Network Admin - en to lt translation catalogue (219 entries)

en: %s theme deleted. | %s themes deleted.
lt[0]: Ištrinta temų: %s
lt[1]: Ištrinta temų: %s
lt[2]: Ištrinta temų: %s

en: %s theme disabled. | %s themes disabled.
lt[0]: Išjungta temų: %s
lt[1]: Išjungta temų: %s
lt[2]: Išjungta temų: %s

en: %s theme enabled. | %s themes enabled.
lt[0]: Įjungta temų: %s
lt[1]: Įjungta temų: %s
lt[2]: Įjungta temų: %s

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Documentation on Creating a Network</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Tinklo kūrimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Documentation on the Network Admin</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Tinklo administravimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Documentation on Network Settings</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Tinklo nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screen" target="_blank">Documentation on Site Management</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screen" target="_blank">Tinklalapių valdymo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Documentation on Network Themes</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Tinklo temų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Upgrade Network</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Tinklo atnaujinimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Documentation on Network Users</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Tinklo vartotojų dokumentacija</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Documentation on the Network Screen</a>
lt: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Tinklo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forum/multisite/" target="_blank">Support Forums</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/support/forum/multisite/" target="_blank">Pagalbos forumai</a>

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
lt: <strong>Informacija</strong> &mdash; tinklalapio adresas yra redaguojamas labai retai, nes dėl to gali sutrikti tinklalapio veikimas. Žemiau rodomos Registracijos ir Atnaujinimo datos. Tinklo administratorius gali pažymėti tinklalapį kaip Suarchyvuotą, kaip Brukalą, Ištrintą arba Skirtą suaugusiems, taip pat pašalinti iš viešojo sąrašo arba tiesiog išjungti.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
lt: <strong>Nustatymai</strong> &mdash; Šiame puslapyje pateikiami visi tinklalapio nustatymai. Dalį iš jų sukūrė WordPress, o kitus – Jūsų įjungti įskiepiai. Kai kurių laukelių fonas yra pilkas, juose parašyta „Serialized Data“. Tokių laukelių redaguoti negalima.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
lt: <strong>Temos</strong> &mdash; Čia rodomos tinklo mastu neįgalintos temos. Jei šiame meniu įgalinsite temą, ji taps pasiekiama redaguojamo tinklalapio išvaizdos nustatymuose (bet nebus pradėta naudoti automatiškai). Jei norite padaryti temą, prieinamą visiems tinklo tinklalapiams, aplankykite <a href="%s">Tinklo temų</a> puslapį.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
lt: <strong>Vartotojai</strong>  &mdash; Čia pateikiami visi tinklalapio vartotojai. Galite pakeisti jų rolę, atkurti slaptažodį ar pašalinti iš tinklalapio. Pašalinant vartotoją iš tinklalapio, jis nėra pašalinamas iš tinklo.

en: A new user will be created if the above email address is not in the database.
lt: Jei el. pašto adreso dar nėra duomenų bazėje, bus sukurtas naujas vartotojas.

en: A password reset link will be sent to the user via email.
lt: Slaptažodžio atstatymo nuoroda bus išsiųsta vartotojui el.paštu.

en: Add New Site
lt: Pridėti naują tinklalapį

en: Add New Users
lt: Naujų narių pridėjimas

en: Add New takes you to the Add New Site screen. You can search for a site by Name, ID number, or IP address. Screen Options allows you to choose how many sites to display on one page.
lt: Paspaudę „Sukurti naują“, būsite perkelti į naujo tinklalapio sukūrimo formą. Primename, kad galite ieškoti tinklalapio pagal Pavadinimą, ID ar IP adresą. Kortelėje „Ekrano nustatymai“ galėsite pasirinkti, kiek tinklalapių rodyti viename puslapyje.

en: Add Site
lt: Sukurti naują tinklalapį

en: Add User
lt: Pridėti vartotoją

en: Add User will set up a new user account on the network and send that person an email with username and password.
lt: Funkcija „Pridėti vartotoją“ tinkle sukurs naują paskyrą ir paštu nusiųs prisijungimo duomenis.

en: Add and manage sites or users
lt: Kurti ir tvarkyti tinklalapius ir vartotojus

en: Admin Email
lt: Administratoriaus el. paštas

en: All Sites
lt: Visi tinklalapiai

en: All done!
lt: Atlikta!

en: Allow new registrations
lt: Leidimas registruotis

en: Allow site administrators to add new users to their site via the "Users &rarr; Add New" page.
lt: Leisti tinklalapių administratoriams pridėti naujus vartotojus į savo tinklalapius per „Vartotojai -> Pridėti naują“.

en: Allowed file types. Separate types by spaces.
lt: Leidžiami failų tipai. Atskirkite tipus tarpais.

en: An Edit link to a separate Edit Site screen.
lt: Redaguoti: būsite perkelti į tinklalapio nustatymų redagavimo puslapį.

en: Are you sure you wish to delete these themes?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šias temas?

en: Are you sure you wish to delete this theme?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią temą?

en: Banned Email Domains
lt: Registracijų blokavimas

en: Banned Names
lt: Draudžiami pavadinimai

en: Both sites and user accounts can be registered.
lt: Laisva vartotojų ir tinklalapių registracija įjungta.

en: Can&#8217;t create an empty site.
lt: Negalima sukurti tuščio tinklalapio.

en: Cannot add user.
lt: Nepavyksta pridėti vartotojo.

en: Cannot create an empty user.
lt: Negalima sukurti tuščio vartotojo.

en: Clicking on bold headings can re-sort this table.
lt: Paspaudę ant paryškintų antraščių, galite pergrupuoti lentelę.

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Confirm your action
lt: Patvirtinkite savo veiksmą

en: Create a Network of WordPress Sites
lt: Sukurkite WordPress tinklalapių tinklą

en: Dashboard leads to the Dashboard for that site.
lt: Skydelis: Būsite perkelti į pasirinkto tinklalapio administravimo sąsają.

en: Deactivate, Archive, and Spam which lead to confirmation screens. These actions can be reversed later.
lt: Išjungti, Archyvuoti, Brukalas: Būsite perkelti į pasirinkto veiksmo patvirtinimo puslapį. Vėliau tai galėsite atšaukti.

en: Default Language
lt: Numatytoji kalba

en: Delete Theme
lt: Ištrinti temą

en: Delete Themes
lt: Ištrinti temas

en: Delete which is a permanent action after the confirmation screens.
lt: Trinti: Būsite perkelti į pasirinkto tinklalapio ištrynimo patvirtinimo puslapį. Šis veiksmas yra negrįžtamas.

en: Duplicated username or email address.
lt: Vartotojo vardas arba el. pašto adresas jau naudojamas.

en: Edit Site: %s
lt: Tinklalapio redagavimas: %s

en: Enable administration menus
lt: Įgalinti vartotojams

en: Enable menus
lt: Įjungti meniu

en: Enter the username and email.
lt: Įveskite vartotojo vardą ir el. pašto adresą.

en: Enter the username of an existing user.
lt: Įveskite esamo vartotojo vardą.

en: Filter site themes list
lt: Filtruoti tinklalapio išvaizdos temų sąrašą

en: Filter site users list
lt: Filtruoti tinklalapio vartotojų sąrašą

en: First Comment
lt: Pirmasis komentaras

en: First Comment Author
lt: Pirmojo komentaro autorius

en: First Comment URL
lt: Pirmojo komentaro URL

en: First Page
lt: Pirmasis puslapis

en: From here you can:
lt: Čia jūs galite:

en: Hover over any user on the list to make the edit links appear. The Edit link on the left will take you to their Edit User profile page; the Edit link on the right by any site name goes to an Edit Site screen for that site.
lt: Ant vartotojo užvedę pelę, pamatysite funkcinius mygtukus. Jei paspausite prie vartotojo vardo esantį mygtuką „Redaguoti“, galėsite redaguoti jo profilį. Jei paspausite mygtuką „Redaguoti“, esantį prie tinklalapio pavadinimo, galėsite redaguoti pasirinktą tinklalapį.

en: Hovering over each site reveals seven options (three for the primary site):
lt: Užvedę pelės žymeklį ant tinklalapio, išvysite septynetą nustatymų (tris nustatymus pagrindiniam tinklalapiui):

en: If a version update to core has not happened, clicking this button won&#8217;t affect anything.
lt: Jei dar neįvykdėte WordPress sistemos atnaujinimo, paspaudus „Atnaujinti tinklą“, nebus įvykdyti jokie pakeitimai.

en: If registration is disabled, please set %1$s in %2$s to a URL you will redirect visitors to if they visit a non-existent site.
lt: Jeigu registracija išjungta, prašome nustatyti %1$s faile %2$s į adresą, kur norite nukreipti lankytojus, kai jie bando aplankyti neegzistuojantį tinklalapį.

en: If the admin email for the new site does not exist in the database, a new user will also be created.
lt: Jei nurodytas administratoriaus el. pašto adresas dar nebuvo užregistruotas, WordPress automatiškai sukurs ir naują vartotoją.

en: If the network admin disables a theme that is in use, it can still remain selected on that site. If another theme is chosen, the disabled theme will not appear in the site&#8217;s Appearance > Themes screen.
lt: Jei tinklo administratorius panaikina kieno nors naudojamą temą iš galimų temų sąrašo, tai nepadaro įtakos ją naudojantiems tinklalapiams: juose ir toliau bus galima naudoti šią temą iki tol, kol juose bus įjungta kuri nors kita tema.

en: If this process fails for any reason, users logging in to their sites will force the same update.
lt: Jei šis procesas dėl kokių nors priežasčių nutrūks, vartotojams jungiantis, atnaujinimas bus įvykdomas pakartotinai.

en: If you want to ban domains from site registrations. One domain per line.
lt: Blokuoti registracijas iš el. pašto adresų su nurodytais domenais. Vienas domenas vienoje linijoje.

en: If you want to limit site registrations to certain domains. One domain per line.
lt: Leisti registracijas tik iš el. pašto adresų su nurodytais domenais. Vienas domenas vienoje linijoje.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
lt: Jei jūsų naršyklė neatidaro kito puslapio automatiškai, paspauskite ant šios nuorodos:

en: Info
lt: Informacija

en: Install and activate themes or plugins
lt: Įdiegti ir įgalinti temas ir įskiepius

en: Installed Themes
lt: Įdiegtos temos

en: Invalid email address.
lt: Netinkamas el. pašto adresas.

en: Invalid site ID.
lt: Netinkamas tinklalapio ID.

en: Language Settings
lt: Kalbos nustatymai

en: Limit total size of files uploaded to %s MB
lt: Failams įkelti serveryje suteikta vieta: %s MB

en: Limited Email Registrations
lt: Registracijų ribojimas

en: Logged in users may register new sites.
lt: Vartotojo paskyrą gali sukurti tik tinklo administratorius, bet prisijungę vartotojai gali laisvai kurti tinklalapius.

en: Max upload file size
lt: Maks. įkeliamo failo dydis

en: Menu setting enables/disables the plugin menus from appearing for non super admins, so that only super admins, not site admins, have access to activate plugins.
lt: Meniu nustatymuose galite pasirinkti, ar leisti tinklo vartotojams naudoti įskiepius. Jei tokią galimybę išjungsite, įskiepius įjungti galės tik pagrindinis tinklo administratorius.

en: Missing email address.
lt: Nerastas el. pašto adresas.

en: Missing or invalid site address.
lt: Netinkamas arba nerastas tinklalapio adresas.

en: Modify global network settings
lt: Keisti bendrus tinklo nustatymus

en: Network
lt: Tinklas

en: Network Settings
lt: Tinklo nustatymai

en: Network enabled themes are not shown on this screen.
lt: Tinkle įgalintos temos šiame puslapyje nerodomos.

en: New Site Settings
lt: Naujo tinklalapio nustatymai

en: New registrations settings
lt: Naujų registracijų nustatymai

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
lt: %1$s sukūrė naują tinklalapį
    
    Adresas: %2$s
    Pavadinimas: %3$s

en: New site settings are defaults applied when a new site is created in the network. These include welcome email for when a new site or user account is registered, and what&#8127;s put in the first post, page, comment, comment author, and comment URL.
lt: Naujo tinklalapio nustatymai nurodo numatytuosius nustatymus, kurie bus priskirti visiems naujiems tinklalapiams, įskaitant pasveikinimo laišką (kai užregistruojamas naujas tinklalapis arba vartotojo paskyra), taip pat pirmą įrašą, komentarą, jo autorių ir autoriaus interneto adresą.

en: Next Sites
lt: Kiti tinklalapiai

en: No theme selected.
lt: Tema nepasirinkta.

en: No, return me to the theme list
lt: Ne, grąžinkite mane prie temų sąrašo

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
lt: Leidžiamos tik mažosios lotyniškos raidės (a-z) ir skaitmenys.

en: Only use this screen once you have updated to a new version of WordPress through Updates/Available Updates (via the Network Administration navigation menu or the Toolbar). Clicking the Upgrade Network button will step through each site in the network, five at a time, and make sure any database updates are applied.
lt: Naudokite šį įrankį tik tada, kai atnaujinsite WordPress versiją meniu skiltyje „Atnaujinimai/Galimi atnaujinimai“ (tinklo administravimo skydelyje arba įrankių juostoje). Paspaudus mygtuką „Atnaujinti tinklą“, bus atnaujinti visi tinkle esantys tinklalapiai, po penkis vienu metu. Įsitikinkite, kad nėra jokių duomenų bazės atnaujinimų.

en: Operational Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Operational settings has fields for the network&#8217;s name and admin email.
lt: Pagrindiniai nustatymai turi tinklo pavadinimo ir administratoriaus el. pašto adreso laukelius.

en: Options saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Quick Tasks
lt: Greitos užduotys

en: Registration Settings
lt: Registracijos nustatymai

en: Registration is disabled.
lt: Vartotojų ir tinklalapių registracija išjungta. Juos gali sukurti tik tinklo administratorius.

en: Registration notification
lt: Pranešimas apie registraciją

en: Registration settings can disable/enable public signups. If you let others sign up for a site, install spam plugins. Spaces, not commas, should separate names banned as sites for this network.
lt: Registracijos nustatymai įjungia/išjungia laisvą registraciją. Jeigu tokia galimybė įjungta, nepamirškite įsidiegti nuo brukalų saugančių įskiepių. Tarpeliais (ne kableliais!) galite atskirti subdomenus, kurių užregistruoti neleisite.

en: Select a user to change role.
lt: Pasirinkite vartotoją, kurio rolę norite pakeisti.

en: Select a user to remove.
lt: Pasirinkite vartotoją, kurį norite pašalinti.

en: Send the network admin an email notification every time someone registers a site or user account.
lt: Kai kas nors užregistruoja vartotojo paskyrą arba tinklalapį, nusiųsti informacinį laišką tinklo administratoriui.

en: Set site attributes
lt: Nustatyti tinklalapio savybes

en: Site Address
lt: Tinklalapio adresas

en: Site URL
lt: Tinklaraščio URL:

en: Site activated.
lt: Tinklalapis aktyvuotas.

en: Site added. <a href="%1$s">Visit Dashboard</a> or <a href="%2$s">Edit Site</a>
lt: Tinklalapis pridėtas. Eiti į <a href="%1$s">administravimo sąsają</a> arba <a href="%2$s">redaguoti tinklalapį</a>

en: Site archived.
lt: Tinklalapis suarchyvuotas.

en: Site deactivated.
lt: Tinklalapis išjungtas.

en: Site deleted.
lt: Tinklalapis ištrintas.

en: Site info updated.
lt: Tinklalapio informacija atnaujinta.

en: Site marked as spam.
lt: Tinklalapis pažymėtas kaip brukalas.

en: Site options updated.
lt: Tinklalapio nustatymai atnaujinti

en: Site removed from spam.
lt: Tinklalapis pašalintas iš brukalų sąrašo.

en: Site themes list
lt: Tinklalapio išvaizdos temų sąrašas

en: Site themes list navigation
lt: Tinklalapio išvaizdos temų sąrašo navigacija

en: Site unarchived.
lt: Tinklalapis išarchyvuotas.

en: Site upload space
lt: Failams skiriama vieta

en: Site users list
lt: Tinklalapio vartotojų sąrašas

en: Site users list navigation
lt: Tinklalapio vartotojų sąrašo navigacija

en: Sites deleted.
lt: Tinklalapiai ištrinti.

en: Sites list
lt: Tinklalapių sąrašas

en: Sites list navigation
lt: Tinklalapių sąrašo navigacija

en: Sites marked as spam.
lt: Tinklalapiai, pažymėti kaip brukalai.

en: Sites removed from spam.
lt: Tinklalapiai pašalinti iš brukalų sąrašo.

en: Size in kilobytes
lt: Dydis kilobaitais

en: Super admins can no longer be added on the Options screen. You must now go to the list of existing users on Network Admin > Users and click on Username or the Edit action link below that name. This goes to an Edit User page where you can check a box to grant super admin privileges.
lt: Šiame puslapyje nuo šiol nebebus galima suteikti Tinklo administratoriaus privilegijų. Dabar tai galite padaryti redaguodami vartotojo paskyrą (Tinklo administravimas > Vartotojai).

en: The Network creation panel is not for WordPress MU networks.
lt: Tinklo kūrimo įrankis nėra skirtas WordPress MU tinklams.

en: The Right Now widget on this screen provides current user and site counts on your network.
lt: Laukelyje „Trumpa informacija“ pateikiami tinkle registruotų vartotojų ir tinklalapių skaičiai.

en: The URL for the first comment on a new site.
lt: Pirmojo komentaro naujame tinklalapyje autoriaus URL.

en: The author of the first comment on a new site.
lt: Pirmojo komentaro autorius.

en: The bulk action will permanently delete selected users, or mark/unmark those selected as spam. Spam users will have posts removed and will be unable to sign up again with the same email addresses.
lt: Panaudoję funkciją „Masinis veiksmas“, galite negrįžtamai ištrinti keletą vartotojų arba pažymėti juos kaip brukalų platintojus. Brukalų platintojų įrašai bus pašalinti, tokiu el. pašto adresu nebebus leidžiama registruotis.

en: The domain or path entered conflicts with an existing username.
lt: Įvestas domenas ar kelias konfliktuoja su egzistuojančiu vartotojo vardu.

en: The first comment on a new site.
lt: Pirmasis komentaras naujame tinklalapyje.

en: The first page on a new site.
lt: Pirmasis naujo tinklalapio puslapis.

en: The first post on a new site.
lt: Pirmasis naujo tinklalapio įrašas.

en: The following words are reserved for use by WordPress functions and cannot be used as blog names: <code>%s</code>
lt: Šie žodžiai yra rezervuoti WordPress funkcijoms ir negali būti panaudoti kaip tinklalapio pavadinimai: <code>%s</code>

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
lt: Šis meniu yra skirtas konkretaus tinklalapio informacijai redaguoti. Tai ypač naudinga tais atvejais, kai tinklalapio administravimo sąsaja yra nepasiekiama.

en: The requested action is not valid.
lt: Šis veiksmas negalimas.

en: The requested site does not exist.
lt: Toks tinklalapis neegzistuoja.

en: The site ID is used internally, and is not shown on the front end of the site or to users/viewers.
lt: Tinklalapio ID nėra matomas lankytojams ar kitiems tretiesiems asmenims.

en: The username and password will be mailed to this email address.
lt: Vartotojo vardas ir slaptažodis bus nusiųsti į nurodytą el. pašto adresą.

en: The welcome email sent to new site owners.
lt: Pasveikinimo laiškas, siunčiamas vartotojams, sukūrusiems naują tinklalapį.

en: The welcome email sent to new users.
lt: Pasisveikinimo laiškas, siunčiamas naujiems vartotojams.

en: Theme disabled.
lt: %s tema išjungta.

en: Theme enabled.
lt: %s tema įgalinta.

en: Themes %s
lt: Temos %s

en: Themes can be enabled on a site by site basis by the network admin on the Edit Site screen (which has a Themes tab); get there via the Edit action link on the All Sites screen. Only network admins are able to install or edit themes.
lt: Tinklo administratorius gali įjungti atskiras temas konkrečiam tinklalapiui, jį redaguojant (Tinklalapiai > Visi tinklalapiai > Redaguoti > Temos). Tik tinklo administratoriai gali įdiegti ir redaguoti temas.

en: Themes list navigation
lt: Temų sąrašo navigacija

en: There was an error creating the user.
lt: Kuriant vartotojo paskyrą, įvyko klaida.

en: These themes may be active on other sites in the network.
lt: Šios temos gali būti naudojamos kituose Jūsų tinklo tinklalapiuose.

en: This email address will receive notifications. Registration and support emails will also come from this address.
lt: Šiuo el. pašto adresu gausite visus pranešimus, įskaitant pranešimus apie registracijas ir pagalbos laiškus.

en: This is the main table of all sites on this network. Switch between list and excerpt views by using the icons above the right side of the table.
lt: Čia matote pagrindinę visų tinkle esančių tinklalapių lentelę. Paspaudę ant dešiniajame viršutiniame kampe esančių piktogramų, galite pasirinkti, ar rodyti tik tinklalapių sąrašą, ar ir šiek tiek informacijos apie juos.

en: This screen enables and disables the inclusion of themes available to choose in the Appearance menu for each site. It does not activate or deactivate which theme a site is currently using.
lt: Šiame puslapyje galite nustatyti, kurias temas galės naudoti tinkle esantys tinklalapiai. Tai nedaro jokios įtakos šiuo metu tinklalapiuose naudojamoms temoms.

en: This screen is for Super Admins to add new sites to the network. This is not affected by the registration settings.
lt: Tinklo administratoriai čia gali sukurti naują tinklo tinklalapį. Registracijos nustatymai tam įtakos neturi.

en: This screen sets and changes options for the network as a whole. The first site is the main site in the network and network options are pulled from that original site&#8217;s options.
lt: Šiame puslapyje nustatomi ir keičiami viso tinklo nustatymai. Pirmas tinklalapis yra pagrindinis tinklo tinklalapis.

en: This table shows all users across the network and the sites to which they are assigned.
lt: Šioje lentelėje rodomi visi tinklui priklausantys vartotojai ir jų tinklalapiai.

en: This theme may be active on other sites in the network.
lt: Ši tema gali būti naudojama kituose tinklo tinklalapiuose.

en: To add a new site, <strong>click Create a New Site</strong>.
lt: Norėdami pridėti naują tinklalapį, <strong>paspauskite „Kurti naują tinklalapį“</strong>

en: To add a new user, <strong>click Create a New User</strong>.
lt: Norėdami pridėti naują vartotoją, <strong>paspauskite „Kurti naują vartotoją“</strong>

en: To search for a site, <strong>enter the path or domain</strong>.
lt: Ieškodami tinklalapio, <strong>įveskite kelią ar domeną</strong>.

en: To search for a user or site, use the search boxes.
lt: Norėdami ieškoti vartotojo ar tinklalapio, pasinaudokite paieškos laukeliais.

en: To search for a user, <strong>enter an email address or username</strong>. Use a wildcard to search for a partial username, such as user&#42;.
lt: Ieškodami vartotojo, <strong>įveskite el. pašto adresą arba vartotojo vardą</strong>. Naudodami žvaigždutę, galite ieškoti pagal vartotojo vardo dalį, pvz., varden*

en: Update your network
lt: Atnaujinti tinklą

en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Upgrade Network
lt: Atnaujinti tinklą

en: Upload Settings
lt: Įkėlimo nustatymai

en: Upload file types
lt: Leistinų įkelti failų tipai

en: Upload settings control the size of the uploaded files and the amount of available upload space for each site. You can change the default value for specific sites when you edit a particular site. Allowed file types are also listed (space separated only).
lt: Įkėlimo nustatymai riboja įkeliamų failų dydį ir serveryje suteikiamą vietą. Kiekvienam tinklalapiui pasirinktinai šiuos nustatymus galite pakeisti. Tarpeliais (ne kableliais!) atskirkite leidžiamų įkelti failų tipus.

en: User accounts may be registered.
lt: Vartotojų registracija įjungta. Tinklalapius jiems gali sukurti tik tinklo administratorius.

en: User created.
lt: Vartotojas sukurtas.

en: User is already a member of this site.
lt: Vartotojas jau yra šio tinklalapio narys.

en: Users are not allowed to register these sites. Separate names by spaces.
lt: Vartotojai negali registruoti tokių tinklalapių. Atskirkite pavadinimus tarpeliais.

en: Users deleted.
lt: Vartotojai ištrinti.

en: Users marked as spam.
lt: Vartotojai pažymėti kaip brukalų platintojai.

en: Users removed from spam.
lt: Vartotojai panaikinti iš brukalų platintojų sąrašo.

en: Users who are signed up to the network without a site are added as subscribers to the main or primary dashboard site, giving them profile pages to manage their accounts. These users will only see Dashboard and My Sites in the main navigation until a site is created for them.
lt: Tinklalapio neturintys vartotojai priskiriami pagrindiniam (arba kitam nustatymuose nurodytam) tinklalapiui, jiems suteikiama skaitytojo rolė, profilio puslapis ir galimybė tvarkyti savo paskyrą. Vėliau jie bet kada galės susikurti savo tinklalapį.

en: Visit to go to the frontend site live.
lt: Aplankyti: Būsite perkelti į pasirinkto tinklalapio pradžios puslapį.

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: %2$s
lt: Įspėjimas! Iškilo problemų atnaujinant %1$s. Jūsų serveris nepasiekiamas. Klaidos pranešimas: %2$s

en: Warning! User cannot be modified. The user %s is a network administrator.
lt: Dėmesio! Vartotojo paskyra negali būti modifikuojama. %s yra tinklo administratorius.

en: Welcome Email
lt: Informacinis laiškas I:<br/>Naujas tinklalapis

en: Welcome User Email
lt: Informacinis laiškas II:<br/>Naujas vartotojas

en: Welcome to your Network Admin. This area of the Administration Screens is used for managing all aspects of your Multisite Network.
lt: Sveiki atvykę į tinklo administravimo skydelį. Čia galėsite valdyti savo tinklalapių tinklą.

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we need to individually upgrade the sites in your network.
lt: WordPress buvo atnaujintas! Dabar reikia individualiai atnaujinti tinkle esančius tinklalapius.

en: Yes, delete these themes
lt: Taip, ištrinti šias temas

en: Yes, delete this theme
lt: Taip, ištrinti šią temą

en: You are about to activate the site %s
lt: Jūs norite aktyvuoti tinklalapį %s

en: You are about to archive the site %s.
lt: Jūs norite tinklalapį %s įtraukti į archyvą.

en: You are about to deactivate the site %s
lt: Jūs norite išjungti tinklalapį %s

en: You are about to delete the site %s.
lt: Jūs ruošiatės ištrinti tinklalapį %s.

en: You are about to mark the site %s as spam.
lt: Jūs ruošiatės pažymėti tinklalapį %s kaip brukalą.

en: You are about to remove the following theme:
lt: Jūs norite ištrinti šią temą:

en: You are about to remove the following themes:
lt: Jūs norite pašalinti šias temas:

en: You are about to unarchive the site %s.
lt: Jūs norite išimti tinklalapį %s iš archyvo.

en: You are about to unspam the site %s.
lt: Jūs norite tinklalapį %s išimti iš brukalų sąrašo.

en: You are not allowed to change the current site.
lt: Jūs negalite keisti dabartinio tinklalapio.

en: You are not allowed to delete the site.
lt: Jūs neturite teisės ištrinti tinklalapį.

en: You can also go to the user&#8217;s profile page by clicking on the individual username.
lt: Jei paspausite ant vartotojo vardo, taip pat išvysite jo profilio redagavimo puslapį.

en: You can make an existing user an additional super admin by going to the Edit User profile page and checking the box to grant that privilege.
lt: Bet kuriam registruotam vartotojui galite priskirti tinklo administratoriaus teises. Eikite į vartotojo profilio redagavimo puslapį ir uždėkite varnelę ties atitinkamu nustatymu.

en: You can sort the table by clicking on any of the bold headings and switch between list and excerpt views by using the icons in the upper right.
lt: Pasirinkę ant lentelės viršuje esančių paryškintų elementų, galite ją pergrupuoti. Paspaudę ant dešiniajame viršutiniame kampe esančių piktogramų, galite pasirinkti, ar norite matyti tik sąrašą, ar ir šiek tiek papildomos informacijos.

en: You cannot delete a theme while it is active on the main site.
lt: Jūs negalite ištrinti temos, kol ji yra naudojama pagrindiniame tinklalapyje.

en: You do not have permission to access this page.
lt: Neturite teisės pasiekti šį puslapį.

en: You do not have permission to delete that site.
lt: Neturite teisės ištrinti šį tinklalapį.

en: You do not have sufficient permissions to add sites to this network.
lt: Jūs neturite teisės į šį tinklą pridėti tinklalapių.

en: You do not have sufficient permissions to delete themes for this site.
lt: Neturite pakankamai teisių, kad šiame tinklalapyje galėtumėte trinti temas.

en: You do not have sufficient permissions to edit this site.
lt: Jūs neturite teisės redaguoti šį tinklalapį.

en: You do not have sufficient permissions to manage network themes.
lt: Jūs neturite teisės tvarkyti šio tinklo temų.

en: You do not have sufficient permissions to manage themes for this site.
lt: Jūs neturite teisės tvarkyti šio tinklalapio temų.

en: You must define the %1$s constant as true in your %2$s file to allow creation of a Network.
lt: Privalote nustatyti %1$s konstantą į <code>true</code> %2$s faile, jei norite įjungti Tinklo sukūrimo galimybę.

en: [%s] New Site Created
lt: [%s] Naujas tinklalapis sukurtas

[ctx: theme]
en: Add New
lt: Įdiegti temą
