Network Admin - en to sl translation catalogue (166 entries)

en: %s theme deleted. | %s themes deleted.
sl[0]: %s tema izbrisana.
sl[1]: %s temi izbrisani.
sl[2]: %s teme izbrisane.
sl[3]: %s tem izbrisanih.

en: %s theme disabled. | %s themes disabled.
sl[0]: %s tema onemogočena.
sl[1]: %s temi onemogočeni.
sl[2]: %s teme onemogočene.
sl[3]: %s tem onemogočenih.

en: %s theme enabled. | %s themes enabled.
sl[0]: %s tema omogočena.
sl[1]: %s temi omogočeni.
sl[2]: %s teme omogočene.
sl[3]: %s tem omogočenih.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Documentation on Creating a Network</a>
sl: <a href="https://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Dokumentacija o stvaritvi omrežja</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Documentation on the Network Admin</a>
sl: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Dokumentacija o omrežnem skrbniku</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Documentation on Network Settings</a>
sl: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Dokumentacija o omrežnih nastavitvah</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screen" target="_blank">Documentation on Site Management</a>
sl: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Sites_Screen" target="_blank">Dokumentacija o upravljanju spletišč</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Documentation on Network Themes</a>
sl: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Dokumentacija o omrežnih temah</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Upgrade Network</a>
sl: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Dokumentacija o nadgradnji omrežja</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Documentation on Network Users</a>
sl: <a href="https://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Dokumentacija o omrežnih uporabnikih</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Documentation on the Network Screen</a>
sl: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Dokumentacija o omrežnem zaslonu</a>

en: A new user will be created if the above email address is not in the database.
sl: Nov uporabnik bo ustvarjen če zgornja e-pošta ni v bazi.

en: A password reset link will be sent to the user via email.
sl: Povezava za ponastavitev gesla bo poslana temu uporabniku preko e-pošte.

en: Add New Site
sl: Dodajte novo spletišče.

en: Add New Users
sl: Dodaj nove uporabnike

en: Add Site
sl: Dodaj spletišče

en: Add User
sl: Dodaj uporabnika

en: Add User will set up a new user account on the network and send that person an email with username and password.
sl: 'Dodaj uporabnika' bo na omrežju namestil nov uporabniški račun in tisti osebi poslal e-pošto z uporabniškim imenom ter geslom.

en: Add and manage sites or users
sl: Dodajate in upravljate spletišča ali uporabnike.

en: Admin Email
sl: E-pošta skrbnika

en: All Sites
sl: Vsa spletišča

en: All done!
sl: Končano!

en: Allow new registrations
sl: Dovoli nove registracije

en: Allow site administrators to add new users to their site via the "Users &rarr; Add New" page.
sl: Dovoli skrbnikom spletišča dodajati nove uporabnike prek strani "Uporabniki &rarr; Dodaj".

en: Allowed file types. Separate types by spaces.
sl: Dovoljeni tipi datotek. Ločite tipe s presledki.

en: Are you sure you wish to delete these themes?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te teme?

en: Are you sure you wish to delete this theme?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to temo?

en: Banned Email Domains
sl: Blokirane domene e-pošte

en: Banned Names
sl: Blokirana imena

en: Both sites and user accounts can be registered.
sl: Uporabniki kot spletne strani se lahko registrirajo.

en: Cannot add user.
sl: Ni mogoče dodati uporabnika.

en: Cannot create an empty user.
sl: Ne morem ustvariti praznega uporabnika.

en: Clicking on bold headings can re-sort this table.
sl: S klikom na odebeljene naslove lahko ponovno razvrstite to tabelo.

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Confirm your action
sl: Potrdite svojo akcijo

en: Create a Network of WordPress Sites
sl: Ustvarite omrežje spletišč Wordpress.

en: Dashboard leads to the Dashboard for that site.
sl: Nadzorna plošča vodi k nadzorni plošči tega spletišča.

en: Deactivate, Archive, and Spam which lead to confirmation screens. These actions can be reversed later.
sl: 'Izključi', 'Arhiviraj' in 'Označi' kot neželeno vas vodijo na zaslon za potrditev. Ta dejanja se lahko kasneje povrnejo.

en: Default Language
sl: Privzet jezik

en: Delete Theme
sl: Izbriši temo.

en: Delete Themes
sl: Izbriši teme

en: Duplicated username or email address.
sl: Podvojeno uporabniško ime ali e-poštni naslov.

en: Edit Site: %s
sl: Uredi spletišče: %s

en: Enable administration menus
sl: Omogoči skrbniške menije.

en: Enable menus
sl: Vklopi menije

en: Enter the username and email.
sl: Vnesite uporabniško ime in e-pošto.

en: Enter the username of an existing user.
sl: Vnesite uporabniško ime obstoječega uporabnika.

en: First Comment
sl: Prvi komentar

en: First Comment Author
sl: Avtor prvega komentarja

en: First Comment URL
sl: URL prvega komentarja

en: First Page
sl: Prva stran

en: From here you can:
sl: Od tukaj lahko:

en: Info
sl: Informacije

en: Install and activate themes or plugins
sl: Nameščate in aktivirate teme ali vtičnike.

en: Installed Themes
sl: Nameščene teme

en: Invalid email address.
sl: Neveljaven e-poštni naslov.

en: Invalid site ID.
sl: Neveljaven ID spletišča.

en: Language Settings
sl: Nastavitve jezika

en: Limit total size of files uploaded to %s MB
sl: Omeji celotno velikost naloženih datotek  na %s MB

en: Limited Email Registrations
sl: Registracija omejena na e-poštne naslove

en: Logged in users may register new sites.
sl: Prijavljeni uporabniki lahko registrirajo novo spletno stran.

en: Max upload file size
sl: Največja dovoljena velikost datoteke

en: Missing email address.
sl: Manjkajoč e-poštni naslov

en: Missing or invalid site address.
sl: Manjkajoči ali neveljaven naslov strani.

en: Modify global network settings
sl: Spreminjate globalne nastavitve omrežja

en: Network
sl: Omrežje

en: Network Settings
sl: Nastavitve omrežja

en: Network enabled themes are not shown on this screen.
sl: Teme omogočene prek omrežja niso pokazane na tem zaslonu.

en: New Site Settings
sl: Nastavitve novih spletišč

en: New registrations settings
sl: Nastavitve za nove registracije

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
sl: Novo spletišče, ki ga je ustvaril/a %1$s
    
    Naslov: %2$s
    Ime: %3$s

en: Next Sites
sl: Naslednja spletišča

en: No theme selected.
sl: Nobena tema ni izbrana.

en: No, return me to the theme list
sl: Ne, vrni me na seznam tem

en: Operational Settings
sl: Operativne nastavitve

en: Options saved.
sl: Možnosti shranjene.

en: Quick Tasks
sl: Hitra dejanja

en: Registration Settings
sl: Nastavitve registracije

en: Registration is disabled.
sl: Registracija je onemogočena.

en: Registration notification
sl: Obvestilo o registraciji

en: Registration settings can disable/enable public signups. If you let others sign up for a site, install spam plugins. Spaces, not commas, should separate names banned as sites for this network.
sl: Nastavitve registracije lahko omogočijo/onemogočijo javne prijave. Če dovolite drugim, da se prijavijo na vaše spletišče, namestite vtičnik za neželeno vsebino. Presledki, ne vejice, morajo deliti imena, blokirana kot spletišča na tem omrežju.

en: Select a user to change role.
sl: Izberite uporabnika za spremembo vloge.

en: Select a user to remove.
sl: Izberite uporabnika za odstranitev.

en: Send the network admin an email notification every time someone registers a site or user account.
sl: Pošlji omrežnem administratorjem email opozorilo vsakokrat ko nekdo registrira spletno stran ali uporabniški račun.

en: Set site attributes
sl: Nastavi lastnosti strani

en: Site Address
sl: Naslov spletišča

en: Site URL
sl: URL Spletišča

en: Site activated.
sl: Spletišče vključeno.

en: Site added. <a href="%1$s">Visit Dashboard</a> or <a href="%2$s">Edit Site</a>
sl: Spletišče je dodano. <a href="%1$s">Obiščite nadzorno ploščo</a> ali <a href="%2$s">uredi spletišče</a>

en: Site archived.
sl: Spletišče arhivirano.

en: Site deactivated.
sl: Spletišče izključeno.

en: Site deleted.
sl: Spletišče izbrisano.

en: Site info updated.
sl: Podrobnosti spletišča so posodobljene.

en: Site marked as spam.
sl: Spletišče je bilo označeno kot neželeno.

en: Site options updated.
sl: Možnosti spletišča so posodobljene.

en: Site removed from spam.
sl: Spletišče je bilo odstranjeno iz seznama neželenih.

en: Site unarchived.
sl: Spletišče nearhivirano.

en: Site upload space
sl: Prostor za nalaganje tega spletišča

en: Sites deleted.
sl: Spletišča izbrisana.

en: Sites marked as spam.
sl: Spletišča so bila označena kot neželena.

en: Sites removed from spam.
sl: Spletišča so bila odstranjena iz seznama neželenih.

en: Size in kilobytes
sl: Velikost v kilobajtih

en: The URL for the first comment on a new site.
sl: URL prvega komentarja na novi spletni strani.

en: The author of the first comment on a new site.
sl: Avtor prvega komentarja na novi spletni strani.

en: The bulk action will permanently delete selected users, or mark/unmark those selected as spam. Spam users will have posts removed and will be unable to sign up again with the same email addresses.
sl: To množično dejanje bo trajno izbrisalo izbrane uporabnike ali jih označilo/odznačilo kot neželene. Neželenim uporabnikom se odstranijo prispevki in prepreči se jim ponovna registracija preko istega e-poštnega naslova.

en: The first comment on a new site.
sl: Prvi komentar novega spletišča

en: The first page on a new site.
sl: Prva stran na novem spletišču

en: The first post on a new site.
sl: Prvi prispevek na novem spletišču

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
sl: Meni je namenjen urejanju podatkov, značilnih za posamezne strani, še posebej, če področje skrbnika spletišča ni na voljo.

en: The requested action is not valid.
sl: Želena akcija ni veljavna.

en: The requested site does not exist.
sl: Želena stran ne obstaja.

en: The username and password will be mailed to this email address.
sl: Uporabniško ime in geslo bo poslano na ta naslov.

en: The welcome email sent to new site owners.
sl: Pošta dobrodošlice, poslana lastnikom nove spletne strani.

en: The welcome email sent to new users.
sl: Pošta dobrodošlice poslana novim uporabnikom.

en: Theme disabled.
sl: Tema onemogočena.

en: Theme enabled.
sl: Tema omogočena.

en: Themes %s
sl: Teme %s

en: There was an error creating the user.
sl: Napaka med ustvarjanjem uporabnika.

en: These themes may be active on other sites in the network.
sl: Te teme so mogoče aktivne na drugih straneh v omrežju.

en: This email address will receive notifications. Registration and support emails will also come from this address.
sl: Na ta e-poštni naslov boste prejeli obvestila. Registracija in podpora e-pošte bodo prišli tudi iz tega naslova.

en: This theme may be active on other sites in the network.
sl: Ta tema je morda dejavna na drugih spletiščih v omrežju.

en: To add a new site, <strong>click Create a New Site</strong>.
sl: Da dodate novo spletno tran, <strong>kliknite Dodaj novo spletno stran</strong>.

en: To add a new user, <strong>click Create a New User</strong>.
sl: Da dodate novega uporabnika, <strong>kliknite Dodaj novega uporabnika</strong>.

en: Update your network
sl: Posodabljate svoje omrežje.

en: Updates
sl: Posodobitve

en: Upgrade Network
sl: Nadgradite omrežje

en: Upload Settings
sl: Nastavitve nalaganja

en: Upload file types
sl: Tipi datotek nalaganja

en: User accounts may be registered.
sl: Uporabniki se lahko registrirajo.

en: User created.
sl: Uporabnik ustvarjen.

en: User is already a member of this site.
sl: Uporabnik je že član tega spletišča.

en: Users are not allowed to register these sites. Separate names by spaces.
sl: Uporabnikom ni dovoljena registracija teh strani. Imena delite z presledki.

en: Users deleted.
sl: Uporabniki izbrisani.

en: Users marked as spam.
sl: Uporabniki so bili označeni kot neželeni.

en: Users removed from spam.
sl: Uporabniki so bili odstranjeni iz seznama neželenih.

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: %2$s
sl: Pozor! Pojavil se je problem z posodobitvami %1$s. Vaš strežnik se mogoče ne more povezati s stranmi, ki delujejo na njem. Sporočilo o napaki: %2$s

en: Warning! User cannot be modified. The user %s is a network administrator.
sl: Opozorilo! Uporabnika ni mogoče urejati. Uporabnik %s je omrežni skrbnik.

en: Welcome Email
sl: E-pošta dobrodošlice

en: Welcome User Email
sl: E-pošta dobrodošlice uporabniku

en: Welcome to your Network Admin. This area of the Administration Screens is used for managing all aspects of your Multisite Network.
sl: Dobrodošli v omrežnem skrbništvu. Ta prostor za skrbništvo zaslonov se uporablja za celostno upravljanje vašega omrežja.

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we need to individually upgrade the sites in your network.
sl: Wordpress je posodobljen. Preden ga lahko začnete uporabljati moramo nadgraditi spletišča v vašem omrežju.

en: Yes, delete these themes
sl: Da, izbriši te teme

en: Yes, delete this theme
sl: Da, izbriši to temo

en: You are about to activate the site %s
sl: Spletišče %s boste aktivirali

en: You are about to archive the site %s.
sl: Spletišče %s boste arhivirali.

en: You are about to deactivate the site %s
sl: Spletišče %s boste deaktivirali

en: You are about to delete the site %s.
sl: Spletišče %s boste izbrisali.

en: You are about to mark the site %s as mature.
sl: Stran %s boste označili kot stran z vsebino za odrasle.

en: You are about to mark the site %s as not mature.
sl: Iz strani %s boste odstranili oznako vsebine za odrasle.

en: You are about to mark the site %s as spam.
sl: Spletišče %s boste označili kot nezaželeno.

en: You are about to remove the following theme:
sl: Odstranili boste naslednjo temo:

en: You are about to remove the following themes:
sl: Ste tik pred tem, da odstranite naslednje teme:

en: You are about to unarchive the site %s.
sl: Spletišče %s boste potegnili iz arhiva.

en: You are about to unspam the site %s.
sl: Spletišče %s boste označili kot ni nezaželeno.

en: You are not allowed to change the current site.
sl: Nimate dovoljenja za spreminjanje tega spletišča.

en: You are not allowed to delete the site.
sl: Nimate dovoljenja za izbris tega spletišča.

en: You cannot delete a theme while it is active on the main site.
sl: Ni mogoče zbrisati teme, dokler je ta dejavna na glavnem spletišču.

en: You do not have permission to access this page.
sl: Nimate dovoljenja za dostop do te strani.

en: You do not have permission to delete that site.
sl: Nimate dovoljenja za izbris tega spletišča.

en: You do not have sufficient permissions to add sites to this network.
sl: Nimate potrebnega dovoljenja za dodajanje spletišč v to omrežje.

en: You do not have sufficient permissions to delete themes for this site.
sl: Nimate potrebnega dovoljenja za izbris tem za to spletišče.

en: You do not have sufficient permissions to edit this site.
sl: Nimate potrebnega dovoljenja za urejanje tega spletišča.

en: You do not have sufficient permissions to manage network themes.
sl: Nimate potrebnega dovoljenja za upravljanje omrežnih tem.

en: You do not have sufficient permissions to manage themes for this site.
sl: Nimate potrebnega dovoljenja za urejanje tem za to spletišče.

en: [%s] New Site Created
sl: [%s] Novo spletišče ustvarjeno.

[ctx: theme]
en: Add New
sl: Dodaj novo
