Network Admin - en to eo translation catalogue (227 entries)

en: %s theme deleted. | %s themes deleted.
eo[0]: %s etoso forviŝita.
eo[1]: %s etosoj forviŝitaj.

en: %s theme disabled. | %s themes disabled.
eo[0]: %s etoso malebligita.
eo[1]: %s etosoj malebligitaj.

en: %s theme enabled. | %s themes enabled.
eo[0]: %s etoso ebligita.
eo[1]: %s etosoj ebligitaj.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Documentation on Creating a Network</a>
eo: <a href="https://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Dokumentado pri kiel krei reton</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Documentation on the Network Admin</a>
eo: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Dokumentado pri administrado de reto</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Documentation on Network Settings</a>
eo: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Dokumentado de retaj agordoj</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screen" target="_blank">Documentation on Site Management</a>
eo: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screen" target="_blank">Dokumentado pri multreteja administrado</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Documentation on Network Themes</a>
eo: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Dokumentado pri retaj etosoj</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Upgrade Network</a>
eo: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Dokumentado pri promocio de reto</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Documentation on Network Users</a>
eo: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Dokumentado pri uzantoj de la reto</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Documentation on the Network Screen</a>
eo: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Dokumentado pri la reto-ekrano</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forum/multisite/" target="_blank">Support Forums</a>
eo: <a href="https://wordpress.org/support/forum/multisite/" target="_blank">Helpforumoj</a>

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
eo: <strong>Informoj</strong> &mdash; La retnomo kaj vojo malofte estas ŝanĝitaj ĉar tio povus kaŭzi misfunkcion de la retejo. La datoj Registritaj kaj Laste ĝisdatigitaj estas montritaj. Retaj administrantoj povas marki, ke retejo estas arkivita, truda, forviŝita aŭ nur por plenkreskuloj, por forigi de publikaj listoj aŭ por malkapabligi.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
eo: <strong>Agordoj</strong> &mdash; Tiu paĝo montras liston de ĉiuj agordoj asociitaj kun tiu ĉi retejo. Kelkaj estis kreitaj de WordPress, aliaj estis kreitaj de aktivigitaj kromprogramoj. Notu, ke kelkaj kampoj aperas grize kaj diras Seriigitaj datumoj. Vi ne povas modifi tiujn valorojn pro la konservmaniero de tiu agordo en la datumbazo.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
eo: <strong>Etosoj</strong> &mdash; Tiu loko montras etosojn ankoraŭ ne ebligitajn en la tuta reto. Ebligo de etoso en tiu menuo ebligas ĝin por tiu ĉi retejo, sed ne aktivigas ĝin. La ebligo montras ĝin en la menuo Aspekto. Por ebligi etoson por la tuta reto, vidu la ekranon <a href="%s">Retaj etosoj</a>.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
eo: <strong>Uzantoj</strong> &mdash; Tio montras la uzantojn asociitaj kun tiu ĉi TTT-ejo. Vi povas ankaŭ ŝanĝi ilian rolon, restarigi ilian pasvorton aŭ forigi ilin de la TTT-ejo. Forigi ilin de la TTT-ejo ne forigos la uzanton de la reto.

en: A new user will be created if the above email address is not in the database.
eo: Nova uzanto estos kreita se la supra retpoŝta adreso ne estas en la datumbazo.

en: A password reset link will be sent to the user via email.
eo: Ligilo por restarigi pasvorton estos sendita al la uzanto per retpoŝto.

en: Add New Site
eo: Aldoni novan TTT-ejon

en: Add New Users
eo: Aldoni novajn uzantojn

en: Add New takes you to the Add New Site screen. You can search for a site by Name, ID number, or IP address. Screen Options allows you to choose how many sites to display on one page.
eo: Aloni nova irigas vin al la ekrano Aldoni novan retejon. Vi povas serĉi nomon, identigilon aŭ IP-adreson por trovi retejon. Agordoj de ekrano permesas al vi elekti nombron da retejoj por aperigi sur unu paĝo.

en: Add Site
eo: Aldoni TTT-ejon

en: Add User
eo: Aldoni uzanton

en: Add User will set up a new user account on the network and send that person an email with username and password.
eo: Aldoni uzanton agordos novan uzanton en la reto kaj sendos al tiu persono retmesaĝon kun la uzantonomo kaj pasvorto.

en: Add and manage sites or users
eo: Aldoni kaj administri TTT-ejojn aŭ uzantojn

en: Add the designated lines of code to wp-config.php (just before <code>/*...stop editing...*/</code>) and <code>.htaccess</code> (replacing the existing WordPress rules).
eo: Aldonu la montritajn liniojn de kodo al wp-config.php (tuj antaŭ <code>/*...stop editing...*/</code>) kaj <code>.htaccess</code> (tio anstataŭigas la ekzistantajn WordPressajn regulojn).

en: Admin Email
eo: Administra retpoŝto

en: All Sites
eo: Ĉiuj retejoj

en: All done!
eo: Ĉio farita!

en: Allow new registrations
eo: Permesi novajn registriĝojn.

en: Allow site administrators to add new users to their site via the "Users &rarr; Add New" page.
eo: Permesi al TTT-ejaj administrantoj aldoni novajn uzantojn al sia TTT-ejo per la paĝo "Uzantoj &rarr; Aldoni novan".

en: Allowed file types. Separate types by spaces.
eo: Permesitaj dosiertipoj. Apartigu tipojn per spacetoj.

en: An Edit link to a separate Edit Site screen.
eo: Redakti-ligilo al aparta "Redakti TTT-ejon"-ekrano.

en: Are you sure you wish to delete these themes?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi tiujn ĉi etosojn?

en: Are you sure you wish to delete this theme?
eo: Ĉu vi estas certa, ke vi volas forviŝi tiun ĉi etoson?

en: Banned Email Domains
eo: Forbaritaj retpoŝtaj domajnoj

en: Banned Names
eo: Forbaritaj nomoj

en: Both sites and user accounts can be registered.
eo: Eblas registri kaj TTT-ejojn kaj uzanton.

en: Can&#8217;t create an empty site.
eo: Ne eblas krei malplenan TTT-ejon.

en: Cannot add user.
eo: Ne eblas aldoni la uzanton.

en: Cannot create an empty user.
eo: Ne eblas krei malplenan uzanton.

en: Choose subdomains or subdirectories; this can only be switched afterwards by reconfiguring your install. Fill out the network details, and click install. If this does not work, you may have to add a wildcard DNS record (for subdomains) or change to another setting in Permalinks (for subdirectories).
eo: Elektu inter retaj domajnoj aŭ subdosierujoj; tion eblas ŝanĝi poste nur per reagordado de la instalo. Plenigu la reto-detalojn, kaj klaku al "Instali". Se tio ne funkcias, eble vi devos aldoni ĵokeran DNS-rikordon (por retaj domajnoj) aŭ ŝanĝi al alia agordo en "Fiksligiloj" (por subdosierujoj).

en: Clicking on bold headings can re-sort this table.
eo: Alklako sur grasaj titoloj povas ali-ordigi la tabelon.

en: Confirm
eo: Konfirmi

en: Confirm your action
eo: Konfirmu vian agon

en: Create a Network of WordPress Sites
eo: Krei reton de WordPress-TTT-ejoj

en: Dashboard leads to the Dashboard for that site.
eo: Panelo kondukas al la panelo por tiu retejo.

en: Deactivate, Archive, and Spam which lead to confirmation screens. These actions can be reversed later.
eo: "Malaktivigi", "Arkivigi" kaj "Marki kiel trudaĵo", kiuj gvidos al konfirmaj ekranoj. Tiujn ĉi agojn eblas malfari poste.

en: Default Language
eo: Defaŭlta lingvo

en: Delete Theme
eo: Forviŝi etoson

en: Delete Themes
eo: Forviŝi etosojn

en: Delete which is a permanent action after the confirmation screens.
eo: Forviŝi, kiu estas porŝiama ago post la konfirmaj ekranoj.

en: Duplicated username or email address.
eo: Duobla uzantonomo aŭ retpoŝta adreso.

en: Edit Site: %s
eo: Redakti retejon: %s

en: Enable administration menus
eo: Ebligi administrajn menuojn

en: Enable menus
eo: Ebligi menuojn

en: Enter the username and email.
eo: Enigu la uzantonomon kaj retpoŝton.

en: Enter the username of an existing user.
eo: Enigu la uzantonomon de ekziztanta uzanto.

en: Filter site themes list
eo: Filtri liston de retejo-etosoj

en: Filter site users list
eo: Filtri liston de retejo-uzantoj

en: First Comment
eo: Unua komento

en: First Comment Author
eo: Unua komenta aŭtoro

en: First Comment URL
eo: Unua komenta URL

en: First Page
eo: Unua paĝo

en: From here you can:
eo: De ĉi tie vi povas:

en: Hover over any user on the list to make the edit links appear. The Edit link on the left will take you to their Edit User profile page; the Edit link on the right by any site name goes to an Edit Site screen for that site.
eo: Ŝvebigu la muson super uzanto en la listo por aperigi la redaktajn ligilojn. La redakta ligilo maldesktre kondukos vin al ties profilpaĝo en Redakti uzanton; la redakta ligilo dekstre de ia ajn reteja nomo kondukos al ekrano de Redakti retejon por tiu retejo.

en: Hovering over each site reveals seven options (three for the primary site):
eo: Ŝvebi super ĉiu TTT-ejo rivelos sep opciojn (tri por la ĉefa TTT-ejo):

en: If a version update to core has not happened, clicking this button won&#8217;t affect anything.
eo: Se versia ĝisdatigo al la kerno ne okazis, klaki al tiu ĉi butono ne ŝanĝos ion.

en: If registration is disabled, please set %1$s in %2$s to a URL you will redirect visitors to if they visit a non-existent site.
eo: Se registriĝo estas malebligita, bonvole agordu %1$s en %2$s al URL al kiu vi volas alidirekti vizitantojn se ili vizitas ne-ekzistantan retejon.

en: If the admin email for the new site does not exist in the database, a new user will also be created.
eo: Se la retpoŝta adreso por la administranto de la nova TTT-ejo ne ekzistas en la datumbazo, ankaŭ nova uzanto estos kreita.

en: If the network admin disables a theme that is in use, it can still remain selected on that site. If another theme is chosen, the disabled theme will not appear in the site&#8217;s Appearance > Themes screen.
eo: Se la reta administranto malebligas etoson kiu estas uzata, ĝi daŭre restas elektita ĉe la TTT-ejo(j), kiu(j) uzas ĝin. Se alia etoso estas elektita, la malebligita etoso ne aperos ĉe la ekrano "Aspekto > Etosoj" de la TTT-ejo(j).

en: If this process fails for any reason, users logging in to their sites will force the same update.
eo: Se la procedo malsukcesas pro ajna kialo, uzantoj ensalutantaj al siaj retejoj devigos la saman ĝisdatigon.

en: If you want to ban domains from site registrations. One domain per line.
eo: Se vi volas forbari domajnojn de reteja registriĝo. Unu domajno je linio.

en: If you want to limit site registrations to certain domains. One domain per line.
eo: Se vi volas limigi la retejan registriĝon al certaj domajnoj. Unu domajno je linio.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
eo: Se via navigilo ne komencas ŝarĝi la sekvan paĝon aŭtomate, bonvolu alklaki ĉi tiun ligilon:

en: Info
eo: Informo

en: Install and activate themes or plugins
eo: Instali kaj aktivigi etosojn kaj kromprogrametojn

en: Installed Themes
eo: Instalitaj etosoj

en: Invalid email address.
eo: Nevalida retpoŝta adreso.

en: Invalid site ID.
eo: Nevalida reteja identigilo.

en: Language Settings
eo: Lingvaj agordoj

en: Limit total size of files uploaded to %s MB
eo: Limigi suman grandecon de enŝutitaj dosieroj al %s MB

en: Limited Email Registrations
eo: Limigitaj retpoŝtaj registriĝoj

en: Logged in users may register new sites.
eo: Ensalutintaj uzantoj povas registri novajn TTT-ejojn.

en: Max upload file size
eo: Maksimuma grandeco de enŝuteblaj dosieroj

en: Menu setting enables/disables the plugin menus from appearing for non super admins, so that only super admins, not site admins, have access to activate plugins.
eo: La menua agordo ebligas / malebligas la aperon de la kromprogrametaj menuoj por ne-superadministrantoj, tiel ke nur superadministrantoj, ne TTT-ejaj administrantoj, havas aliron por aktivigi kromprogrametojn.

en: Missing email address.
eo: Mankanta retpoŝta adreso.

en: Missing or invalid site address.
eo: Mankanta aŭ nevalida TTT-eja adreso.

en: Modify global network settings
eo: Ŝanĝi agordojn de la tuta reto

en: Network
eo: Reto

en: Network Settings
eo: Retaj agordoj

en: Network enabled themes are not shown on this screen.
eo: Ne estas videblaj en tiu ĉi ekrano etosoj uzeblaj por la reto.

en: New Site Settings
eo: Agordoj por novaj TTT-ejoj

en: New registrations settings
eo: Agordoj por novaj registriĝoj

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
eo: Nova TTT-ejo kreita de %1$s
     
     Adreso: %2$s
     Nomo: %3$s

en: New site settings are defaults applied when a new site is created in the network. These include welcome email for when a new site or user account is registered, and what&#8127;s put in the first post, page, comment, comment author, and comment URL.
eo: Agordoj por novaj TTT-ejoj estas defaŭlte aplikataj kiam nova TTT-ejo estas kreita en la reto. Tiuj ĉi inkluzivas la bonvenigan retpoŝton, kiam nova TTT-ejo aŭ uzantokonto estas registrita, kaj kio estas enmetita en la unuajn afiŝon, paĝon, komenton, komentan aŭtoron kaj komentan URL-n.

en: Next Sites
eo: Sekvaj TTT-ejoj

en: No theme selected.
eo: Neniu etoso estis elektita.

en: No, return me to the theme list
eo: Ne, revenigu min al la listo de etosoj.

en: Once you add this code and refresh your browser, multisite should be enabled. This screen, now in the Network Admin navigation menu, will keep an archive of the added code. You can toggle between Network Admin and Site Admin by clicking on the Network Admin or an individual site name under the My Sites dropdown in the Toolbar.
eo: Ekde kiam vi estos aldoninta tiun ĉi kodon kaj reŝarginta vian navigilon, multretejo devus esti ebligita. Tiu ĉi ekrano, nun en la naviga menuo por la reta administrado, konservos arkivon de la aldonita kodo. Vi povas baskuligi inter reta administrado kaj TTT-eja administrado klakante al "Reta administrado" aŭ nomo de individua TTT-ejo sub la falmenuo "Miaj TTT-ejoj" en la ilobreto.

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
eo: Nur minusklaj literoj (a-z) kaj ciferoj estas permesitaj.

en: Only use this screen once you have updated to a new version of WordPress through Updates/Available Updates (via the Network Administration navigation menu or the Toolbar). Clicking the Upgrade Network button will step through each site in the network, five at a time, and make sure any database updates are applied.
eo: Uzu tiun fenestron nur post ĝisdatigo al nova versio de WordPress per alklako de la Ĝisdatigoj/haveblaj ĝisdatigoj (en la naviga menuo de la reta administrilo aŭ per la ilobreto). Alklako de la butono Promocii reton promocios la retejojn kvinope kaj ĝisdatigos datumbazojn de la retejoj.

en: Operational Settings
eo: Operaciaj agordoj

en: Operational settings has fields for the network&#8217;s name and admin email.
eo: Operaciaj agordoj enhavas kampojn por la nomo de la reto kaj la administra retpoŝto.

en: Options saved.
eo: La opcioj konserviĝis.

en: Quick Tasks
eo: Rapidaj taskoj

en: Registration Settings
eo: Registraj agordoj

en: Registration is disabled.
eo: Registriĝo estas malebligita.

en: Registration notification
eo: Registriĝa atentigo

en: Registration settings can disable/enable public signups. If you let others sign up for a site, install spam plugins. Spaces, not commas, should separate names banned as sites for this network.
eo: Registriĝo-agordoj povas malebligi/ebligi publikajn registriĝojn. Se vi permesas al aliaj registriĝi por TTT-ejo, instalu kromprogrameto(j)n kontraŭ trudaĵoj. Spacosignoj, ne komoj, disigu nomojn, kiuj estas forbaritaj kiel TTT-ejoj por tiu ĉi reto.

en: Select a user to change role.
eo: Elektu la uzanton, kies rolon vi volas ŝanĝi.

en: Select a user to remove.
eo: Elektu la uzanton, kiun vi volas forigi.

en: Send the network admin an email notification every time someone registers a site or user account.
eo: Sendu al la administranto de la reto retpoŝtan atentigon ĉiun fojon, kiam iu registras retejon aŭ uzantokonton.

en: Set site attributes
eo: Fiksi retej-ecojn

en: Site Address
eo: Adreso de la TTT-ejo

en: Site URL
eo: URL de retejo

en: Site activated.
eo: La retejo estis aktivigita.

en: Site added. <a href="%1$s">Visit Dashboard</a> or <a href="%2$s">Edit Site</a>
eo: Retejo aldonita. <a href="%1$s">Viziti panelon</a> aŭ <a href="%2$s">modifi retejon</a>

en: Site archived.
eo: La retejo estis arkivigita.

en: Site deactivated.
eo: La retejo estis malaktivigita.

en: Site deleted.
eo: La retejo estis forigita.

en: Site info updated.
eo: Informoj de la retejo estas nun ĝisdataj.

en: Site marked as spam.
eo: Retejo markita kiel trudaĵo.

en: Site options updated.
eo: La retejaj opcioj estis ĝisdatigitaj.

en: Site removed from spam.
eo: La retejo estis malmarkita kiel trudaĵo.

en: Site themes list
eo: Listo de retejo-etosoj

en: Site themes list navigation
eo: Navigado tra listo de retejo-etosoj

en: Site unarchived.
eo: La retejo estis malarkivigita.

en: Site upload space
eo: Enŝuta loko de la TTT-ejo

en: Site users list
eo: Uzanto-listo de retejo

en: Site users list navigation
eo: Navigado tra uzanto-listo de retejo

en: Sites deleted.
eo: La retejoj estis forigitaj.

en: Sites list
eo: Retejo-listo

en: Sites list navigation
eo: Navigado tra retejo-listo

en: Sites marked as spam.
eo: La retejoj estis markitaj kiel trudaĵoj.

en: Sites removed from spam.
eo: La retejoj estis malmarkitaj kiel trudaĵoj.

en: Size in kilobytes
eo: Grandeco en kilobajtoj

en: Super admins can no longer be added on the Options screen. You must now go to the list of existing users on Network Admin > Users and click on Username or the Edit action link below that name. This goes to an Edit User page where you can check a box to grant super admin privileges.
eo: Superadministrantoj ne plu povas esti aldonitaj sur la opcia ekrano. Nun vi devas iri al la listo de ekzistantaj uzantoj ĉe Reta administrado > Uzantoj kaj klaki al la uzantonomo aŭ la "Redakti"-ligo sub tiu nomo. Tio gvidos al "Redakti uzanton"-paĝo, kie vi povas uzi markobutonon por doni superadministrajn rajtojn.

en: The Network creation panel is not for WordPress MU networks.
eo: La panelo por kreado de retoj ne estas por pluruzantaj (MU) WordPress-retoj.

en: The Right Now widget on this screen provides current user and site counts on your network.
eo: La kromprogrameto Nun en tiu ekrano donas nombrojn pri nunaj uzantoj kaj retejoj en via reto.

en: The URL for the first comment on a new site.
eo: La URL por la unua komento ĉe nova retejo.

en: The author of the first comment on a new site.
eo: La aŭtoro de la unua komento ĉe nova retejo.

en: The bulk action will permanently delete selected users, or mark/unmark those selected as spam. Spam users will have posts removed and will be unable to sign up again with the same email addresses.
eo: La amasa ago porĉiame forviŝos elektitajn uzantojn aŭ markos/malmarkos la elektitajn kiel trudaĵojn. La afiŝoj de tiuj uzantoj estos forigitaj kaj tiuj uzantoj ne povos reregistriĝi per la sama retpoŝta adreso.

en: The choice of subdirectory sites is disabled if this setup is more than a month old because of permalink problems with &#8220;/blog/&#8221; from the main site. This disabling will be addressed in a future version.
eo: La elekto de subdosieraj TTT-ejoj estas malebligita se tiu ĉi agordo estas pli malnova ol unu monaton pro fiksligilaj problemoj kun &#8220;/blog/&#8221; de la ĉefa TTT-ejo. Tiu ĉi malebligo estos pritraktita en estonta versio.

en: The domain or path entered conflicts with an existing username.
eo: La entajpita domajno aŭ vojo konfliktas kun ekzistanta uzantnomo.

en: The first comment on a new site.
eo: La unua komento ĉe nova retejo.

en: The first page on a new site.
eo: La unua paĝo ĉe nova retejo.

en: The first post on a new site.
eo: La unua afiŝo ĉe nova retejo.

en: The following words are reserved for use by WordPress functions and cannot be used as blog names: <code>%s</code>
eo: La sekvaj vortoj estas rezervitaj por uzo en WordPress-funkcioj kaj ne povas esti uzataj kiel blogo-nomoj: <code>%s</code>

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
eo: La menuo servas por redakti informojn, kiuj estas specifaj por individuaj TTT-ejoj, precipe se la administra loko de TTT-ejo estas nehavebla.

en: The next screen for Network Setup will give you individually-generated lines of code to add to your wp-config.php and .htaccess files. Make sure the settings of your FTP client make files starting with a dot visible, so that you can find .htaccess; you may have to create this file if it really is not there. Make backup copies of those two files.
eo: La sekva ekrano por la agordo de reto provizos vin per individue kreitaj linioj da kodo por aldoni al viaj wp-config.php- and .htaccess-dosieroj. Certigu ke la agordoj de via FTP-kliento videbligas dosierojn, kiuj komenciĝas per punkto, tiel ke vi povas trovi .htaccess; vi eble devos krei ĝin, se ĝi vere ne estas tie. Faru sekurkopiojn de tiuj du dosieroj.

en: The requested action is not valid.
eo: La petita ago ne estas valida.

en: The requested site does not exist.
eo: La petita retejo ne ekzistas.

en: The site ID is used internally, and is not shown on the front end of the site or to users/viewers.
eo: La identigilo de la TTT-ejo estas uzata ene kaj ne montriĝas ĉe la fasado de la TTT-ejo aŭ al uzantoj/legantoj.

en: The username and password will be mailed to this email address.
eo: La uzantonomo kaj pasvorto estos senditaj al tiu ĉi retpoŝta adreso.

en: The welcome email sent to new site owners.
eo: La bonveniga retmesaĝo, kiujn posedantoj de novaj TTT-ejoj ricevas.

en: The welcome email sent to new users.
eo: La bonveniga retmesaĝo, kiujn novaj uzantoj ricevas.

en: Theme disabled.
eo: Etoso malebligita.

en: Theme enabled.
eo: Etoso ebligita.

en: Themes %s
eo: Etosoj %s

en: Themes can be enabled on a site by site basis by the network admin on the Edit Site screen (which has a Themes tab); get there via the Edit action link on the All Sites screen. Only network admins are able to install or edit themes.
eo: Etosoj povas esti ebligitaj por apartaj retejoj fare de la reta administranto per la ekrano Modifi retejon (tiu havas langeton Etosoj); iru tien per la dinamika ligilo Modifi en la ekrano Ĉiuj retejoj. Nur retaj administrantoj rajtas instali aŭ modifi etosojn.

en: Themes list navigation
eo: Navigado tra etoso-listo

en: There was an error creating the user.
eo: Okazis eraro kreante la uzanton.

en: These themes may be active on other sites in the network.
eo: La etosoj eble estas aktivaj sur aliaj retejoj en la reto.

en: This email address will receive notifications. Registration and support emails will also come from this address.
eo: Tiu ĉi retpoŝtadreso ricevos avizojn. Registraj kaj helpaj retmesaĝoj venos el tiu ĉi adreso.

en: This is the main table of all sites on this network. Switch between list and excerpt views by using the icons above the right side of the table.
eo: Tio ĉi estas la ĉefa tabelo pri ĉiuj TTT-ejoj en ĉi tiu reto. Ŝanĝu inter lista kaj eltiraĵa prezento uzante la bildosimbolojn super la dekstra flanko de la tabelo.

en: This screen allows you to configure a network as having subdomains (<code>site1.example.com</code>) or subdirectories (<code>example.com/site1</code>). Subdomains require wildcard subdomains to be enabled in Apache and DNS records, if your host allows it.
eo: Tiu ĉi ekrano permesas al vi agordi, ĉu reto havas retajn domajnojn (<code>site1.example.com</code>) aŭ subdosierujojn (<code>example.com/site1</code>). Retaj domajnoj postulas, ke ĵokeraj retaj domajnoj estas ebligitaj en Apache kaj la DNS-rikordoj, se via gastiga servo permesas tion.

en: This screen enables and disables the inclusion of themes available to choose in the Appearance menu for each site. It does not activate or deactivate which theme a site is currently using.
eo: Tiu ĉi ekrano ebligas kaj malebligas la inkluzivigon de etosoj, kiujn eblas elekti en la menuo "Aspekto" por ĉiu TTT-ejo. Ĝi ne aktivigas aŭ malaktivigas, kiun etoson TTT-ejo estas uzanta.

en: This screen is for Super Admins to add new sites to the network. This is not affected by the registration settings.
eo: Tiu ekrano estas por la aldono de novaj retejoj al la reto fare de superadministrantoj. Registriĝaj agordoj ne ŝanĝas tion.

en: This screen sets and changes options for the network as a whole. The first site is the main site in the network and network options are pulled from that original site&#8217;s options.
eo: Tiu ĉi ekrano agordas kaj ŝanĝas opciojn por la tuta reto. La unua TTT-ejo estas la ĉefa TTT-ejo en la reto kaj la retaj agordoj estas prenitaj de ties agordoj.

en: This table shows all users across the network and the sites to which they are assigned.
eo: Tiu ĉi tabelo montras ĉiujn uzantojn en la tuta reto kaj la retejojn, al kiuj ili estas ligitaj.

en: This theme may be active on other sites in the network.
eo: Tiu ĉi etoso povas esti aktiva ĉe aliaj TTT-ejoj de la reto..

en: To add a new site, <strong>click Create a New Site</strong>.
eo: Por aldoni novan retejon, <strong>klaku al Krei novan TTT-ejon</strong>.

en: To add a new user, <strong>click Create a New User</strong>.
eo: Por aldonu novan uzanton, <strong>klaku al Krei novan uzanton</strong>.

en: To search for a site, <strong>enter the path or domain</strong>.
eo: Por serĉi retejon, <strong>enigu la padon aŭ domajnon</strong>.

en: To search for a user or site, use the search boxes.
eo: Por serĉi uzanton aŭ retejon, uzu la serĉskatolojn.

en: To search for a user, <strong>enter an email address or username</strong>. Use a wildcard to search for a partial username, such as user&#42;.
eo: Por serĉi uzanton, <strong>enigu retpoŝtan adreson aŭ uzantonomon</strong>. Uzu ĵokeron por serĉi parton de uzantonomo, ekzemple uzanto&#42;.

en: Update your network
eo: Ĝisdatigi vian reton

en: Updates
eo: Aktualigoj

en: Upgrade Network
eo: Promocii reton

en: Upload Settings
eo: Enŝutaj agordoj

en: Upload file types
eo: Dosierotipoj por enŝutato

en: Upload settings control the size of the uploaded files and the amount of available upload space for each site. You can change the default value for specific sites when you edit a particular site. Allowed file types are also listed (space separated only).
eo: Enŝutaj agordoj kontrolas la grandecon de enŝutataj dosieroj kaj la kvanton da havebla enŝutospaco por ĉiu TTT-ejo. Vi povas ŝanĝi la defaŭltan ciferon por specifaj TTT-ejoj kiam vi redaktas certan TTT-ejon. Ankaŭ listigitaj estas permesataj dosiero-tipoj (disigitaj nur per la spaco-signo).

en: User accounts may be registered.
eo: Eblas registri uzantojn.

en: User created.
eo: Uzanto kreita.

en: User is already a member of this site.
eo: La uzanto jam estas membro de tiu ĉi TTT-ejo.

en: Users are not allowed to register these sites. Separate names by spaces.
eo: Uzantoj ne havas la permeson registri tiujn ĉi retejojn. Uzu la spacosignon inter nomoj.

en: Users deleted.
eo: La uzantoj estis forviŝitaj.

en: Users marked as spam.
eo: La uzantoj estis markitaj kiel trudaĵoj.

en: Users removed from spam.
eo: La uzantoj estis malmarkitaj kiel trudaĵoj.

en: Users who are signed up to the network without a site are added as subscribers to the main or primary dashboard site, giving them profile pages to manage their accounts. These users will only see Dashboard and My Sites in the main navigation until a site is created for them.
eo: Uzantoj, kiuj registriĝis al la reto sen TTT-ejo, estas aldonitaj kiel subskribantoj al la ĉefa (aŭ ĉefa panela) TTT-ejo, kio donas al ili profilpaĝojn por administri siajn kontojn. Tiuj uzantoj nur vidos la panelon kaj "Miaj TTT-ejoj" en la ĉefa navigado ĝis TTT-ejo por ili estos kreita.

en: Visit to go to the frontend site live.
eo: Viziti por iri rekte al la fasado de la TTT-ejo.

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: %2$s
eo: Averto! Problemo pri ĝisdatigo de %1$s. Via servilo eble ne povas konektiĝi al retejoj sur ĝi. Erarmesaĝo: %2$s

en: Warning! User cannot be modified. The user %s is a network administrator.
eo: Averto! Ne eblas modifi la uzanton. La uzanto %s estas reta administranto.

en: Welcome Email
eo: Bonveniga retmesaĝo

en: Welcome User Email
eo: Bonveniga retmesaĝo por uzantoj

en: Welcome to your Network Admin. This area of the Administration Screens is used for managing all aspects of your Multisite Network.
eo: Bonvenon al via reta administrejo. Ĉi tiu regiono de la Administraj Ekranoj estas uzata por prizorgi ĉiujn aspektojn de via Multreteja Reto.

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we need to individually upgrade the sites in your network.
eo: WordPress estis ĝisdatigita! Antaŭ turni la atenton al aliaj aferoj, ni bezonas individue promocii la retejojn en via reto.

en: Yes, delete these themes
eo: Ĝuste, forviŝu tiujn ĉi etosojn

en: Yes, delete this theme
eo: Jes, forviŝu ĉi tiun etoson

en: You are about to activate the site %s
eo: Vi estas aktivigonta la retejon %s

en: You are about to archive the site %s.
eo: Vi estas arkivigonta la retejon %s.

en: You are about to deactivate the site %s
eo: Vi estas malaktivigonta la retejon %s

en: You are about to delete the site %s.
eo: Vi estas forigonta la retejon %s.

en: You are about to mark the site %s as mature.
eo: Vi difinos la retejon %s kiel Por plenkreskuloj.

en: You are about to mark the site %s as not mature.
eo: Vi difinos la retejon %s kiel ne nur por plenkreskuloj.

en: You are about to mark the site %s as spam.
eo: Vi estas markanta la retejon %s kiel trudaĵon.

en: You are about to remove the following theme:
eo: Vi estas foriganta la sekvan etoson:

en: You are about to remove the following themes:
eo: Vi pretiĝas forviŝi la sekvajn etosojn:

en: You are about to unarchive the site %s.
eo: Vi estas malarkivigonta la retejon %s.

en: You are about to unspam the site %s.
eo: Vi estas malmarkanta la retejon %s kiel trudaĵon.

en: You are not allowed to change the current site.
eo: Vi ne havas la rajton por ŝanĝi tiun ĉi TTT-ejon.

en: You are not allowed to delete the site.
eo: Vi ne havas la permeson por forviŝi la TTT-ejon.

en: You can also go to the user&#8217;s profile page by clicking on the individual username.
eo: Vi povas iri al la profilo de la uzanto ankaŭ klakante al la individua uzantonomo.

en: You can make an existing user an additional super admin by going to the Edit User profile page and checking the box to grant that privilege.
eo: Vi povas fari superadministranton el ekzistanta uzanto per tio, ke vi iras al la "Redakti uzanton"-profilpaĝo kaj uzas la markobutonon por doni tiun rajton.

en: You can sort the table by clicking on any of the bold headings and switch between list and excerpt views by using the icons in the upper right.
eo: Vi povas ordigi la tabelon klakante al ajna de la grasaj titoloj kaj ŝanĝi inter lista kaj eltiraĵa prezento uzante la bildsimbolojn dekstre supre.

en: You cannot delete a theme while it is active on the main site.
eo: Vi ne povas forviŝi etoson dum ĝi estas aktiva ĉe la ĉefa TTT-ejo.

en: You do not have permission to access this page.
eo: Vi ne havas la permeson, iri al tiu paĝo.

en: You do not have permission to delete that site.
eo: Vi ne havas sufiĉajn permesojn por forviŝi tiun TTT-ejon.

en: You do not have sufficient permissions to add sites to this network.
eo: Vi ne havas la rajton aldoni TTT-ejojn al tiu ĉi reto.

en: You do not have sufficient permissions to delete themes for this site.
eo: Vi ne havas sufiĉajn rajtojn por forviŝi etosojn de tiu ĉi TTT-ejo.

en: You do not have sufficient permissions to edit this site.
eo: Vi ne havas rajton redakti tiun ĉi TTT-ejon.

en: You do not have sufficient permissions to manage network themes.
eo: Vi ne havas la ĝustan nivelon de rajtoj por administri etosojn por la reto.

en: You do not have sufficient permissions to manage themes for this site.
eo: Viaj rajtoj ne sufiĉas por administri etosojn por tiu ĉi retejo.

en: You must define the %1$s constant as true in your %2$s file to allow creation of a Network.
eo: Vi devas difini la konstanton %1$s vera en via dosiero %2$s por permesi kreon de reto.

en: [%s] New Site Created
eo: [%s] Nova TTT-ejo kreita

[ctx: theme]
en: Add New
eo: Aldoni novan
