Network Admin - en to et translation catalogue (226 entries)

en: %s theme deleted. | %s themes deleted.
et[0]: %s teema kustutati.
et[1]: %s teemat kustutati.

en: %s theme disabled. | %s themes disabled.
et[0]: %s teema välja lülitatud.
et[1]: %s teemat välja lülitatud.

en: %s theme enabled. | %s themes enabled.
et[0]: %s teema sisse lülitatud.
et[1]: %s teemat sisse lülitatud.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Documentation on Creating a Network</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Võrgustiku loomise dokumentatsioon</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Documentation on the Network Admin</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Võrgustiku halduse dokumentatsioon</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Documentation on Network Settings</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Võrgustiku seadete dokumentatsioon</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screen" target="_blank">Documentation on Site Management</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screen" target="_blank">Saidi halduse dokumentatsioon</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Documentation on Network Themes</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Võrgustiku teemade dokumentatsioon</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Upgrade Network</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Võrgustiku uuendamise dokumentatsioon</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Documentation on Network Users</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Võrgustiku kasutajate dokumentatsioon</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Documentation on the Network Screen</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Võrgustikupaneeli dokumentatsioon</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forum/multisite/" target="_blank">Support Forums</a>
et: <a href="https://wordpress.org/support/forum/multisite/" target="_blank">Tugifoorumid</a>

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
et: <strong>Info</strong> &mdash; Saidi aadressi muudetakse harva, kuna see võib selle toimimist takistada. Siin on kirjas saidi loomise ja viimase muutmise aeg. Võrgustiku haldurid saavad märkida saiti kas arhiveerituks, rämpsuks, kustutatuks või täiskasvanutele mõelduks ning selle nõnda kas avalikust nimekirjast eemaldada või välja lülitada.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
et: <strong>Seaded</strong> &mdash; Siin on kirjas selle saidi kõige seadete nimekiri. Mõned neist kuuluvad WordPressi ja teised sisselülitatud pluginate juurde. NB! Mõned seaded on suletud (hallis kirjas) - andmebaasi iseärasuste tõttu neid muuta ei saa.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
et: <strong>Teemad</strong> &mdash; Siin on kirjas teemad, mida pole veel võrgustikus sisse lülitatud. Teema sisselülitamine selles menüüs muudab ta kättesaadavaks selle saidi piires. Seda ei lülitata sisse kogu võrgustikus, kuid see muutub nähtavaks saidi Välimuse menüüs. Teema sisselülitamiseks kogu võrgustikus kasuta  <a href="%s">Võrgustiku teemade</a> menüüd.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
et: <strong>Kasutajad</strong> &mdash;  Siin on kirjas selle saidi kasutajad. Siit saab muuta nende rolli, vahetada parooli või neid saidilt kustutada. Kasutaja kustutamine saidilt ei kustuta teda kogu võrgustikust.

en: A new user will be created if the above email address is not in the database.
et: Kui seda aadressi andmebaasis ei ole, luuakse uus kasutaja.

en: A password reset link will be sent to the user via email.
et: Paroolivahetuse link saadetakse kasutajale e-postiga.

en: Add New Site
et: Lisa uus sait

en: Add New Users
et: Lisa kasutajaid

en: Add New takes you to the Add New Site screen. You can search for a site by Name, ID number, or IP address. Screen Options allows you to choose how many sites to display on one page.
et: Lisa uus viib su uue saidi lisamise lehele. Sa saad saiti otsida nime, ID-numbri või IP-aadressi alusel. Ekraani seaded lubab muuta korraga kuvatavate saitide arvu.

en: Add Site
et: Lisa sait

en: Add User
et: Lisa kasutaja

en: Add User will set up a new user account on the network and send that person an email with username and password.
et: Lisa kasutaja loob uue võrgustikus uue kasutajakonto ja saadab sellele isikule eposti tema kasutajanime ja parooliga.

en: Add and manage sites or users
et: Lisa ja halda saite või kasutajaid

en: Add the designated lines of code to wp-config.php (just before <code>/*...stop editing...*/</code>) and <code>.htaccess</code> (replacing the existing WordPress rules).
et: Lisa näidatud koodiread wp-config.php faili (täspelt enne <code>/*...stop editing...*/</code>) ja <code>.htaccess</code> faili (asendades olemasolevad WordPressi reeglid).

en: Admin Email
et: Halduri e-aadress

en: All Sites
et: Kõik saidid

en: All done!
et: Kõik on valmis!

en: Allow new registrations
et: Kasutajate registreerumine on lubatud.

en: Allow site administrators to add new users to their site via the "Users &rarr; Add New" page.
et: Luba saidi halduritel uute kasutajate lisamine "Kasutajad &rarr; Lisa uus" kaudu.

en: Allowed file types. Separate types by spaces.
et: Lubatud falitüübid. Eralda tüübid tühikutega.

en: An Edit link to a separate Edit Site screen.
et: Muuda link eraldiseisvale Muuda saiti lehele.

en: Are you sure you wish to delete these themes?
et: Kas oled kindel, et soovid need teemad kustutada?

en: Are you sure you wish to delete this theme?
et: Kas oled kindel, et soovid seda teemat kustutada?

en: Banned Email Domains
et: Keelatud e-postidomeenid

en: Banned Names
et: Keelatud nimed

en: Both sites and user accounts can be registered.
et: Lubatud on registreerida nii uusi veebilehti kui kasutajakontosid.

en: Can&#8217;t create an empty site.
et: Tühja saiti ei saa luua.

en: Cannot add user.
et: Kasutajat ei saa lisada.

en: Cannot create an empty user.
et: Tühja kasutajat ei saa luua.

en: Choose subdomains or subdirectories; this can only be switched afterwards by reconfiguring your install. Fill out the network details, and click install. If this does not work, you may have to add a wildcard DNS record (for subdomains) or change to another setting in Permalinks (for subdirectories).
et: Vali kas alamdomeenid või alamkataloogid - seda saab hiljem vahetada vaid palgaldust uuesti häälestades. Sisesta enda võrguinfo ja klõpsa paigaldusel. Kui see ei tööta, peaksid uurima enda võrgusätteid (nimeserveri hulgidomeene alamdomeeni ja püsiviidete häälestust alamkataloogi kasutamiseks).

en: Clicking on bold headings can re-sort this table.
et: Klõpsamine rasvases kirjas pealkirjadel muudab tabeli sortimist.

en: Confirm
et: Kinnita

en: Confirm your action
et: Kinnita oma tegevus

en: Create a Network of WordPress Sites
et: Loo WordPressi veebilehtede võrgustik.

en: Dashboard leads to the Dashboard for that site.
et: Töölaud viib selle saidi töölauale.

en: Deactivate, Archive, and Spam which lead to confirmation screens. These actions can be reversed later.
et: Väljalülitamine, arhiveerimine ja rämpsuksmärkimine küsivad kinnitust. Neid tegevusi saab hiljem tagasi võtta.

en: Default Language
et: Vaikimisi keel

en: Delete Theme
et: Kustuta teema

en: Delete Themes
et: Kustuta teemad

en: Delete which is a permanent action after the confirmation screens.
et: Kustutamine on kinnituse andmise järel lõplik.

en: Duplicated username or email address.
et: Kasutajanimi või e-postiaadress on juba olemas.

en: Edit Site: %s
et: Muuda saiti: %s

en: Enable administration menus
et: Luba haldamismenüüd

en: Enable menus
et: Luba menüüsid

en: Enter the username and email.
et: Sisesta kasutajanimi ja epost.

en: Enter the username of an existing user.
et: Sisesta olemasoleva kasutaja kasutajanimi.

en: Filter site themes list
et: Filtreeri teemade nimekirja

en: Filter site users list
et: Filtreeri teemade nimekirja

en: First Comment
et: Esimene kommentaar

en: First Comment Author
et: Esimese kommentaari autor

en: First Comment URL
et: Esimese kommentaari URL

en: First Page
et: Esimene leht

en: From here you can:
et: Siit saad:

en: Hover over any user on the list to make the edit links appear. The Edit link on the left will take you to their Edit User profile page; the Edit link on the right by any site name goes to an Edit Site screen for that site.
et: Liigu hiirega nimekirjas kasutaja nime peale nägemaks toimingukäskude linke. Vasakul asuv Muuda link viib su vastava kasutaja profiililehete toimetama; saidinimest paremal olev Muuda link viib vastava saidi seadistamise lehele.

en: Hovering over each site reveals seven options (three for the primary site):
et: Kursori viimine saidi kohale näitab seitset (peasaidi puhul kolme) valikut:

en: If a version update to core has not happened, clicking this button won&#8217;t affect anything.
et: Kui süsteemi kesksete osade uuendust ei ole toimunud, siis selle nupu klõpsamine mingit mõju ei oma.

en: If registration is disabled, please set %1$s in %2$s to a URL you will redirect visitors to if they visit a non-existent site.
et: Kui kasutajate registreerumine ei ole lubatud,  suuna %2$s-s  %1$s ümber lehele, mis teavitab olematust saidist.

en: If the admin email for the new site does not exist in the database, a new user will also be created.
et: Kui uue  saidi halduri e-postiaadressi andmebaasis pole, luuakse ka uus kasutaja.

en: If the network admin disables a theme that is in use, it can still remain selected on that site. If another theme is chosen, the disabled theme will not appear in the site&#8217;s Appearance > Themes screen.
et: Kui võrgustikuhaldur lülitab välja parajasti mõnel saidil kasutuses oleva teema, saab sellel saidil seda edasi kasutada. Kui seal aga valitakse teine teema, siis eelmine peale seda enam loetellu ei ilmu.

en: If this process fails for any reason, users logging in to their sites will force the same update.
et: Kui see protsess mingil põhjusel nurjuba, siis tehakse sama uuendus igal veebilehel, kuhu kasutaja sisse logib.

en: If you want to ban domains from site registrations. One domain per line.
et: Kui soovitakse keelata saidi registreerimine teatud domeenidest. Domeeninimed tuleb kirjutada eraldi ridadele.

en: If you want to limit site registrations to certain domains. One domain per line.
et: Kui soovitakse piirata uute saitide registreerimist kindlate domeenidega. Domeeninimed tuleb kirjutada eraldi ridadele.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
et: Kui sinu veebilehitseja ei ava järgmist lehte automaatselt, klõpsa siia:

en: Install and activate themes or plugins
et: Paigalda ja aktiveeri teemasid või pluginaid

en: Installed Themes
et: Paigaldatud teemad

en: Invalid email address.
et: E-postiaadress on vigane.

en: Invalid site ID.
et: Vigane saidi ID.

en: Language Settings
et: Keeleseaded

en: Limit total size of files uploaded to %s MB
et: Piira üleslaetud failide kogumaht %s megabaidiga.

en: Limited Email Registrations
et: Piiratud registreerimine e-posti teel

en: Logged in users may register new sites.
et: Sisselogitud kasutajad saavad luua uusi veebilehti.

en: Max upload file size
et: Üleslaetava faili maksimumsuurus

en: Menu setting enables/disables the plugin menus from appearing for non super admins, so that only super admins, not site admins, have access to activate plugins.
et: Menüüsäte lülitab madalama taseme haldurite jaoks pluginamenüüd sisse-välja. Nii võib lubada ligipääsu pluginate käivitamisele vaid peahalduritele (mitte aga üksikute saitide omadele).

en: Missing email address.
et: E-postiaadress on puudu.

en: Missing or invalid site address.
et: Saidi aadress on puudu või vigane.

en: Modify global network settings
et: Muuda võrgustikuüleseid seadeid

en: Network
et: Võrgustik

en: Network Settings
et: Võrgustiku seaded

en: Network enabled themes are not shown on this screen.
et: Võrgustikus lubatud teemasid sellel lehel ei kuvata.

en: New Site Settings
et: Uue saidi sätted

en: New registrations settings
et: Uute kasutajate registreerimissätted

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
et: %1$s lõi uue saidi
    
    Aadress: %2$s
    Nimi: %3$s

en: New site settings are defaults applied when a new site is created in the network. These include welcome email for when a new site or user account is registered, and what&#8127;s put in the first post, page, comment, comment author, and comment URL.
et: Uue saidi sätted on vaikimisi valikud, mida kasutab iga võrgustikku loodav uus veebisait. Sinna kuuluvad näiteks uue saidi või kasutajakonto loomisel saadetav tervitustekst, samuti esimese postituse ja lehe sätted nagu vaikimisi kommentaar, selle autor ja tema URL.

en: Next Sites
et: Järgmised veebilehed

en: No theme selected.
et: Ühtegi teemat pole valitud.

en: No, return me to the theme list
et: Ei, tagasi teemade nimekirja paluks

en: Once you add this code and refresh your browser, multisite should be enabled. This screen, now in the Network Admin navigation menu, will keep an archive of the added code. You can toggle between Network Admin and Site Admin by clicking on the Network Admin or an individual site name under the My Sites dropdown in the Toolbar.
et: Kui oled koodi lisanud ja veebilehitsejat värskendanud, peaks mitme veebilehe režiim toimima. Nüüd on see võrguhalduri menüü ning säilitab ka lisatud koodilõigud.  Võrgustikuhalduri ja veebilehe halduri liideste vahel lülitumiseks klõpsa kas Võrguhaldurile või tööriistaribal Minu veebilehtede all olevale lehe nimele.

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
et: Lubatud on vaid väiketähed (a-ü) ja numbrid.

en: Only use this screen once you have updated to a new version of WordPress through Updates/Available Updates (via the Network Administration navigation menu or the Toolbar). Clicking the Upgrade Network button will step through each site in the network, five at a time, and make sure any database updates are applied.
et: Kasuta seda ainult siis, kui oled uuendanud WordPressi versiooni kasutades Uuendused / Saadaval uuendused (Võrgustikuadminni navigatsioonimenüüs või Tööriistaribal). Kui klõpsad Uuenda võrgustikku käiakse kogu võrgustik viie saidi kaupa läbi ja uuendatakse kõigi saitide andebaasid.

en: Operational Settings
et: Töösätted

en: Operational settings has fields for the network&#8217;s name and admin email.
et: Töösätete alt leiad väljad võrgustiku nime ja halduri e-aadressi jaoks.

en: Options saved.
et: Seaded salvestatud.

en: Quick Tasks
et: Kiired toimingud

en: Registration Settings
et: Registreerimissätted

en: Registration is disabled.
et: Kasutajate registreerumine on keelatud.

en: Registration notification
et: Registreerimismärguanne

en: Registration settings can disable/enable public signups. If you let others sign up for a site, install spam plugins. Spaces, not commas, should separate names banned as sites for this network.
et: Registreerimissätetest saad lugejate registreerumist sisse-välja lülitada. Kui lubad teistel registreeruda, peaksid paigaldama rämpsu filtreeriva plugina.  Keelatud  saidinimed tuleb eraldada tühikute, mitte komadega.

en: Select a user to change role.
et: Vali kasutaja kelle rolli soovid muuta.

en: Select a user to remove.
et: Vali kasutaja kelle soovid eemaldada.

en: Send the network admin an email notification every time someone registers a site or user account.
et: Saada võrgustiku haldurile e-kirjaga teade iga kord, kui keegi registreerib uue saidi või kasutajakonto.

en: Set site attributes
et: Määra saidi atribuudid

en: Site Address
et: Saidi aadress

en: Site URL
et: Veebilehe aadress

en: Site activated.
et: Sait lülitati sisse.

en: Site added. <a href="%1$s">Visit Dashboard</a> or <a href="%2$s">Edit Site</a>
et: Sait lisatud. <a href="%1$s">Külasta töölauda</a> või <a href="%2$s">Muuda saiti</a>

en: Site archived.
et: Sait arhiveeriti.

en: Site deactivated.
et: Sait lülitati välja.

en: Site deleted.
et: Sait kustutati.

en: Site info updated.
et: Saidi info uuendatud.

en: Site marked as spam.
et: Sait märgiti rämpsuks.

en: Site options updated.
et: Saidi seaded uuendatud.

en: Site removed from spam.
et: Sait eemaldati rämpsuloendist.

en: Site themes list
et: Teemade nimekiri

en: Site themes list navigation
et: Teemade nimekirjas liikumine

en: Site unarchived.
et: Sait eemaldati arhiivist.

en: Site upload space
et: Saidi üleslaadimisruum

en: Site users list
et: Kasutajate nimekiri

en: Site users list navigation
et: Kasutajate nimekirjas liikumine

en: Sites deleted.
et: Veebilehed kustutati.

en: Sites list
et: Saitide nimekiri

en: Sites list navigation
et: Saitide nimekirjas liikumine

en: Sites marked as spam.
et: Veebilehed märgiti rämpsuks.

en: Sites removed from spam.
et: Veebilehed eemaldati rämpsuloendist.

en: Size in kilobytes
et: Maht kilobaitides

en: Super admins can no longer be added on the Options screen. You must now go to the list of existing users on Network Admin > Users and click on Username or the Edit action link below that name. This goes to an Edit User page where you can check a box to grant super admin privileges.
et: Superhaldureid ei saa enam Seadete lehe kaudu lisada. Sa pead minema olemasolevate kasutajate nimistusse Võrgustiku haldur > Kasutajad, klõpsama kasutajanimel või selle all oleval Muuda lingil. Selle tulemusena satud Muuda kasutajat lehele kus on võimalik märkida superhalduri õiguse lahter.

en: The Network creation panel is not for WordPress MU networks.
et: Võrgustiku loomise paneel ei sobi WordPress MU võrgustikele.

en: The Right Now widget on this screen provides current user and site counts on your network.
et: Sellel lehel olev Hetkel moodul kuvab võrgustiku ja saitide arvu.

en: The URL for the first comment on a new site.
et: Uue saidi esimese kommentaari URL.

en: The author of the first comment on a new site.
et: Uue saidi esimese kommentaari autor.

en: The bulk action will permanently delete selected users, or mark/unmark those selected as spam. Spam users will have posts removed and will be unable to sign up again with the same email addresses.
et: See valik kustutab valitud kasutajad jäädavalt või märgib valitud kasutajad rämpsuks (uuesti valimine tühistab selle). Rämpskasutajate kõik postitused kustutatakse ja nad ei saa enam sama e-postiaadressiga sisse logida.

en: The choice of subdirectory sites is disabled if this setup is more than a month old because of permalink problems with &#8220;/blog/&#8221; from the main site. This disabling will be addressed in a future version.
et: Alamkataloogide-põhine lahendus ei toimi, kui tarkvara on vanem kui kuu aega, kuna esineb probleem püsiviidetega. See loodetakse lahendada mõne järgmise väljalaske juures.

en: The domain or path entered conflicts with an existing username.
et: Sisestatud domeen või kataloogitee läheb konflikti olemasoleva kasutajanimega.

en: The first comment on a new site.
et: Uue saidi esimene kommentaar.

en: The first page on a new site.
et: Uue saidi esimene leht.

en: The first post on a new site.
et: Uue saidi esimene postitus.

en: The following words are reserved for use by WordPress functions and cannot be used as blog names: <code>%s</code>
et: Järgmised sõnad on reserveeritud WordPressi kasutusse ning neid ei saa ajaveebi nimena kasutada: <code>%s</code>

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
et: See menüü on individuaalseid võrgustiku saite puudutava info muutmiseks, eriti juhul, kui saidi adminn pole ligipäästav.

en: The next screen for Network Setup will give you individually-generated lines of code to add to your wp-config.php and .htaccess files. Make sure the settings of your FTP client make files starting with a dot visible, so that you can find .htaccess; you may have to create this file if it really is not there. Make backup copies of those two files.
et: Võrgu häälestuspaneel pakub sinu jaoks genereeritud programmiridu, mida võid kasutada wp-config.php ja .htaccess -failides. Kontrolli, et su FTP klient näitaks punktiga algavate nimedega faile. Kui aga .htaccess tõepoolest puudub, siis tasuks see luua. Tee neist kahest failist kindlasti varukoopiad.

en: The requested action is not valid.
et: Sellist toimingut ei ole teostatavate asjade nimekirjas.

en: The requested site does not exist.
et: Sellist saiti ei ole olemas.

en: The site ID is used internally, and is not shown on the front end of the site or to users/viewers.
et: Saidi ID-d kasutatakse sisemiselt, avalikkusele seda ei näidata.

en: The username and password will be mailed to this email address.
et: Kasutajanimi ja parool saadetakse sellele e-postiaadressile.

en: The welcome email sent to new site owners.
et: Uue saidi omanikule saadetav tervituskiri.

en: The welcome email sent to new users.
et: Uuele kasutajale saadetav tervituskiri.

en: Theme disabled.
et: Teema välja lülitatud.

en: Theme enabled.
et: Teema sisse lülitatud.

en: Themes %s
et: Teemad %s

en: Themes can be enabled on a site by site basis by the network admin on the Edit Site screen (which has a Themes tab); get there via the Edit action link on the All Sites screen. Only network admins are able to install or edit themes.
et: Võrgustiku haldur saab teemasid sait-haaval lubada Muuda saiti lehe Teemade sakil. Sinna pääseb valides Muuda-lingi lehelt Kõik saidid. Teemasid saavad lisada ja muuta ainult võrgustiku haldurid.

en: Themes list navigation
et: Teemade nimekirjas liikumine

en: There was an error creating the user.
et: Kasutaja loomisel tekkis viga.

en: These themes may be active on other sites in the network.
et: Need teemad võivad olla kasutusel võrgustiku teistel saitidel.

en: This email address will receive notifications. Registration and support emails will also come from this address.
et: Sellele epostiaadressile saadetakse kõik teavitused. Registreerimise ja toe epostid saadetakse välja sellelt aadressilt.

en: This is the main table of all sites on this network. Switch between list and excerpt views by using the icons above the right side of the table.
et: See on kõigi selle võrgustiku veebilehtede tabel. Ülal paremal asuvate ikoonide abil saad lülituda kas nimekirja- või katkendivaatele.

en: This screen allows you to configure a network as having subdomains (<code>site1.example.com</code>) or subdirectories (<code>example.com/site1</code>). Subdomains require wildcard subdomains to be enabled in Apache and DNS records, if your host allows it.
et: Siit saad häälestada alamdomeene (<code>osakond.firma.ee</code>) ja alamkatalooge (<code>firma.ee/osakond</code>). Alamdomeenide kasutamine eeldab vastavaid sätteid Apache ja nimeserveri seadetes, kui sinu võrguteenusepakkuja sellist võimalust pakub.

en: This screen enables and disables the inclusion of themes available to choose in the Appearance menu for each site. It does not activate or deactivate which theme a site is currently using.
et: Siit saad kõigi saitide teemadeloetellu teemasid lisada ja neid eemaldada. See ei muuda jooksvalt kasutatavat teemat.

en: This screen is for Super Admins to add new sites to the network. This is not affected by the registration settings.
et: See leht lubab Superhalduril lisada võrgustikku uusi saite. Registreerimise seaded seda ei mõjuta.

en: This screen sets and changes options for the network as a whole. The first site is the main site in the network and network options are pulled from that original site&#8217;s options.
et: Siit saad sättida kogu lehevõrgustiku seadistusi. Esimesena loodud saiti loetakse peamiseks ning võrgustiku valikud seatakse selle järgi.

en: This table shows all users across the network and the sites to which they are assigned.
et: Tabelis on ära toodud kogu võrgustiku kasutajad ja veebilehed, kus nad on registreeritud.

en: This theme may be active on other sites in the network.
et: See teema võib olla kasutusel võrgustiku teistel saitidel.

en: To add a new site, <strong>click Create a New Site</strong>.
et: Uue saidi loomiseks <strong>klõpsa Loo uus sait</strong>.

en: To add a new user, <strong>click Create a New User</strong>.
et: Uue kasutaja lisamiseks <strong>klõpsa Loo uus kasutaja</strong>.

en: To search for a site, <strong>enter the path or domain</strong>.
et: Saidi otsimiseks <strong>sisesta kataloogirada või domeeninimi</strong>.

en: To search for a user or site, use the search boxes.
et: Kasutaja või saidi leidmiseks kasuta vastavat otsingukasti.

en: To search for a user, <strong>enter an email address or username</strong>. Use a wildcard to search for a partial username, such as user&#42;.
et: Kasutaja otsimiseks <strong>sisesta epost või kasutajanimi</strong>. Kasutajanime osa järgi saab otsida kasutades metamärki, nt kasutaja&#42;.

en: Update your network
et: Uuenda oma võrgustikku

en: Updates
et: Uuendused

en: Upgrade Network
et: Uuenda võrgustikku

en: Upload Settings
et: Üleslaadimissätted

en: Upload file types
et: Üleslaetavate failide tüübid

en: Upload settings control the size of the uploaded files and the amount of available upload space for each site. You can change the default value for specific sites when you edit a particular site. Allowed file types are also listed (space separated only).
et: Üleslaadimissätted määravad ära üleslaetavate failide lubatud suuruse ja iga saidi juures lubatava üleslaadimiste kogumahu. Neid väärtusi saad muuta iga saidi juures eraldi. Samuti on siin loetletud lubatavad failitüübid (need tuleb eraldada tühikutega).

en: User accounts may be registered.
et: Kasutajakontode registreerimine on lubatud.

en: User created.
et: Kasutaja loodud.

en: User is already a member of this site.
et: Kasutaja juba on selle saidi liige.

en: Users are not allowed to register these sites. Separate names by spaces.
et: Kasutajad ei saa nende nimedega veebilehti registreerida. Eralda nimed tühkutega.

en: Users deleted.
et: Kasutajad kustutati.

en: Users marked as spam.
et: Kasutajad märgiti rämpsuks.

en: Users removed from spam.
et: Kasutajad eemaldati rämpsunimekirjast.

en: Users who are signed up to the network without a site are added as subscribers to the main or primary dashboard site, giving them profile pages to manage their accounts. These users will only see Dashboard and My Sites in the main navigation until a site is created for them.
et: Kasutajad, kes on registreerunud võrgustikku ilma saiti loomata, lisatakse peasaidile lugeja rollis, andes neile enda konto haldamiseks kasutajaprofiili. Need kasutajad näevad ainult peamenüü valikuid Töölaud ja Minu saidid, kuni neile luuakse omaenda sait.

en: Visit to go to the frontend site live.
et: Mine saidi välisvaatele.

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: %2$s
et: Hoiatus: %1$s uuendamisel tekkis probleem. Sinu server ei pruugi suuta enda saitidele ligi pääseda. Veateade: %2$s

en: Warning! User cannot be modified. The user %s is a network administrator.
et: Hoiatus: kasutajat ei saa muuta. Kasutaja %s on võrgustikuhaldur.

en: Welcome Email
et: Tervituskiri

en: Welcome User Email
et: Uue kasutaja tervituskiri

en: Welcome to your Network Admin. This area of the Administration Screens is used for managing all aspects of your Multisite Network.
et: Teretulemast Võrgustikuadminni. Siin saad hallata kõiki oma Multisite-võrgustiku seadistusi.

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we need to individually upgrade the sites in your network.
et: WordPress on uuendatud! Aga enne kui me saame sind muude tegevuste juurde lasta oleks vaja uuendada ka kõik võrgustiku saidid.

en: Yes, delete these themes
et: Jah, kustuta need teemad

en: Yes, delete this theme
et: Jah, kustuta see teema

en: You are about to activate the site %s
et: Oled aktiveerimas saiti %s

en: You are about to archive the site %s.
et: Oled arhiveerimas saiti %s.

en: You are about to deactivate the site %s
et: Oled lülitamas välja saiti %s

en: You are about to delete the site %s.
et: Oled kustutamas saiti %s.

en: You are about to mark the site %s as mature.
et: Oled märkimas saiti %s täiskasvanutele mõelduks.

en: You are about to mark the site %s as not mature.
et: Oled eemaldamas saidilt %s märget täiskasvanutele mõeldud sisu kohta.

en: You are about to mark the site %s as spam.
et: Oled märkimas saiti %s rämpsuks.

en: You are about to remove the following theme:
et: Oled kustutamas järgmist teemat:

en: You are about to remove the following themes:
et: Oled kustutamas järgmisi teemasid:

en: You are about to unarchive the site %s.
et: Oled võtmas arhiivist välja saiti %s.

en: You are about to unspam the site %s.
et: Sa eemaldad saidilt %s rämpsumärgistuse.

en: You are not allowed to change the current site.
et: Sul ei ole õigust seda saiti muuta.

en: You are not allowed to delete the site.
et: Sul ei ole lubatud seda saiti kustutada.

en: You can also go to the user&#8217;s profile page by clicking on the individual username.
et: Kasutaja profiililehele pääseb kasutajanimele klõpsates.

en: You can make an existing user an additional super admin by going to the Edit User profile page and checking the box to grant that privilege.
et: Olemasolevat kasutajat saab määrata peahalduriks tema profiililehel vastavat märkeruutu klõpsates.

en: You can sort the table by clicking on any of the bold headings and switch between list and excerpt views by using the icons in the upper right.
et: Tabelit saab sorteerida veerupäistele klõpsates, ülal paremal asuvate ikoonidega saab lülituda nimekirja- ja katkendivaate vahel.

en: You cannot delete a theme while it is active on the main site.
et: Sa ei saa kustutada teemat mis on põhisaidi teemana kasutusel

en: You do not have permission to access this page.
et: Sul ei ole sellele lehele ligipääsuõigusi.

en: You do not have permission to delete that site.
et: Sulle ei ole õigust selle saidi kustutamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to add sites to this network.
et: Sul ei ole piisavalt õiguseid saitide lisamiseks sellesse võrgustikku.

en: You do not have sufficient permissions to delete themes for this site.
et: Sul ei ole piisavalt õiguseid selle saidi teemade kustutamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to edit this site.
et: Sul ei ole selle saidi muutmiseks piisavaid õigusi.

en: You do not have sufficient permissions to manage network themes.
et: Sul ei ole piisavalt õiguseid võrgustiku teemade haldamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to manage themes for this site.
et: Sul ei ole piisavalt õiguseid selle saidi teemade haldamiseks.

en: You must define the %1$s constant as true in your %2$s file to allow creation of a Network.
et: Võrgustiku loomise lubamiseks pead määrama failis %2$s konstandile %1$s tõese väärtuse.

en: [%s] New Site Created
et: [%s] Uus sait on valmis

[ctx: theme]
en: Add New
et: Lisa uus
