite įdiegti į .zip archyvą patalpintą temą.

en: If you have marked plugins as favorites on WordPress.org, you can browse them here.
lt: Jei esate pasižymėję įskiepius kaip mėgstamiausius WordPress.org kataloge, čia galite juos peržiūrėti.

en: If you have marked themes as favorites on WordPress.org, you can browse them here.
lt: Jeigu esatę pažymėję temas kaip mėgstamas WordPress.org, čia galite jas peržiūrėti.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
lt: WordPress gali importuoti įrašus ir komentarus iš kitų jūsų tinklalapių. Žemiau pasirinkite seniau naudotą sistemą:

en: If you haven&#8217;t yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
lt: Jei dar nesukūrėte nei vieno meniu, paspauskite ant <strong>&#8217;sukurti naują meniu&#8217; nuorodos</strong> ir pradėkite

en: If you just want to get an idea of what&#8217;s available, you can browse Featured and Popular plugins by using the links in the upper left of the screen. These sections rotate regularly.
lt: Jei tik norite suprasti, kas rodoma šiame puslapyje, galite peržiūrėti Geriausius ir Populiariausius įskiepius, paspaudę atitinkamas nuorodas puslapio viršuje. Įskiepiai šiuose sąrašuose nuolat atnaujinami.

en: If you know what you&#8217;re looking for, Search is your best bet. The Search screen has options to search the WordPress.org Plugin Directory for a particular Term, Author, or Tag. You can also search the directory by selecting popular tags. Tags in larger type mean more plugins have been labeled with that tag.
lt: Jei tiksliai žinote, ko ieškote, naudokitės Paieškos funkcija. Paieškos ekrane galėsite ieškoti WordPress.org įskiepių kataloge pagal konkretų raktažodį, autorių ar žymą. Taip pat galite ieškoti pasirinkdami iš populiariausių žymų. Kuo didesniu šriftu rodoma žyma, tuo daugiau yra įskiepių, ja pažymėtų.

en: If you like, you may enter custom structures for your category and tag <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s here. For example, using <code>topics</code> as your category base would make your category links like <code>%s/topics/uncategorized/</code>. If you leave these blank the defaults will be used.
lt: Jei norite, čia galite įvesti savo sugalvotas kategorijų ir žymų nuorodų (<abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>) struktūras. Pavyzdžiui, jei įvesite, kad Jūsų kategorijų bazinė nuoroda vadinsis <code>tema</code>, Jūsų kategorijų nurodos bus <code>%s/tema/temos-pavadinimas/</code>. Jei šių laukelių nepildysite, bus naudojami numatytieji nustatymai.

en: If you need to re-install version %s, you can do so here or download the package and re-install manually:
lt: Jei norite perinstaliuoti versiją %s, galite tai padaryti čia, arba atsisiųsti instaliacinį paketą ir perinstaliuoti rankiniu būdu:

en: If you pick an option other than Plain, your general URL path with structure tags (terms surrounded by <code>%</code>) will also appear in the custom structure field and your path can be further modified there.
lt: Jei pasirinksite bet kurią struktūrą išskyrus „Paprastą“, jos šablonas su struktūros žymomis (terminai, pažymėti <code>%</code> simboliais iš abiejų pusių) bus rodoma ties laukeliu „Pasirinktinė“. Taigi vėliau galėsite ją redaguoti.

en: If you reach out to us, we'll also ensure you'll never have this problem again.
lt: Jei susisieksite su mumis, mes padėsime užtikrinti, kad ši problema daugiau Jums netrukdytų.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
lt: Jei atsidūrėte čia atsitiktinai arba norėjote aplankyti vieną iš savo tinklalapių, štai keletas nurodų, kurios padės rasti tai, ko ieškote.

en: If you take over, %s will be blocked from continuing to edit.
lt: Jei perimsite įrašo redagavimą, %s negalės jo toliau redaguoti.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, as opposed to by the site administrator, check the membership box. A default user role can be set for all new users, whether self-registered or registered by the site admin.
lt: Jei norite, kad Jūsų tinklalapio lankytojai galėtų patys užsiregistruoti, o ne būtų registruojami administratoriaus, pažymėkite narystės nustatymą. Visiems naujiems vartotojams gali būti priskiriama numatyta rolė, nesvarbu ar jie registravosi patys, ar juos užregistravo administratorius.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
lt: Jei norite paversti savo kategorijas į žymas (arba atvirkščiai), naudokite <a href="%s">Kategorijų/Žymų konverterį</a>, kurį rasite skyrelyje "Importas".

en: If you want to install a plugin that you&#8217;ve downloaded elsewhere, click the Upload link in the upper left. You will be prompted to upload the .zip package, and once uploaded, you can activate the new plugin.
lt: Jei norite įdiegi įskiepį kurį parsisiuntėte iš kitur, paspauskite ant nurodos "Įkelti" ekrano kairiąjame viršutiniame kampe. Jūs turėsite nurodyti .zip paketą, ir kai jis bus įkeltas, galėsite aktyvuoti įkeltą įskiepį.

en: If you want to make changes but don&#8217;t want them to be overwritten when the plugin is updated, you may be ready to think about writing your own plugin. For information on how to edit plugins, write your own from scratch, or just better understand their anatomy, check out the links below.
lt: Jei norite daryti įskiepio pakeitimus, bet nenorite prarasti jų po įskiepio atnaujinimo, pamąstykite apie savo įskiepio sukūrimą. Daugiau informacijos rasite žemiau pateikiamose nuorodose.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
lt: Jei norite panaikinti valdiklį iš tinklalapio valdiklių srities, bet išsaugoti nuostatas vėlesniam naudojimui, nutempkite į sekciją „Neaktyvūs valdikliai“. Galėsite bet kada jį susigrąžinti. Tokia galimybė dažnai praverčia keičiant naudojamą temą.

en: If you want to run multiple WordPress installations in a single database, change this.
lt: Pakeiskite numatytajį priešdėlį, jei norite vienoje duomenų bazėje saugoti daugiau nei vieno WordPress tinklalapio duomenis.

en: If you would like to see more themes to choose from, click on the &#8220;Add New&#8221; button and you will be able to browse or search for additional themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. Themes in the WordPress.org Theme Directory are designed and developed by third parties, and are compatible with the license WordPress uses. Oh, and they&#8217;re free!
lt: Jei norite rinktis iš daugiau temų, paspauskite ant &#8220;Pridėti naują&#8221; mygtuko ir galėsite naršyti ar naudotis paieška tarp daugybės temų iš <a href="%s" target="_blank">WordPress.org temų katalogo</a>. Temos šiame kataloge yra sukurtos ir plėtojamos trečiųjų šalių, tačiau jas naudoti leidžia WordPress autorinės teisės. Taip pat, jos visos yra nemokamos!

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
lt: Jei Jūsų tema turi daugiau nei vieną numatytąją antraštę, arba Jūs įkėlėte daugiau nei vieną antraštės paveikslėlį, galite pasirinkti nustatymą, kai WordPress atsitiktinai parinks vieną iš tų paveikslėlių kiekvieną kartą užėjus į bet kurį Jūsų tinklalapio puslapį. Pažymėkite pasirinkimą "Atsitiktinis" šalia Įkelti paveikslėliai arba Numatytieji paveikslėliai, ir ši funkcija bus įjungta.

en: Image Address
lt: Paveikslo adresas

en: Image Attachment Template
lt: Paveikslėlio failo šablonas

en: Image Caption
lt: Antraštė

en: Image Crop
lt: Apkarpymas

en: Image File
lt: Paveikslėlis

en: Image Processing Error
lt: Apdorojant paveikslėlį, įvyko klaida

en: Image Upload Error
lt: Įkeliant paveikslėlį, įvyko klaida

en: Image could not be processed.
lt: Nepavyko apdoroti paveikslėlio.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
lt: Paveikslėlio nepavyko užkrauti. Prašome eiti atgal ir pabandyti dar kartą.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
lt: Paveikslėlio duomenys neegzistuoja, įkelkite jį iš naujo.

en: Image preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: Image restored successfully.
lt: Paveikslėlis sėkmingai grąžintas.

en: Image rotation is not supported by your web host.
lt: Paveikslėlių apvertimo nepalaiko Jūsų tinklalapio prieglaudos (hostingo) tiekėjas.

en: Image saved
lt: Paveikslėlis išsaugotas

en: Image sizes
lt: Paveikslėlių dydžiai

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
lt: <strong>%1$d &times; %2$d px</strong> paveikslėliai bus naudojami tokie, kokie yra.

en: Images should be at least <strong>%1$d pixels</strong> tall.
lt: Paveikslėliai turėtų būti bent <strong>%1$d pikselių</strong> aukščio.

en: Images should be at least <strong>%1$d pixels</strong> wide.
lt: Paveikslėliai turėtų būti bent <strong>%1$d pikselių</strong> pločio.

en: Import
lt: Importavimas

en: Important:
lt: Svarbu:

en: In Response To
lt: Atsakymas į

en: In a few words, explain what this site is about.
lt: Keliais žodžiais pristatykite, apie ką bus jūsų tinklalapis.

en: In addition to post embeds, WordPress 4.4 also adds support for five new oEmbed providers: Cloudup, Reddit&nbsp;Comments, ReverbNation, Speaker&nbsp;Deck, and VideoPress.
lt: Kartu su įrašų įterpiniais, WordPress 4.4 taip pat prideda palaikymą penkiems naujiems oEmbed tiekėjams: Cloudup, Reddit&nbsp;Comments, ReverbNation, Speaker&nbsp;Deck, and VideoPress.

en: In all likelihood, these items were supplied to you by your Web Host. If you don&#8217;t have this information, then you will need to contact them before you can continue. If you&#8217;re all ready&hellip;
lt: Dažniausiai, šią informaciją suteikia tinklalapio prieglaudos (hostingo) tiekėjas. Jei nežinote šių duomenų, kreipkitės į jį prieš tęsdami. O jei esate pasiruošę&hellip;

en: In most cases, WordPress will automatically apply maintenance and security updates in the background for you.
lt: Daugeliu atvejų, WordPress Jums net nepajaučiant automatiškai instaliuos palaikymo ir saugumo atnaujinimus.

en: In previous versions of WordPress, all importers were built-in. They have been turned into plugins since most people only use them once or infrequently.
lt: Ankstesnėse WordPress versijose, visi importeriai buvo integruoti. Vėliau jie buvo paversti į savarankiškus įskiepius, kadangi dauguma vartototojų naudoja juos tik vieną kartą arba retai.

en: In reply to %s.
lt: Atsakymas į %s.

en: In reply to: %s
lt: Atsakymas į: %s

en: In response to: %s
lt: Atsakymas į: %s

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and blog URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
lt: Stulpelyje <strong>Autorius</strong> šalia jo vardo, el.pašto bei URL, rodomas ir komentuotojo IP adresas. Paspaudus ant jo, bus parodyti visi komentarai, parašyti iš šio IP adreso.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
lt: <strong>Komentaro</strong> stulpelyje, užvedus pelę ant bet kurio komentaro, bus parodytas meniu, leidžiantis patvirtinti, atsakyti, redaguoti, pažymėti kaip šlamštą, arba ištrinti tą komentarą.

en: In the <strong>In Response To</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
lt: Stulpelyje <strong>Atsakymas į</strong> matomi trys elementai. Tekstas - tai įrašo, kuriame yra konkretus komentaras, pavadinimas, o nuoroda ant jo veda į to įrašo redagavimą. Nuoroda "Peržiūrėti įrašą" veda į įrašo puslapį tinklalapyje. Mažas apskritimas su numeriuku viduje rodo, kiek patvirtintų komentarų turi šis įrašas. Jei apskritimas pilkas, visi to įrašo komentarai jau moderuoti. Jei mėlynas, šiam įrašui yra neperžiūrėtų komentarų. Paspaudus ant apskritimo, būsite perkeltas į tik šio įrašo komentarų sąrašą.

en: In the <strong>Submitted On</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
lt: <strong>Paskelbta</strong> stulpelyje rodoma data ir laikas, kada komentaras buvo atsiųstas. Paspaudus ant jų, būsite nukreipti į komentarą Jūsų svetainėje.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
lt: Šio puslapio skiltyje Antraštės tekstas galite pasirinkti ar šį tekstą rodyti, ar slėpti. Taip pat galite pasirinkti teksto spalvą naudodami mygtuką "Pasirinkti spalvą" ir tuomet įvedę tinkamą HTML hex vertę, pvz.: &#8220;#ff0000&#8221; raudonai spalvai; arba tiesiog pasirinkę norimą spalvą su specialiu įrankiu.

en: In the editing area the Tab key enters a tab character. To move below this area by pressing Tab, press the Esc key followed by the Tab key. In some cases the Esc key will need to be pressed twice before the Tab key will allow you to continue.
lt: Paspaudus Tab klavišą redagavimo lauke, rodomas tab simbolis. Jei norite išeiti iš redagavimo lauko naudojant Tab, paspauskite Esc klavišą ir po to Tab. Kartais gali prireikti paspausti Esc du kartus, kad Tab paspaudimas suveiktų.

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Išjungti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Išjungti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Išjungti <span class="count">(%s)</span>

en: Inactive Sidebar (not used)
lt: Neaktyvi šoninė srities (nenaudojama)

en: Inactive Widgets
lt: Neaktyvūs valdikliai

en: Inactive:
lt: Neįjungti:

en: Incompatible Archive.
lt: Nesuderinamas archyvas.

en: Information needed
lt: Reikalinga informacija

en: Infrastructure for the REST API has been integrated into core, marking a new era in developing with WordPress. The REST API serves to provide developers with a path forward for building and extending RESTful APIs on top of WordPress.
lt: REST API skirta infrastruktūra buvo integruota į branduolį, pažymint naujos eros pradžią programuojant su WordPress. REST API pagelbės programuotojams kurti ir plėsti RESTful APIs ant WordPress.

en: Infrastructure is the first part of a multi-stage rollout for the REST API. Inclusion of core endpoints is targeted for an upcoming release. To get a sneak peek of the core endpoints, and for more information on extending the REST API, check out the official %s plugin.
lt: Infrastruktūra yra pirmoji dalis iš kelių pakopų susidedančio REST API paleidimo. Core endpoints įtraukimas numatomas ateinančiame išleidime. Norėdami užmesti akį į core endpoints ir gauti daugiau informacijos apie REST API išplėtimą, patikrinkite oficialų %s įskiepį.

en: Insert into Post
lt: Įterpti į įrašą

en: Insert media from another website
lt: Įkelti failą esantį kitame tinklalapyje

en: Inserting Media
lt: Įterpti failą

en: Install
lt: Įdiegti

en: Install %s
lt: Įdiegti %s

en: Install %s now
lt: Įdiegti %s dabar

en: Install Now
lt: Įdiegti

en: Install Parent Theme
lt: Įdiegti pagrindinę išvaizdos temą

en: Install Press This
lt: Instaliuoti Press This

en: Install Themes
lt: Temų diegimo įrankis

en: Install Update Now
lt: Įdiegti atnaujinimą

en: Install WordPress
lt: Įdiegti WordPress

en: Install importer
lt: Įdiegti importavimo įrankį

en: Install the Blogger importer to import posts, comments, and users from a Blogger blog.
lt: Įdiegti Blogger importavimo įrankį ir importuoti įrašus, komentarus ir vartotojus iš Blogger tinklalapio.

en: Install the LiveJournal importer to import posts from LiveJournal using their API.
lt: Įdiegti Livejournal importavimo įrankį ir importuoti įrašus.

en: Install the Movable Type importer to import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
lt: Įdiegti „Movable Type“ importavimo įrankį ir importuoti įrašus ir komentarus iš „Movable Type“ ar „Typepad“ tinklalapio.

en: Install the RSS importer to import posts from an RSS feed.
lt: Įdiegti RSS importavimo įrankį ir importuoti įrašus iš RSS srauto.

en: Install the Tumblr importer to import posts &amp; media from Tumblr using their API.
lt: Instaliuokite Tumblr Importerį ir importuokite įrašus bei failus iš Tumblr per jo API.

en: Install the WordPress importer to import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
lt: Įdiegti WordPress importavimo įrankį ir importuoti įrašus, puslapius, komentarus, vartotojo laukus, kategorijas ir žymas iš eksportuoto WordPress failo.

en: Install the blogroll importer to import links in OPML format.
lt: Įdiegti nuorodų importavimo įrankį ir importuoti nuorodas iš OPML formato failo.

en: Install the category/tag converter to convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
lt: Įdiegti kategorijų/žymų konvertavimo įrankį ir pasirinktinai konvertuoti turimas kategorijas į žymas arba atvirkščiai.

en: Installation Failed
lt: Diegimas nepavyko

en: Installed Plugins
lt: Įdiegti įskiepiai

en: Installing Plugin from uploaded file: %s
lt: Diegiamas įskiepis iš įkelto failo: %s

en: Installing Plugin: %s
lt: Diegiamas įskiepis: %s

en: Installing Theme from uploaded file: %s
lt: Diegiama tema iš įkelto archyvo: %s

en: Installing Theme: %s
lt: Diegiama tema: %s

en: Installing the latest version&#8230;
lt: Diegiama naujausia versija&#8230;

en: Installing the plugin&#8230;
lt: Diegiamas įskiepis&#8230;

en: Installing the theme&#8230;
lt: Tema diegiama&#8230;

en: Installing themes on Multisite can only be done from the Network Admin section.
lt: Multitinklalapyje temos gali būti instaliuojamos tik iš Tinklo administravimo skilties.

en: Internationalization
lt: Internacionalizavimas

en: Introducing Twenty Sixteen
lt: Pristatome Dvidešimt Šešiolika

en: Invalid Data provided.
lt: Nurodyti netinkami duomenys.

en: Invalid URL Provided.
lt: Nurodytas netinkamas URL.

en: Invalid image URL
lt: Neteisingas paveikslėlio URL

en: Invalid item ID.
lt: Netinkamas ID.

en: Invalid plugin page
lt: Netinkamas įskiepio puslapis

en: Invalid translation type.
lt: Netinkamas vertimo tipas.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
lt: Pakvietimo laiškas išsiųstas naujam vartotojui. Kai bus paspausta ant laiške esančios patvirtinimo nuorodos, paskyra bus sukurta.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
lt: Pakvietimo laiškas nusiųstas vartotojui. Kai tik jis paspaus ant patvirtinimo nuorodos, bus pridėtas prie jūsų tinklalapio.

en: It is up to search engines to honor this request.
lt: Paieškos sistemos pačios sprendžia, ar paisyti šio prašymo.

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
lt: Atrodo, kad Apache %s modulis nėra įdeigtas.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
lt: Panašu, jog naudojate nesaugią %s versiją. Naudojant pasenusią naršyklės versiją, Jūsų kompiuteris tampa labiau pažeidžiamas. Jei norite pilnavertiškai naudoti WordPress, prašome atnaujinti savo naršyklę.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
lt: Atrodo, kad Jūs naudojate seną %s versiją. Norėdami naudoti WordPress pilnavertiškai, atnaujinkite savo naršyklę.

en: Item added.
lt: Elementas pridėtas.

en: Item deleted.
lt: Elementas ištrintas.

en: Item not added.
lt: Elementas nepridėtas.

en: Item not updated.
lt: Elementas neatnaujintas.

en: Item updated.
lt: Elementas atnaujintas.

en: Items deleted.
lt: Elementai ištrinti.

en: Items list
lt: Punktų sąrašas

en: Items list navigation
lt: Sąrašo navigacija

en: Just another %s site
lt: Kol kas tik dar vienas %s tinklalapis

en: Just another WordPress site
lt: Kol kas tik dar vienas WordPress tinklalapis

en: Keep this link private
lt: Neviešinti nuorodos

en: Keeping your site updated is important for security. It also makes the internet a safer place for you and your readers.
lt: Nuolat atnaujinti tinklalapį būtina dėl saugumo. Taip prisidedate prie saugesnio interneto sau ir savo lankytojams.

en: Key
lt: Raktas

en: Keyboard users: When you&#8217;re working in the visual editor, you can use <kbd>Alt + F10</kbd> to access the toolbar.
lt: Klaviatūros naudotojams: kai dirbate raiškiojoje rašyklėje, galite naudoti <kbd>Alt + F10</kbd> norėdami iškviesti įrankių juostą.

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Large size
lt: Didelis

en: Last Modified
lt: Redaguotas

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Last Updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Last Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Last checked on %1$s at %2$s.
lt: Paskutinį kartą tikrinta %1$s %2$s

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
lt: Paskutinį kartą redagavo %1$s:  %2$s  %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
lt: Paskutinį kartą redaguota %1$s  %2$s

en: Last page
lt: Paskutinis puslapis

en: Latest Version Installed
lt: Naujausia versija įdiegta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Lead Developer
lt: Pagrindinis programuotojas

en: Learn more about getting started
lt: Sužinokite daugiau apie tai, kaip pradėti

en: Left Sidebar
lt: Valdiklių sritis kairėje

en: Let&#8217;s go!
lt: Važiuojam!

en: Library
lt: Failų saugykla

en: Light
lt: Šviesių spalvų

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
lt: Failas wp-admin/includes/template.php tikriausiai iškviečiamas tiesiogiai, norint naudoti use add_meta_box(). Tai yra klaida. Vietoje to reikėtų įjungti add_meta_box() į veiksmą add_meta_boxes.

en: Link URL
lt: Nuorodos URL

en: Link added.
lt: Nuoroda pridėta.

en: Link not found.
lt: Nuoroda nerasta.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
lt: Nuorodos tekstas, pvz., „Išpirkos reikalavimas (PDF)“

en: Link thumbnails to:
lt: Miniatiūra nukreipia į:

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
lt: Ekrano viršuje esančios Įrankių juostos nurodos sujungia Jūsų tinklalapio administravimo ir rodomają sąsajas, bei suteikia galimybę greitai pasiekti savo profilį ir pagalbinę WordPress informaciją.

en: Links list
lt: Nuorodų sąrašas

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
lt: Nuorodos gali būti išskirtos į Nuorodų kategorijas - tai yra kitos kategorijos, nei naudojate savo įrašuose.

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
lt: Peržiūra &#8220;%s&#8221;

en: Loading&#8230;
lt: Palaukite&#8230;

en: Loading&hellip;
lt: Kraunama&hellip;

en: Local time is %s
lt: Vietinis laikas yra %s

en: Location of the uploaded file.
lt: Įkelto failo vieta

en: Log %s out of all locations.
lt: Atjungia vartotoją %s visuose įrenginiuose.

en: Log Out Everywhere
lt: Atsijungti visur

en: Log Out Everywhere Else
lt: Atsijungti visur

en: Login Name
lt: Prisijungimo vardas

en: Look Up
lt: Ieškoti

en: Looking for %1$s in %2$s
lt: Ieškoma: %1$s (%2$s)

en: M jS Y
lt: Y M jS

en: MB (Leave blank for network default)
lt: MB (Palikite tuščią norėdami nustatyti tinklo numatytą)

en: Mail Server
lt: Pašto serveris

en: Main Page (no parent)
lt: Nepriklausomas puslapis (neturi tėvinio)

en: Main content
lt: Pagrindinis turinys

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Maintenance Release
lt: Palaikymo versija

en: Maintenance Releases
lt: Pataisymų laidos

en: Maintenance and Security Release | Maintenance and Security Releases
lt[0]: Palaikymo ir saugumo versija
lt[1]: Palaikymo ir saugumo versija
lt[2]: Palaikymo ir saugumo versija

en: Maintenance and Security Releases
lt: Pataisymų ir saugumo laidos

en: Make this post sticky
lt: Prilipdyti įrašą

en: Manage <a href="%1$s">widgets</a> or <a href="%2$s">menus</a>
lt: Tvarkyti <a href="%1$s">valdiklius</a> arba <a href="%2$s">meniu</a>

en: Manage Locations
lt: Nustatyti meniu vietas

en: Manage Themes
lt: Tvarkyti temas

en: Manage Uploads
lt: Tvarkyti įkeltus failus

en: Manage in Customizer
lt: Tvarkyti vaizdžiąjame režime

en: Manage menus
lt: Tvarkyti meniu

en: Manage widgets
lt: Tvarkyti valdiklius

en: Managing Pages
lt: Puslapių valdymas

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
lt: Puslapių valdymas labai panašus į įrašų, o redagavimo ekranas gali būti keičiamas lygiai taip pačiai.

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
lt: Nemaža dalis vartotojų pasinaudoja galimybe greičiau redaguoti komentarus naudojant klaviatūros šaukinius. Paspauskite nuorodą šone norėdami sužinoti daugiau.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
lt: Jeigu į kurią nors valdiklių sritį nepatalpinsite nei vieno valdiklio, gali būti rodomi numatytieji temos valdikliai. Norėdami turėti tuščią valdiklių sritį, įkelkite į ją tuščią tekstinį valdiklį.

en: Mark this comment as spam
lt: Pažymėti šį komentarą kaip šlamštą

en: Max Height
lt: Maksimalus aukštis

en: Max Width
lt: Maksimalus plotis

en: Maximum Rating
lt: Maksimalus vertinimas

en: Maximum size: %s
lt: Maksimalus dydis: %s

en: Media
lt: Failai

en: Media Settings
lt: Failų nuostatos

en: Media attachment moved to the trash.
lt: %d failas perkeltas į šiukšlinę.

en: Media attachment permanently deleted.
lt: %d failas ištrintas negrįžtamai.

en: Media attachment restored from the trash.
lt: %d failas sugrąžintas iš šiukšlinės.

en: Media attachment updated.
lt: Failo informacija atnaujinta.

en: Media items list
lt: Medijos failų sąrašas

en: Media items list navigation
lt: Medijos failų sąrašo navigacija

en: Medium size
lt: Vidutinis

en: Membership
lt: Registracija

en: Menu 1
lt: Meniu 1

en: Menu Item
lt: Meniu elementas

en: Menu Management
lt: Meniu valdymas

en: Menu Settings
lt: Meniu nustatymai

en: Menu Structure
lt: Meniu struktūra

en: Menu locations updated.
lt: Meniu lokacija atnaujinta.

en: Menu order
lt: Meniu išdėstymas

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the custom menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the Documentation link to the side.
lt: Meniu gali būti rodomi vietose, numatytose Jūsų naudojamoje temoje, taip pat meniu galite rodyti šoninėje srityje, ten įkėlę valdiklį "Meniu" (tai atliekama <a href="%1$s">Valdiklių tvarkymo puslapyje</a>). Jei Jūsų tema nepalaiko meniu kūrimo (numatytosios temos, %2$s ir %3$s, tikrai palaiko), perskaityti kaip tai pakeisti galite specialiame Dokumentacijos puslapyje - nuoroda šone.

en: Microformats
lt: Mikroformatai

en: Minute
lt: Minutė

en: Missed schedule
lt: Pradelstas suplanavimas

en: Missing Widgets
lt: Trūkstami valdikliai

en: Missing a temporary folder.
lt: Nerastas laikinasis aplankas.

en: Missing post ID.
lt: Trūksta įrašo ID.

en: Moderate Comment
lt: Moderuoti komentarą

en: Moderating Comments
lt: Tvarkomi komentarai

en: MonsterID (Generated)
lt: MonsterID

en: Month
lt: Mėnuo

en: Month and name
lt: Mėnuo ir pavadinimas

en: More Actions
lt: Daugiau veiksmų

en: More Details
lt: Plačiau

en: More actions
lt: Daugiau veiksmų

en: More information about %s
lt: Daugiau informacijos apie %s

en: Most Recent
lt: Naujausi

en: Most Used
lt: Dažniausios

en: Most of the time, plugins play nicely with the core of WordPress and with other plugins. Sometimes, though, a plugin&#8217;s code will get in the way of another plugin, causing compatibility issues. If your site starts doing strange things, this may be the problem. Try deactivating all your plugins and re-activating them in various combinations until you isolate which one(s) caused the issue.
lt: Jei susidursite su kokiomis nors suderinamumo problemomis, pabandykite išjungti visus įskiepius. Gali būti, kad kai kurie iš jų nedera tarpusavyje. Jei tai išspręs problemą, bandykite įjungti įskiepius po vieną ir nustatyti nesuderinamumo šaltinį.

en: Most themes display the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. The tagline is also displayed by many themes.
lt: Beveik visos temos parodo tinklaraščio pavadinimą kiekviename puslapyje, naršyklės pavadinimo juostoje ir RSS srautuose. Dauguma temų parodo ir tinklaraščio šūkį.

en: Movable Type and TypePad
lt: Movable Type ir TypePad

en: Move
lt: Perkelti

en: Move this comment to the trash
lt: Perkelti komentarą į šiukšlinę

en: Move this item to the Trash
lt: Perkelti šį elementą į šiukšlinę

en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Mr WordPress
lt: Pagalbininkas

en: Multisite support is not enabled.
lt: Multinklalapio palaikymas neįjungtas.

en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Tinklo įskiepiai <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Tinklo įskiepiai <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Tinklo įskiepiai <span class="count">(%s)</span>

en: My Site
lt: Mano tinklalapis

en: Mystery Person
lt: Paslaptingasis

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Need help? Use the Help tab in the upper right of your screen.
lt: Reikia pagalbos? Pasinaudokite viršuje esančia kortele „Pagalba“.

en: Need more help? <a href="%s">We got it</a>.
lt: Reikia daugiau pagalbos? <a href="%s">Prašom</a>.

en: Network Activate
lt: Įjungti tinklo mastu

en: Network Activate %s
lt: Įjungti tinkle: %s

en: Network Active
lt: Tinklas aktyvus

en: Network Admin Email
lt: Tinklo administratoriaus el.paštas

en: Network Deactivate
lt: Išjungti tinklo mastu

en: Network Details
lt: Tinklo detalės

en: Network Disable
lt: Išjungti tinkle

en: Network Enable
lt: Įjungti tinkle

en: Network Only
lt: Tik tinklas

en: Network Setup
lt: Tinklo diegimas

en: Network Title
lt: Tinklo pavadinimas

en: Network deactivate %s
lt: Išjungti tinkle: %s

en: Never
lt: Niekada

en: New %1$s, %2$s, and %3$s objects make interacting with terms, comments, and networks more predictable and intuitive in code.
lt: Nauji %1$s, %2$s ir %3$s objektai leidžia prognozuojamiau ir intuityviau sąveikauti kode su terminais, komentarais ir tinklais.

en: New Password
lt: Naujas slaptažodis

en: New User Default Role
lt: Numatytoji rolė naujiems vartotojams

en: New WordPress Site
lt: Naujas WordPress tinklalapis

en: New category name
lt: Naujos kategorijos pavadinimas

en: New theme activated. <a href="%s">Visit site</a>
lt: Nauja tema aktyvuota. <a href="%s">Aplankyti puslapį</a>

en: New translations are available.
lt: Yra vertimų atnaujinimų.

en: New user created.
lt: Naujas vartotojas sukurtas.

en: New user created. <a href="%s">Edit user</a>
lt: Sukurtas naujas vartotojas. <a href="%s">Redaguoti</a>

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. By default, this email will also contain their password. Uncheck the box if you don&#8217;t want the password to be included in the welcome email.
lt: Nauji vartotojai el. paštu gaus pranešimą, kad buvo pridėti prie naujo tinklalapio. Pagal nutylėjimą kartu su laišku bus nusiųstas ir slaptažodis. Jei norite to išvengti, atitinkamame žymimajame laukelyje pašalinkite pažymėjimą.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you don&#8217;t want the user to receive a welcome email.
lt: Nauji vartotojai gaus el.laišką, kuriame bus informuojama, kad jie buvo pridėti kaip šio tinklalapio vartotojai. Tame el.laiške bus nurodytas ir jų prisijungimo slaptažodis. Pažymėkite varnele šioje vietoje, jei nenorėtumėte, kad šis vartotojas gautų tokį laišką.

en: Newer Version (%s) Installed
lt: Naujesnė versija (%s) įdiegta

en: Next Steps
lt: Kiti žingsniai

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: No Update Required
lt: Atnaujinimas nereikalingas

en: No activity yet!
lt: Kol kas nebuvo atlikta jokių veiksmų

en: No approved comments
lt: Nėra patvirtintų komentarų

en: No comments
lt: Komentarų: 0

en: No comments awaiting moderation.
lt: Patikrinimo laukiančių komentarų nėra.

en: No comments found.
lt: Komentarų nerasta.

en: No file was uploaded.
lt: Nė vienas failas neįkeltas.

en: No further action is needed on your part.
lt: Daugiau Jums nieko nereikia daryti.

en: No importers are available.
lt: Nėra galimų importuotojų.

en: No items.
lt: Elementų nėra.

en: No links found.
lt: Nuorodų nerasta.

en: No pending comments
lt: Nėra laukiančių komentarų

en: No plugins found.
lt: Įskiepių nerasta

en: No plugins match your request.
lt: Nėra jūsų užklausą atitinkančių įskiepių.

en: No role
lt: Nėra rolės

en: No sites found.
lt: Tinklalapių nerasta.

en: No such file exists! Double check the name and try again.
lt: Toks failas neegzistuoja! Dar kartą patikrinkite pavadinimą ir bandykite iš naujo.

en: No thanks, do not remind me again
lt: Dėkoju, daugiau prašau man to nepriminti.

en: No themes found.
lt: Temų nerasta.

en: No themes found. Try a different search.
lt: Temų nerasta. Bandykite kitą paieškos frazę.

en: No themes match your request.
lt: Nėra jūsų užklausą atitinkančių temų.

en: No users found.
lt: Vartotojų nerasta.

en: No valid plugins were found.
lt: Nerasta veikiančių įskiepių.

en: No, return me to the plugin list
lt: Ne, grąžinkite mane prie įskiepių sąrašo

en: Not Sticky
lt: Neprilipdytas

en: Not enough space to upload. %1$s KB needed.
lt: Įkėlimui neužtenka vietos. Reikia %1$s KB.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
lt: Jei norite apkarpyti paveikslėlį, su pele apibrėžkite norimą jo sritį ir paspauskite virš jo esančią piktogramą „Apkarpyti“. Vėliau paspauskite mygtuką „Išsaugoti“.

en: Note:
lt: Pastaba:

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
lt: Pastaba: nė vienas iš šių nustatymų neblokuoja paieškos sistemoms prieigos prie Jūsų tinklalapio; jos pačios sprendžia, ar paisyti Jūsų prašymo.

en: Notes
lt: Užrašai

en: Nothing to save, the image has not changed.
lt: Nieko nepakeitėte, taigi nėra ir nieko, ką būtų galima išsaugoti.

en: Notice:
lt: Pastaba:

en: Now you can embed your posts on other sites, even other WordPress sites. Simply drop a post URL into the editor and see an instant embed preview, complete with the title, excerpt, and featured image if you&#8217;ve set one. We&#8217;ll even include your site icon and links for comments and sharing.
lt: Dabar Jūs galite įterpti savo įrašus į kitus tinklalapius, netgi į kitus WordPress tinklalapius. Tiesiog įkopijuokite įrašo URL į redaktorių ir iškart išvysite įterpinio peržiūrą, užbaikite įvesdami antraštę, ištrauką ir specialųjį paveiksliuką, jei tokį nustatėte. Mes netgi pridėsime jūsų tinklalapio ikoną ir nuorodą komentarams ir dalinimuisi.

en: Number of Themes found: %d
lt: Rasta temų: %d

en: Number of items per page:
lt: Kiekis viename puslapyje:

[ctx: Number/count of items]
en: Count
lt: Skaičius

en: Numeric
lt: Skaitinė

en: On this screen, you can update to the latest version of WordPress, as well as update your themes, plugins, and translations from the WordPress.org repositories.
lt: Šiame puslapyje Jūs galite atnaujinti savo WordPress į naujausią versiją, taip pat atnaujinti temas ir įskiepius iš WordPress.org katalogo.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
lt: Kai tik WXR bus sukurta, ją iš karto galėsite importuoti į kitą WordPress ar panašią šį formatą palaikančią sistemą.

en: Once the network is created, you may reactivate your plugins.
lt: Kai tik tinklas bus sukurtas galėsite iš naujo aktyvuoti savo įskiepius.

en: Once you complete these steps, your network is enabled and configured. You will have to log in again.
lt: Kai užbaigsite šiuos žingsnius, jūsų tinklas bus įjungtas ir sukonfiguruotas. Jums reikės prisijungti iš naujo.

en: Once you have generated a list of themes, you can preview and install any of them. Click on the thumbnail of the theme you&#8217;re interested in previewing. It will open up in a full-screen Preview page to give you a better idea of how that theme will look.
lt: Kai išsirinksite pageidaujamų temų sąrašą, galite peržiūrėti ir instaliuoti bet kurią iš jų. Paspauskite ant sudominusios temos miniatiūros - tuomet bus atidarytas pilno dydžio peržiūros langas, kad pamatytumėte iš arčiau, kaip tema atrodo.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
lt: Kai jau pasirinksite norimą zoną, galite tikslinti jos dydį, įvesdami išmatavimus pikseliais. Minimalus pasirinktos zonos dydis yra miniatiūros dydis, kuris nurodytas Jūsų Failų nustatymuose.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
lt: Kai tik paspausite &#8220;Patvirtinti ištrynimą&#8221;, vartotojas visam laikui bus ištrintas.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
lt: Kai tik paspausite &#8220;Patvirtinti ištrynimą&#8221;, šie vartotojai visam laikui bus ištrinti.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
lt: Kai išsaugosite parsisiųstą failą, pasinaudoję Importo funkciją kitame WordPress tinklalapyje galėsite ten importuoti turinį iš šio tinklalapio.

en: One Column
lt: Viena skiltis

en: One of the plugins is invalid.
lt: Vienas iš įskiepių yra netinkamas.

en: One of the selected users is not a member of this site.
lt: Vienas iš parinktų vartotojų nėra šio tinklalapio narys.

en: Only the current theme is available to you. Contact the %s administrator for information about accessing additional themes.
lt: Šiuo metu galite naudoti tik dabartinę temą. Susisiekite su %s administratoriumi, jis informuos apie galimybę naudoti kitokias temas.

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
lt: Toks failas neegzistuoja! Dar kartą patikrinkite pavadinimą ir bandykite iš naujo.

en: Open Press This
lt: Atidaryti Press This

en: Open this theme in the Theme Editor
lt: Atidaryti šią temą temų redaktoriuje

en: Optional
lt: Papildomos nuostatos

en: Or choose an image from your media library:
lt: Arba pasirinkti paveikslėlį iš failų saugyklos:

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Order
lt: Išdėstymo tvarka

en: Order images by:
lt: Pagal ką išdėstyti paveikslėlius:

en: Order:
lt: Išdėstymo tvarka:

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
lt: Skirstyti įkeliamus failus į aplankus pagal metus ir mėnesius

en: Original dimensions %s
lt: Originalūs matmenys %s

en: Other WordPress News
lt: Kitos WordPress naujienos

en: Other comment settings
lt: Kitos nuostatos

en: Other user roles have been changed.
lt: Kitos vartotojų rolės buvo pakeistos.

en: Other users have been deleted.
lt: Kiti vartotojai buvo ištrinti.

en: Other users have been removed.
lt: Kiti vartotojai buvo pašalinti.

en: Our newest default theme, Twenty Sixteen, is a modern take on a classic blog design.
lt: Mūsų naujausia numatytoji tema, Dvidešimt Šešiolika, yra modernus klasikinio tinklaraščio dizaino pateikimas.

en: Overview
lt: Apžvalga

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
lt: PG &#8212; Gali būti įžeidžiantys, paprastai skirti 13-os metų ir vyresniems

en: Page Attributes
lt: Puslapio savybės

en: Page Template
lt: Puslapio šablonas

en: Page draft updated.
lt: Puslapio juodraštis atnaujintas.

en: Page published.
lt: Puslapis paskelbtas.

en: Page restored to revision from %s.
lt: Puslapis atstatytas į versiją iš %s.

en: Page saved.
lt: Puslapis išsaugotas.

en: Page scheduled for: %s.
lt: Puslapis suplanuotas: %s

en: Page submitted.
lt: Puslapis nusiųstas.

en: Page updated.
lt: Puslapis atnaujintas.

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
lt: Puslapiai yra panašūs į įrašus. Jie turi pavadinimą, tekstą, susijusius metaduomenis, bet jie nėra skirstomi pagal chronologiją, jiems nepriskiriamos kategorijos ar žymos. Užtat puslapiai gali turėti hierarchiją. Galite sukurti vieną tėvinį puslapį ir jam priskirti kitus antrinius puslapius.

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Parent
lt: Tėvinis puslapis

en: Password protected
lt: Apsaugotas slaptažodžiu

en: Permalink Settings
lt: Nuorodų struktūros nuostatos

en: Permalink structure updated.
lt: Nuorodų struktūra atnaujinta.

en: Permalink structure updated. Remove write access on web.config file now!
lt: Nuorodų struktūra atnaujinta. Dabar jau galite pašalinti įrašymo prieigą web.config faile.

en: Permalink:
lt: Nuoroda:

en: Permalinks
lt: Nuorodų struktūra

en: Permalinks are the permanent URLs to your individual pages and blog posts, as well as your category and tag archives. A permalink is the web address used to link to your content. The URL to each post should be permanent, and never change &#8212; hence the name permalink.
lt: Nuorodos yra pastovūs URL vedantys į Jūsų puslapius ir įrašus, taip pat į kategorijų ir žymų archyvus. Nuoroda yra internetinis adresas, vedantis į konkretų turinį. Kiekvieno įrašo URL turi būti pastovus ir nekeičiamas.

en: Permalinks can contain useful information, such as the post date, title, or other elements. You can choose from any of the suggested permalink formats, or you can craft your own if you select Custom Structure.
lt: Nuorodose galima pateikti naudingą informaciją, pavyzdžiui įrašo datą, pavadinimą ir kitus elementus. Galite rinktis iš siūlomų nuorodų formatų arba susikurti savo specifinį formatą.

en: Permanently Delete Comment
lt: Ištrinti komentarą negrįžtamai

en: Personal Options
lt: Asmeninės nuostatos

en: Photoblogging
lt: Fotografams

en: Pings
lt: Pranešimai

en: Pink
lt: Rožinė

en: Plain
lt: paprastas

en: Please <a href="%s">deactivate your plugins</a> before enabling the Network feature.
lt: Prieš įjungdami tinklą <a href="%s">Išjunkite savo įskiepius</a>.

en: Please check out your site now. It's possible that everything is working. If it says you need to update, you should do so:
lt: Prašome patikrinkite savo tinklalapį. Gali būti, kad jis jau veikia. Jei pamatysite pranešimą, kad turite inicijuoti atnaujinimą, taip ir padarykite:

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
lt: Prašome pasirinkti, ar norite savo WordPress tinklo tinklalapiams naudoti sub-domenus ar sub-direktorijas.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
lt: Prašome pabaigti konfiguravimo žingsnius. Norėdami sukurti naują tinklą, turėsite išvalyti arba ištrinti tinklo duomenų bazės lenteles.

en: Please enter a valid menu name.
lt: Įveskite tinkamą meniu pavadinimą.

en: Please enter your FTP credentials to proceed.
lt: Įveskite savo FTP duomenis, jei norite tęsti.

en: Please enter your FTP or SSH credentials to proceed.
lt: Įveskite FTP arba SSH duomenis, jei norite tęsti.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
lt: Užtikrinkite, kad Apache %s modulis yra įdiegtas, nes jis bus reikalingas šio diegimo pabaigoje.

en: Please provide a custom field name.
lt: Nurodykite vartotojo lauko pavadinimą.

en: Please provide a custom field value.
lt: Nurodykite vartotojo lauko reikšmę.

en: Please provide a valid username.
lt: Įveskite teisingą vartotojo vardą.

en: Please provide the following information. Don&#8217;t worry, you can always change these settings later.
lt: Prieš pradedant, reikia pateikti šiek tiek informacijos. Bet kada vėliau galėsite ją pakeisti.

en: Please select a file
lt: Pasirinkite failą

en: Please select an option.
lt: Prašome pasirinkti.

en: Please select one or more plugins to update.
lt: Pasirinkite vieną ar kelis įskiepius, kuriuos norite atnaujinti.

en: Please select one or more themes to update.
lt: Pasirinkite vieną ar kelias temas, kurias norite atnaujinti.

en: Please update your site at %1$s to WordPress %2$s.
lt: Prašome atnaujinti tinklalapį %1$s į WordPress %2$s.

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Plugin <strong>activated</strong>.
lt: Įskiepis <strong>įjungtas</strong>.

en: Plugin <strong>deactivated</strong>.
lt: Įskiepis <strong>išjungtas</strong>.

en: Plugin Files
lt: Įskiepių failai

en: Plugin Homepage &#187;
lt: Įskiepio kūrėjo tinklalapis &#187;

en: Plugin Install
lt: Įskiepio diegimas

[ctx: Plugin Installer]
en: Beta Testing
lt: Beta testavimas

[ctx: Plugin Installer]
en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

[ctx: Plugin Installer]
en: Featured
lt: Siūlomi

[ctx: Plugin Installer]
en: Popular
lt: Populiariausi

[ctx: Plugin Installer]
en: Recommended
lt: Rekomenduojama

[ctx: Plugin Installer]
en: Tag
lt: Žyma

en: Plugin Reactivation
lt: Įskiepis vėl įjungiamas

en: Plugin could not be activated because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
lt: Įskiepis negali būti įjungtas, nes sukelia <strong>kritinę klaidą</strong>.

en: Plugin could not be deleted due to an error: %s
lt: Įskiepis negali būti ištrintas dėl šios klaidos: %s

en: Plugin failed to reactivate due to a fatal error.
lt: Dėl įvykusios klaidos įskiepio įjungti nepavyko.

en: Plugin file does not exist.
lt: Įskiepio failas nerastas (įskiepis tikriausiai buvo ištrintas).

en: Plugin install failed.
lt: Įskiepio įdiegti nepavyko.

en: Plugin installed successfully.
lt: Įskiepis įdiegtas sėkmingai.

[ctx: Plugin installer group title]
en: Performance
lt: Kokybė

[ctx: Plugin installer group title]
en: Social
lt: Socialinis

[ctx: Plugin installer group title]
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: Plugin installer section title]
en: Changelog
lt: Versijų pakeitimų sąrašas

[ctx: Plugin installer section title]
en: Description
lt: Aprašymas

[ctx: Plugin installer section title]
en: FAQ
lt: DUK

[ctx: Plugin installer section title]
en: Installation
lt: Instaliavimas

[ctx: Plugin installer section title]
en: Other Notes
lt: Kitos pastabos

[ctx: Plugin installer section title]
en: Reviews
lt: Įvertinimai

[ctx: Plugin installer section title]
en: Screenshots
lt: Ekrano nuotraukos

en: Plugin reactivated successfully.
lt: Įskiepis įjungtas

en: Plugin update failed.
lt: Įskiepio atnaujinimas nepavyko.

en: Plugin updated successfully.
lt: Įskiepis atnaujintas sėkmingai.

en: Plugin zip file
lt: Įskiepio .zip failas

en: Plugins %s
lt: Įskiepiai %s

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. Once a plugin is installed, you may activate it or deactivate it here.
lt: Įskiepiai suteikia WordPress sistemai papildomų funkcijų. Čia jūs galite įjungti ir išjungti įskiepius.

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. You may automatically install plugins from the <a href="%1$s">WordPress Plugin Directory</a> or upload a plugin in .zip format via <a href="%2$s">this page</a>.
lt: Įskiepiai skirti pakeisti ir išplėsti standartines WordPress funkcijas. Jūs galite automatiškai instaliuoti įskiepius iš <a href="%1$s">WordPress Įskiepių Katalogo</a> arba įkelti įskiepį .zip formatu <a href="%2$s">šiame puslapyje</a>.

en: Plugins hook into WordPress to extend its functionality with custom features. Plugins are developed independently from the core WordPress application by thousands of developers all over the world. All plugins in the official <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Plugin Directory</a> are compatible with the license WordPress uses. You can find new plugins to install by searching or browsing the Directory right here in your own Plugins section.
lt: Įskiepiai išplečia WordPress funkcijas. Tūkstančiai programuotojų visame pasaulyje kuria įskiepius, nepriklausomai nuo pagrindinio WordPress kodo. Visi įskiepiai, kurie yra oficialiame <a href="%s" target="_blank">WordPress.org įskiepių kataloge</a> naudojami su tokiomis pačiomis autorių teisėmis, kaip ir pats WordPress. Naujų įskiepių savo tinklalapiui galite rasti naudodamiesi paieška arba naršydami po katalogą čia pat savo tinklalapio Įskiepių puslapyje.

en: Plugins list
lt: Įskiepių sąrašas

en: Plugins list navigation
lt: Įskiepių sąrašo navigacija

en: Plugins updated successfully.
lt: Įskiepiai sėkmingai atnaujinti.

en: Popular Plugin
lt: Populiarus įskiepis

en: Popular tags
lt: Populiarios žymos

en: Popup Comments
lt: Komentarai iškylančiame lange

en: Popup Comments Template
lt: Komentarų iškylančiame lange šablonas

en: Port
lt: Prievadas

en: Position
lt: Pozicija

en: Post Formats
lt: Įrašo formatai

en: Post Via Email
lt: Skelbti įrašus el. paštu

en: Post draft updated.
lt: Įrašo juodraštis atnaujintas.

en: Post name
lt: Įrašo pavadinimas

en: Post published.
lt: Įrašas Paskelbtas.

en: Post restored successfully.
lt: Įrašas atkurtas sėkmingai.

en: Post restored to revision from %s.
lt: Įrašas atstatytas į versiją iš %s.

en: Post saved.
lt: Įrašas išsaugotas.

en: Post scheduled for: %s.
lt: Įrašas suplanuotas: %s.

en: Post submitted.
lt: Įrašas nusiųstas.

en: Post title
lt: Įrašo pavadinimas

en: Post updated.
lt: Įrašas atnaujintas.

en: Post via email
lt: Skelbti įrašus el. paštu

en: Post via email settings allow you to send your WordPress install an email with the content of your post. You must set up a secret email account with POP3 access to use this, and any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret.
lt: Įrašų skelbimo el.paštu nustatymai suteikia galimybę išsiųsti el.laišką savo WordPress instaliacijai, su norimu naujo įrašo turiniu. Norėdami naudotis šia funkcija, Jūsų turėtumėte susikurti slaptą el.pašto paskyrą su POP3 prieiga. Tuomet bet koks laiškas, išsiųstas į šį el.paštą adresą, bus paskelbtas kaip naujas įrašas - būtent todėl šis el.pašto adresas turėtų būti itin slaptas ir žinomas tik Jums.

en: Posts
lt: Įrašai

en: Posts Page
lt: Įrašų puslapis

en: Posts page: %s
lt: Įrašų puslapis: %s

en: Preparing to install <strong>%1$s %2$s</strong>&#8230;
lt: Ruošiamasi instaliuoti <strong>%1$s %2$s</strong>&#8230;

en: Preparing to install the latest version&#8230;
lt: Ruošiamasi naujausios versijos diegimui&#8230;

en: Press This is a bookmarklet that makes it easy to blog about something you come across on the web. You can use it to just grab a link, or to post an excerpt. Press This will even allow you to choose from images included on the page and use them in your post. Just drag the Press This link on this screen to your bookmarks bar in your browser, and you&#8217;ll be on your way to easier content creation. Clicking on it while on another website opens a popup window with all these options.
lt: „Press This“ yra naršyklės adresyno programėlė, kuri palengvina įrašų kūrimą, internete radus ką nors įdomaus. Su ja galite išsisaugoti interneto nuorodą ar paskelbti straipsnio ištrauką. „Press This“ netgi leis jums savo tinklalapio įraše panaudoti puslapyje rastus paveikslėlius. Tiesiog nutempkite „Press This“ į savo naršyklės adresyno juostą. Atidarykite bet kokį puslapį, paspauskite ant išsaugotos adresyno programėlės ir pamatysite, kaip ji veikia.

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
lt: Press This yra smulkus įrankis kuris suteikia galimybę išsaugoti nedidelius gabalėlius turinio iš interneto ir naudojant juos lengvai kurti naujus įrašus.

en: Preview %s
lt: Peržiūrėti %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
lt: Peržiūrėti &#8222;%s&#8220;

en: Preview Changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Preview page
lt: Peržiūros puslapis

en: Preview post
lt: Peržiūrėti įrašą

en: Previewing and Customizing
lt: Peržiūra ir redagavimas

en: Previewing and Installing
lt: Peržiūra ir instaliavimas

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
lt: Anksčiau redaguotos paveikslėlio kopijos nebus ištrintos.

en: Primary Site
lt: Pagrindinis tinklalapis

en: Proceed
lt: Tęsti

en: Profile
lt: Profilis

en: Profile Picture
lt: Profilio paveikslėlis

en: Profile updated.
lt: Vartotojo profilis atnaujintas.

en: Project Leaders
lt: Projekto lyderiai

en: Public and Private keys incorrect for %s
lt: Netinkami %s vieši ir privatūs raktai

en: Publish <b>immediately</b>
lt: Paskelbti <b>nedelsiant</b>

en: Publish Settings
lt: Paskelbimo nustatymai

en: Publish on: <b>%1$s</b>
lt: Skelbti: <b>%1$s</b>

en: Published on: <b>%1$s</b>
lt: Paskelbta: <b>%1$s</b>

en: Publishing Soon
lt: Tuoj bus paskelbta

en: Purple
lt: Violetinė

en: Quick Draft
lt: Greitas juodraštis

en: Quick Edit
lt: Greitasis redagavimas

en: Quick&nbsp;Edit
lt: Greitasis&nbsp;redagavimas

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
lt: R &#8212; Skirti suaugusiems nuo 17 metų

en: REST API infrastructure
lt: REST API infrastruktūra

en: RSS Address
lt: RSS adresas

en: RTL Language Support
lt: RTL palaikymas

en: RTL Stylesheet
lt: RTL stilius (stylesheet)

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Rating
lt: Vertinimas

en: Re-install Now
lt: Iš naujo įdiegti dabar

en: Reading
lt: Skaitymas

en: Reading Settings
lt: Skaitymo nuostatos

en: Reattached %d attachment. | Reattached %d attachments.
lt[0]: %d failas priskirtas iš naujo
lt[1]: %d failai priskirti iš naujo
lt[2]: %d failų priskirta iš naujo

en: Recent Rockstars
lt: Ypatingai prisidėję

en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Neseniai išjungti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Neseniai išjungti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Neseniai išjungti <span class="count">(%s)</span>

en: Recently Published
lt: Neseniai paskelbti

en: Red
lt: Raudona

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Release Lead
lt: Versijos vadovas

en: Released: %d.
lt: Išleidimo data: %d.

en: Remember to click Update Media to save metadata entered or changed.
lt: Atlikę pakeitimus, nepamirškite paspausti mygtuko „Atnaujinti“.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
lt: Nepamirškite paspausti mygtuko "Pridėti naują vartotojo" ekrano apačioje, kai suvesite visus duomenis apie naują vartotoją.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
lt: Kai baigsite, nepamirškite paspausti mygtuko „Atnaujinti profilį“.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
lt: Primename, ištrynus tinklalapį, jo atstatyti bus neįmanoma.

en: Remove Background Image
lt: Panaikinti fono paveikslėlį

en: Remove Header Image
lt: Panaikinti antraštės paveikslėlį

en: Remove Image
lt: Panaikinti paveikslėlį

en: Remove Users from Site
lt: Pašalinti vartotojus iš tinklalapio narių sąrašo

en: Remove allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using Bulk Actions.
lt: Ši funkcija pašalina vartotoją iš Jūsų tinklalapio. Tačiau jo sukurtas turinys išlieka. Taip pat galite pašalinti iš karto kelis vartotojus, naudojant Masinius veiksmus.

en: Removing and Reusing
lt: Pašalinimas ir pakartotinis naudojimas

en: Removing the old version of the plugin&#8230;
lt: Šalinama sena įskiepio versija&#8230;

en: Removing the old version of the theme&#8230;
lt: Šalinama sena temos versija&#8230;

en: Repairs complete. Please remove the following line from wp-config.php to prevent this page from being used by unauthorized users.
lt: Tvarkymai baigti. Prašome pašalinti žemiau nurodytą eilutę iš savo wp-config.php failo, kad į šį puslapį negalėtų pateikti vartotojai, kuriems jis neskirtas.

en: Repeat
lt: Pasikartojimas

en: Repeat New Password
lt: Pakartokite naują slaptažodį

en: Repeat Password
lt: Pakartokite slaptažodį

en: Reply to Comment
lt: Atsakyti į komentarą

en: Reply to this comment
lt: Atsakyti į šį komentarą

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
lt: Būtini laukeliai pažymėti. Taip pat rekomenduojama užpildyti ir visus kitus laukelius. Profilio informacija bus rodoma tik tuo atveju, jei taip nustatyta naudojamoje temoje.

en: Requires %1$s in %2$s file.
lt: Reikalauja %1$s faile %2$s.

en: Requires WordPress Version:
lt: Būtina WordPress versija:

en: Reset Image
lt: Atstatyti paveikslėlį

en: Responsive Layout
lt: Prisitaikantis išdėstymas

en: Responsive images
lt: Prisitaikantys paveiksliukai

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Restore Original Header Image
lt: Sugrąžinti numatytąjį antraštės paveikslėlį

en: Restore Original Image
lt: Grąžinti originalų paveikslėlį

en: Restore This Autosave
lt: Atstatyti į šį auto-išsaugojimą

en: Restore This Revision
lt: Atstatyti šią versiją

en: Restore image
lt: Atkurti paveikslėlį

en: Restore the backup.
lt: Atstatyti iš atsarginės kopijos.

en: Restore this item from the Trash
lt: Grąžinti šį elementą iš šiukšlinės

en: Retro (Generated)
lt: Retro (Generuojamas)

en: Return to Dashboard
lt: Grįžti į skydelį

en: Return to Dashboard &rarr; Updates
lt: Grįžti į Skydelis &rarr; Atnaujinimai

en: Return to Importers
lt: Grįžti prie importavimo įrankių

en: Return to Plugin Installer
lt: Grįžti į įskiepių diegimo įrankį

en: Return to Plugins page
lt: Grįžti į įskiepių puslapį

en: Return to Theme Installer
lt: Grįžti į temų įdiegimo įrankį

en: Return to Themes page
lt: Grįžti į temų puslapį

en: Return to Updates
lt: Grįžti į galimus atnaujinimus

en: Return to WordPress Updates page
lt: Grįžti prie WordPress atnaujinimų

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
lt: Norėdami toliau naudoti <strong>įkėlimą per naršyklę</strong>, paspauskite ant nuorodos, esančios žemiau failo įkėlimo srities.

en: Revision by %s
lt: Versija (autorius %s)

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
lt: Versijos yra išsaugotos Jūsų įrašo arba puslapio kopijos, jos automatiškai kuriamos kas nustatytą laiko tarpą, kol Jūs redaguojate turinį. Raudonas tekstas kairėje rodo pašalintą turinį. Žalias tekstas dešinėje rodo naujai pridėtą turinį.

en: Revisions: %s
lt: Versijos: %s

en: Right Now
lt: Trumpa informacija

en: Right Sidebar
lt: Valdiklių sritis dešinėje

en: Role
lt: Rolė

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
lt: Atkūrimo klaida: [%1$s] %2$s

en: Rotate clockwise
lt: Pasukti pagal laikrodžio rodyklę

en: Rotate counter-clockwise
lt: Pasukti prieš laikrodžio rodyklę

en: Run the install
lt: Instaliuoti

en: SSH2 hostname is required
lt: Būtinas SSH2 serverio adresas

en: SSH2 password is required
lt: Būtinas SSH2 slaptažodis

en: SSH2 username is required
lt: Būtinas SSH2 vartotojo vardas

en: SUCCESS: %s
lt: PAVYKO: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
lt: PAVYKO: WordPress sėkmingai atnaujinta į versiją %s

en: Sample Page
lt: Puslapio pavyzdys

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save Menu
lt: Išsaugoti meniu

en: Save Widget
lt: Išsaugoti valdiklį

en: Save all changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
lt: Išsaugoti negalima: %s šiuo metu redaguoja šį puslapį.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
lt: Išsaugoti negalima: %s šiuo metu redaguoja šį įrašą.

en: Saving revision&hellip;
lt: Saugoma revizija&hellip;

en: Saving&hellip;
lt: Saugoma&hellip;

en: Scale
lt: Sumažinti

en: Scale Image
lt: Keisti mastelį

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
lt: %1$sPaveikslėlio nustatymuose%2$s galite sumažinti paveikslėlius iki numatytojo didžiausio dydžio   (%3$d &times; %4$d).

en: Scan
lt: Skanuoti

en: Scan site for content
lt: Skanuoti tinklalapio turinį

en: Schedule for: <b>%1$s</b>
lt: Suplanuoti: <b>%1$s</b>

en: Scheduled
lt: Suplanuotas

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>
lt: Suplanuota: <b>%1$s</b>

en: Screen Content
lt: Ekrano turinys

en: Screen Display
lt: Rodoma kaip

en: Screen Options
lt: Ekrano nustatymai

en: Screen Options Tab
lt: Ekrano nustatymų skiltis

en: Search Comments
lt: Ieškoti komentarų

en: Search Engine Visibility
lt: Matomumas paieškos sistemoms

en: Search Engines Discouraged
lt: Paieškos sistemos prašomos neindeksuoti

en: Search Installed Plugins
lt: Ieškoti tarp įdiegtų įskiepių

en: Search Installed Themes
lt: Ieškoti tarp įdiegtų temų

en: Search Links
lt: Ieškoti nuorodų

en: Search Plugins
lt: Ieškoti

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search Sites
lt: Ieškoti tinklalapių

en: Search Themes
lt: Ieškoti temų

en: Search Users
lt: Ieškoti vartotojų

en: Search by author
lt: Ieškoti pagal autorių

en: Search by keyword
lt: Ieškoti pagal raktažodį

en: Search by tag
lt: Ieškoti pagal žymą

en: Search categories
lt: Ieškoti kategorijų

en: Search categories by name
lt: Ieškoti kategorijų pagal pavadinimą

en: Search for themes by keyword.
lt: Ieškoti temų pagal raktažodžius.

en: Search installed themes...
lt: Ieškoti tarp įdiegtų temų...

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
lt: Paieškos rezultatai pagal &#8220;%s&#8221;

en: Search themes...
lt: Ieškoti temų...

en: Seasonal
lt: Sezoninė

en: Security Release
lt: Saugumo versija

en: Security Releases
lt: Saugumo laidos

en: Select %s
lt: Pasirinkti %s

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

en: Select a Menu
lt: Pasirinkite meniu

en: Select a menu to edit:
lt: Pasirinkite meniu, kurį norite redaguoti:

en: Select a user
lt: Pasirinkti vartotoją

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
lt: Valdikliui parinkite valdiklių sritį ir poziciją joje.

en: Select bulk action
lt: Pasirinkti masinį veiksmą

en: Select comment
lt: Pasirinkti komentarą

en: Select plugin to edit:
lt: Pasirinkite įskiepį, kurį norite redaguoti:

en: Select theme to edit:
lt: Pasirinkite temą, kurią norite redaguoti:

en: Selected menus have been successfully deleted.
lt: Pažymėti meniu buvo sėkmingai ištrinti.

en: Selected plugins <strong>activated</strong>.
lt: Pasirinkti įskiepiai <strong>įjungti</strong>.

en: Selected plugins <strong>deactivated</strong>.
lt: Pasirinkti įskiepiai <strong>išjungti</strong>.

en: Selection:
lt: Pasirinktas plotas:

en: Send Trackbacks
lt: Siųsti citatas

en: Send User Notification
lt: Siųsti pranešimą vartotojui

en: Send the new user an email about their account.
lt: Siųsti vartotojui žinutę el. paštu apie jų paskyrą.

en: Send trackbacks to:
lt: Siųsti pranešimus apie citavimą:

en: Separate multiple URLs with spaces
lt: Skirtingus URL atskirkite tarpais

en: Server Address
lt: Serverio adresas

en: Sessions
lt: Sesijos

en: Set as background
lt: Nustatyti kaip foną

en: Set as header
lt: Nustatyti kaip antraštę

en: Settings saved and theme activated. <a href="%s">Visit site</a>
lt: Nustatymai išsaugoti ir tema aktyvuota. <a href="%s">Aplankykite tinklalapį</a>

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Setup your database connection
lt: Nustatykite prisijungimą prie duomenų bazės

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
lt: Kai kuriose šio puslapio skiltyse yra nustatymai, kuriais kontroliuojama, kaip Jūsų turinys bus skelbiamas:

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
lt: Trumpai apibūdinkite savo biografiją. Ji gali būti rodoma viešai.

en: Show Avatars
lt: Rodyti pseudoportretus

en: Show Details
lt: Rodyti detales

en: Show Toolbar when viewing site
lt: Rodyti įrankių juostą, kai peržiūrimas tinklalapis

en: Show comments
lt: Rodyti komentarus

en: Show header text with your image.
lt: Rodyti antraštės tekstą su jūsų paveikslėliu.

en: Show hidden updates
lt: Rodyti paslėptus atnaujinimus

en: Show more details
lt: Daugiau

en: Show next theme
lt: Rodyti sekančią temą

en: Show post options
lt: Rodyti įrašo nustatymus

en: Show previous theme
lt: Rodyti ankstesnę temą

en: Silver
lt: Sidabrinė

en: Site Language
lt: Tinklalapio kalba

en: Site Upload Space Quota
lt: Vietos kvota šio tinklalapio failams

en: Site Visibility
lt: Tinklalapio pasiekiamumas

en: Site: %s
lt: Tinklalapis: %s

en: Size in megabytes
lt: Dydis megabaitais

en: Skip Confirmation Email
lt: Pridėti be patvirtinimo

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
lt: Neapkarpyti paveikslėlio, paskelbti tokį, koks yra

en: Skip to main content
lt: Iš karto rodyti turinį

en: Slug
lt: Nuoroda (slug)

en: Some of your translations need updating. Sit tight for a few more seconds while we update them as well.
lt: Kai kurie Jūsų vertimai turi atnaujinimus. Luktelėkite kelias sekundes kol ir juos atnaujinsime.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you&#8217;d like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
lt: Kai kuriose temose jau buna iš karto įkelti keli numatytieji antraštės paveikslėliai. Jei matote kelis paveikslėlius pasirinkimui, pasirinkite tą, kuris Jums patinka ir paspauskite ant mygtuko "Išsaugoti pakeitimus".

en: Someone
lt: Kažkas

en: Sorry, I need a wp-config-sample.php file to work from. Please re-upload this file to your WordPress installation.
lt: Deja, WordPress būtinas pavyzdinis wp-config-sample.php failas, kad iš jo galėtų sukurti tikrajį. Prašome iš naujo įkelti šį failą iš savo WordPress instaliacinio paketo.

en: Sorry, but I can&#8217;t write the %s file.
lt: Atsiprašome, nepavyksta įrašyti į %s failą.

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
lt: Atleiskite, įvyko klaida. Palyginimo nepavyko užkrauti.

en: Sorry, that isn&#8217;t a valid email address. Email addresses look like <code>username@example.com</code>.
lt: Deja, tai neatrodo kaip teisingas el.pašto adresas. Jie paprastai atrodo kaip <code>vardas@pavyzdys.com</code>.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
lt: Šis failo tipas yra negalimas dėl saugumo sumetimų.

en: Sorry, you have used all of your storage quota of %s MB.
lt: Atsiprašome, Jūs jau išnaudojote visą Jums skirtą saugomų duomenų kiekio kvotą (%s MB).

en: Sorry, you have used your space allocation. Please delete some files to upload more files.
lt: Deja, jūs išnaudojote visą skirtą vietą. Ištrinkite keletą failų norėdami įkelti daugiau failų.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
lt: Jūs privalote prisijungti, jei norite atsakyti į komentarą.

en: Sorry, you must delete files before you can upload any more.
lt: Atsiprašome, prieš įkeliant daugiau failų, turite ištrinti seniau įkeltus.

en: Sort Order:
lt: Rūšiavimo nurodymas:

en: Standard Editor
lt: Standartinė rašyklė

en: Standard time begins on: %s.
lt: Standartinis laikas prasideda: %s.

en: Start date:
lt: Pradžios data:

en: Status
lt: Būsena

en: Status:
lt: Būsena:

en: Stick this post to the front page
lt: Nuolat rodyti pirmame puslapyje

en: Sticky
lt: Prilipdytas

en: Sticky Post
lt: Prilipdomi įrašai

en: Storage Space
lt: Disko vieta

en: Store uploads in this folder
lt: Laikyti įkeltus failus šiame aplanke

en: Sub-directories
lt: Sub-direktorijos

en: Sub-directory Install
lt: Sub-direktorijos

en: Sub-domain Install
lt: Sub-domenų režimas

en: Sub-domains
lt: Sub-domenai

en: Subdirectory networks may not be fully compatible with custom wp-content directories.
lt: Sub-direktorijų tinklai gali būti nepilnai suderinami su nestandartine wp-content direktorijos vieta.

en: Subject
lt: Ypatybė

en: Submit Reply
lt: Įrašyti atsakymą

en: Submit for Review
lt: Išsaugoti peržiūrai

en: Submitted on
lt: Parašyta

en: Submitted on: %s
lt: Paskelbta: %s

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
lt: Skaitytojai gali skaityti komentarus, komentuoti, gauti naujienlaiškius ir t.t. tačiau jie negali kurti jokio pastovaus turinio Jūsų tinklalapyje.

en: Success!
lt: Pavyko!

en: Successful database connection
lt: Prisijungimas prie duomenų bazės sėkmingas

en: Successfully installed the parent theme, <strong>%1$s %2$s</strong>.
lt: Sėkmingai įdiegta tėvinė tema <strong>%1$s %2$s</strong>.

en: Successfully installed the plugin <strong>%s %s</strong>.
lt: Sėkmingai įdiegtas įskiepis <strong>%s %s</strong>.

en: Successfully installed the theme <strong>%1$s %2$s</strong>.
lt: Sėkmingai įdiegta tema <strong>%1$s %2$s</strong>.

en: Successfully optimized the %s table.
lt: Sėkmingai optimizuota lentelė: %s

en: Successfully repaired the %s table.
lt: Sėkmingai sutvarkyta lentelė: %s.

en: Suggested height is <strong>%1$d pixels</strong>.
lt: Rekomenduojamas aukštis yra <strong>%1$d pikselių</strong>.

en: Suggested media
lt: Siūlomi failai

en: Suggested width is <strong>%1$d pixels</strong>.
lt: Rekomenduojamas plotis yra <strong>%1$d pikselių</strong>.

en: Summary
lt: Santrauką

en: Super Admin <span class="count">(%s)</span> | Super Admins <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Super administratorius <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Super administratoriai <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Super administratoriai <span class="count">(%s)</span>

en: Syndication feeds show the most recent
lt: RSS sraute rodoma:

en: Table Prefix
lt: Duomenų bazės lentelių priešdėlis

en: Table prefix (if you want to run more than one WordPress in a single database)
lt: Duomenų bazės lentelių priešdėlis (pakeiskite numatytajį priešdėlį jei norite vienoje duomenų bazėje saugoti daugiau nei vieno WordPress tinklalapio duomenis)

en: Tag Template
lt: Žymų šablonas (template)

en: Tag added.
lt: Žyma pridėta.

en: Tag base
lt: Žymų priešdėlis

en: Tag deleted.
lt: Žyma ištrinta.

en: Tag not added.
lt: Žyma nepridėta.

en: Tag not updated.
lt: Žyma neatnaujinta.

en: Tag updated.
lt: Žyma atnaujinta.

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
lt: Žymos gali būti pasirinktinai konvertuojamos į kategorijas, naudojant <a href="%s">Žymų/Kategorijų konverterį</a>.

en: Tags deleted.
lt: Žymos ištrintos.

en: Tags:
lt: Žymos:

en: Take over
lt: Perimti

en: Tan
lt: Gelsvai ruda

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
lt: Paspauskite arba užeikite su pele ant bet kurios temos ir paspauskite mygtuką "Reali peržiūra" - tuomet pamatysite tos temos vaizdą savo tinklalapyje ir galėsite keisti jos nustatymus atskirame, pilno dydžio ekrane. Mygtuką "Reali peržiūra" taip pat galite rasti temos infomacinio ekrano apačioje. Bet kuri instaliuota tema gali būti peržiūrima ir keičiama tokiu būdu.

en: Target
lt: Nuoroda

en: Templates
lt: Šablonai

en: Term meta
lt: Termino meta

en: Term, comment, and network objects
lt: Termino, komentaro ir tinklo objektai

en: Terms now support metadata, just like posts. See %1$s, %2$s, and %3$s for more information.
lt: Terminai dabar palaiko metadata, taip kaip įrašai. Pasižiūrėkite %1$s, %2$s ir %3$s norėdami gauti daugiau informacijos.

en: Text Color
lt: Teksto spalva

en: Thank you for Updating! Please visit the <a href="%s">Upgrade Network</a> page to update all your sites.
lt: Dėkojame, kad atnaujinote! Prašome aplankyti <a href="%s">Tinklo atnaujinimo</a> puslapį ir atnaujinti visus savo tinklalapius.

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
lt: Ačiū, kad kuriate su <a href="%s">WordPress</a>.

en: Thank you for updating! WordPress %s makes your site more connected and responsive.
lt: Ačiū, kad atsinaujinote! WordPress %s paverčia Jūsų tinklalapį labiau sujungtu ir  prisitaikančiu.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
lt: Dėkojame, kad naudojotės %s, Jūsų tinklalapis yra ištrintas. Sėkmės ir iki kito susitikimo.

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
lt: Dėkojame. Prašome pasitikrinti savo el.paštą ir paspausti nuorodą laiške gautame iš mūsų. Jūsų tinklalapis nebus ištrintas, kol nepaspausite tos nuorodos.

en: That user is already a member of this site.
lt: Šis vartotojas jau yra šio tinklalapio narys.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
lt: Nustatymų grupė "%s" buvo pašalinta. Prašome naudoti kitą nustatymų grupę.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
lt: Įskiepio %1$s antraštė yra pasenusi. Naudokite %2$s.

en: The %1$s table is not okay. It is reporting the following error: %2$s. WordPress will attempt to repair this table&hellip;
lt: Duomenų bazės lentelėje "%1$s" yra klaidų. Klaidos pranešimas: %2$s. WordPress pabandys sutvarkyti šią lentelę&hellip;

en: The %s constant in your %s file is no longer needed.
lt: %s konstanta jūsų %s faile nebereikalinga.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://codex.wordpress.org/Settings_API
lt: Nustatymas %s yra neužregistruotas. Neužregistruoti nustatymai yra nebenaudojami. Plačiau https://codex.wordpress.org/Settings_API

en: The %s stylesheet doesn&#8217;t contain a valid theme header.
lt: %s stilių faile nėra tinkamos išvaizdos temos antraštės.

en: The %s table is already optimized.
lt: %s lentelė jau optimizuota.

en: The %s table is okay.
lt: Lentelė %s yra tvarkinga.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
lt: Nuoroda (slug) yra interneto nuorodoms pritaikyta pavadinimo versija. Paprastai ji būna sudaryta vien iš mažųjų raidžių, skaičių ir brūkšnelių.

en: The <a href="https://codex.wordpress.org/Glossary#Character_set">character encoding</a> of your site (UTF-8 is recommended)
lt: Jūsų tinklalapio <a href="https://codex.wordpress.org/Glossary#Character_set">ženklų koduotė</a>(rekomenduojama UTF-8)

en: The <strong>%s</strong> importer is invalid or is not installed.
lt: <strong>%s</strong> importavimo įrankis neįdiegtas arba įdiegtas su klaidomis.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
lt: Sekcijoje „Galimi valdikliai“ pateikiami visi valdikliai, kuriuos šiuo metu galite naudoti. Kai nutempsite kurį nors valdiklį į valdiklių sritį, galėsite konfigūruoti jo nuostatas. Baigę konfigūravimą, nepamirškite paspausti mygtuko „Išsaugoti“. Jei norite panaikinti valdiklį iš valdiklių srities, pasirinkite funkciją „Trinti“.

en: The Categories and Tags Converter link on this screen will take you to the Import screen, where that Converter is one of the plugins you can install. Once that plugin is installed, the Activate Plugin &amp; Run Importer link will take you to a screen where you can choose to convert tags into categories or vice versa.
lt: Kategorijų/Žymų konverterio nuoroda Jus nukels į Importo puslapį, kuriame šis konverteris įdėtas kaip vienas iš įskiepių, kurį galite instaliuoti. Kai šis įskiepis instaliuotas, paspauskite nuorodą "Aktyvuoti įskiepį ir paleisti importavimo įrankį" - bus atidarytas langas, kuriame galėsite pasirinkti konvertuoti žymas į kategorijas arba atvirkščiai.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can also navigate to different pages on your site to preview them.
lt: Vaizdusis režimas - tai galimybė peržiūrėti pakeitimus prieš juos išsaugant. Esant vaizdžiąjame režime, galima naršyti po savo tinklalapį, taip peržiūrint, kaip atrodys norimi pakeitimai skirtinguose puslapiuose.

en: The Documentation menu below the editor lists the PHP functions recognized in the plugin file. Clicking Look Up takes you to a web page about that particular function.
lt: Dokumentacijos meniu, esančiame žemiau redaktoriaus zonos, surašytos visos PHP funkcijos, kurios surastos šiame įskiepio faile. Paspaudus ant "Ieškoti", bus atidaryta informacija apie konkrečią funkciją.

en: The Optional fields let you customize the &#8220;category&#8221; and &#8220;tag&#8221; base names that will appear in archive URLs. For example, the page listing all posts in the &#8220;Uncategorized&#8221; category could be <code>/topics/uncategorized</code> instead of <code>/category/uncategorized</code>.
lt: Papildomi nustatymai leidžia pasirinkti žymų ir kategorijų archyvų nuorodų struktūrą. Pavyzdžiui, vietoje<code>/category/gyvenimas</code> gali būti rodoma <code>/kategorija/gyvenimas</code>.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Line breaks will be converted to paragraphs automatically.
lt: Tekstinė rašyklės skiltis leidžia į Jūsų įrašo tekstą įterpti HTML elementus. Naujos eilutės bus automatiškai pakeistos į paragrafus.

en: The Walker class named %s does not exist.
lt: Walker klasė pavadinimu %s neegzistuoja.

en: The WordPress Team
lt: WordPress komanda

en: The WordPress URL and the Site URL can be the same (example.com) or different; for example, having the WordPress core files (example.com/wordpress) in a subdirectory instead of the root directory.
lt: WordPress URL ir tinklalapio URL gali būti vienodi (example.com) arba gali skirtis; pavyzdžiui, galima laikyti WordPress failus pakatalogyje (example.com/wordpress), o ne šakniniame kataloge.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
lt: WordPress komanda pasiruošusi Jums padėti. Persiųskite šį el.laišką į %s ir jie padės Jums užtikrinti, kad Jūsų tinklalapis veiktų tinkamai.

en: The active theme is broken. Reverting to the default theme.
lt: Aktyvuota tema neveikia. Įjungiama numatytoji tema.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
lt: Kraštinių santykis yra ryšys tarp pločio ir aukščio. Jūs galite išsaugoti kraštinių santykį, jei keisdami pasirinktos zonos dydį, laikysite nuspaudę Shift klavišą. Taip pat galite naudoti specialius laukelius ir įvesti juose norimą kraštinių santykį, pvz.: 1:1 (kvadratas), 4:3, 16:9 ir t.t.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
lt: Šio įrašo atsarginė kopija Jūsų naršyklėje skiriasi nuo versijos, kurią matote žemiau.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you don&#8217;t use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
lt: Nuorodos pavadinimo, interneto adreso ir aprašymo laukeliai turi fiksuotas pozicijas. Tuo tarpu visų kitų laukelių pozicijas galite keisti tempdami su pele. Nereikalingus laukelius galite paslėpti pasirinkę skiltį „Ekrano nuostatymai“ arba sumažinti paspaudę ant jų pavadinimo.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
lt: Skydelyje rodomi moduliai:

en: The checksum of the file (%1$s) does not match the expected checksum value (%2$s).
lt: Failo kontrolinė suma (%1$s) neatitinka tikėtinos vertės (%2$s).

en: The constant DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES cannot be defined when creating a network.
lt: Konstanta DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES negali būti apibrėžta kuriant tinklą.

en: The constant DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES cannot be defined when installing WordPress.
lt: Instaliuojant WordPress nepavyko surasti konstantos DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES nustatymo.

en: The current theme does not support a flexible sized header image.
lt: Dabartinė išvaizdos tema nepalaiko lankstaus dydžio antraštės paveikslėlių.

en: The current theme does not support uploading a custom header image.
lt: Dabartinė išvaizdos tema nepalaiko antraštės paveikslėlių įkėlimo.

en: The current theme is displayed highlighted as the first theme.
lt: Aktyvi tema rodoma pati pirma ir yra paryškinta.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
lt: Dabartinio vartotojo rolė privalo turėti vartotojų redagavimo galimybę.

en: The database update process may take a little while, so please be patient.
lt: Atnaujinimas gali užtrukti. Būkite kantrūs.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
lt: Aprašymas pagal nutylėjimą nerodomas, bet kai kurios temos gali jį parodyti.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
lt: Šiame puslapyje pateikiamos pagrindinės jūsų tinklalapio nuostatos.

en: The file 'wp-config.php' already exists one level above your WordPress installation. If you need to reset any of the configuration items in this file, please delete it first. You may try <a href='%s'>installing now</a>.
lt: Failas "wp-config.php" jau egzistuoja direktorijoje, esančioje vienu lygiu aukščiau tos, kurioje instaliuotas WordPress. Jei norite pakeisiti informaciją šiame faile, prašome pirmiau jį ištrinti. Tuomet galite vėl bandyti <a href='%s'>instaliuoti</a>.

en: The file 'wp-config.php' already exists. If you need to reset any of the configuration items in this file, please delete it first. You may try <a href='%s'>installing now</a>.
lt: 'wp-config.php' failas jau egzistuoja. Jei norite pakeisti nustatymus šiame faile, prašome pirmiau jį ištrint. Jei ne, tiesiog <a href='%s'>instaliuokite</a>.

en: The following plugins failed to update:
lt: Šie įskiepiai nebuvo atnaujinti:

en: The following plugins have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Plugins&#8221;.
lt: Yra naujesnės pateiktų įskiepių versijos. Pasirinkite tuos, kuriuos norite atnaujinti, ir spauskite „Atnaujinti įskiepius“.

en: The following plugins were successfully updated:
lt: Šie įskiepiai sėkmingai atnaujinti:

en: The following themes are installed but incomplete. Themes must have a stylesheet and a template.
lt: Šios temos įdiegtos nepilnai. Jos privalo turėti šablono (template) ir stiliaus (stylesheet) failus.

en: The following themes failed to update:
lt: Šios temos nebuvo atnaujintos:

en: The following themes have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Themes&#8221;.
lt: Yra naujesnės pateiktų temų versijos. Pasirinkite tas, kurias norite atnaujinti, ir spauskite „Atnaujinti temas“.

en: The following themes were successfully updated:
lt: Šios temos sėkmingai atnaujintos:

en: The following translations failed to update:
lt: Šie vertimai nebuvo atnaujinti:

en: The following translations were successfully updated:
lt: Šie vertimai sėkmingai atnaujinti:

en: The ftp PHP extension is not available
lt: Ftp PHP plėtinys nepasiekiamas

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="upload.php?mode=list">Switch to the list view</a>.
lt: Tinklelio išdėstymui Failų saugykloje reikalingas Java Script. <a href="upload.php?mode=list">Naudoti sąrašo išdėstymą</a>.

en: The internet address of your network will be %s.
lt: Jūsų tinklo interneto adresas bus %s.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
lt: Įrašas, kurį norite perkelti į šiukšlinę, jau neegzistuoja.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
lt: Įrašas, kurį norite atkurti iš šiukšlinės, jau neegzistuoja.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
lt: Kalbos pakete trūksta %1$s arba %2$s failų.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
lt: Kairėje esančiame meniu sudėtos nuorodos į visus WordPress administravimo aplinkos puslapius. Sub-punktai parodomi užėjus su pele ant konkretaus punkto. Šis meniu gali būti suskleistas iki siauros juostelės paspaudus ant "Suskleisti meniu" rodyklės pačioje jo apačioje.

en: The main site in a sub-directory install will need to use a modified permalink structure, potentially breaking existing links.
lt: Pagrindiniam tinklalapiui sub-direktorijoje reikės naudoti modifikuotą nuorodų struktūrą, kas gali sugadinti dabartines nuorodas.

en: The menu has been successfully deleted.
lt: Vartotojo meniu ištrintas.

en: The menu item has been successfully deleted.
lt: Vartotojo meniu elementas ištrintas.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
lt: Ekrano viršuje esantis menu pasirinkimo laukas naudojamas nustatyti, kuris meniu bus keičiamas žemiau esančiame redagavimo lauke.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
lt: Kitų nuostatų grupė buvo panaikinta. Naudokite kitas nuostatų grupes.

en: The name is how it appears on your site.
lt: Pavadinimas, kuris bus rodomas tinklalapyje.

en: The name of the database you want to run WP in.
lt: Tai pavadinimas tos duomenų bazės, kurioje norite saugote šio tinklalapio duomenis.

en: The network already exists.
lt: Tinklas jau egzistuoja.

en: The original configuration steps are shown here for reference.
lt: Originalūs konfigūravimo žingsniai rodomi čia kaip pavyzdys.

en: The package contains no files.
lt: Pakete nėra failų.

en: The package could not be installed.
lt: Paketo instaliuoti nepavyko.

en: The parent theme, <strong>%1$s %2$s</strong>, is currently installed.
lt: Tėvinė tema <strong>%1$s %2$s</strong> yra šiuo metu įdiegta.

en: The password you chose during the install.
lt: Diegimo metu pasirinktas slaptažodis.

en: The plugin %1$s has been <strong>deactivated</strong> due to an error: %2$s
lt: Įskiepis %1$s buvo <strong>išjungtas</strong> dėl šios klaidos: %2$s

en: The plugin contains no files.
lt: Įskiepis neturi failų.

en: The plugin generated %d characters of <strong>unexpected output</strong> during activation. If you notice &#8220;headers already sent&#8221; messages, problems with syndication feeds or other issues, try deactivating or removing this plugin.
lt: Aktyvuojant įskiepis sugeneravo <strong>netikėtą rezultatą</strong> (viso ženklų: %d). Jei matote įspėjimą &#8220;headers already sent&#8221;, turite bėdų su RSS srautais ar patiriate kitokių problemų, pabandykite išjungti ar pašalinti šį įskiepį.

en: The plugin is at the latest version.
lt: Šis įskiepis yra naujausios versijos.

en: The primary site you chose does not exist.
lt: Tinklalapis, kurį norite nustatyti kaip pagrindinį, neegzistuoja.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
lt: Privatumo nustatymų grupė buvo pašalinta. Prašome naudoti kitą nustatymų grupę.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
lt: Instaliuotų temų paieška veikia ieškant nurodytų žodžių temos pavadinime, aprašyme, autoriaus varde arba žymose.

en: The selected plugin has been <strong>deleted</strong>.
lt: Pasirinktas įskiepis buvo <strong>ištrintas</strong>.

en: The selected plugins have been <strong>deleted</strong>.
lt: Pasirinkti įskiepiai buvo <strong>ištrinti</strong>.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
lt: Žemiau nurodyti dydžiai yra maksimalūs paveikslėlio, keliamo į Failų saugyklą, išmatavimai pikseliais.

en: The ssh2 PHP extension is not available
lt: ssh2 PHP plėtinys nepasiekiamas

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Save &amp; Activate button above the menu.
lt: Peržiūrima tema yra visiškai dinamiška &mdash; Jūs galite naršyti po skirtingus tinklalapio puslapius ir apžiūrėti, kaip ši tema vaizduoja įrašus, archyvus bei kitų puslapių šablonus. Galimi nustatymai yra skirtingi pagal tai, ką peržiūrima tema palaiko vaizdžiąjame režime. Norėdami išsaugoti naujus nustatymus ir aktyvuoti konkrečią temą vienu paspaudimus, tiesiog spustelėkite ant mygtuko "Išsaugoti ir aktyvuoti".

en: The theme contains no files.
lt: Temoje nėra failų.

en: The theme is at the latest version.
lt: Ši tema yra naujausios versijos.

en: The theme is missing the %s file.
lt: Išvaizdos temai trūksta %s failo.

en: The theme is missing the %s stylesheet.
lt: Išvaizdos temai trūksta %s stilių failo.

en: The theme you are currently using isn&#8217;t widget-aware, meaning that it has no sidebars that you are able to change. For information on making your theme widget-aware, please <a href="https://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">follow these instructions</a>.
lt: Dabar jūsų naudojama tema neturi nė vienos valdiklių srities, kurią būtų galima redaguoti. Jei norite sužinoti, ką reikia padaryti, kad tema turėtų valdiklių sričių, <a href="https://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">skaitykite šias instrukcijas</a>.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
lt: Pavadinimo įvedimo laukas ir įrašo redagavimo vieta yra fiksuoti savo vietose, tačiau visus kitus elementus puslapyje galite sudėlioti kaip Jums patogiau - tiesiog vilkdami pele. Taip pat šiuos elementus galite suskleisti ar vėl išskleisti, paspaudę ant jų pavadinimų. Norėdami matyti daugiau galimų elementų (pvz. Ištrauka, Siųsti atgalines nuorodas, Vartotojo laukai, Diskusija, Slug, Autorius) arba pasirinkti rodymą 1 ar 2 stulpeliais, žiūrėkite skiltį "Ekrano nustatymai".

en: The translation is up to date.
lt: Vertimas yra naujausios versijos.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
lt: Atnaujinimas negali būti įdiegtas, nes WordPress %1$s sistemos darbui reikia %2$s ar naujesnės MySQL versijos. Jūs naudojate MySQL %3$s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
lt: Atnaujinimas negali būti įdiegtas, nes WordPress %1$s sistemos darbui reikia %2$s ar naujesnės PHP ir %3$s ar naujesnės MySQL. Jūs naudojate %4$s PHP ir %5$s MySQL versijas.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
lt: Atnaujinimas negali būti įdiegtas, nes WordPress %1$s sistemos darbui reikia %2$s ar naujesnės PHP versijos. Jūs naudojate PHP %3$s.

en: The update cannot be installed because we will be unable to copy some files. This is usually due to inconsistent file permissions.
lt: Atnaujinimo instaliuoti neįmanoma, nes nepavyksta nukopijuoti kai kurių failų. Dažniausiai taip yra dėl netinkamų failų leidimų serveryje.

en: The update of %1$s failed.
lt: Bandymas atnaujinti „%1$s“ nepavyko.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
lt: Pradedamas atnaujinimo procesas. Būkite kantrūs, nes jis gali užtrukti.

en: The uploaded file could not be moved to %s.
lt: Įkelto failo nepavyko perkelti į %s.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
lt: Įkelto failo dydis viršija HTML formoje nurodytą MAX_FILE_SIZE direktyvą.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
lt: Įkelimas failas viršija php.ini faile nustatytą upload_max_filesize parametrą.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
lt: Įkeltas failas nėra tinkamas paveikslėlis. Bandykite dar kartą.

en: The username you provided has invalid characters.
lt: Įvestas vartotojo vardas turi neleistinų simbolių.

en: Theme
lt: Tema

en: Theme Footer
lt: Temos poraštė

en: Theme Header
lt: Temos antraštė

en: Theme Install
lt: Temos diegimas

[ctx: Theme Installer]
en: Tag
lt: Žyma

en: Theme Location
lt: Meniu vieta temoje

en: Theme Options
lt: Temos nuostatos

en: Theme deleted.
lt: Tema ištrinta.

en: Theme install failed.
lt: Temos diegimas nepavyko.

en: Theme installed successfully.
lt: Tema įdiegta sėkmingai.

en: Theme locations
lt: Lokacijos temoje

[ctx: Theme stylesheets in theme editor]
en: Styles
lt: Stiliai

en: Theme update failed.
lt: Temos atnaujinimas nepavyko.

en: Theme updated successfully.
lt: Tema atnaujinta sėkmingai.

en: Themes list
lt: Išvaizdos temų sąrašas

en: There are no valid users selected for deletion.
lt: Nepasirinkta vartotojų, kuriuos būtų galima ištrinti.

en: There are no valid users selected for removal.
lt: Nepasirinktas nei vienas vartotojas, kurį būtų galima pašalinti.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
lt: Meniu yra neteisingų punktų. Pakeiskite arba ištrinkite juos.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
lt: Yra neišsaugotų pakeitimų, kurie bus prarasti jei išeisite. Paspauskite "Taip" norėdami išeiti, arba "Cancel" jei norite sugrįžti į paveikslėlių redaktorių.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" class="update-link">update now</a>.
lt: Yra nauja %1$s versija. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Peržiūrėti versijos %4$s  informaciją</a> arba <a href="%5$s" class="update-link">atnaujinti dabar</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">update now</a>.
lt: Yra nauja %1$s versija. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Peržiūrėkite versijos %4$s informaciją</a> arba <a href="%5$s">atnaujinkite iš karto</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>.
lt: Yra nauja %1$s versija. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Peržiūrėkite %4$s versijos informaciją</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
lt: Yra nauja %1$s versija. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Peržiūrėkite %4$s versijos informaciją</a>. <em>Negalima šio įskiepio atnaujinti automatiškai</em>

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this theme.</em>
lt: Yra nauja %1$s versija. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Peržiūrėkite versijos %4$s informaciją</a>. <em>Automatiniai atnaujinimai šiai temai neįmanomi.</em>

en: There is a pending change of the admin email to %1$s. <a href="%2$s">Cancel</a>
lt: Į el. pašto dėžutę %1$s yra išsiųsta el. pašto adreso pakeitimo nuoroda. <a href="%2$s">Atšaukti</a>

en: There is a pending change of your email to %1$s. <a href="%2$s">Cancel</a>
lt: Užfiksuotas dar nepatvirtintas prašymas pakeisti el. pašto adresą į %1$s. <a href="%2$s">Atšaukti</a>

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
lt: Šis įrašas turi naujesnę automatiškai išsaugotą versiją nei esanti rašyklėje žemiau. <a href="%s">Peržiūrėti auto-versiją</a>

en: There is not enough free disk space to complete the update.
lt: Diske nėra pakankamai vietos sėkmingai atlikti atnaujinimą.

en: These plugins may be active on other sites in the network.
lt: Šie įskiepiai gali būti aktyvūs kituose Jūsų tinklo tinklalapiuose.

en: These settings may be overridden for individual articles.
lt: Šios nuostatos gali būti keičiamos kiekvienam įrašui atskirai.

en: These suggestions are based on the plugins you and other users have installed.
lt: Šie pasiūlymai yra generuojami pagal Jūsų ir kitų vartotojų instaliuotus įskiepius.

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
lt: Šių unikalių autentikacijos raktų taip pat trūksta jūsų %s faile.

en: This <a href="%1$s">child theme</a> requires its parent theme, %2$s.
lt: Šiai <a href="%1$s">potemei</a> būtina jos tėvinė tema, %2$s.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
lt: <br/>Šis adresas bus naudojamas administravimo reikmėms.

en: This address is used for admin purposes. If you change this we will send you an email at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
lt: Šis adresas naudojamas administravimo reikmėms. Jei pakeisite el. pašto adresą, mes jums nusiųsime laišką, kad patvirtintumėte šį savo pasirinkimą. <strong>Naujas el. pašto adresas nebus aktyvuotas, kol jo nepatvirtinsite.</strong>

en: This category already exists.
lt: Tokia kategorija jau yra.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
lt: Ši kategorija negali būti pridėta. Prašome pakeisti pavadinimą ir pabandyti dar kartą.

en: This child theme inherits templates from a parent theme, %s.
lt: Potemė paveldi tėvinės temos šabloną, %s.

en: This comment is already approved.
lt: Šis komentaras jau patvirtintas.

en: This comment is already in the Trash.
lt: Šis komentaras jau šiukšlinėje.

en: This comment is already marked as spam.
lt: Šis komentaras jau pažymėtas kaip šlamštas.

en: This comment is currently approved.
lt: Šis komentaras patvirtintas.

en: This comment is currently in the Trash.
lt: Šis komentaras yra šiukšlinėje.

en: This comment is currently marked as spam.
lt: Šis komentaras pažymėtas kaip šlamštas.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
lt: Šis komentaras yra šiukšlinėje, iškelkite jį iš ten, jei norite redaguoti.

en: This content is currently locked.
lt: Šis turinys šiuo metu užrakintas.

en: This file is too big. Files must be less than %1$s KB in size.
lt: Šis failas per didelis. Failai turi neviršyti %1$s KB.

en: This format, which we call WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
lt: Šis formatas, kurį mes vadiname WordPress išplėstiniu RSS, arba WXR, apima įrašus, puslapius, komentarus, vartotojo laukus, kategorijas ir žymas.

en: This importer is not installed. Please install importers from <a href="%s">the main site</a>.
lt: Importeris neinstaliuotas. Prašome instaliuoti imporetrį iš <a href="%s">pagrindinio tinklalapio</a>.

en: This is a child theme of %s.
lt: Tai temos „%s“ potemė.

en: This is a file in your current parent theme.
lt: Tai dabartinėje tėvinėje temoje esantis failas.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
    
    <blockquote>Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)</blockquote>
    
    ...or something like this:
    
    <blockquote>The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.</blockquote>
    
    As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
lt: Tai testinis puslapis. Puslapis skiriasi nuo įrašo, nes jis visuomet liks toje pačioje vietoje Jūsų tinklalapyje, bei daugumoje temų bus rodomas kaip meniu punktas. Dažniausiai tinklalapiai pradedami kurti nuo puslapio "Apie", kuriame tinklalapis pristatomas jo lankytojams. Pavyzdžiui, tokiame puslapyje gali būti parašyta:
    
    <blockquote>Sveiki! Dienomis aš dirbu dviračių kurjeriu, vakarais bandau siekti aktoriaus karjeros, o čia yra mano tinklaraštis. Aš gyvenu Vilniuje, turiu puikų šunį vardu Rudis, ir labai mėgstu vaisių kokteilius (bei būti užkluptas lietaus).</blockquote>
    
    ...arba šis puslapis gali būti ir rimtesnis:
    
    <blockquote>UAB "Įrankių Fabrikas" buvo įkurta dar 1971-aisiais, ir nuo pat tada iki šiol nepavargdami gamina kokybiškus įrankius. Įmonė įsikūrusi Kaune, joje dirba daugiau nei 2000 specialistų. UAB "Įrankių Fabrikas" aktyviai dalyvauja bendruomenės veikloje ir nuolat prisideda prie miestiečių gyvenimo gerinimo.</blockquote>
    
    Kadangi šis tinklalapis yra ką tik sukurtas, mes rekomenduojame pirmiausia apsilankyti savo <a href="%s">administravimo skydelyje</a>, ištrinti šį testinį puslapį ir sukurti naujus su savo norimu turiniu. Sėkmės!

en: This is not just a plugin, it symbolizes the hope and enthusiasm of an entire generation summed up in two words sung most famously by Louis Armstrong: Hello, Dolly. When activated you will randomly see a lyric from <cite>Hello, Dolly</cite> in the upper right of your admin screen on every page.
lt: Tai ne paprastas įskiepis - kartu jis yra visos kartos vilties ir ryžto simbolis, sudėtas į du žodžius, kurie geriausiai žinomi kaip Louis Armstrong daina <cite>Hello, Dolly</cite>. Kai šis įskiepis aktyvuotas, Jūsų administravimo aplinkoje, kiekvieno puslapio viršutiniame dešiniąjame kampe bus rodoma atsitiktinė eilutė iš šios dainos.

en: This item has already been deleted.
lt: Šis įrašas jau ištrintas.

en: This localized version contains both the translation and various other localization fixes. You can skip upgrading if you want to keep your current translation.
lt: Ši tinkinta versija savyje turi sulietuvinimą ir keletą jam skirtų pataisymų. Jei norite išsaugoti savąjį sulietuvinimą, nesinaudokite šia atnaujinimo funkcija.

en: This means your site may be offline or broken. Don't panic; this can be fixed.
lt: Tai reiškia, kad Jūsų tinklalapis yra nepasiekiamas arba neveikia. Nesijaudinkite - tai sutvarkoma.

en: This password will not be stored on the server.
lt: Šis slaptažodis nebus saugomas serveryje.

en: This plugin has been deactivated because your changes resulted in a <strong>fatal error</strong>.
lt: Įskiepis išjungtas, nes jūsų pakeitimai sukėlė <strong>kritinę klaidą</strong>.

en: This plugin is already installed and is up to date
lt: Naujausios versijos įskiepis jau įdiegtas

en: This plugin may be active on other sites in the network.
lt: Šie įskiepiai gali būti įjungti kituose tinklo tinklalapiuose.

en: This preview is unavailable in the editor.
lt: Ši peržiūra negalima redaktoriuje.

en: This screen allows you to choose your permalink structure. You can choose from common settings or create custom URL structures.
lt: Šiame puslapyje Jūs galite pasirinkti savo nuorodų struktūrą. Galite pasirinkti iš siūlomų nustatymų arba sukurti savo URL struktūrą.

en: This screen allows you to edit five fields for metadata in a file within the media library.
lt: Čia galite redaguoti penkias failo, esančio Failų saugykloje, metaduomenų eilutes.

en: This screen allows you to edit four fields for metadata in a file within the media library.
lt: Šiame lange Jūs galite redaguoti keturis failo, esančio Failų saugykloje, meta-informacijos laukus.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
lt: Šiame puslapyje pateikiami nustatymai, kurios lemia, kaip jūsų kurtas turinys bus pateikiamas skaitytojams.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
lt: Šiame puslapyje galite priskirti konkrečius meniu į jiems numatytas vietas Jūsų temoje.

en: This screen is used for managing your content revisions.
lt: Ši skiltis naudojama turinio versijoms tvarkyti.

en: This screen is used for managing your custom navigation menus.
lt: Ši skiltis naudojama Jūsų sukurtų meniu tvarkymui.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
lt: Šiame puslapyje Jūs galite instaliuoti ir tvarkyti jau instaliuotas temas. Šalie numatytųjų temų, kurios būna pridėtos į standartinę WordPress instaliaciją, Jūs galite naudoti ir kitas temas, sukurtas ir palaikomas trečiųjų šalių.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
lt: Šiame puslapyje galite keisti savo tinklalapio temos antraštės vaizdą.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
lt: Šiame puslapyje rodomi visi su jūsų tinklalapiu susiję vartotojai. Kiekvienas vartotojas turi savo rolę: Administratorius (turi visas administravimo galimybes). Redaktorius (gali skelbti ir redaguoti savo ir kitų įrašus ir puslapius). Autorius (gali skelbti ir redaguoti tik savo įrašus). Pagalbininkas (gali rašyti ir redaguoti savo įrašus, bet negali savarankiškai jų paskelbti). Skaitytojas (gali tik redaguoti savo profilio informaciją). Priklausomai nuo rolės, skirsis ir vartotojui matomų nuostatų kiekis.

en: This screen lists links to plugins to import data from blogging/content management platforms. Choose the platform you want to import from, and click Install Now when you are prompted in the popup window. If your platform is not listed, click the link to search the plugin directory for other importer plugins to see if there is one for your platform.
lt: Čia pateikiami įskiepiai, skirti importuoti turinį iš kitų tinklaraščių ar panašių platformų. Pasirinkite platformą, iš kurios norite importuoti, ir atsidariusiame lange paspauskite „Įdiegti“. Jei žemiau pateiktame sąraše nėra jūsų naudotos platformos, pabandykite rasti tinkamą įskiepį žemiau esančioje nuorodoje į įskiepių katalogą.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
lt: Šiame puslapyje matysite visus savo įrašus. Puslapio išdėstymą ir rodomus elementus galite nusistatyti taip, kaip Jums patogiausia.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they won&#8217;t all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
lt: Šiame puslapyje rasite daugybę nustatymų, kuriais valdomas komentarų bei atgalinių nuorodų į Jūsų įrašus/puslapius rodymas. Iš tikrųjų, tų nustatymų čia tiek daug, kad visa informacija apie juos čia net netilpo. Norėdami sužinoti, ką tiksliai kiekvienas komentarų nustatymas reiškia, pasinaudokite nuorodomis į dokumentaciją.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the frontend or the dashboard for that site.
lt: Šiame puslapyje vartotojui rodomi visi jo tinklalapiai šiame tinkle, taip pat leidžiama nustatyti pirminį tinklalapį. Prie kiekvieno tinklalapio yra nuorodos - į to tinklalapio skydelį ir į jį patį.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
lt: Ši šoninė sritis nenaudojama ir nerodoma niekur Jūsų tinklalapyje. Pašalinkite iš jos visus valdiklius, ir ji nebus rodoma visiškai.

en: This site is set up to install updates of future beta versions automatically.
lt: Ateityje beta versijų atnaujinimai tinklalapyje bus instaliuojami automatiškai.

en: This theme has not been rated yet.
lt: Ši tema dar nebuvo įvertinta.

en: This theme is already installed and is up to date
lt: Ši tema jau instaliuota ir yra naujausios versijos

en: This theme is broken.
lt: Ši tema neveikia.

en: This theme requires a parent theme. Checking if it is installed&#8230;
lt: Šiai temai būtina tėvinė tema. Tikrinama, ar ji įdiegta&#8230;

en: This timezone does not observe daylight saving time.
lt: Šioje laiko zonoje negalioja vasaros-žiemos laikas.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
lt: Šiuo metu galioja vasaros laikas.

en: This timezone is currently in standard time.
lt: Šiuo metu galioja žiemos laikas.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
lt: Šio unikalaus autentikacijos rakto taip pat trūksta jūsų %s faile.

en: This user has super admin privileges.
lt: Šis vartotojas turi tinklo administratoriaus (super admin) teises.

en: This widget requires JavaScript.
lt: Šiam valdikliui reikia JavaScript.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
lt: Bus rodoma užvedus pelę ant nuorodos.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
lt: Šis veiksmas išvalys visus valdiklius iš neaktyvių valdiklių sąrašo. Nebegalėsite atgaminti jų nustatymų.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus and custom posts.
lt: Tai apima visus jūsų įrašus, puslapius, komentarus, vartotojo laukus, vartotojo meniu, žymas, kategorijas ir pan.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
lt: Bus panaikintas fono paveikslėlis. Jūs negalėsite susigrąžinti pakeitimų.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
lt: Šis veiksmas panaikins antraštės paveikslėlį. Jūs negalėsite susigrąžinti jam padarytų pakeitimų

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
lt: Bus atstatytas originalus fono paveikslėlis. Jūs negalėsite susigrąžinti pakeitimų.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
lt: Šis veiksmas sugrąžins numatytąjį antraštės paveikslėlį. Jūs negalėsite susigrąžinti jam padarytų pakeitimų.

en: Threaded Comments
lt: Komentarų gijos

en: Three Columns
lt: Trys skiltys

en: Thumbnail Settings
lt: Miniatiūros nuostatos

en: Thumbnail size
lt: Miniatiūra

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Title and Post Editor
lt: Pavadinimo ir įrašo redaktorius

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
lt: Norėdami aktyvuoti valdiklį, tiesiog nutempkite jį į norimą sritį ir paspauskite ant jo. Norėdami išjungti valdiklį ir ištrinti jo nustatymus, nutempkite jį atgal.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
lt: Norėdami pridėti savo nuorodą, <strong> išskleiskite skyrelį Interneto nuorodos, įveskite URL ir nuorodos tekstą, o tuomet paspauskite Pridėti į meniu</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
lt: Norėdami pridėti naują meniu, vietoj esamo priskyrimo, <strong>paspauskite nuorodą "Naudoti naują meniu"</strong>. Naujai sukurtas meniu bus iš karto priskirtas pasirinktai vietai temoje

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
lt: Jei norite savo tinklalapiui priskirti daugiau vartotojų, paspauskite mygtuką „Pridėti naują“.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
lt: Norėdami pridėti naują vartotoją savo tinklalapyje, užpildykite laukelius šiame ekrane ir paspauskite mygtuką "Pridėti naują vartotoją" ekrano apačioje.

en: To allow use of this page to automatically repair database problems, please add the following line to your <code>wp-config.php</code> file. Once this line is added to your config, reload this page.
lt: Automatiniam duomenų bazės problemų sprendimui reikia, kad sekanti eilutė būtų pridėta į Jūsų <code>wp-config.php</code> failą. Kai tai padarysite, perkraukite šį puslapį.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s drop down.</strong> When you&#8217;re finished, <strong>click Save Changes</strong>
lt: Norėdami priskirti meniu į vieną ar kelias vietas temoje, <strong>pasirinkite meniu iš kiekvienos vietos išskleidžiamojo sąrašo</strong>. Kai baigsite, <strong> paspauskite "Saugoti pakeitimus"</strong>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
lt: Norėdami apkirpti paveikslėlį, spustelėkite ant jo ir nustatykite apkerpamą zoną.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
lt: Norėdami ištrinti failus, paspauskite mygtuką "Masinis pasirinkimas" puslapio viršuje. Tuomet pasirinkite failus, kuriuos norite ištrinti, ir paspauskite mygtuką "Ištrinti pasirinktus". Paspaudus mygtuką "Atšaukti pasirinkimą", būsite perkeltas atgal į failų peržiūros puslapį.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
lt: Norėdami redaguoti meniu, kuris jau priskirtas konkrečiai vietai temoje, <strong>paspauskite šalia esančią nuorodą "Redaguoti"</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the drop down and click Select</strong>
lt: Norėdami redaguoti egzistuojantį meniu, <strong>pasirinkite jį laukelyje ir spauskite "Rinktis"</strong>

en: To install the theme so you can preview it with your site&#8217;s content and customize its theme options, click the "Install" button at the top of the left-hand pane. The theme files will be downloaded to your website automatically. When this is complete, the theme is now available for activation, which you can do by clicking the "Activate" link, or by navigating to your Manage Themes screen and clicking the "Live Preview" link under any installed theme&#8217;s thumbnail image.
lt: Norėdami instaliuoti temą ir peržiūrėti kaip Jūsų tinklalapis atrodytų ją įjungus, pirmiausia turite paspausti mygtuką "Instaliuoti" kairiojoje viršutinėje skiltyje. Temos failai bus parsiųsti į Jūsų serverį automatiškai. Kai baigsime siųsti, tema bus paruošta aktyvavimui - tai galėsite padaryti paspaudę nuorodą "Aktyvuoti" arba nuėję į puslapį "Tvarkyti temas" ir paspaudę "Reali peržiūra" ant bet kurios instaliuotos temos pavyzdinio paveikslėlio.

en: To make your installation more secure, you should also add:
lt: Norėdami įdiegimą padaryti labiau apsaugotą taip pat turėtumėte pridėti:

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
lt: Norėdami pamatyti visas versijas, <strong>traukite slankikį į kairę ar dešinę</strong>, arba <strong>naudokite mygtukus Ankstesnė ir Naujesnė</strong>.

en: To perform the requested action, WordPress needs to access your web server.
lt: Norint įvykdyti šį veiksmą, WordPress turi prisijungti prie jūsų serverio.

en: To post to WordPress by email you must set up a secret email account with POP3 access. Any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret. Here are three random strings you could use: <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>.
lt: Jei norite skelbti įrašus el. paštu, privalote sukurti slaptą el. pašto paskyrą su POP3 galimybe. Bus paskelbti visi šiuo adresu gauti įrašai, taigi laikykite jį paslaptyje. Štai trys atsitiktiniai variantai, kuriuos galite naudoti: <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
lt: Norėdami perdėlioti meniu punktus, <strong>tiesiog vilkite su pele arba naudokite klaviatūrą</strong>. Norėdami sukurti sub-meniu punktą, patraukite jau pridėtą meniu punktą šiek tiek į dešinę.

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
lt: Norėdami atstatyti konkrečią versiją, <strong>paspauskite "Atstatyti šią versiją"</strong>.

en: To the top
lt: Į viršų

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
lt: Norėdami naudoti fono paveikslėlį, paprasčiausiai jį įkelkite arba pasirinkite iš seniau įkeltų į Failų Saugyklą - tai daroma paspaudus mygtuką "Pasirinkti paveikslėlį". Paveikslėlį galima rodyti vieną kartą, arba sudėlioti jį daug kartų, kad būtų užpildytas visas ekranas. Taip pat Jūsų fonas gali būti fiksuotas, kai tinklalapyje slenkate žemyn bei aukštym, arba judėti kartu su turiniu.

en: To use a subdomain configuration, you must have a wildcard entry in your DNS. This usually means adding a %s hostname record pointing at your web server in your DNS configuration tool.
lt: Jei norite naudoti subdomenų konfiguraciją, jums reikia įjungti „wildcard DNS“ režimą. Paprastai tam reikia pridėti %s įrašą rodantį į Jūsų serverį Jūsų domeno DNS valdymo įrankyje.

en: Today
lt: Šiandien

en: Toggle add category
lt: Įjungti kategorijų pridėjimo rodymą

en: Toggle panel: %s
lt: Perjungti skydelį: %s

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Track %1$s of %2$s.
lt: Audio įrašas: %1$s (viso yra %2$s audio įrašų).

en: Track %1$s.
lt: Audio įrašas: %1$s.

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="https://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">pingbacks</a>, no other action necessary.
lt: Atgalinės nuorodos yra būdas informuoti tinklaraščių sistemas, kad Jūs įdėjote nuorodą į vieną iš jose esančių puslapių. Jei Jūs įdėsite nuorodą į kitą WordPress tinklalapį, jis bus informuotas automatiškai, naudojant <a href="https://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">atgalines nuorodas</a>, Jums nieko papildomai daryti nereikia.

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
lt: Lietuvių kalbos vertėjai

en: Translation Ready
lt: Pritaikyta vertimams

en: Translation update failed.
lt: Nepavyko atnaujinti vertimų.

en: Translation updated successfully.
lt: Vertimai atnaujinti sėkmingai.

en: Translations
lt: Vertimai

en: Translations for %s
lt: Vertimai %s

en: Trash
lt: Į&#160;šiukšlinę

en: Troubleshooting
lt: Trikčių šalinimas

en: Try again
lt: Bandykite iš naujo

en: Turn comments on or off
lt: Įjungti arba išjungti komentarus

en: Twenty Sixteen
lt: Dvidešimt Šešiolika

en: Twenty Sixteen was built to look great on any device. A fluid grid design, flexible header, fun color schemes, and more, will make your content shine.
lt: Dvidešimt Šešiolika buvo sukurta, kad gerai atrodytų su bet kuriuo įrenginiu. Fluid grid dizainas, lanksti antraštė, smagios spalvų schemos ir daugiau pavers Jūsų turinį spindinčiu.

en: Two Columns
lt: Dvi skiltys

en: Type
lt: Tipas

en: Type of search
lt: Paieškos tipas

en: Type your new password again.
lt: Dar kartą įveskite naująjį slaptažodį.

en: UPDATE LOG
    ==========
lt: ATNAUJINIMŲ SĄRAŠAS
    ==========

en: UTC means Coordinated Universal Time.
lt: UTC reiškia „Suderintasis pasaulinis laikas (Coordinated Universal Time)“

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
lt: Nepavyko prisijungti prie failų sistemos. Prašome patvirtinti duomenis.

en: Unable to create new image.
lt: Nepavyko sukurti naujo paveikslėlio.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
lt: Nepavyko nustatyti WordPress turinio direktorijos (wp-content).

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
lt: Nepavyko surasti WordPress įskiepių direktorijos.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
lt: Nepavyko nustatyti šakninės WordPress direktorijos.

en: Unable to locate WordPress Theme directory.
lt: Nepavyko nustatyti WordPress temų direktorijos.

en: Unable to locate needed folder (%s).
lt: Nepavyko surasti reikiamo aplanko: (%s).

en: Unable to perform command: %s
lt: Nepavyko įvykdyti %s komandos

en: Unable to save the image.
lt: Bandymas išsaugoti paveikslėlį nepavyko.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
lt: Šios formos pateikti nepavyko, prašome perkrauti ir pabandyti dar kartą.

en: Unapprove
lt: Atšaukti patvirtinimą

en: Unapprove this comment
lt: Atšaukti komentaro patvirtinimą

en: Unarchive
lt: Išarchyvuoti

en: Under the Hood
lt: Daugiau informacijos

en: Undo.
lt: Atšaukti

en: Unknown action.
lt: Nežinomas veiksmas.

en: Unknown post type.
lt: Nežinomas įrašo tipas.

en: Unpacking the package&#8230;
lt: Išarchyvuojama&#8230;

en: Unpacking the update&#8230;
lt: Atnaujinimas išarchyvuojamas&#8230;

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Untested with your version of WordPress
lt: Neišbandyta su Jūsų WordPress versija

en: Up one
lt: Vienu aukštyn

en: Up until WordPress version 3.0, what is now called a Multisite Network had to be installed separately as WordPress MU (multi-user).
lt: Iki WordPress 3.0 versijos, tai, ką dabar vadiname Multitinklalapių tinklu, turėjo būti atskirai instaliuojamas kaip įskiepis WordPress MU.

en: Update %s now
lt: Atnaujinti %s dabar

en: Update Available
lt: Galimas atnaujinimas

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Galimi atnaujinimai: <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Galimi atnaujinimai: <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Galimi atnaujinimai: <span class="count">(%s)</span>

en: Update Comment
lt: Atnaujinti komentarą

en: Update Complete
lt: Atnaujinimas baigtas

en: Update File
lt: Atnaujinti failą

en: Update File and Attempt to Reactivate
lt: Atnaujinti failą ir bandyti įjungti

en: Update Link
lt: Atnaujinti nuorodą

en: Update Media
lt: Atnaujinti

en: Update Now
lt: Atnaujinti

en: Update Plugin
lt: Atnaujinti įskiepį

en: Update Plugins
lt: Atnaujinti įskiepius

en: Update Profile
lt: Atnaujinti profilį

en: Update Services
lt: Pranešti tarnyboms apie naujus įrašus

en: Update Theme
lt: Atnaujinti temą

en: Update Themes
lt: Atnaujinti temas

en: Update Translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: Update User
lt: Atnaujinti vartotoją

en: Update WordPress
lt: Atnaujinti WordPress

en: Update WordPress Database
lt: Atnaujinti WordPress duomenų bazę

en: Update gallery settings
lt: Atnaujinti galerijos nuostatas

en: Update package not available.
lt: Atnaujinimo paketas yra nepasiekiamas.

en: Update to version %s
lt: Atnaujinti į %s versiją

en: Updates %s
lt: Atnaujinimai %s

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
lt: Atnaujinamas įskiepis %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
lt: Atnaujinama tema %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating is easy and only takes a few moments:
lt: Atnaujinti WordPress yra lengva ir trunka tik kelias akimirkas:

en: Updating plugin: %s
lt: Atnaujinamas įskiepis: %s

en: Updating theme: %s
lt: Atnaujinama tema: %s

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
lt: Atnaujinant šią temą bus prarasti visi jūsų atlikti tinkinimai. Spauskite 'Atsisakyti', jei norite sustabdyti veiksmą, arba 'Gerai', jei norite atnaujinti.

en: Updating to WordPress %s
lt: Atnaujinama į WordPress %s

en: Updating translations for %1$s (%2$s)&#8230;
lt: Atnaujinami vertimai %1$s (%2$s)&#8230;

en: Upgrading database&#8230;
lt: Atnaujinama duomenų bazė&#8230;

en: Upgrading to a newer version of the same theme will override changes made here. To avoid this, consider creating a <a href="%s" target="_blank">child theme</a> instead.
lt: Atnaujinant temą į jos naujesnę versiją, visi pokyčiai, atlikti čia, bus perrašyti ir išnyks. Norint to išvengti, turėtumėte sukurti ir redaguoti <a href="%s" target="_blank">dukterinę temą</a>.

en: Upload
lt: Įkelti

en: Upload New Media
lt: Įkelti naują failą

en: Upload Plugin
lt: Įkelti įskiepį

en: Upload Theme
lt: Įkelti temą

en: Upload date:
lt: Įkėlimo data.

en: Upload file and import
lt: Įkelti failą ir importuoti

en: Uploaded Images
lt: Įkelti paveikslėliai

en: Uploaded on: <b>%1$s</b>
lt: Įkelta į: <b>%1$s</b>

en: Uploading Files
lt: Failų įkėlimas

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
lt: Čia galite pasirinkti direktoriją ir adresą, kur bus laikomi Jūsų įkelti failai.

en: Uploads
lt: Įkelta

en: Use Press This to clip text, images and videos from any web page. Then edit and add more straight from Press This before you save or publish it in a post on your site.
lt: Naudokite „Press This“, jei norite greitai pasižymėti tekstą, paveikslėlius ar video iš kokio nors interneto puslapio. Vėliau galėsite viską pataisyti, papildyti ir išsaugoti arba paskelbti savo tinklalapyje.

en: Use WP_Image_Editor::flip
lt: Naudokite WP_Image_Editor::flip

en: Use WP_Image_Editor::rotate
lt: Naudokite WP_Image_Editor::rotate

en: Use https
lt: Naudokite https

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
lt: Naudokite rodyklių mygtukus puslapio viršuje, arba klaviatūros rodyklių klavišus - taip galėsite greitai pereiti nuo vieno failo iki kito.

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
lt: Šaltinis:

en: Used: %1$s%% of %2$s
lt: Išnaudota: %1$s%% iš %2$s

en: User %s added
lt: Pridėtas vartotojas %s

en: User Experience Lead
lt: UX vadovas

en: User Name
lt: Vartotojo vardas

en: User Roles
lt: Vartotojų rolės

en: User added.
lt: Vartotojas pridėtas.

en: User already exists. Password inherited.
lt: Vartotojas jau egzistuoja. Slaptažodis išlaikomas.

en: User deleted.
lt: Vartotojas ištrintas.

en: User deletion is not allowed from this screen.
lt: Iš šio puslapio vartotojų ištrinti negalima.

en: User has been added to your site.
lt: Į jūsų tinklalapį pridėtas narys.

en: User has no sites or content and will be deleted.
lt: Vartotojas neturi tinklalapių ar turinio ir bus ištrintas.

en: User removed from this site.
lt: Vartotojas ištrintas iš šio tinklalapio.

[ctx: User role]
en: Administrator
lt: Administratorius

[ctx: User role]
en: Author
lt: Autorius

[ctx: User role]
en: Contributor
lt: Pagalbininkas

[ctx: User role]
en: Editor
lt: Redaktorius

[ctx: User role]
en: Subscriber
lt: Skaitytojas

en: User updated.
lt: Vartotojo profilis atnaujintas.

en: User(s) already exists.
lt: Vartotojas(ai) jau egzistuoja.

en: Username/Password incorrect for %s
lt: Klaidingas %s vartotojo vardas arba slaptažodis

en: Usernames can have only alphanumeric characters, spaces, underscores, hyphens, periods, and the @ symbol.
lt: Vartotojo vardas gali būti sudarytas tik iš raidinių ir skaitinių ženklų, tarpų, apatinių brūkšnelių, trumpųjų brūkšnelių, taškų ir @ simbolio.

en: Usernames cannot be changed.
lt: Vartotojo vardo keisti negalima.

en: Users list
lt: Vartotojų sąrašas

en: Users list navigation
lt: Vartotojų sąrašo navigacija

en: Users must be registered and logged in to comment
lt: Komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Verifying the unpacked files&#8230;
lt: Tikrinami išarchyvuoti failai&#8230;

en: Version %s
lt: Versija %s

en: Version:
lt: Versija:

en: Version: %s
lt: Versija: %s

en: Video Attachment Template
lt: Video failo šablonas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: View &#8220;%s&#8221;
lt: Peržiūrėti &#8222;%s&#8220;

en: View All
lt: Visi (-os)

en: View Mode
lt: Žiūrėjimo rėžimas

en: View Site
lt: Peržiūrėti tinklalapį

en: View Trash
lt: Peržiūrėti šiukšlinę

en: View all
lt: Visi

en: View all drafts
lt: Žiūrėti visus juodraščius

en: View details
lt: Peržiūrėti detales

en: View page
lt: Peržiūrėti puslapį

en: View post
lt: Peržiūrėti įrašą

en: View version %1$s details.
lt: Peržiūrėti versijos %1$s informaciją

en: View your site
lt: Žiūrėkite savo tinklalapį

en: Visibility:
lt: Matomumas:

en: Visible
lt: Matomas

en: Visit
lt: Aplankyti

en: Visit %s
lt: Aplankyti %s

en: Visit Dashboard
lt: Į skydelį

en: Visit Link
lt: Aplankyti puslapį

en: Visit Theme Site
lt: Aplankyti temos kūrėjo tinklalapį

en: Visit plugin site
lt: Aplankyti įskiepio puslapį

en: Visit theme homepage
lt: Aplankyti temos kūrėjo tinklalapį

en: Visual Editor
lt: Raiškioji rašyklė

en: Visual Editor RTL Stylesheet
lt: Raiškiosios rašyklės stilius (RTL stylesheet)

en: Visual Editor Stylesheet
lt: Raiškiosios rašyklės stilius (stylesheet)

en: Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls.
lt: Raiškioji rašyklė yra įprastas WYSIWYG redaktorius. Paspauskite ant paskutiniojo mygtuko - tuomet atsidarys papildoma įrankių eilutė.

en: Want to see your name in lights on this page? <a href="%s">Get involved in WordPress</a>.
lt: Norite pamatyti savo vardą šiame puslapyje? <a href="%s">Prisidėkite prie WordPress kūrimo</a>.

en: Warning!
lt: Įspėjimas!

en: Warning! User %s cannot be deleted.
lt: Įspėjimas! Vartotojas %s negali būti ištrintas.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
lt: Įspėjimas! Vartotojas negali būti ištrintas. Vartotojas %s yra tinklo administratorius.

en: Warning:
lt: Įspėjimas:

en: Wavatar (Generated)
lt: Wavatar

en: We have some data that describes the error your site encountered.
lt: Mes surinkome duomenis apie klaidą, kuri yra Jūsų tinklalapyje.

en: We recommend you change your siteurl to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
lt: Rekomenduojame pakeisti siteurl į %1$s prieš įjungiant tinklo funkciją. Vis dar galėsite pasiekti savo tinklalapį naudojant %3$s prefiksą su adresu ,tokiu kaip %2$s, bet visos nuorodos neturės %3$s prefikso.

en: We tried but were unable to update your site automatically.
lt: Deja, bandymas atnaujinti Jūsų tinklalapį automatiškai nepavyko.

en: We&#8217;re backing up this post in your browser, just in case.
lt: Mes nuolat išsaugome šį įrašą Jūsų naršyklėję, dėl viso pikto.

en: We&#8217;re going to use this information to create a %s file.
lt: Mes naudosime šią informaciją, kad sukurtume %s failą.

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
lt: Štai kelios nurodos, kurios gali Jums padėti:

en: Web Address
lt: Interneto adresas

en: Week Starts On
lt: Savaitės pradžia

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
lt: Sveiki atvykę

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
lt: Sveiki atvykę į %s. Tai - jūsų pirmasis įrašas. Pataisykite arba ištrinkite ji, o tuomet pradėkite rašyti tinklaraštį!

en: Welcome to WordPress %1$s. <a href="%2$s">Learn more</a>.
lt: Dėkojame kad atnaujinote į WordPress %1$s. <a href="%2$s">Sužinokite daugiau apie šią versiją</a>.

en: Welcome to WordPress %1$s. You will be redirected to the About WordPress screen. If not, click <a href="%2$s">here</a>.
lt: Dėkojame, kad atnaujinote į WordPress %1$s. Netrukus būsite perkelti į "Apie WordPress" skilį. Jei kartais taip neatsitiktų, paspauskite <a href="%2$s">čia</a>.

en: Welcome to WordPress %s
lt: Dėkojame, kad naudojate WordPress %s

en: Welcome to WordPress!
lt: Dėkojame, kad naudojate WordPress!

en: Welcome to WordPress&nbsp;%s
lt: Dėkojame, kad naudojate WordPress&nbsp;%s

en: Welcome to WordPress. Before getting started, we need some information on the database. You will need to know the following items before proceeding.
lt: Dėkojame, kad naudojate WordPress. Prieš pradedant kurti tinklalapį, reikalinga informacija apie duomenų bazę. Jums reikės žinoti žemiau pateiktus duomenis.

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
lt: Sveikiname pasirinkus WordPress. Tai pirmasis jūsų tinklalapio įrašas, galite jį redaguoti arba ištrinti.

en: Welcome to the Network installation process!
lt: Sveiki atvykę į tinklo diegimo procesą!

en: Welcome to the famous five-minute WordPress installation process! Just fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to using the most extendable and powerful personal publishing platform in the world.
lt: Pradėsime įžymiąją WordPress penkių minučių instaliaciją! Jums reikia tik užpildyti žemiau pateiktus laukelius ir netrukus galėsite pradėti naudotis galingiausia ir labiausiai išplėtota turinio valdymo sistema pasaulyje.

en: Welcome to your WordPress Dashboard! This is the screen you will see when you log in to your site, and gives you access to all the site management features of WordPress. You can get help for any screen by clicking the Help tab in the upper corner.
lt: Sveiki atvykę į savo WordPress tinklalapio skydelį! Šį puslapį matysite visuomet, kai prisijungsite prie savo tinklalapio - iš čia pasieksite visas WordPress tinklalapio valdymo funkcijas. Kiekvieno puslapio viršuje matysite Pagalbos skyrelį - jį paspaudę, pamatysite pagalbinius tekstus konkrečiam puslapiui.

en: What should be done with content owned by %s?
lt: Kas turėtų būti atlikta su turiniu priklausančiu %s?

en: What should be done with content owned by these users?
lt: Ką norite daryti su šių vartotojų sukurtu turiniu?

en: What should be done with content owned by this user?
lt: Ką norėtumėte daryti su turiniu, sukurtu šio vartotojo?

en: What would you like to call your network?
lt: Kaip norėtumėte pavadinti savo tinklą?

en: What&#8217;s New
lt: Kas naujo

en: What&#8217;s on your mind?
lt: Ką norite užsirašyti?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
lt: Kuo skiriasi žymos ir kategorijos? Žymos išskiria svarbiausią įrašo informaciją (vardai, miestai, tam tikri subjektai ir pan.), kurios dažniausiai nėra kituose jūsų įrašuose. Tuo tarpu kategorija yra bendresnė sąvoka. Ji apjungia panašios tematikos įrašus į grupes.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
lt: Jei komentare bus kas nors iš šių žodžių, vardų, URL, el. paštų arba IP adresų, jis bus sulaikomas <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">priežiūros eilėje</a>. Vienoje eilutėje veskite tik vieną žodį, IP ar pan. Bus tikrinami ir žodžių fragmentai. Jei žemiau įvesite „press“, tai bus sulaikomi ir komentarai su žodžiu „WordPress“.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP, it will be put in the trash. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
lt: Jei komentare bus kas nors iš šių žodžių, vardų, URL, el. paštų arba IP adresų, jis bus perkeltas į šiukšlinę. Vienoje eilutėje veskite tik vieną žodį, IP ar pan. Bus tikrinami ir žodžių fragmentai. Jei žemiau įvesite „press“, tai komentarai su žodžiu „WordPress“ taip pat bus pažymėti.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
lt: Šiame puslapyje kurdami naują kategoriją, užpildysite šiuos laukelius:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
lt: Šiame puslapyje kurdami naują žymą, užpildysite šiuos laukelius:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
lt: Kai keičiate temas, turite atsiminti, kad jų šoninių/valdiklių sričių išdėstymas bei kiekis gali skirtis, dėl to kartais dėl šių konfliktų temos pakeitimas vyksta ne itin sklandžiai. Jei Jūs pakeitėte temą, ir nematote kai kurių savo valdiklių, paeikite žemyn šiame ekrane, kol pamatysite Neaktyvių valdiklių skiltį - būtent ten bus išsaugoti visi Jūsų valdikliai bei jų nustatymai.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
lt: Kai peržiūrinėjate mažame monitoriuje, Jūs galite naudoti suskleidimo funkciją - jos piktograma yra kairiojo skydelio apačioje. Ją paspaudus, ši sritis pasislėps, ir Jūs galėsite atidžiau apžiūrėti savo tinklalapį su nauja tema. Norėdami vėl išskleisti minėtą sritį, paspauskite ant tos pačios piktogramos.

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search Engines Discouraged,&#8221; to remind you that your site is not being crawled.
lt: Kai šis nustatymas įjungtas, Skydelio skiltyje "Trumpai" bus rodomas priminimas "Paieškos sistemos prašomos neindeksuoti" - taip primenant Jums, kad paieškos sistemoms yra rodomas Jūsų pageidavimas neindeksuoti šio tinklalapio.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
lt: Naudojant Masinį redagavimą, galite pakeisti visų pasirinktų įrašų meta-informaciją (kategorijas, autorių, ir pan,) iš karto. Norėdami pašalinti įrašą iš pasirinktųjų, tiesiog paspauskite kryželį ties jo pavadinimu Masinio Redagavimo lauke.

en: When you assign multiple categories or tags to a post, only one can show up in the permalink: the lowest numbered category. This applies if your custom structure includes <code>%category%</code> or <code>%tag%</code>.
lt: Įrašo nuorodoje gali būti rodoma tik viena kategorija ar žyma. Jeigu pasirinkote nuorodų struktūrą su <code>%category%</code> arba <code>%tag%</code>, į nuorodą bus įkelta tik viena (su mažiausia numeracija).

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
lt: Kai paspausite žemiau esantį mygtuką, WordPress sukurs XML failą, kurį galėsite išsaugoti kompiuteryje.

en: When you publish a new post, WordPress automatically notifies the following site update services. For more about this, see <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> on the Codex. Separate multiple service <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s with line breaks.
lt: Kai paskelbiate įrašą, WordPress automatiškai praneša šioms tarnyboms. Daugiau informacijos rasite <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">šiame puslapyje</a>. Kiekvienos tarnybos <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> įveskite naujoje eilutėje.

en: While you are editing your %1$s file, take a moment to make sure you have all 8 keys and that they are unique. You can generate these using the <a href="%2$s">WordPress.org secret key service</a>.
lt: Redaguodami savo %1$s failą, patikrinkite, kad visi 8 raktai būtų unikalūs. Jūs galite juos sugeneruoti iš naujo, naudodami <a href="%2$s">WordPress.org slaptųjų raktų paslaugą</a>.

en: While your site is being updated, it will be in maintenance mode. As soon as your updates are complete, your site will return to normal.
lt: Atnaujinimo metu bus įjungta techninės priežiūros būsena. Kai tik jis bus baigtas, jūsų tinklalapis vėl bus pasiekiamas skaitytojams.

en: White
lt: Balta

en: Widget %s
lt: Valdiklis %s

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
lt: Valdikliai yra turinio sekcijos, kurios gali būti rodomos bet kurioje tinklalapio vietoje priklausomai nuo naudojamos temos. Tokia sritis vadinama valdiklių sritimi (arba šonine juosta, jei ji patalpinta kairėje arba dešinėje temos pusėje). Jei norite, kad kuris nors iš galimų valdiklių būtų rodomas valdiklių srityje, nutempkite jį į dešinėje pusėje esančią pasirinktą sritį.

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
lt: Tokie patys valdikliai gali būti naudojami daugiau nei vienoje vietoje. Be to, kiekvienam valdikliui galite priskirti pavadinimą, bet tai nėra būtina.

en: Word count: %s
lt: Žodžių kiekis: %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
lt: WordPress versija: %1$s, naudojama tema: %2$s.

en: WordPress %s is also now available.
lt: Jau galite atnaujinti į WordPress %s.

en: WordPress &rsaquo; Installation
lt: WordPress &rsaquo; Diegimas

en: WordPress &rsaquo; Setup Configuration File
lt: WordPress &rsaquo; Paruošti konfigūracijos failą

en: WordPress &rsaquo; Update
lt: WordPress &rsaquo; Atnaujinimas

en: WordPress Blog
lt: WordPress tinklalapis

en: WordPress News
lt: WordPress naujienos

en: WordPress Updates
lt: WordPress atnaujinimai

en: WordPress can also attempt to optimize the database. This improves performance in some situations. Repairing and optimizing the database can take a long time and the database will be locked while optimizing.
lt: WordPress taip pat gali pabandyti optimizuoti duomenų bazę. Tvarkinga duomenų bazė kai kuriose situacijoje pagerina tinklalapio veikimą. Kartais duomenų bazės optimizavimas ir problemų joje šalinimas gali užtrukti, be to, tuo metu duomenų bazė bus užrakinta bet kokiems kitiems pakeitimams.

en: WordPress can automatically look for some common database problems and repair them. Repairing can take a while, so please be patient.
lt: WordPress gali automatiškai surasti kai kurias dažnai pasitaikančias duomenų bazės problemas ir jas pašalinti. Šis procesas gali užtrukti, prašome kantriai palaukti.

en: WordPress database repair
lt: WordPress duomenų bazės taisymas

en: WordPress grows when people like you tell their friends about it, and the thousands of businesses and services that are built on and around WordPress share that fact with their users. We&#8217;re flattered every time someone spreads the good word, just make sure to <a href="%s">check out our trademark guidelines</a> first.
lt: WordPress vystosi, kai žmonės papasakoja apie jį savo draugams, o daugybė verslo atstovų ir paslaugų tiekėjų, kurie jį naudoja, dalinasi informaciją apie tai su savo vartotojais. Mes džiaugiamės kiekvienu geru žodžiu, tik prašome visuomet pirmiausiai įsitinkint, kad nepažeidžiate <a href="%s">mūsų prekės ženklo nuosavybės teisių</a>.

en: WordPress has been installed. Were you expecting more steps? Sorry to disappoint.
lt: WordPress sėkmingai instaliuotas.

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we have to update your database to the newest version.
lt: WordPress sistema atnaujinta! Liko tik atnaujinti duomenų bazės versiją.

en: WordPress is Free and open source software, built by a distributed community of mostly volunteer developers from around the world. WordPress comes with some awesome, worldview-changing rights courtesy of its <a href="%s">license</a>, the GPL.
lt: WordPress yra nemokama atviro kodo programinė įranga, kuriama pasaulinės savanorių programuotojų bendruomenės . WordPress suteikia nuostabias, pasaulines redagavimo teises, nes naudoja GPL <a href="%s">licenciją</a>.

en: WordPress is at the latest version.
lt: Naudojate naujausią WordPress versiją.

en: WordPress is created by a <a href="%1$s">worldwide team</a> of passionate individuals. <a href="%2$s">Get involved in WordPress</a>.
lt: WordPress kuria <a href="%1$s">pasaulinė atsidavusių profesionalų komanda</a>. <a href="%2$s">Prisidėkite prie WordPress kūrimo</a>.

en: WordPress is created by a worldwide team of passionate individuals.
lt: WordPress kuria pasaulinė atsidavusių profesionalų komanda.

en: WordPress is not notifying any <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%s">visibility settings</a>.
lt: WordPress nepraneša jokiems <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">Naujienų servisams</a> apie Jūsų naują turinį dėl Jūsų tinklalapio <a href="%s">matomumo nustatymų</a>.

en: WordPress now takes a smarter approach to displaying appropriate image sizes on any device, ensuring a perfect fit every time. You don&#8217;t need to do anything to your theme, it just works.
lt: WordPress dabar gudriau atvaizduoja atitinkamus paveiklėlių dydžius bet kuriame įrenginyje, užtikrindamas tobulą pritaikymą kiekvieną kartą.  Jums nieko nereikia daryti su savo tema, tai tiesiog veikia.

en: WordPress offers you the ability to create a custom URL structure for your permalinks and archives. Custom URL structures can improve the aesthetics, usability, and forward-compatibility of your links. A <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">number of tags are available</a>, and here are some examples to get you started.
lt: WordPress leidžia Jums kurti nestandartines nuorodų struktūras. Jos gali pagerinti nuorodų estetiką, naudojamumą ir suderinamumą. Kurdami savo struktūrą galite naudoti <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">daug skirtingų žymų</a>, o čia rasite kelis pavyzdžius kurie padės jums pradėti darbą.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
lt: WordPress turi automatiškai pataisyti netaisyklingą XHTML kodą

en: WordPress site: %s
lt: WordPress tinklalapis: %s

en: WordPress updated successfully
lt: WordPress atnaujintas sėkmingai

en: WordPress.org Plugin Page &#187;
lt: WordPress.org Įskiepių Puslapis &#187;

en: Write your first blog post
lt: Parašykite savo pirmąjį tinklaraščio įrašą

en: Writing
lt: Rašymas

en: Writing Settings
lt: Rašymo nuostatos

en: X &#8212; Even more mature than above
lt: X &#8212; Dar brandesniems asmenims nei R

en: XFN stands for <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
lt: XFN reiškia „<a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML draugų tinklas</a>“, tai neprivaloma nuostata. WordPress leidžia pažymėti, kokie jūsų tarpusavio ryšiai su šių tinklalapių ar kitų tinklalapių autoriais.

en: Yellow
lt: Geltona

en: Yes, delete these files
lt: Taip, noriu ištrinti šiuos failus

en: Yes, delete these files and data
lt: Taip, noriu ištrinti šiuos failus ir duomenis

en: Yes, take me to my profile page
lt: Taip, atidarykite mano profilio puslapį

en: You also have some plugins or themes with updates available. Update them now:
lt: Kai kuriuos Jūsų naudojamus įskiepius ar temas taip pat galima atnaujinti. Atnaujinkite dabar:

en: You are about to approve the following comment:
lt: Jūs norite patvirtinti šį komentarą:

en: You are about to delete %s.
lt: Jūs rengiatės ištrinti %s.

en: You are about to delete the following comment:
lt: Jūs norite ištrinti šį komentarą:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Jūs norite ištrinti šią nuorodą '%s'
     Spauskite 'Atsisakyti', jei norite sustabdyti veiksmą, arba 'Gerai', jei norite ištrinti.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Jūs norite ištrinti temą '%s'
    Spauskite 'Atsisakyti', jei norite sustabdyti veiksmą, arba 'Gerai', jei norite ištrinti.

en: You are about to install WordPress %s <strong>in English (US).</strong> There is a chance this update will break your translation. You may prefer to wait for the localized version to be released.
lt: Jūs norite įdiegti WordPress %s (anglų kalbos versiją). Šis atnaujinimas gali iš dalies sugadinti jūsų sistemos sulietuvinimą (jei dar neturite naujausios jo versijos).

en: You are about to mark the following comment as spam:
lt: Jūs norite pažymėti šį komentarą kaip šlamštą:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
lt: Jūs norite perkelti šį komentarą į šiukšlinę:

en: You are about to remove the following plugin:
lt: Jūs norite ištrinti šį įskiepį:

en: You are about to remove the following plugins:
lt: Jūs ruošiatės ištrinti šiuos įskiepius:

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
lt: Šiuo metu Jūs redaguojate puslapį, kuris rodo naujausius įrašus.

en: You are not allowed to add this item.
lt: Neturite teisės tai pridėti.

en: You are not allowed to create pages on this site.
lt: Šiame tinklalapyje neturite teisės kurti puslapių.

en: You are not allowed to create posts or drafts on this site.
lt: Šiame tinklalapyje neturite teisės kurti įrašų ar juodraščių.

en: You are not allowed to create users.
lt: Neturite teisės kurti vartotojus.

en: You are not allowed to delete these items.
lt: Jūs neturite teisės tai ištrinti.

en: You are not allowed to delete this item.
lt: Jūs neturite teisės ištrinti šį elementą.

en: You are not allowed to edit comments on this post.
lt: Jūs neturite teisės redaguoti šio įrašo komentarų.

en: You are not allowed to edit comments.
lt: Neturite teisės redaguoti komentarų.

en: You are not allowed to edit pages as this user.
lt: Jūs neturite teisės redaguoti puslapių.

en: You are not allowed to edit pages.
lt: Jūs neturite teisės redaguoti puslapių

en: You are not allowed to edit posts as this user.
lt: Jūs neturite teisės redaguoti įrašų.

en: You are not allowed to edit posts.
lt: Jūs neturite teisės redaguoti įrašų.

en: You are not allowed to edit this attachment.
lt: Jums neleidžiama redaguoti šio failo.

en: You are not allowed to edit this comment.
lt: Jums neleidžiama redaguoti šio komentaro.

en: You are not allowed to edit this item.
lt: Jūs neturite teisės redaguoti šį elementą.

en: You are not allowed to edit this page.
lt: Jūs neturite teisių šiam puslapiui redaguoti.

en: You are not allowed to edit this post.
lt: Jūs neturite teisių šiam įrašui redaguoti.

en: You are not allowed to import.
lt: Jūs neturite teisės importuoti.

en: You are not allowed to manage these items.
lt: Neturite teisės tai tvarkyti.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
lt: Jūs neturite teisės sugrąžinti šį įrašą iš šiukšlinės.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
lt: Jūs neturite teisės perkelti šį elementą į šiukšlinę.

en: You are not allowed to restore this item from the Trash.
lt: Jūs neturite teisės grąžinti šį elementą iš šiukšlinės.

en: You are now logged out everywhere else.
lt: Jūs jau atjungtas iš visų kitų sesijų.

en: You are only logged in at this location.
lt: Jūs esate prisijungęs tik šiame kompiuteryje.

en: You are using a development version (%1$s). Cool! Please <a href="%2$s">stay updated</a>.
lt: Jūs naudojate bandomąją versiją (%1$s). Šaunu! Visada naudokite <a href="%2$s">naujausią versiją</a>.

en: You are using a development version of WordPress. You can update to the latest nightly build automatically or download the nightly build and install it manually:
lt: Jūs naudojate nestabilią WordPress versiją. Galite atsinaujinti į naujausią jos versiją automatiškai arba parsisiųsti naujausią nestabilią versiją ir instaliuoti ją rankomis:

en: You are using an insecure browser!
lt: Naudojate nesaugią naršyklę!

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
lt: Jūs naudojate naršyklės įkėlimo įrankį. WordPress įkėlimo įrankis leidžia vienu metu įkelti kelis failus, juos tiesiog atvelkant pele. <a href="#">Įjungti multi-failų įkėlimo įrankį</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" target="%2$s">browser uploader</a> instead.
lt: Jūs naudojate multi-failų įkėlimo įrankį. Nesklandumai? Pabandykite naudoti <a href="%1$s" target="%2$s">įkėlimą per naršyklę</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
lt: Jūs bandėte patekti į "%1$s" skydelį, tačiau tam Jūs neturite reikiamų leidimų. Jei visgi manote, kad turėtumėte turėti priėjimą prie "%1$s" skydelio, susisiekite su tinklo administratoriumi.

en: You attempted to edit an attachment that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
lt: Jūs bandėte redaguoti failą, kuris nebeegzistuoja. Gal jis buvo ištrintas?

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
lt: Jūs norite redaguoti elementą, kuris neegzistuoja. Gal jis buvo ištrintas?

en: You attempted to edit an item that isn&#8217;t an attachment. Please go back and try again.
lt: Jūs norėjote redaguoti elementą, kuris nėra failas. Prašome eiti atgal ir pabandyti dar kartą.

en: You can Search for themes by keyword, author, or tag, or can get more specific and search by criteria listed in the feature filter.
lt: Gali ieškoti temų pagal raktažodį, autorių ar žymą, arba ieškoti dar tiksliau pagal kriterijus, sudėtus žemiau esančiame savybių filtre.

en: You can Upload a theme manually if you have already downloaded its ZIP archive onto your computer (make sure it is from a trusted and original source). You can also do it the old-fashioned way and copy a downloaded theme&#8217;s folder via FTP into your <code>/wp-content/themes</code> directory.
lt: Jei atsisiuntėte temą iš kur nors kitur, galite įdiegti ją įkeldami ZIP archyvą. Tik būkite tikri, jog temą atsisiuntėte iš patikimo šaltinio! Žinoma, galite temą įdiegti ir senuoju būdu, įkeldami jos failus per FTP į <code>/wp-content/themes</code> katalogą.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
lt: Čia galite susikurti įvairių nuorodų sąrašą, kurį vėliau galėsite rodyti viename iš savo tinklalapio <a href="%s">valdiklių</a>. Kelios WordPress bendruomenės nuorodos yra įtrauktos pagal nutylėjimą.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
lt: Galite pridėti naują arba redaguoti esamą nuorodą įvesdami informaciją į pateikiamus laukelius. Privaloma užpildyti nuorodos pavadinimo ir interneto adreso laukelius.

en: You can also browse a user&#8217;s favorite plugins, by using the Favorites link in the upper left of the screen and entering their WordPress.org username.
lt: Jūs taip pat galite naršyti po savo mėgstamiausius įskiepius - tam naudojama nuoroda Mėgstamiausi, kurią rasite ekrano viršuje. Jums reikės įvesti savo WordPress.org vartotoją vardą, kad galėtume parodyti įskiepius, kuriuos ten esate pažymėjęs kaip mėgstamiausius.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
lt: Fono spalvą taip pat galite pasirinkti paspaudę ant mygtuko "Pasirinkti spalvą" ir tuomet įvedę tinkamą HTML hex vertę, pvz.: &#8220;#ff0000&#8221; raudonai spalvai, arba tiesiog pasirinkę norimą spalvą su specialiu įrankiu.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum numbers of posts to display and whether to show full text or a summary.
lt: Jūs taip pat galite kontroliuoti savo turinio pateikimą RSS srautuose, įskaitant iš maksimalų rodomų įrašų kiekį bei ar turėtų būti rodomas pilnas tekstas ar tik santrauka.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
lt: Primename, kad galite kurti įrašus su naršyklės adresyno programėle <a href="%s">„Press This“</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
lt: Jūs taip pat galite išrinti failus po vieną arba atidaryti išplėstojo redagavimo režimą (į jį patenkama iš failo infomacijos lango)

en: You can also edit or move multiple posts to the trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
lt: Taip pat galima kelis įrašus redaguoti arba perkelti į šiukšlinę vienu metu. Pasirinkite įrašus kuriuos Jūs norite keisti žymėdami varneles šalia jų, tuomet pasirinkite norimą veiksmą iš Masinių veiksmų meniu ir paspauskite "Taikyti".

en: You can also embed media from many popular websites including Twitter, YouTube, Flickr and others by pasting the media URL on its own line into the content of your post/page. Please refer to the Codex to <a href="https://codex.wordpress.org/Embeds">learn more about embeds</a>.
lt: Taip pat galima lengvai įkelti failus iš tokių populiarių tinklalapių kaip Twitter, YouTube, Flickr ir kitų. Tam tereikia į Jūsų įrašo ar puslapio turinį įdėti failo nuorodą, kuri būtų viena naujoje eilutėje. Norėdami sužinoti <a href="https://codex.wordpress.org/Embeds">daugiau apie įkeliamus failus</a>, skaitykite Dokumentaciją.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
lt: Taip pat čia galite moderuoti komentarus ir pakeisti jų laiko žymas, panaudodami valdiklį „Būsena“.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk Actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
lt: Čia taip pat galite atlikti tokius pačius veiksmus, įskaitant sąrašo filtravimą, veiksmų nurodų, kurios atsiranda užėjus pele, naudojimą ar Masinius veiksmus, kurias redaguosite kelių puslapių meta-informaciją iš karto.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there&#8217;s no relationship from one tag to another.
lt: Įrašams galite priskirti raktažodžius - tam naudojamos <strong>žymos</strong>. Skirtingai nei kategorijos, žymos neturi hierarchijos, o tai reiškia, kad jos niekaip viena su kita nesusijusios.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
lt: Jūs galite priskirti konkrečius meniu į skirtingas vietas savo temoje, <strong>pasirinkę atitinkamus nustatymus</strong> meniu redagavimo puslapio apačioje. Norėdami priskirti meniu į visas įmanomas vietas temoje iš karto, <strong>atidarykite skiltį "Nustatyti meniu vietas"</strong> šio ekrano viršuje.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
lt: Skiltyje „Ekrano nustatymai“ galėsite pasirinkti, kiek elementų rodyti ekrane ir kuriuos lentelės duomenis rodyti/slėpti.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
lt: Be viso kito, būtent čia Jūs galite pakeisti savo slaptažodį, įjungti klaviatūros šaukinius, pakeisti savo WordPress administravimo skydelio spalvų schemą, išjungti WYSIWYG (raiškiąją) rašyklę. Taip pat galite paslėpti Įrankių juostą tinklalapyje (tačiau ji vistiek bus rodoma administravimo dalyje).

en: You can change your profile picture on <a href="%s">Gravatar</a>.
lt: Profilio nuotrauką galite pasikeisti per <a href="%s">Gravatar</a>.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
lt: Galite pasirinkti iš numatytųjų savo temos antraštės paveikslėlių arba naudoti savo. Taip pat galite pakeisti kaip rodomas Jūsų tinklalapio pavadinimas ir apibūdinimas.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
lt: Jūs galite pasirinkti vieną iš anksčiau įkeltų antraščių arba rodyti atsitiktinę.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the front page of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static home page, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the front page, and the other will be where your posts are displayed.
lt: Galite pasirinkti, ką rodyti pagrindiniame tinklalapio puslapyje. Tai gali būti jūsų naujausi įrašai (pagal nutylėjimą) arba statinis puslapis. Jei norite statinio pradžios puslapio, pirma sukurkite du <a href="%s">puslapius</a>. Vienas taps pradžios puslapiu, o kitame bus rodomi jūsų įrašai.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen. Note that your privacy is not complete; your site is still visible on the web.
lt: Jūs galite pasirinkti, ar norėtumėte, kad Jūsų tinklalapyje lankytųsi robotai, atgalinių nuorodų servisai ir interneto vorai. Jei norite, kad šie servisai ignoruotų Jūsų tinklalapį, pažymėkite varnelę šalia "Paieškos sistemos prašomos neindeksuoti" ir paspauskite mygtuką "Išsaugoti pakeitimus" puslapio apačioje. Tačiau turėkite omenyje, kad Jūsų privatumas nėra pilnas, tinklalapis vistiek išliks prieinamas ir randamas internete.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
lt: Jūs galite sukurti nuorodų grupes, naudojant Nuorodų kategorijas. Nuorodų kategorijų pavadinimai turi būti unikalūs, o šios kategorijos yra visiškai nesusijusios su įrašų kategorijomis.

en: You can create the %s manually and paste the following text into it.
lt: Galite sukurti %s failą rankiniu būdu ir jame įterpti žemiau esantį kodą.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
lt: Galite pakeisti šio puslapio išvaizdą keliais būdais:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
lt: Galite keisti šio puslapio vaizdą pasirinkdami skiltį „Ekrano nustatymai“ ir/arba panaudodami filtravimo funkciją.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
lt: Galite keisti šio puslapio vaizdą keliais būdais:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
lt: Galite pakeisti tinklalapio išvaizdą neredaguodami naudojamos temos kodo. Tam yra skirtas pasirinktinis fonas (paveikslėlis arba spalva).

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
lt: Jūs galite masiškai ištrinti nuorodų kategorijas naudodami Masinių veiksmų išskleidžiamajį sąrašą, tačiau tokiu būdu ištrinsite tik pačias kategorijas, o ne nuorodas jose. Jose buvusios nuorodos perkeliamos į numatytają Nuorodų kategoriją.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
lt: Jūs galite redaguoti paveikslėlį, tačiau išlaikyti jo miniatiūrą originalią. Pavyzdžiui, jei norėtumėte turėti kvadratinę miniatiūrą, kuri rodytų tik dalį paveikslėlio.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
lt: Čia galite redaguoti komentaro informaciją ir turinį. Tai ypač naudinga, kai pastebite, jog komentaro autorius padarė teksto rinkimo klaidą.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
lt: Dėmesio neblaškantis režimas įjungiamas naudojant piktogramą dešinėje. Ši funkcija neveiks senose naršyklių versijose bei įrenginiuose su mažais ekranais, taip pat jai reikalingas įjungtas pilno aukščio nustatymas Ekrano Nustatymuose.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
lt: Jūs galite eksportuoti visą savo tinklalapio turinį, o vėliau jį importuoti į kitą WordPress tinklalapį ar net kitą turinio valdymo sistemą. Eksporto failas bus XML formatas WXR. Į eksportą gali būti įtraukti įrašai, puslapiai, komentarai, vartotojo laukai, kategorijos ir žymos. Generuodami WXR failą, galėsite pasirinkti, kad į jį būtų įtraukti tik konkretūs įrašai ar puslapiai - tereikės išskleidžiamajame sąraše pasirinkti norimą kategoriją, autorių, laikotarpį mėnesiais arba statusą.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, or Trashed posts. The default view is to show all posts.
lt: Galite filtruoti įrašus pagal jų statusą: Visi, Paskelbti, Juodraščiai, Šiukšlinėje. Pagal nutylėjimą rodomi visi įrašai.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links in the upper left to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
lt: Jūs galite filtruoti vartotojų sąrašą pagal jų rolę - matyti visus, administratorius, redaktorius, autorius,  kūrėjus ir skaitytojus. Numatytasis vaizdas yra visų vartotojų rodymas. Nenaudojamos rolės nėra rodomos filtravimo pasirinkime.

en: You can find additional plugins for your site by using the <a href="%1$s">Plugin Browser/Installer</a> functionality or by browsing the <a href="%2$s" target="_blank">WordPress Plugin Directory</a> directly and installing new plugins manually. To manually install a plugin you generally just need to upload the plugin file into your %3$s directory. Once a plugin has been installed, you can activate it here.
lt: Pasinaudodami <a href="%1$s">įskiepių paieškos įrankiu</a> arba naršydami <a href="%2$s" target="_blank">WordPress įskiepių kataloge</a> galite savo tinklalapiui surasti daugiau įskiepių. Jei pasirinksite antrąjį variantą, reiks įskiepius įdiegti rankiniu būdu. Bet tai labai paprasta: jums tereikia įkelti išarchyvuotą įskiepį į jūsų serverio %3$s katalogą. Kai tik jį įkelsite, galėsite įjungti.

en: You can find additional themes for your site by using the Theme Browser/Installer on this screen, which will display themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. These themes are designed and developed by third parties, are available free of charge, and are compatible with the license WordPress uses.
lt: Daugiau temų savo tinklalapiui galite rasti per Temų paiešką/Instaliavimą, matomą šiame ekrane - čia rodomos temos iš <a href="%s" target="_blank">WordPress.org temų katalogo</a>. Šias temas sukūrė ir plėtoja tretieji asmenys, jos yra nemokamos bei tinkamos naudoti pagal WordPress naudojamą licenciją.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
lt: Skiltyje „Ekrano nustatymai“ pagal poreikius galite pasirinkti, kuriuos lentelės elementus rodyti/slėpti, taip pat, kiek įrašų rodyti viename puslapyje.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
lt: Naudodami Ekrano nustatymų skiltį, galite slėpti/rodyti stulpelius pagal savo poreikius bei nuspręsti, po kiek vartotojų rodyti viename puslapyje.

en: You can insert media files by clicking the icons above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
lt: Įvairius failus į rašyklę galite įterpti paspaudę piktogramas virš rašyklės ir sekdami duodamais nurodymais. Nuo šiol paveikslėlius galite sulygiuoti ar redaguoti su specialiais paveikslėlių formatavimo įrankiais, matomais raiškiojoje rašyklėje.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
lt: Jūs galite atsijungti kituose įrenginiuose, pavyzdžiui savo telefone arba viešai naudojamame kompiuteryje, paspaudę mygtuką "Atsijungti iš visų kitų sesijų".

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the Bulk Actions.
lt: Tinklalapio lankytojų paskelbtus komentarus galite tvarkyti panašiai, kaip įrašus ar bet kokį kitą turinį. Šis puslapis turi keičiamą išdėstymą, lygiai kaip ir kiti administravimo puslapiai, o visi veiksmai, kuriuos galite atlikti su komentarais, yra matomi Masinių veiksmų išskleidžiamąjame sąraše arba užėjus pele ant konkretaus komentaro.

en: You can narrow the list by file type/status using the text link filters at the top of the screen. You also can refine the list by date using the dropdown menu above the media table.
lt: Galite filtruoti failų sąrašą paspaudę ant virš failų esančių failų tipų (Paveikslėliai, Nepriskirti failai ir pan.). Taip pat galite filtruoti failus pagal jų įkėlimo datą.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%1$s">Customizer</a>.
lt: Nuo šiol Jūs galite tvarkyti ir peržiūrėti tinklalapio foną <a href="%1$s">Vaizdžiąjame režime</a>.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%1$s">Customizer</a>.
lt: Nuo šiol Jūs galite tvarkyti ir peržiūrėti tinklalapio antraštę <a href="%1$s">Vaizdžiąjame režime</a>.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
lt: Jūs galite proporcingai sumažinti originalų įkeltą paveikslėlį. Geriausiai pavyks, jei sumažinimas bus atliktas prieš apkirpimą, apvertimą ar pasukimą. Taip pat paveikslėliai gali būti tik sumažinami, ne padidinami.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
lt: Išskleidžiamuosiuose langeliuose galite filtruoti įrašus pagal kategoriją arba paskelbimo datą. Įrašų lentelėje taip pat galite atlikti filtravimą pagal įrašo autorių, kategoriją ar žymą.

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
lt: Jūs galite nustatyti, kad konkretus paveikslėlis būtų rodomas Jūsų tinklalapio viršutinėje dalyje - tereikia jį įkelti iš kompiuterio arba pasirinkti iš Failų saugyklos. Kai pasirinkite konkretų paveikslėlį, galėsite jį apkarpyti.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
lt: Jūsų tinklalapis gali turėti antraštę su Jums patinkančiu paveikslėliu. Paprasčiausiai įkelkite paveikslėlį, apkirpkite jį ir Jūsų nauja antraštė jau paruošta. Vietoje to taip pat galite naudoti paveikslėlį kuris jau seniau yra įkeltas į Jūsų Failų saugyklą - tuomet reikia paspausti ant mygtuko "Pasirinkti paveikslėlį".

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
lt: Galite nustatyti maksimalius į įrašus įterpiamų paveikslėlių dydžius. Taip pat galite įkelti ir viso dydžio paveikslėlius.

en: You can set the language, and the translation files will be automatically downloaded and installed (available if your filesystem is writable).
lt: Jūs galite nustatyti kalbą, ir vertimo failai bus automatiškai parsiųsti bei instaliuoti (tik jei Jūsų failų sistemos leidimai leidžia įrašymą).

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
lt: Skelbti turinį savo tinklalapyje Jūs galite keliais skirtingais būdais; šiame puslapyje yra visų šių būdų nustatymai. Viršutinėje skiltyje matote skydelio rašyklės nustatymus, o žemiau esantys nustatymai skirti išoriniams turinio skelbimo metodams. Daugiau informacijos apie šiuos metodus rasite dokumentacijoje.

en: You can update to <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %2$s</a> automatically or download the package and install it manually:
lt: Galite atnaujinti versiją į <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %2$s</a> automatiškai arba atsisiųsti versijos failus ir įdiegti rankiniu būdu:

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
lt: Paspaudę mygtuką "Įkelti failus" galite įdėti įvairaus tipo failus (paveikslėlius, audio, dokumentus ir pan.). Pridedant galite išsirinkti iš seniau į Failų saugyklą įkeltų failų, arba įkelti naują failą. Norėdami sukurti galeriją, pasirinkite paveikslėlius, kurie joje turėtų būti ir paspauskite mygtuką "Sukurti naują galeriją".

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
lt: Čia Jūs galite pirmiau įkelti norimus failus, prieš kuriant įrašą. Tuomet vėliau, rašydami įrašus bei kurdami puslapius, galėsite naudoti čia įkeltus failus. Įkelti failus galite trim būdais:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
lt: Naudodami kategorijas, galite suskirstyti panašius įrašus į tam tikras grupes. Numatytoji kategorija yra pavadinta „Be kategorijos“. Ją galite pakeisti <a href="%s">rašymo nuostatose</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
lt: Jūs galite naudoti vieną iš šių puikių antraščių arba kiekviename atsitiktinai puslapyje rodyti vis kitą.

en: You can use the Theme Editor to edit the individual CSS and PHP files which make up your theme.
lt: Šiame puslapyje galite redaguoti įdiegtų temų CSS ir PHP failus.

en: You can use the editor to make changes to any of your plugins&#8217; individual PHP files. Be aware that if you make changes, plugins updates will overwrite your customizations.
lt: Jei norite modifikuoti įskiepio failus, galite pasinaudoti šiuo redagavimo įrankiu. Atminkite, kad visos modifikacijos pradings, jei atnaujinsite įskiepio versiją.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
lt: Norėdami susidėlioti Skydelio vaidą kaip Jums patogiau, galite naudoti čia matomus įrankius. Tokius pačius įrankius rasite daugumoje administravimo sąsajos puslapių.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
lt: Pamatyti visus konkretaus vartotojo įrašus galite spustelėję ant numeriuko stulpelyje Įrašai.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
lt: Galite peržiūrėti įrašų antraščių sąrašą arba sąrašą su santraukomis, keisdami nustatymus „Ekrano nustatymuose“.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
lt: Jūs galite peržiūrėti savo failus išdėstytus tinkleliu arba sąraše su su keliais stulpeliais. Išdėstymą galite lengvai pakeisti paspaudus ant piktogramų viršutiniame kairiąjame kampe, virš visų failų.

en: You can&#8217;t delete that user.
lt: Jūs negalite ištrinti šio vartotojo.

en: You can&#8217;t delete the current user.
lt: Jūs negalite ištrinti šio vartotojo.

en: You can&#8217;t delete users.
lt: Jūs negalite trinti vartotojų.

en: You can&#8217;t edit that user.
lt: Jūs negalite redaguoti šio vartotojo.

en: You can&#8217;t edit this attachment because it is in the Trash. Please move it out of the Trash and try again.
lt: Jūs negalite redaguoti šio failo, nes jis yra šiukšlinėje. Atkurkite jį ir bandykite dar kartą.

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
lt: Jūs negalite redaguoti šio elemento, nes jis yra šiukšlinėje. Atkurkite jį ir bandykite dar kartą.

en: You can&#8217;t give users that role.
lt: Jūs negalite duoti vartotojams tos rolės.

en: You can&#8217;t remove users.
lt: Jūs negalite pašalinti vartotojų.

en: You can't remove the current user.
lt: Jūs negalite pašalinti dabartinio vartotojo.

en: You cannot change this later.
lt: Vėliau to pakeisti negalėsite.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
lt: Jūs negalite ištrinti įskiepio, kol jis yra įjungtas pagrindiniame tinklalapyje.

en: You cannot delete a theme while it has an active child theme.
lt: Negalima ištrinti temos, kol yra aktyvuota jos dukterinė tema.

en: You cannot install a network of sites with your server address.
lt: Su savo serverio adresu negalite įdiegti tinklalapių tinklo.

en: You cannot install because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
lt: Negalite įdiegti, nes <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> sistemos darbui reikia %2$s arba naujesnės MySQL versijos. Jūsų naudojama versija yra %3$s.

en: You cannot install because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
lt: Negalite įdiegti, nes <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> sistemai reikalinga bent %2$s PHP ir bent %3$s MySQL versijos. Jūs naudojate %4$s PHP ir %5$s MySQL versijas.

en: You cannot install because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
lt: Negalite įdiegti, nes <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> sistemos darbui reikia %2$s ar naujesnės PHP versijos. Jūsų naudojama versija yra %3$s.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
lt: Jūs negalite perkelti į Šiukšlinę. %s šiuo metu redaguoja.

en: You cannot use port numbers such as %s.
lt: Negalite naudoti tokių prievadų numerių kaip %s.

en: You did not enter a category name.
lt: Neįvedėte kategorijos pavadinimo.

en: You did not select an item for editing.
lt: Nepasirinkite elemento, kurį norite redaguoti.

en: You do not appear to have any plugins available at this time.
lt: Įskiepių nėra.

en: You do not appear to have any themes available at this time.
lt: Jūsų tema neturi jokių nustatymų.

en: You do not have permission to customize headers.
lt: Jums nesuteikta teisė redaguoti antraštę

en: You do not have permission to edit this user.
lt: Neturite teisės redaguoti šio vartotojo.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
lt: Jūs neturite teisės pasiekti šį puslapį.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
lt: Jūs neturite teisės šiame tinklalapyje įjungti įskiepius.

en: You do not have sufficient permissions to add links to this site.
lt: Jūs neturite teisės pridėti naujų nuorodų į šį tinklalapį.

en: You do not have sufficient permissions to add users to this network.
lt: Neturite teisės pridėti vartotojus šiame tinkle.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
lt: Jūs neturite teisės šiame tinklalapyje išjungti įskiepius.

en: You do not have sufficient permissions to delete plugins for this site.
lt: Jūs neturite teisės šiame tinklalapyje trinti įskiepių.

en: You do not have sufficient permissions to delete this site.
lt: Jūs neturite pakankamai teisių ištrinti šį tinklalapį.

en: You do not have sufficient permissions to edit plugins for this site.
lt: Neturite teisės redaguoti šio tinklalapio įskiepių.

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this site.
lt: Neturite teisės redaguoti šio tinklalapio šablonų.

en: You do not have sufficient permissions to edit the links for this site.
lt: Jūs neturite teisės redaguoti šio tinklalapio nuorodų.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
lt: Jūs neturite teisės eksportuoti šio tinklalapio turinio.

en: You do not have sufficient permissions to import content in this site.
lt: Jūs neturite teisės importuoti turinį į šį tinklalapį.

en: You do not have sufficient permissions to install plugins on this site.
lt: Jūs neturite teisės šiame tinklalapyje diegti įskiepių.

en: You do not have sufficient permissions to install themes on this site.
lt: Jūs neturite teisės įdiegti temų šiame tinklalapyje.

en: You do not have sufficient permissions to manage options for this site.
lt: Jūs neturite pakankamai teisių valdyti šio tinklalapio nustatymų.

en: You do not have sufficient permissions to manage plugins for this site.
lt: Jūs neturite teisės tvarkyti šio tinklalapio įskiepių.

en: You do not have sufficient permissions to update plugins for this site.
lt: Jūs neturite teisės atnaujinti šio tinklalapio įskiepių.

en: You do not have sufficient permissions to update themes for this site.
lt: Jūs neturite teisės atnaujinti šio tinklalapio temų.

en: You do not have sufficient permissions to update this site.
lt: Jūs neturite pakankamai teisių, kad galėtumėte atnaujinti šį tinklalapį.

en: You don't have permission to attach files to this post.
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte priskirti failus prie šio įrašo.

en: You have %1$s and %2$s.
lt: Turite %1$s ir %2$s.

en: You have access to the source code, the freedom to study how the program works, and the freedom to change it to make it do what you wish.
lt: Jūs turite prieigą prie programinio kodo, Jūs galite nagrinėti, kaip jis veikia bei keisti jį taip, kaip Jums patinka.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
lt: Jūs pasirinkote ištrinti šiuos vartotojus iš visų tinklų ir tinklalapių.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
lt: Jūs pasirinkote ištrinti vartotoją iš visų tinklų ir tinklalapių.

en: You have specified these users for deletion:
lt: Jūs nurodėte, kad norite ištrinti šiuos vartotojus:

en: You have specified these users for removal:
lt: Jūs norite pašalinti šiuos vartotojus:

en: You have specified this user for deletion:
lt: Jūs nurodėte ištrinti šiuos vartotojus:

en: You have specified this user for removal:
lt: Jūs nurodėte, kad šis vartotojas turi būti pašalintas:

en: You have the freedom to distribute copies of your modified versions to others. By doing this you can give the whole community a chance to benefit from your changes.
lt: Jūs galite platinti savo pakeistą kodo versiją. Tokiu atveju visa WordPress bendruomenė galės pasinaudoti Jūsų idėjomis.

en: You have the freedom to redistribute copies of the original program so you can help your neighbor.
lt: Jūs galite platinti originalų kodą, kad padėtumėte kitiems.

en: You have the freedom to run the program, for any purpose.
lt: Jūs galite naudoti WordPress bet kokiam tikslui.

en: You have the latest version of WordPress.
lt: Jūs turite naujausią WordPress versiją.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
lt: Jūs išnaudojote jums skirtą vietos kvotą. Ištrinkite failus prieš įkeliant.

en: You have version %1$s installed. Update to %2$s.
lt: Esate įdiegę %1$s versiją. Atnaujinkite iki %2$s.

en: You may also browse based on the most popular tags in the Plugin Directory:
lt: Taip pat galite naršyti įskiepių kataloge pagal populiariausias jų žymas:

en: You must assign a password to the new user, which they can change after logging in. The username, however, cannot be changed.
lt: Jūs privalote naujam vartotojui paskirti slaptažodį, kurį jis pasikeis, kai pirmą kartą prisijungs. Tačiau vartotojo vardas negalės būti pakeistas.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
lt: Jūs turite būti bent vieno tinklalapio narys, kad galėtumėte naudotis šiuo puslapiu.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
lt: Baigę tvarkyti nuostatas, nepamirškite paspausti puslapio apačioje esančio mygtuko „Išsaugoti pakeitimus“.

en: You must provide a name for your network of sites.
lt: Privalote nurodyti tinklo pavadinimą.

en: You must provide a valid email address.
lt: Privalote nurodyti tinkamą el. pašto adresą.

en: You must provide an email address.
lt: Privalote įvesti el.paštą.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
lt: Jums reikia veikiančio JavaScript, jei norite pasirinkti dalį paveikslėlio.

en: You need to make this file writable before you can save your changes. See <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
lt: Norėdami įrašyti pakeitimus, turite gauti rašymo į failą teises. Daugiau informacijos rasite <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">pagalbos</a> puslapyje.

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> more themes.
lt: Yra tik viena šiam tinklalapiui galima tema. Užeikite į tinklo administratoriaus nuostatas ir <a href="%1$s">įgalinkite</a> daugiau temų.

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> or <a href="%2$s">install</a> more themes.
lt: Yra tik viena šiam tinklalapiui įjungta tema. Aplankykite tinklo administravimo puslapį ir <a href="%1$s">įgalinkite</a> arba <a href="%2$s">įdiekite</a> daugiau temų.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress.org Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
lt: Jūs esate įdiegę tik vieną temą. Primename, kad  WordPress.org temų kataloge yra daugiau nei 1000 nemokamų temų. Tiesiog paspauskite viršuje esančią kortelę <em>„<a href="%s">Įdiegti temą</a>“</em> ir išsirinkite sau patinkančią.

en: You should be able to get this info from your web host, if %s doesn&#8217;t work.
lt: Jūsų talpinimo tiekėjas turėtų jums pateikti šią informaciją, jeigu %s neveikia.

en: You should update your .htaccess now.
lt: Jeigu kyla kokių nors problemų dėl nuorodų struktūros pakeitimo, informuokite administratorių.

en: You should update your web.config now.
lt: Turėtumėte atnaujinti savo web.config dabar

en: You should upgrade <a href="%s" target="_blank">your bookmarklet</a> to the latest version!
lt: Turėtumėte atnaujinti <a href="%s" target="_blank">savo žymų įrankį</a> į naujausią versiją!

en: You will need a wildcard DNS record if you are going to use the virtual host (sub-domain) functionality.
lt: Jums reikės „wildcard“ DNS įrašo, jei norite naudoti sub-domenų pasirinkimą.

en: You will need this password to log&nbsp;in. Please store it in a secure location.
lt: Šis slaptažodis bus reikalingas prisijungimui. Prašome jį išsaugoti saugioje vietoje.

en: You&rsquo;re using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
lt: Savo paskyrai Jūs naudojate automatiškai sugeneruotą slaptažodį. Ar norėtumėte jį pakeisti?

en: Your <code>wp-config.php</code> file has an empty database table prefix, which is not supported.
lt: Jūsų <code>wp-config.php</code> faile nenurodytas joks duomenų bazės lentelių priešdėlis.

en: Your Email
lt: Jūsų el. paštas

en: Your MySQL username
lt: Jūsų MySQL vartotojo vardas

en: Your Profile
lt: Jūsų profilis

en: Your Sites
lt: Jūsų tinklalapiai

en: Your WordPress database has been successfully updated!
lt: Jūsų WordPress duomenų bazė atnaujinta sėkmingai!

en: Your WordPress database is already up-to-date!
lt: Naudojatės naujausia WordPress duomenų bazės versija!

en: Your WordPress.org username:
lt: Jūsų WordPress.org vartotojo vardas:

en: Your browser is out of date!
lt: Jūsų naršyklė yra pasenusi!

en: Your chosen password.
lt: Jūsų pasirinktas slaptažodis.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
lt: Jūsų el.paštas dar nepakeistas. Prašome pasitikrinti savo el.paštą (%s), Jums išsiųstas patvirtinimo laiškas.

en: Your email address.
lt: Jūsų el. pašto adresas.

en: Your hosting company, support forum volunteers, or a friendly developer may be able to use this information to help you:
lt: Ši informacija gali būti naudinga Jums norintiems padėti prieglobos paslaugų (hostingo) tiekėjui, pagalbos forumo savanoriams ar draugiškam programuotojui.

en: Your latest changes were saved as a revision.
lt: Jūsų paskiausi pakeitimai buvo išsaugoti kaip turinio versija.

en: Your new WordPress site has been successfully set up at:
    
    %1$s
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: %2$s
    Password: %3$s
    Log in here: %4$s
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The WordPress Team
    https://wordpress.org/
lt: Sveiki, Jūsų naujasis WordPress tinklalapis sukurtas sėkmingai: 
    
    %1$s
    
    Jūs galite prisijungti prie administravimo skydelio su šiais duomenimis: 
    
    Vartotojo vardas: %2$s
    Slaptažodis: %3$s
    Prisijungti čia: %4$s
    
    Tikimės, kad Jūsų naujasis tinklalapis Jums patiks. Ačiū! 
    
    -- WordPress komanda
    https://wordpress.org/

en: Your passwords do not match. Please try again.
lt: Slaptažodžiai nesutampa. Pabandykite dar kartą.

en: Your plugins are all up to date.
lt: Visi jūsų įskiepiai yra naujausių versijų.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
lt: Jūsų profilyje talpinama informacija apie jus (jūsų vartotojo paskyrą), taip pat keletas su jumis susijusių WordPress nuostatų.

en: Your site at %1$s experienced a critical failure while trying to update WordPress to version %2$s.
lt: Tinklalapis %1$s patyrė kritinę klaidą bandant atnaujinti WordPress į versiją %2$s.

en: Your site at %1$s experienced a critical failure while trying to update to the latest version of WordPress, %2$s.
lt: Jūsų tinklalapyje %1$s įvyko kritinė klaida bandant atnaujinti į WordPress versiją %2$s.

en: Your site is asking search engines not to index its content
lt: Jūsų tinklalapis nurodo paieškos sistemoms jo neindeksuoti

en: Your site is configured to keep only the last %s revisions.
lt: Jūsų tinklalapio nustatymuose nurodyta saugoti %s paskiausias versijas.

en: Your site was running version %s.
lt: Jūsų tinklalapis naudojo %s versiją.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
lt: Jūsų naudojama tema nepalaiko meniu, tačiau Jūs galite rodyti sukurtus meniu šoninėje tinklalapio srityje, pridėję į juos "Meniu" valdiklį (tai padaryti galite <a href="%s">Valdiklių</a> skiltyje.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
lt: Jūsų tema nepalaiko navigacijos meniu ar valdiklių.

en: Your themes are all up to date.
lt: Jūsų visos temos yra naujausių versijų.

en: Your translations are all up to date.
lt: Jūsų vertimai yra naujausios versijos.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
lt: Vartotojo vardas negali būti keičiamas, bet jūs galite įvesti savo tikrąjį vardą arba slapyvardį ir pasirinkti, kokiu vardu jus pristatyti tinklalapyje.

en: [%1$s] URGENT: Your site may be down due to a failed update
lt: [%1$s] SVARBU: Jūsų tinklalapis gali būti nepasiekiamas dėl nepavykusio atnaujinimo

en: [%1$s] WordPress %2$s is available. Please update!
lt: [%1$s] Jau išleista WordPress %2$s versija. Prašome atnaujinti!

en: [%1$s] Your site has updated to WordPress %2$s
lt: [%1$s] Jūsų tinklalapio versija buvo atnaujinta į WordPress %2$s

en: [%s] Background updates have finished
lt: [%s] Automatiniai atnaujinimai baigti

en: [%s] Joining confirmation
lt: [%s] Prisijungimo patvirtinimas

en: [%s] New Admin Email Address
lt: [%s] Naujas administratoriaus el.paštas

en: [%s] New Email Address
lt: [%s] Naujas el. pašto adresas

en: [%s] There were failures during background updates
lt: [%s] Atliekant automatinius atnaujinimus, įvyko klaidų

en: [Pending]
lt: [Laukia patvirtinimo]

en: acquaintance
lt: pažįstamas

[ctx: adjective]
en: Pending
lt: Laukia patvirtinimo

[ctx: admin menu]
en: All Links
lt: Visos nuorodos

en: another web address of mine
lt: kitas mano interneto puslapis

en: child
lt: vaikas

en: co-resident
lt: gyvena netoliese

en: co-worker
lt: bendradarbis

en: colleague
lt: kolega

[ctx: color]
en: Default: %s
lt: Numatytoji: %s

[ctx: column name]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: column name]
en: Date
lt: Data

[ctx: column name]
en: File
lt: Failas

[ctx: column name]
en: Submitted On
lt: Paskelbta

[ctx: column name]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: column name]
en: Uploaded to
lt: Įkelta į

[ctx: comment]
en: Mark as Spam
lt: Pažymėti kaip šlamštą

[ctx: comment]
en: Not Spam
lt: Ne šlamštas

[ctx: comment]
en: Permalink:
lt: Nuoroda:

[ctx: comments]
en: %s in moderation | %s in moderation
lt[0]: Reikia moderuoti %s komentarą
lt[1]: Reikia moderuoti %s komentarus
lt[2]: Reikia moderuoti %s komentarų

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Patvirtintų <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Patvirtintų <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Patvirtintų <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Laukia <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Laukia <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Laukia <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Šlamšto <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Šlamšto <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Šlamšto <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>

en: contact
lt: verslo kontaktas

en: crush
lt: susižavėjimas

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s
lt: %1$s apie %2$s

en: date
lt: mergina ar vaikinas

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
lt: -2

[ctx: drafts]
en: View all
lt: Peržiūrėti visus

en: enter a custom date format in the following field
lt: įveskite norimą datos formatą toliau esančiame lauke

en: enter a custom time format in the following field
lt: įveskite norimą laiko formatą toliau esančiame lauke

[ctx: example password]
en: password
lt: slaptažodis

[ctx: example username]
en: username
lt: vartotojo vardas

en: example:
lt: pavyzdys:

en: example: www.wordpress.org
lt: pavyzdys: www.wordpress.org

en: family
lt: šeimos

[ctx: file]
en: Add New
lt: Įkelti naują failą

en: first
lt: pirmas

en: friend
lt: draugas

en: friendship
lt: draugiškas

en: g:i:s a
lt: G:i:s

en: geographical
lt: geografinis

en: https://en.gravatar.com/
lt: https://lt.gravatar.com/

en: https://wordpress.org/news/
lt: http://wordpress.org/news/

en: identity
lt: asmeninis

en: items
lt: įrašų

en: kin
lt: giminaitis

en: last
lt: paskutinis

[ctx: link]
en: Add New
lt: Pridėti naują

[ctx: link name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: media item]
en: Edit
lt: Redaguoti

[ctx: menu]
en: Edit
lt: Redaguoti

[ctx: menu]
en: Use new menu
lt: Naudoti naują meniu

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
lt: (Dabar nustatyta: %s)

en: met
lt: sutiktas gyvenime

[ctx: meta name]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: muse
lt: mūza

[ctx: nav menu front page title]
en: Home: %s
lt: Pradžia: %s

en: neighbor
lt: kaimynas

en: newer
lt: naujesni

[ctx: no user roles]
en: None
lt: Nėra

en: none
lt: nėra

en: older
lt: senesni

en: or <a href="%s">create a new menu</a>.
lt: arba <a href="%s">sukurkite naują meniu</a>.

en: or, <a href="%s">change your theme completely</a>
lt: arba, <a href="%s">visiškai pakeiskite savo temą</a>

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
lt: %1$s iš %2$s

en: parent
lt: tėvinis

en: physical
lt: fizinis

[ctx: plugin]
en: Add New
lt: Įdiegti įskiepį

[ctx: plugin]
en: Installed
lt: Jau instaliuotas

[ctx: plugin editor]
en: Editor
lt: Redaktorius

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
en: Browse
lt: Naršyti

[ctx: post state]
en: Pending
lt: Laukia patvirtinimo

en: posts
lt: įrašų

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Mano <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Mano <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Mano <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Prilipdyti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Prilipdyti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Prilipdyti <span class="count">(%s)</span>

en: professional
lt: profesinis

en: rel:
lt: ryšys:

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
lt: Išjungti

[ctx: revisions]
en: Browse
lt: Naršyti

en: romantic
lt: romantinis

[ctx: sample permalink base]
en: archives
lt: archyvai

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
lt: testinis-irasas

en: sample-page
lt: puslapio-pavyzdys

[ctx: settings screen]
en: General
lt: Pagrindinės

en: sibling
lt: brolis ar sesuo

[ctx: site]
en: Add New
lt: Pridėti naują

[ctx: site]
en: Mark as Spam
lt: Pažymėti kaip brukalą

[ctx: site]
en: Not Spam
lt: Ne brukalas

[ctx: site]
en: Registered
lt: Registruota

[ctx: site]
en: Spam
lt: Brukalas

en: spouse
lt: sutuoktinis

en: sub item
lt: papunktis

[ctx: subdirectory examples]
en: like <code>%1$s/site1</code> and <code>%1$s/site2</code>
lt: kaip <code>%1$s/site1</code> ir <code>%1$s/site2</code>

[ctx: subdomain examples]
en: like <code>site1.%1$s</code> and <code>site2.%1$s</code>
lt: kaip <code>site1.%1$s</code> ir <code>site2.%1$s</code>

en: sweetheart
lt: mylimasis

[ctx: term name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: term parent]
en: Parent
lt: Tėvinė

[ctx: theme]
en: Already Installed
lt: Jau įdiegta

[ctx: theme]
en: Details &amp; Preview
lt: Detalės ir Peržiūra

[ctx: theme]
en: Installed
lt: Įdiegta

[ctx: theme editor]
en: Editor
lt: Redaktorius

[ctx: theme name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visos: <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visos: <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visos: <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Browse
lt: Naršyti

[ctx: themes]
en: Favorites
lt: Mėgstamos

[ctx: themes]
en: Featured
lt: Siūlomos

[ctx: themes]
en: Latest
lt: Naujausios

[ctx: themes]
en: Popular
lt: Populiarios

[ctx: themes]
en: Recently Updated
lt: Neseniai atnaujintos

[ctx: user]
en: Add Existing
lt: Pridėti esamą vartotoją

[ctx: user]
en: Add Existing User
lt: Pridėti esamą vartotoją

[ctx: user]
en: Add New
lt: Pridėti naują

[ctx: user]
en: Add New User
lt: Pridėti naują vartotoją

[ctx: user]
en: Mark as Spam
lt: Pažymėti kaip brukalą

[ctx: user]
en: Not Spam
lt: Ne brukalas

[ctx: user]
en: Registered
lt: Registruotas

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
lt: Išvalyti

[ctx: verb]
en: Spam
lt: Šlamštas

[ctx: verb]
en: View
lt: Žiūrėti

[ctx: verb; site]
en: Archive
lt: Archyvuoti

[ctx: widget]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: widget]
en: Edit
lt: Redaguoti
