Development (4.4.x) - en to lt translation catalogue (1696 entries)

en: #%d (no title)
lt: #%d (be pavadinimo)

en: %1$s %2$d
lt: %2$s m. %1$s mėn.

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
lt: %1$s %2$s Kategorijos „%3$s“ RSS srautas

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
lt: %1$s %2$s Įrašo „%3$s“ komentarų RSS srautas

en: %1$s %2$s %3$s Feed
lt: %1$s %2$s %3$s RSS srautas

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
lt: %1$s %2$s Žymos „%3$s“ RSS srautas

en: %1$s %2$s Comments Feed
lt: %1$s %2$s Komentarų RSS srautas

en: %1$s %2$s Feed
lt: %1$s %2$s Įrašų RSS srautas

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
lt: %1$s %2$s Įrašų, kuriuos parašė %3$s, RSS srautas

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
lt: %1$s %2$s „%3$s“ paieškos rezultatų RSS srautas

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
lt: %3$s %1$s %2$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
lt: %1$s (nuo %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
lt: %1$s (nuo %2$s; alternatyvos nėra)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
lt: %1$s (nuo %2$s; naudokite %3$s)

en: %1$s - Comments on %2$s
lt: „%2$s“ komentarai (%1$s)

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
lt[0]: <span class="screen-reader-text">%2$s </span>komentarų: %1$s
lt[1]: <span class="screen-reader-text">%2$s </span>komentarų: %1$s
lt[2]: <span class="screen-reader-text">%2$s </span>komentarų: %1$s

en: %1$s [Autosave]
lt: %1$s [Automatinis išsaugojimas]

en: %1$s [Current Revision]
lt: %1$s [Dabartinė versija]

en: %1$s and %2$s.
lt: %1$s ir %2$s.

en: %1$s at %2$s
lt: %1$s %2$s

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
lt: %1$s yra <strong>nebenaudojama</strong> nuo %2$s versijos, tačiau neturi pakaitalo.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
lt: %1$s yra <strong>nebenaudojama</strong> nuo %2$s versijos! Geriau naudokite %3$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
lt: %1$s yra nebenaudotinas. Naudokite %2$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
lt: %1$s naudoja %2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
lt[0]: Atsakymas į %2$s: %1$s
lt[1]: Atsakymai į %2$s: %1$s
lt[2]: Atsakymų į %2$s: %1$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
lt: %1$s. Meniu punktas %2$d iš %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
lt: %1$s. Elementas numeris %2$d po %3$s.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
lt[0]: %d įskiepio atnaujinimas
lt[1]: %d įskiepių atnaujinimai
lt[2]: %d įskiepių atnaujinimų

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
lt[0]: %d temos atnaujinimas
lt[1]: %d temų atnaujinimai
lt[2]: %d temų atnaujinimų

en: %d WordPress Update
lt: %d WordPress atnaujinimas

en: %d queries. %s seconds.
lt: Užklausų: %d. Sekundžių: %s.

en: %d selected
lt: Pasirinkta: %d

en: %s (Invalid)
lt: %s (Netinkamas)

en: %s (Pending)
lt: %s (Laukia)

en: %s <span class="says">says:</span>
lt: %s <span class="says">parašė:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
lt[0]: %s <span class="screen-reader-text">komentaras</span>
lt[1]: %s <span class="screen-reader-text">komentarai</span>

en: %s Comment | %s Comments
lt[0]: %s komentaras
lt[1]: %s komentarai
lt[2]: %s komentarų

en: %s and %s
lt: %s ir %s

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
lt[0]: %s komentaras laukia patvirtinimo
lt[1]: %s komentarai laukia patvirtinimo
lt[2]: %s komentarų laukia patvirtinimo

en: %s day | %s days
lt[0]: %s d.
lt[1]: %s d.
lt[2]: %s d.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
lt: %s viršija maksimalią įkeliamų failų dydžio ribą naudojant keleto failų įkėlimo įrankį jūsų naršyklėje.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
lt: %s viršija į tinklalapį įkeliamų failų dydžio limitą.

en: %s hour | %s hours
lt[0]: %s val
lt[1]: %s val
lt[2]: %s val

en: %s is a protected WP option and may not be modified
lt: „%s“ yra apsaugotas WP nustatymas, kuris negali būti modifikuojamas

en: %s is your new username
lt: „%s“ yra jūsų vartotojo vardas

en: %s month | %s months
lt[0]: %s mėn.
lt[1]: %s mėn.
lt[2]: %s mėn.

en: %s topic | %s topics
lt[0]: %s įrašas
lt[1]: %s įrašai
lt[2]: %s įrašų

en: %s update failed
lt: %s: atnaujinimas nepavyko

en: %s updated!
lt: %s: atnaujinta!

en: %s week | %s weeks
lt[0]: %s sav.
lt[1]: %s sav.
lt[2]: %s sav.

en: %s year | %s years
lt[0]: %s m.
lt[1]: %s m.
lt[2]: %s m.

en: %s, and %s
lt: %s ir %s

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
lt: Nepavyko įkelti „%s“.

en: &#8592; Cancel Audio Playlist
lt: &#8592; Atšaukti audio grojaraštį

en: &#8592; Cancel Gallery
lt: &#8592; Atšaukti galeriją

en: &#8592; Cancel Video Playlist
lt: &#8592; Atšaukti video grojaraštį

en: &#8592; Return to library
lt: &#8592; Grįžti į failų saugyklą

en: &laquo; Back
lt: &laquo; Grįžti

en: &laquo; Older Comments
lt: &laquo; Senesni komentarai

en: &laquo; Previous
lt: &laquo; Ankstesnis

en: &laquo; Previous Page
lt: &laquo; Ankstesnis puslapis

en: &larr; Back to %s
lt: &larr; Grįžti į %s

en: &lt; Prev
lt: &lt; Ankstesnis

en: &mdash; Select &mdash;
lt: &mdash; Pasirinkite &mdash;

en: (Edit)
lt: (Redaguoti)

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
lt: (Mažiausiai 4 simboliai. Tik raidės ir skaičiai.)

en: (This message was added in version %s.)
lt: (Ši žinutė pridėta versijoje %s.)

en: (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.)
lt: (WordPress nepavyko sukurti saugaus ryšio su WordPress.org. Susisiekite su serverio administratoriumi.)

en: (more&hellip;)
lt: (daugiau&hellip;)

en: (no title)
lt: (be pavadinimo)

en: (required)
lt: (būtina)

en: 1 Comment
lt: Komentarų: 1

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lt: <span class="screen-reader-text">%s </span>komentarų: 1

en: <a href="%1$s" aria-label="Logged in as %2$s. Edit your profile.">Logged in as %2$s</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
lt: <a href="%1$s" aria-label="Prisijungęs kaip %2$s. Redaguoti profilį.">Prisijungęs kaip %2$s</a>. <a href="%3$s">Atsijungti?</a>

en: <a href="%1$s">%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
lt: <a href="%1$s">%2$s</a> yra naujasis jūsų tinklalapis. <a href="%3$s">Prisijunkite</a> kaip „%4$s“ su savo turimu slaptažodžiu.

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
lt: Šio įrašo komentarų <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> srautas.

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
lt: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">sako:</span>

en: <span>Active:</span> %s
lt: <span>Aktyvi:</span> %s

en: <strong>Could not find site %1$s.</strong> Searched for table %2$s in database %3$s. Is that right?
lt: <strong>Nepavyko rasti tinklalapio %1$s.</strong> Ieškota lentelėje %2$s - duomenų bazėje %3$s. Teisingai?

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted %s. You really should look at your database now.
lt: <strong>Duomenų bazėje trūksta lentelių.</strong> Tai reiškia, kad MySQL neveikia, WordPress buvo netinkamai instaliuotas arba kažkas ištrynė %s. Jūs turėtumėte sutvarkyti savo duomenų bazę.

en: <strong>ERROR</strong>: %1$s in %2$s can only contain numbers, letters, and underscores.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: %1$s lauke %2$s galima naudoti tik skaičius, lotyniškas raides ir brūkšnelį apačioje.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Sausainukai (angl. cookies) blokuojami dėl nenumatytos išvesties (angl. unexpected output). Pagalbos rasite <a href="%1$s">dokumentacijoje</a> arba pasinaudoję <a href="%2$s">pagalbos forumais</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Jūsų naršyklė nepalaiko arba blokuoja sausainukus (angl. cookies). <a href="%s">Įjunkite juos</a> norėdami naudoti WordPress.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Nepavyko jūsų užregistruoti&hellip; susisiekite su <a href="mailto:%s">administratoriumi</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įveskite vartotojo vardą arba el. pašto adresą.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or email.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Netinkamas vardas arba el. pašto adresas.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Netinkamas vartotojo vardas arba slaptažodis.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Netinkamas vartotojo vardas.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įveskite vartotojo vardą.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įveskite el. pašto adresą.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Tinklalapio URL nuoroda jau naudojama.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Deja vartotojas vardas negalimas.

en: <strong>ERROR</strong>: The comment could not be saved. Please try again later.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Nepavyko išsaugoti komentaro, pabandykite dar kartą.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Neteisingas el. pašto adresas.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Tuščias slaptažodžio laukelis.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username %s is incorrect.
lt: <strong>KlLAIDA</strong>: Jūsų įvestas slaptažodis vartotojui %s yra neteisingas.

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Tuščias vartotojo vardo laukelis.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Nėra šiuo el. pašto adresu užsiregistravusio vartotojo.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Šis el. pašto adresas jau užregistruotas, pasirinkite kitą.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Toks vartotojo vardas jau yra, išsirinkite kitą.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Vartotojo vardas netinkamas, nes savyje turi neleidžiamų simbolių. Pasirinkite kitokį vartotojo vardą.

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
lt: <strong>KLAIDA</strong>: WordPress %1$s versijai reikia MySQL %2$s arba naujesnės

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Jūsų paskyra buvo pažymėta kaip brukalų platintojas.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: įveskite tinkamą el. pašto adresą.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
lt: <strong>KLAIDA</strong>: užpildykite būtinus laukelius (vardas, el. paštas).

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: parašykite komentarą.

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
lt: <strong>RSS klaida</strong>: %s

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to see what&#8217;s new.
lt: <strong>Jūs sėkmingai atnaujinote WordPress!</strong>.

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
lt: Tinklalapio įrašų kalendorius.

en: A cloud of your most used tags.
lt: Dažniausiai naudojamų žymų debesis

en: A list of your site&#8217;s Pages.
lt: Tinklalapio puslapių sąrašas.

en: A list or dropdown of categories.
lt: Paprastas ar išskleidžiamas kategorijų sąrašas.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
lt: Mėnesinis jūsų tinklalapio įrašų archyvas.

en: A name is required for this term
lt: Šis elementas privalo turėti pavadinimą

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
lt: Naujas įrašo "%s" komentaras laukia Jūsų patvirtinimo

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
lt: Naujas įrašo "%s" atgalinis pranešimas laukia Jūsų patvirtinimo

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
lt: Nauja įrašo "%s" citata laukia Jūsų patvirtinimo

en: A search form for your site.
lt: Jūsų tinklalapio paieškos forma.

en: A static page
lt: Statinį puslapį

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
lt: Tokį pavadinimą ir nuorodą turintis terminas jau yra sukurtas šioje taksonomijoje.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
lt: Elementas su pateiktu pavadinimu jau priskirtas šiam tėviniam elementui.

en: A valid URL was not provided.
lt: Nurodytas netinkamas URL adresas

en: A valid email address is required
lt: Tinkamas el. pašto adresas yra būtinas

en: About WordPress
lt: Apie WordPress

en: Action
lt: Veiksmas

en: Activate
lt: Įjungti

en: Activation Key Required
lt: Reikalingas aktyvacijos kodas

en: Activation Key:
lt: Aktyvacijos kodas:

en: Active theme
lt: Aktyvi tema

en: Add Audio Source
lt: Pridėti audio šaltinį

en: Add Items
lt: Pridėti punktų

en: Add Link
lt: Pridėti nuorodą

en: Add Media
lt: Įterpti failą

en: Add Menu Items
lt: Pridėti meniu punktų

en: Add New Category
lt: Kurti naują kategoriją

en: Add New Link Category
lt: Pridėti naują nuorodų kategoriją

en: Add New Page
lt: Naujas puslapis

en: Add New Post
lt: Naujas įrašas

en: Add New Tag
lt: Kurti naują žymą

en: Add Subtitles
lt: Pridėti subtitrus

en: Add Video Source
lt: Pridėti video šaltinį

en: Add a Menu
lt: Pridėti meniu

en: Add a Widget
lt: Pridėti valdiklį

en: Add a custom menu to your sidebar.
lt: Pridėkite pasirinktą meniu į tinklalapio šoninę sritį .

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback:
lt: Pridėkite atsarginius šaltinius maksimaliam HTML5 grojimui:

en: Add new header image
lt: Pridėti naują antraštės paveikslėlį

en: Add new image
lt: Pridėti naują paveikslėlį

en: Add or remove menu items
lt: Pridėti arba pašalinti meniu punktus

en: Add or remove tags
lt: Pridėti ar panaikinti žymas

en: Add to Audio Playlist
lt: Pridėti į audio grojaraštį

en: Add to Dictionary
lt: Pridėti į žodyną

en: Add to Gallery
lt: Pridėti į galeriją

en: Add to Menu
lt: Pridėti į meniu

en: Add to Video Playlist
lt: Pridėti į video grojaraštį

en: Add to audio playlist
lt: Pridėti į audio grojaraštį

en: Add to gallery
lt: Pridėti į galeriją

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
lt: Pridėti į meniu: %1$s (%2$s)

en: Add to video playlist
lt: Pridėti į video grojaraštį

en: Additional items found: %d
lt: Papildomao rasta: %d

en: Additional shortcuts,
lt: Papildomos nuorodos

en: Advanced
lt: Papildoma

en: Advanced Options
lt: Papildomi nustatymai

en: Album
lt: Albumas

en: Align
lt: Lygiuotė

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Alignment
lt: Lygiuotė

en: All Categories
lt: Visos

en: All Link Categories
lt: Visos nuorodų kategorijos

en: All Pages
lt: Visi puslapiai

en: All Posts
lt: Visi įrašai

en: All Tags
lt: Visos žymos

en: All dates
lt: Visi laikotarpiai

en: All media items
lt: Visi failai

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles
lt: Leisti pranešimus apie nuorodas iš kitų tinklalapių (atgalinius pranešimu ir atgalines nuorodas) naujuose įrašuose

en: Allow new users to sign up
lt: Leisti naujiems vartotojams prisiregistruoti

en: Allow people to post comments on new articles
lt: Leisti skaitytojams komentuoti

en: Allow search engines to index this site.
lt: Leisti paieškos sistemoms indeksuoti jūsų tinklalapį.

en: Allowed Files
lt: Galimi failai

en: Already Installed
lt: Jau yra įdiegta

en: Alt Text
lt: „Alt“ tekstas

en: Alternative Text
lt: „Alt“ atributas

en: Alternative source
lt: Atsarginis šaltinis

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
lt: Hierarchinėje taksonomijoje panaudotas dviprasmiškas pavadinimas. Naudokite elemento ID.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
lt: Įvyko klaida, tikriausiai nepavyko rasti srauto. Pabandykite vėliau.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
lt: Įvyko klaida. Įkraukite puslapį iš naujo ir bandykite vėl.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
lt: Pridedant jus prie šio tinklalapio, įvyko klaida. Grįžkite į <a href="%s">pradžios puslapį</a>.

en: An error occurred during the activation
lt: Aktyvuojant įvyko klaida

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
lt: Įkeliant įvyko klaida. Bandykite vėliau.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="https://wordpress.org/support/">support forums</a>.
lt: Įvyko klaida. Kažkas gali būti blogai su WordPress.org arba šio serverio konfigūracija. Jei problemos tęsis, pasinaudokite <a href="https://wordpress.org/support/">pagalbos forumais</a>.

en: An unidentified error has occurred.
lt: Įvyko nenustatyta klaida.

en: Anonymous
lt: Anonimas

en: Apply
lt: Taikyti

en: Approve and Reply
lt: Patvirtinti ir atsakyti

en: Approve it: %s
lt: Patvirtinti: %s

en: April
lt: balandžio

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
lt: Bal

en: Arbitrary text or HTML.
lt: Paprastas tekstas ar HTML kodas.

en: Archives
lt: Archyvai

en: Archives: %s
lt: Archyvas: %s

en: Are you lost?
lt: Pasiklydote?

en: Are you sure it exists?
lt: Ar esate tikri, kad duomenų bazė egzistuoja?

en: Are you sure that the database server is not under particularly heavy load?
lt: Ar esate tikri, kad duomenų bazės serveris nepatiria itin aukštos apkrovos?

en: Are you sure that the database server is running?
lt: Ar esate tikri, kad duomenų bazės serveris veikia?

en: Are you sure that you have typed the correct hostname?
lt: Ar esate tikri, kad įvedėte teisingą serverio pavadinimą?

en: Are you sure you have the correct username and password?
lt: Ar esate tikri, kad vartotojo vardas ir slaptažodis yra teisingi?

en: Are you sure you want to do this?
lt: Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Are you sure you want to edit this comment?
    The changes you made will be lost.
lt: Ar tikrai norite redaguoti šį komentarą?
    Visi pakeitimai bus prarasti.

en: Are you sure you want to install this plugin?
lt: Ar tikrai norite įdiegti šį įskiepį?

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: As a browser icon
lt: Naršyklės piktograma

en: As an app icon
lt: Programėlės piktograma

en: Attachment Details
lt: Failo informacija

en: Attachment Display Settings
lt: Failo rodymo nustatymai

en: Attachment Page
lt: Failo puslapis

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
lt: Bandyta nustatyti paveikslėlio kokybę už intervalo [1,100].

en: Audio Details
lt: Audio detalės

en: August
lt: rugpjūčio

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
lt: Rgp

en: Author
lt: Autorius

en: Author is %s
lt: Autorius yra %s

en: Author:
lt: Autorius:

en: Author: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
lt: Autorius: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
lt: Autorius: %s

en: Automatically add new top-level pages to this menu
lt: Automatiškai pridėti naujus tėvinius puslapius į šį meniu

en: Automatically add paragraphs
lt: Automatiškai pridėti paragrafus

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Back
lt: Atgal

en: Background
lt: Fono nustatymai

en: Background Attachment
lt: Fono pozicija

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Background Image
lt: Fono paveikslėlis

en: Background Position
lt: Fono pozicija

en: Background Repeat
lt: Padengimas fono paveikslėliu

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Bitrate
lt: „Bitrate“

en: Bitrate Mode
lt: „Bitrate“ režimas

en: Bitrate:
lt: „Bitrate“:

en: Blockquote
lt: Citata

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Border
lt: Rėmelis

en: Border color
lt: Kraštelio spalva

en: Bottom
lt: Apačia

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
lt: Dėl atnaujinimo darbų trumpam nepasiekiama. Užeikite po minutės.

en: Bulk Select
lt: Masinis pasirinkimas

en: Bulleted list
lt: Sąrašas su taškais

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
lt: Bet prieš pradėdami naudoti savo vartotojo vardą, <strong>turite jį aktyvuoti</strong>.

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
lt: Liko tik <strong>jį aktyvuoti</strong>.

en: By %s
lt: Sukūrė %s

en: By: %s
lt: %s

en: CSS Classes
lt: CSS klasės

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Can&#8217;t select database
lt: Nepavyksta pasirinkti duomenų bazės

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Edit
lt: Atšaukti redagavimą

en: Cancel Selection
lt: Atšaukti pasirinkimą

[ctx: Cancel reordering menu items in Customizer]
en: Done
lt: Atlikta

[ctx: Cancel reordering widgets in Customizer]
en: Done
lt: Atlikta

en: Cancel reply
lt: Atšaukti atsakymą

en: Cannot create a revision of a revision
lt: Negalima sukurti versijos versijos

en: Cannot create a user with an empty login name.
lt: Negalima sukurti vartotojo, nenurodant jo vardo.

en: Caption
lt: Antraštė

en: Caption this image&hellip;
lt: Pavadinkite šį paveikslėlį&hellip;

en: Captions/Subtitles
lt: Paaiškinimai/Titrai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Categories list
lt: Kategorijų sąrašas

en: Categories list navigation
lt: Kategorijų sąrašo navigacija

en: Category: %s
lt: Kategorija: %s

en: Cell padding
lt: Langelio „padding“

en: Cell spacing
lt: Langelio „spacing“

en: Cell type
lt: Langelio tipas

en: Center
lt: Per vidurį

en: Change File
lt: Keisti failą

en: Change Image
lt: Pakeisti paveikslėlį

en: Changes saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti

en: Cheatin&#8217; uh?
lt: Veiksmas negalimas.

en: Check Spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
lt: Patikrinti šlamšto aplanką savo el. pašto dėžutėje. Galbūt per klaidą ten pateko ir mūsų laiškas.

en: Check your email for the confirmation link.
lt: Patikrinkite savo el. pašto dėžutę, joje turėtų būti patvirtinimo nuoroda.

en: Check your email for your new password.
lt: Patikrinkite el. pašto dėžutę. Joje turėtų būti naujasis slaptažodis.

en: Check your inbox at %s and click the link given.
lt: Patikrinkite savo %s el. pašto dėžutę ir paspauskite duotą nuorodą.

en: Choose File
lt: Pasirinkti failą

en: Choose Image
lt: Pasirinkti paveikslėlį

en: Choose from the most used tags
lt: Pasirinkite iš dažniausiai naudojamų žymų

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear Results
lt: Išvalyti rezultatus

en: Clear formatting
lt: Panaikinti formatavimą

en: Click here to cancel reply.
lt: Atšaukti atsakymą.

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close all open tags
lt: Užverti visas atviras žymas

en: Close blockquote tag
lt: Uždaryti citatos žymą

en: Close bold tag
lt: Uždaryti pastorinta žymą

en: Close bulleted list tag
lt: Uždaryti punktų sąrašo žymą

en: Close code tag
lt: Uždaryti kodo žymą

en: Close deleted text tag
lt: Uždaryti pašalinto teksto žymą

en: Close inserted text tag
lt: Uždaryti įdėto teksto žymą

en: Close italic tag
lt: Uždaryti pasvirają žymą

en: Close list item tag
lt: Uždaryti sarašo punkto žymą

en: Close media panel
lt: Uždaryti failų skydelį

en: Close numbered list tag
lt: Uždaryti numeruoto sąrašo žymą

en: Close reorder mode
lt: Uždaryti perkėlimo režimą

en: Close sharing dialog
lt: Uždaryti dalinimosi dialogą

en: Close this window.
lt: Uždaryti šį langą.

en: Close uploader
lt: Uždaryti įkėlimo įrankį

en: Cmd + letter:
lt: Cmd + raidė

en: Code
lt: Kodas

en: Collapse Sidebar
lt: Užverti šoninę sritį

en: Color
lt: Spalva

en: Colors
lt: Spalvos

en: Column group
lt: Stulpelių grupė

en: Columns
lt: Stulpeliai

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
lt: apie,bei,bet,ir,irgi,iš,it,į,kad,kada,kaip,kam,kas,ką,ko,kodėl,kuo,kur,kurgi,nei,nuo,o,su,šis,štai,tačiau,tai,tas,už,va,vai,vėl,www

en: Comment author name and email are required
lt: Komentaro autoriaus vardas ir el. pašto adresas yra būtini

en: Comment on %1$s by %2$s
lt: Įrašo „%1$s“ komentaras, kurį parašė %2$s

en: Comment: %s
lt: Komentaras: %s

en: Comments
lt: Komentarai

en: Comments (%s)
lt: Komentarai (%s)

en: Comments (RSS)
lt: Komentarų RSS

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
lt: Komentarų RSS

en: Comments Feed
lt: Komentarų RSS srautas

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lt: Komentarai įrašui<span class="screen-reader-text"> %s</span> yra išjungti

en: Comments are closed.
lt: Komentarai uždrausti.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
lt: „%1$s“ komentarai (ieškant „%2$s“)

en: Comments for %s
lt: „%s“ komentarai

en: Comments navigation
lt: Komentarų navigacija

en: Comments on %s
lt: „%s“ komentarai

en: Comments on: %s
lt: Įrašo „%s“ komentarai

en: Confirm new password
lt: Patvirtinkite naują slaptažodį

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
lt: Sveikiname, jūsų tinklalapis „%s“ jau beveik paruoštas.

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
lt: Nėra ryšio arba serveris nepasiekiamas. Prašome pabandyti vėliau.

en: Constrain proportions
lt: Išlaikyti proporcijas

en: Content
lt: Turinys

en: Content, title, and excerpt are empty.
lt: Turinys, pavadinimas ir ištrauka nerasti.

en: Content:
lt: Turinys:

en: Continue reading %s
lt: Tęskite %s skaitymą

en: Cookie nonce is invalid
lt: Slapuko „nonce“ reikšmė yra neteisinga

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
lt: Įterpkite šią nuorodą į savo WordPress tinklalapį

en: Copy and paste this code into your site to embed
lt: Įterpkite šį kodą savo svetainėje

en: Copy table row
lt: Kopijuoti lentelės eilutę

en: Could not calculate resized image dimensions
lt: Nepavyko apskaičiuoti pakeisto dydžio paveikslėlio matmenų

en: Could not create site.
lt: Nepavyko sukurti tinklalapio.

en: Could not create user
lt: Negalite kurti vartotojų

en: Could not find the specified string.
lt: Nurodytos simbolių sekos rasti nepavyko.

en: Could not insert post into the database
lt: Įrašo į duomenų bazę įrašyti nepavyko

en: Could not insert term into the database
lt: Nepavyko įterpti elemento į duomenų bazę

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
lt: Nepavyko įkrauti peržiūros paveikslėlio. Perkraukite puslapį ir bandykite dar kartą.

en: Could not read image size.
lt: Nepavyko nustatyti paveikslėlio dydžio.

en: Could not save password reset key to database.
lt: Nepavyko išsaugoti slaptažodžio atkūrimo rakto į duomenų bazę.

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
lt: Nepavyko nustatyti kaip miniatiūros paveikslėlio. Pabandykite kitokį failą.

en: Could not split shared term.
lt: Nepavyko atskirti termino.

en: Could not update comment status
lt: Nepavyko atnaujinti komentaro statuso

en: Could not update post in the database
lt: Įrašo duomenų bazėje atnaujinti nepavyko

en: Could not write file %1$s (%2$s)
lt: Nepavyko rašyti į failą %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
lt: Nepavyko rašyti į failą: %s

en: Create Audio Playlist
lt: Kurti audio grojaraštį

en: Create Gallery
lt: Galerijos sukūrimas

en: Create Menu
lt: Sukurti meniu

en: Create Site
lt: Sukurti tinklalapį

en: Create Video Playlist
lt: Kurti video grojaraštį

en: Create a Configuration File
lt: Sukurti konfigūracijos failą

en: Create a new gallery
lt: Sukurti naują galeriją

en: Create a new playlist
lt: Sukurti naują grojaraštį

en: Create a new video playlist
lt: Sukurti naują video grojaraštį

en: Crop Image
lt: Apkarpyti paveikslėlį

en: Crop thumbnail to exact dimensions
lt: Apkarpyti miniatiūrą pagal nurodytus matmenis

en: Crop your image
lt: Apkarpyti paveikslėlį

en: Cropping&hellip;
lt: Apkarpoma&hellip;

en: Crunching&hellip;
lt: Glaudinama&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
lt: Ctrl + Alt + raidė:

en: Ctrl + letter:
lt: Ctrl + raidė:

en: Current Color
lt: Dabartinė spalva

en: Current header
lt: Dabartinė antraštė

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
lt[0]: %s komentaras laukia patvirtinimo. Aplankykite komentarų tvarkymo puslapį:
lt[1]: %s komentarai laukia patvirtinimo. Aplankykite komentarų tvarkymo puslapį:
lt[2]: %s komentarų laukia patvirtinimo. Aplankykite komentarų tvarkymo puslapį:

en: Custom Link
lt: Sava nuoroda

en: Custom Links
lt: Interneto nuorodos

en: Custom Menu
lt: Meniu

en: Custom Size
lt: Pasirenkamas dydis

en: Custom URL
lt: Pasirinkta URL

en: Custom color
lt: Nustatyta spalva

en: Customize
lt: Konfigūruoti

en: Customize: %s
lt: Pritaikyti: %s

en: Customizer
lt: Išvaizdos redaktorius

en: Customizing
lt: Tvarkoma

en: Customizing &#9656; %s
lt: Tvarkoma &#9656; %s

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cut table row
lt: Iškirpti lentelės eilutę

en: Dashboard
lt: Skydelis

en: Database Error
lt: Duomenų bazės klaida

en: Date Format
lt: Datos formatas

en: Day: %s
lt: Diena: %s

en: December
lt: gruodžio

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
lt: Gru

en: Decrease indent
lt: Sumažinti įtrauką

en: Default
lt: Numatytieji

en: Default shortcuts,
lt: Nustatytosios nuorodos

en: Delete Menu
lt: Ištrinti meniu

en: Delete Permanently
lt: Ištrinti negrįžtamai

en: Delete Selected
lt: Ištrinti pasirinktus

en: Delete column
lt: Ištrinti stulpelį

en: Delete it: %s
lt: Pašalinti: %s

en: Delete row
lt: Ištrinti eilutę

en: Delete table
lt: Ištrinti lentelę

en: Deleted text (strikethrough)
lt: Perbrauktas tekstas

en: Describe this audio file&hellip;
lt: Apibūdinkite šį audio failą&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
lt: Apibūdinkite šį failą&hellip;

en: Describe this video&hellip;
lt: Apibūdinkite šį video&hellip;

en: Description
lt: Aprašymas

en: Deselect
lt: Panaikinti pasirinkimą

en: Dimensions
lt: Dimensijos

en: Dimensions:
lt: Dimensijos:

en: Dismiss
lt: Paslėpti

en: Dismiss Errors
lt: Paslėpti klaidas

en: Dismiss this notice.
lt: Daugiau nerodyti šio pranešimo.

en: Display Header Text
lt: Rodyti antraštės tekstą

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Display as dropdown
lt: Rodyti kaip išskleidžiamą sąrašą

en: Display item author if available?
lt: Rodyti naujienų autorių (jei įmanoma)?

en: Display item content?
lt: Rodyti naujienų turinį?

en: Display item date?
lt: Rodyti naujienų datą?

en: Display post date?
lt: Rodyti įrašo datą?

en: Distraction-free writing mode
lt: Dėmesio neblaškantis režimas

en: Do not pass style tags to wp_add_inline_style().
lt: Nepadavinėkite stiliaus žymų į wp_add_inline_style().

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
lt: Ar tikrai norite <a href='%s'>atsijungti</a>?

en: Document properties
lt: Dokumento savybės

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
lt: Ar vartotojas %1$s turi teisę naudoti %2$s duomenų bazę?

en: Done
lt: Atlikta

en: Download File
lt: Atsisiųsti failą

en: Download Video
lt: Atsisiųsti video

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Juodraščiai <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Juodraščiai <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Juodraščiai <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to reorder media files.
lt: Paimkite su pele ir nutempkite, norėdami surikiuoti failus.

en: Drag and drop to reorder tracks.
lt: Pertempkite takelius norėdami keisti jų tvarką.

en: Drag and drop to reorder videos.
lt: Pertempkite video norėdami keisti jų tvarką.

en: Drop files anywhere to upload
lt: Atitempkite norimus įkelti failus

en: Drop files to upload
lt: Atitempkite norimus įkelti failus

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
lt: Lygiai toks pat komentaras jau yra. Tikriausiai bandote jį įrašyti antrą kartą.

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
lt: KLAIDA: Temų direktorija yra tuščia arba neegzistuoja. Patikrinkite tai.

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Audio Playlist
lt: Redaguoti audio grojaraštį

en: Edit Category
lt: Redaguoti kategoriją

en: Edit Gallery
lt: Redaguoti galeriją

en: Edit Image
lt: Redaguoti paveikslėlį

en: Edit Link Category
lt: Redaguoti nuorodų kategoriją

en: Edit Media
lt: Redaguoti failą

en: Edit My Profile
lt: Redaguoti profilį

en: Edit Original
lt: Redaguoti originalą

en: Edit Page
lt: Redaguoti puslapį

en: Edit Post
lt: Redaguoti įrašą

en: Edit Selection
lt: Redaguoti pasirinkimą

en: Edit Site
lt: Redaguoti tinklalapį

en: Edit Tag
lt: Redaguoti žymą

en: Edit This
lt: Redaguoti

en: Edit Video Playlist
lt: Redaguoti video grojaraštį

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
lt: Redaguoti meniu punktą: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
lt: Redaguoti daugiau detalių

en: Edit next media item
lt: Redaguoti kitą failą

en: Edit previous media item
lt: Redaguoti ankstesnį failą

en: Editor menu (when enabled)
lt: Rašyklės meniu (kai įjungtas)

en: Editor toolbar
lt: Rašyklės įrankių juosta

en: Either there are no posts, or something went wrong.
lt: Arba nėra nei vieno įrašo, arba įvyko klaida.

en: Elements path
lt: Elementų adresas

en: Email
lt: El. pašto adresas

en: Email&nbsp;Address:
lt: El.&nbsp;paštas:

en: Email: %s
lt: El. paštas: %s

en: Embed Media Player
lt: Embed Media Grotuvas

en: Embed or Link
lt: Embed kodas arba nuoroda

en: Embedded WordPress Post
lt: Įterptas WordPress įrašas

en: Emoticons
lt: Šypsenėlės

en: Empty filename
lt: Nėra failo pavadinimo

en: Encoding
lt: Koduotė

en: Enter a description of the image
lt: Įveskite paveikslėlio aprašymą

en: Enter the RSS feed URL here:
lt: Įveskite RSS srauto adresą:

en: Enter the URL
lt: Įveskite URL

en: Enter the URL of the image
lt: Įveskite paveikslėlio URL

en: Enter the destination URL
lt: Įveskite URL adresą

en: Enter your new password below.
lt: Žemiau įveskite naująjį slaptažodį.

en: Enter your password to view comments.
lt: Jei norite matyti komentarus, įveskite slaptažodį.

en: Entries (RSS)
lt: Įrašų RSS

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
lt: Įrašų RSS

en: Entries from any RSS or Atom feed.
lt: Įrašai iš bet kokio RSS ar Atom srauto.

en: Error establishing a database connection
lt: Nepavyko prisijungti prie duomenų bazės

en: Error reconnecting to the database
lt: Klaida jungiantis prie duomenų bazės

en: Error while saving the changes.
lt: Išsaugant pakeitimus, įvyko klaida.

en: Excerpt
lt: Ištrauka

en: Exclude:
lt: Neįtraukti:

en: Expand Sidebar
lt: Išplėsti šoninę sritį

en: F j, Y
lt: Y F j

en: F j, Y g:i a
lt: Y F j - G:i

en: F, Y
lt: Y F

en: Failed to delete the page.
lt: Bandymas ištrinti puslapį nepavyko.

en: Failed to write request to temporary file.
lt: Nepavyko įrašyti užklausos į laikiną failą.

en: Featured Image
lt: Specialusis paveikslėlis

en: February
lt: vasario

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
lt: Vas

en: Feed for all posts filed under %s
lt: Visų kategorijos „%s“ įrašų RSS

en: Feedback
lt: Atsiliepimai

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
lt: Failas &#8222;%s&#8220; neegzistuoja?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
lt: Failas &#8222;%s&#8220; nėra paveikslėlis.

en: File canceled.
lt: Failas atšauktas.

en: File doesn&#8217;t exist?
lt: Failas neegzistuoja?

en: File is not an image.
lt: Failas nėra paveikslėlis.

en: File name:
lt: Failo pavadinimas:

en: File size:
lt: Failo dydis:

en: File type:
lt: Failo tipas:

en: Filter by date
lt: Filtruoti pagal datą

en: Filter by type
lt: Filtruoti pagal tipą

en: Filter pages list
lt: Filtruoti puslapių sąrašą

en: Filter posts list
lt: Filtruoti įrašų sąrašą

en: Find and replace
lt: Rasti ir pakeisti

en: First Post
lt: Pirmas įrašas

en: Fixed
lt: Fiksuota

en: Focus shortcuts:
lt: Klaviatūros šaukiniai keisti pasirinkimui

en: Font Family
lt: Šrifto šeima

en: Font Sizes
lt: Šrifto dydžiai

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
lt: Dėl neaiškios priežasties šio įrašo negalima redaguoti.

en: Fri
lt: Pn

en: Friday
lt: Penktadienis

[ctx: Friday initial]
en: F
lt: Pn

en: Front page
lt: Pradžios puslapis

en: Front page displays
lt: Pagrindiniame puslapyje rodyti:

en: Full Size
lt: Pilnas

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Gallery Settings
lt: Galerijos nustatymai

en: General
lt: Pagrindinės

en: Genre
lt: Žanras

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
lt: Susikurkite <em>dar vieną</em> „%s“ tinklalapį akimirksniu

en: Get New Password
lt: Gauti naują slaptažodį

en: Get your own %s account in seconds
lt: Susikurkite savo „%s“ paskyrą

en: Gimme a site!
lt: Sukurti tinklalapį

en: Give the feed a title (optional):
lt: Srauto pavadinimas (nebūtinas):

en: Go Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
lt: Būkite pasveikintas, tinklo administratoriau! Dabar jūs leidžiate „%s“ registracijas. Jei norite tai pakeisti, eikite į savo <a href="%s">Nustatymų puslapį</a>.

en: Grid View
lt: Tinklelio peržiūra

en: HTML Embed
lt: HTML įterpinys

[ctx: HTML elements]
en: Inline
lt: Vidinis

[ctx: HTML tag]
en: Address
lt: Adresas

en: HTTP error.
lt: HTTP klaida.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
lt: Ar tikrai įvedėte teisingą el. pašto adresą? Nurodėte %s. Jei tai nėra teisingas jūsų el. pašto adresas, laiškas jūsų nepasieks.

en: Header
lt: Antraštės išvaizda

en: Header Image
lt: Antraštės paveikslėlis

en: Header Text Color
lt: Antraštės teksto spalva

en: Header cell
lt: Antraštės langelis

en: Heading 1
lt: Antraštė 1

en: Heading 2
lt: Antraštė 2

en: Heading 3
lt: Antraštė 3

en: Heading 4
lt: Antraštė 4

en: Heading 5
lt: Antraštė 5

en: Heading 6
lt: Antraštė 6

en: Height
lt: Aukštis

en: Help
lt: Pagalba

en: Hex Value
lt: Hex reikšmė

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki ###USERNAME###,
    
    Jūsų el.paštas tinklalapyje ###SITENAME### buvo pakeistas.
    
    Jei Jūs neatlikote šio pakeitimo, prašome susisiekti su tinklalapio administratoriumi el.paštu
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Šis el.laiškas išsiųstas į ###EMAIL###
    
    Pagarbiai,
    Tinklalapio ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki ###USERNAME###,
    
    Jūsų slaptažodis tinklalapyje ###SITENAME### buvo pakeistas.
    
    Jei Jūs neatlikote šio pakeitimo, prašome susisiekti su tinklalapio administratoriumi el.paštu
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Šis el.laiškas išsiųstas į ###EMAIL###
    
    Pagarbiai,
    Tinklalapio ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Hide header image
lt: Slėpti antraštės paveikslėlį

en: Hide image
lt: Slėpti paveikslėlį

en: Hide password
lt: Slėpti slaptažodį

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
lt: Pastaba: Slaptažodis turėtų būti ne trumpesnis nei 7 simboliai. Galite naudoti mažąsias ir didžiąsias raides, skaičius ir štai tokius simbolius: ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Home
lt: Pradžia

en: Horizontal line
lt: Horizontali linija

en: Horizontal space
lt: Horiz. erdvė

en: How many items would you like to display?
lt: Kokį naujienų skaičių rodyti?

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
lt: Sveiki USERNAME,
    
    Jūsų naujas tinklalapis SITE_NAME jau sukurrtas ir pasiekiamas adresu:
    BLOG_URL
    
    Galite prisijungti prie administratoriaus paskyros naudojant šiuos duomenis:
    
    Vartotojo vardas: USERNAME
    Slaptažodis: PASSWORD
    Prisjungimo nuoroda: BLOG_URLwp-login.php
    
    Tikimės, Jums patiks naujasis tinklalapis. Dėkojame!
    
    --SITE_NAME komanda

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
lt: Sveiki USERNAME,
    
    Jūsų paskyra sukurta.
    
    Galite prisijungti naudojant šiuos duomenis:
    Vartotojo vardas: USERNAME
    Slaptažodis: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Dėkojame!
    
    -- SITE_NAME komanda

en: Howdy, %1$s
lt: %1$s

en: IO error.
lt: IO klaida.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
lt: Jei tai įvyko per klaidą, tiesiog ignoruokite šį laišką. Nieko nenutiks.

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
lt: Jei Jūs esate šio tinklo administratorius, patikrinkite, ar Jūsų MySQL veikia teisingai ir visos lentelės yra be klaidų.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
lt: Jei per dvi dienas neaktyvuosite savo tinklalapio, teks jį registruoti iš naujo.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
lt: Jei per dvi dienas neaktyvuosite savo paskyros, teks registruotis iš naujo.

en: If you don&#8217;t know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
lt: Jei nežinote, kaip sukurti duomenų bazė, turėtumėte <strong>susisiekti su savo talpinimo tiekėju</strong>. Jei vistiek reikia pagalbos, galite aplankyti <a href="%s">WordPress pagalbos forumus</a>.

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
lt: Štai ką galite padaryti, jei dar negavote laiško:

en: If you&#8217;re looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
lt: Jei norite įklijuoti formatuotą Microsoft Word turinį, išjunkite šią funkciją. Rašyklė automatiškai pašalins nereikalingą Microsoft Word kodą.

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
lt: <!-- -->

en: If you&#8217;re unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
lt: Jei nežinote, ką reiškia šitie terminai, Jums reikėtų susisiekti su Jūsų talpinimo tiekėju. Jeigu Jums reikia papildomos pagalbos, visuomet galite aplankyti <a href="%s">WordPress pagalbos forumus</a>.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
lt: Jei nematote savo tinklalapio, prašome susisiekti su tinklo administratoriumi.

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Paveikslėlis <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Paveikslėliai <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Paveikslėliai <span class="count">(%s)</span>

en: Image CSS Class
lt: Paveikslėlio CSS klasė

en: Image Details
lt: Paveikslėlio duomenys

en: Image Editor Save Failed
lt: Paveikslėlio išsaugojimas redagavimo įrankyje nepavyko

en: Image Title Attribute
lt: Paveikslėlio pavadinimo atributas

en: Image URL
lt: URL

en: Image crop failed.
lt: Paveikslėlio apkarpymas nepavyko.

en: Image default align
lt: Numatytoji paveikslėlio lygiuotė

en: Image default link type
lt: Numatytasis paveikslėlio nuorodos tipas

en: Image default size
lt: Numatytasis paveikslėlio dydis

en: Image description
lt: Paveikslėlio aprašymas

en: Image flip failed.
lt: Paveikslėlio apvertimas nepavyko.

en: Image resize failed.
lt: Paveikslėlio dydžio keitimas nepavyko.

en: Image rotate failed.
lt: Paveikslėlio pasukimas nepavyko.

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
lt: %1$s naudokite %2$s metodą, ne %3$s funkciją. Plačiay %4$s.

en: Incorrect username or password.
lt: Neteisingas vartotojo vardas ar slaptažodis.

en: Increase indent
lt: Padidinti įtrauką

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
lt: Įrankių juosta (kai pasirinktas paveiksėlis, nuoroda ar peržiūra)

en: Insert Media
lt: Failo įterpimas

en: Insert Page Break tag
lt: Įterpti puslapio lūžį

en: Insert Read More tag
lt: Įterpti žymą „Skaityti toliau“

en: Insert audio playlist
lt: Įterpti audio grojaraštį

en: Insert column after
lt: Įterpti stulpelį po pažymėtojo

en: Insert column before
lt: Įterpti stulpelį priešais pažymėtąjį

en: Insert date/time
lt: Įterpti datą/laiką

en: Insert from URL
lt: Įterpti iš URL

en: Insert gallery
lt: Įterpti galeriją

en: Insert image
lt: Įterpti paveikslėlį

en: Insert into page
lt: Įterpti į puslapį

en: Insert into post
lt: Įterpti į įrašą

en: Insert link
lt: Įterpti nuorodą

en: Insert row after
lt: Įterpti eilutę po pažymėtosios

en: Insert row before
lt: Įterpti eilutę prieš pažymėtąją

en: Insert table
lt: Įterpti lentelę

en: Insert video
lt: Įterpti video

en: Insert video playlist
lt: Įterpti video grojaraštį

en: Insert/edit image
lt: Įterpti/redaguoti paveikslėlį

en: Insert/edit link
lt: Įterpti/redaguoti nuorodą

en: Insert/edit video
lt: Įterpti/redaguoti video

en: Inserted text
lt: Įdėtas tekstas

en: Invalid Taxonomy
lt: Netinkama taksonomija

en: Invalid activation key.
lt: Netinkamas aktyvacijos raktas.

en: Invalid attachment ID.
lt: Netinkamas failo ID.

en: Invalid author ID.
lt: Netinkamas autoriaus ID.

en: Invalid comment ID.
lt: Netinkamas komentaro ID.

en: Invalid comment status.
lt: Netinkamas komentaro statusas.

en: Invalid file type
lt: Netinkamas failo tipas

en: Invalid key
lt: Netinkamas raktas

en: Invalid menu ID.
lt: Netinkamas meniu ID.

en: Invalid object ID
lt: Netinkamas objekto ID

en: Invalid parameter(s): %s
lt: Blogas(i) parametras(ai): %s

en: Invalid parameter.
lt: Negaliojantis parametras.

en: Invalid post ID.
lt: Netinkamas įrašo ID.

en: Invalid post format
lt: Netinkamas įrašo formatas

en: Invalid post type
lt: Netinkamas įrašo tipas

en: Invalid post type.
lt: Neteisingas įrašo tipas.

en: Invalid post.
lt: Invalid post

en: Invalid shortcode name: %s. Do not use spaces or reserved characters: & / < > [ ]
lt: Netinkamas redaktoriaus žymos pavadinimas: %s. Nenaudokite tarpo ir specialių simbolių: & / < > [ ]

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
lt: Netinkamas redaktoriaus žymos pavadinimas: pavadinimas tuščias.

en: Invalid taxonomy
lt: Netinkama taksonomija

en: Invalid taxonomy: %s.
lt: Netinkama taksonomija: %s.

en: Invalid term ID
lt: Netinkamas elemento ID

en: Invalid user ID.
lt: Netinkamas vartotojo ID

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
lt: Neteisingos reikšmės: %2$s : %1$s . Tinkamos reikšmės turėtų būti tarp %3$s ir %4$s.

en: Is there no link to us?
lt: Nėra nuorodos į mūsų svetainę?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
lt: Panašu, kad čia nieko nėra. Pabandykite aplankyti %s tiesiogiai.

en: Italic
lt: Pasviręs

en: JSONP support is disabled on this site.
lt: JSONP palaikymas šiame tinklalapyje išjungtas.

en: January
lt: sausio

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
lt: Sau

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
lt: Norint naudoti šią galimybę, reikia JavaSript.

en: July
lt: liepos

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
lt: Lie

en: June
lt: birželio

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
lt: Bir

en: Just a username, please.
lt: Sukurti tik vartotojo paskyrą

en: Justify
lt: Lygiuoti palei abu kraštus

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros šaukiniai

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Large
lt: Didelis

en: Large size image height
lt: Didelio paveikslėlio aukštis

en: Large size image width
lt: Didelio paveikslėlio plotis

en: Last Post
lt: Paskutinis įrašas

en: Last updated
lt: Atnaujinta

en: Last updated: %s
lt: Redaguota: %s

en: Leave a Comment
lt: Parašykite komentarą

en: Leave a Reply
lt: Parašykite komentarą

en: Leave a Reply to %s
lt: Komentuoti: %s

en: Leave a comment
lt: Komentuoti

en: Left
lt: Kairėje

en: Length:
lt: Ilgis:

en: Letter
lt: Raidė

en: Link CSS Class
lt: CSS klasės nuoroda

en: Link Categories
lt: Kategorijos

en: Link Category
lt: Nuorodų kategorija

en: Link ID
lt: Nuorodos ID

en: Link Relationship (XFN)
lt: Nuorodos ryšys (XFN)

en: Link Target
lt: Atidarymo būdas

en: Link Text
lt: Nuorodos tekstas

en: Link To
lt: Nuoroda

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
lt: Prieraišas

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
lt: Prieraišai

en: Link rating
lt: Nuorodos vertinimas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Link to Attachment Page
lt: Nuoroda į failo puslapį

en: Link to Media File
lt: Nuoroda į failą

en: Links
lt: Nuorodos

en: Links for %s
lt: %s nuorodos

[ctx: Links widget]
en: Random
lt: Atsitiktinis

en: List View
lt: Sąrašo peržiūra

en: List item
lt: Sarašo punktas

en: Live Preview
lt: Tiesioginė peržiūra

en: Live Preview: %s
lt: Gyva peržiūra: %s

en: Loading more results... please wait.
lt: Kraunama daugiau rezultatų... prašome luktelėti.

en: Log In
lt: Prisijungti

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log in to Reply
lt: Atsakyti gali tik prisijungę

en: Log in to leave a Comment
lt: Prisijunkite, jei norite komentuoti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Log out &raquo;
lt: Atsijungti &raquo;

en: Log out of this account
lt: Atsijungti iš šios paskyros

en: Logged in as %s.
lt: Prisijungęs kaip %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
lt: Prisijungėte kaip <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Atsijungti nuo šios paskyros">Atsijungti &raquo;</a>

en: Login Address (URL)
lt: Prisijungimo nuoroda (URL)

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
lt: Prisijungimo, RSS ir WordPress.org nuorodos.

en: Loop
lt: Ciklas

en: Lost Password
lt: Pamirštas slaptažodis

en: Lost your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Mail (will not be published)
lt: El.paštas (nebus rodomas)

en: Maintenance
lt: Techninė priežiūra

en: Manage Audio
lt: Tvarkyti audio

en: Manage Comments
lt: Tvarkyti komentarus

en: Manage Images
lt: Tvarkyti paveikslėlius

en: Manage Video
lt: Tvarkyti video

en: Manual Offsets
lt: Rankiniai nustatymai

en: March
lt: kovo

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
lt: Kov

en: Match case
lt: Skirti raidžių dydį

en: Maximum upload file size: %s.
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis: %s.

en: May
lt: gegužės

[ctx: May abbreviation]
en: May
lt: Geg

en: Media File
lt: Failas

en: Media Library
lt: Failų saugykla

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Medium size image height
lt: Vidutinio dydžio paveikslėlio aukštis

en: Medium size image width
lt: Vidutinio dydžio paveikslėlio plotis

en: Medium-Large size image height
lt: Vidutinio-didelio dydžio paveikslėlio aukštis

en: Medium-Large size image width
lt: Vidutinio-didelio dydžio paveikslėlio plotis

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
lt: Viršijate turimos talpinimo vietos limitą. Pabandykite įkelti mažesnės apimties failą.

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu Locations
lt: Menių vietos

en: Menu Name
lt: Meniu pavadinimas

en: Menu Options
lt: Menių nustatymai

en: Menu created
lt: Meniu sukurtas

en: Menu deleted
lt: Meniu ištrintas

en: Menu item added
lt: Meniu punktas pridėtas

en: Menu item deleted
lt: Meniu punktas ištrintas

en: Menu item is now a sub-item
lt: Meniu punktas dabar yra sub-meniu

en: Menu item moved down
lt: Meniu punktas perkeltas žemyn

en: Menu item moved out of submenu
lt: Meniu punktas pašalintas iš sub-meniu

en: Menu item moved up
lt: Meniu punktas perkeltas aukštyn

en: Menu locations
lt: Meniu vietos

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menus
lt: Meniu

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget.
lt: Meniu gali būti rodomi vietose, kurios nurodytos Jūsų naudojamoje temoje arba <a href="%s">valdiklių zonose</a>, pridedant ten Meniu valdiklį.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
lt: Meniu gali būti rodomi vietose, kurios nurodytos Jūsų naudojamoje temoje.

en: Merge table cells
lt: Sulieti lentelės langelius

en: Meta
lt: Metainformacija

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Middle
lt: Vidurys

en: Missing Attachment
lt: Nerastas failas

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
lt: (be pavadinimo)

en: Missing parameter(s): %s
lt: Trūksta parametro(ų): %s

en: Mission complete. Message %s deleted.
lt: Misija baigta. Žinutė %s ištrinta.

en: Mon
lt: Pr

en: Monday
lt: Pirmadienis

[ctx: Monday initial]
en: M
lt: Pr

en: Month: %s
lt: Mėnuo: %s

en: Move down
lt: Nuleisti

en: Move down one
lt: Paslinkti per vieną žemyn

en: Move one level down
lt: Vienu lygiu žemyn

en: Move one level up
lt: Vienu lygiu aukštyn

en: Move out from under %s
lt: Iškelti iš po %s

en: Move to another area&hellip;
lt: Perkelti į kitą sritį&hellip;

en: Move to the top
lt: Perkelti į patį viršų

en: Move under %s
lt: Perkelti po %s

en: Move up
lt: Pakelti

en: Move up one
lt: Paslinkti per vieną aukštyn

[ctx: Move widget]
en: Move
lt: Perkelti

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
lt: visas

[ctx: Multisite active signup type]
en: blog
lt: tik tinklaraščių

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
lt: jokias

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
lt: tik vartotojo paskyrų

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
lt: <br/>Ne mažiau kaip 4 simboliai (tik raidės ir skaičiai). Vėliau pakeisti nebus galima!

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Mute Toggle
lt: Garso išjungimas

en: My Sites
lt: Mano tinklalapiai

en: Name
lt: Vardas

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
lt: Tekstinis

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Navigation Label
lt: Pavadinimas

en: Navigation Menu
lt: Navigacijos meniu

en: Navigation Menu Item
lt: Navigacijos meniu elementas

en: Navigation Menu Items
lt: Navigacijos meniu elementai

en: Navigation Menus
lt: Navigacijos meniu

en: Need more help? <a href='%s'>We got it</a>.
lt: Reikia daugiau pagalbos? <a href='%s'>Mes Jūsų paslaugoms</a>.

en: Network Admin
lt: Tinklo administravimas

en: Network Admin: %s
lt: Tinklas: %s

en: New %1$s Site: %2$s
lt: Naujas %1$s tinklalapis: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
lt: Naujas %1$s vartotojas: %2$s

en: New Category Name
lt: Naujos kategorijos pavadinimas

en: New Link Category Name
lt: Naujos nuorodų kategorijos pavadinimas

en: New Page
lt: Naujas puslapis

en: New Post
lt: Naujas įrašas

en: New Site Registration: %s
lt: Naujo tinklalapio registracija: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
lt: Naujas tinklalapis: %1$s
    URL: %2$s
    Nutolęs IP: %3$s
    
    Išjungti šiuos pranešimus: %4$s

en: New Tag Name
lt: Naujos žymos pavadinimas

en: New User Registration: %s
lt: Naujo vartotojo registracija: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
lt: Naujas vartotojas: %1$s
    Nutolęs IP: %2$s
    
    Išjungti šiuos pranešimus: %3$s

en: New comment on your post "%s"
lt: Naujas įrašo "%s" komentaras

en: New document
lt: Naujas dokumentas

en: New menu name
lt: Naujo menių pavadinimas

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New pingback on your post "%s"
lt: Naujas įrašo "%s" atgalinis pranešimas

en: New trackback on your post "%s"
lt: Nauja įrašo "%s" citata

en: New user registration on your site %s:
lt: Naujo vartotojo registracija jūsų tinklalapyje %s:

en: Newer Comments &raquo;
lt: Naujesni komentarai &raquo;

en: Newer comments
lt: Naujesni komentarai

en: Newer posts
lt: Naujesni įrašai

en: Next
lt: Toliau

en: Next &gt;
lt: Kitas &gt;

en: Next &raquo;
lt: Kitas &raquo;

en: Next Page &raquo;
lt: Kitas puslapis &raquo;

en: Next Post
lt: Kitas įrašas

en: Next page
lt: Kitas puslapis

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
lt: Vardas negali būti ilgesnis nei 50 simbolių.

en: No
lt: Ne

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
lt: Šoninės srities "%2$s" argumentų masyvui nenustatytas %1$s. Naudojamas numatytoji reikšmė "%3$s". Prašome pakeisti %1$s to "%3$s", kad išliktų esamas šoninės srities turinys ir šis pranešimas nebūtų rodomas.

en: No Comments
lt: Komentarų: 0

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lt: <span class="screen-reader-text">%s </span>komentarų: 0

en: No Repeat
lt: Be kopijų

en: No alignment
lt: Be lygiavimo

en: No categories
lt: Nėra kategorijų

en: No categories found.
lt: Kategorijų nerasta.

en: No color
lt: Be spalvos

en: No comments yet.
lt: Komentarų dar nėra.

en: No editor could be selected.
lt: Nėra redagavimo įrankio, kurį būtų galima pasirinkti.

en: No file selected
lt: Failas nepasirinktas

en: No image selected
lt: Paveikslėlis nepasirinktas

en: No image set
lt: Paveikslėlis nenustatytas

en: No items
lt: Nėra

en: No items found.
lt: Nieko nerasta.

en: No media attachments found.
lt: Failų nerasta.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
lt: Dar nėra nei vieno meniu. <a href="%s">Sukurkite keletą</a>.

en: No more comments found.
lt: Daugiau komentarų nerasta.

en: No pages found in Trash.
lt: Šiukšlinėje puslapių nėra.

en: No pages found.
lt: Puslapių nerasta.

en: No posts found in Trash.
lt: Šiukšlinėje įrašų nėra.

en: No posts found.
lt: Įrašų nerasta.

en: No results found.
lt: Nepavyko rasti.

en: No search term specified. Showing recent items.
lt: Neįvestas paieškos raktažodis. Rodomi paskiausi elementai.

en: No tags
lt: Žymų nėra

en: No tags found.
lt: Žymų nerasta.

en: Nonbreaking space
lt: Nepertraukiamas tarpas

en: None
lt: Nieko

en: November
lt: lapkričio

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
lt: Lap

en: Number of comments to show:
lt: Rodomų komentarų skaičius

en: Number of items found: %d
lt: Rasta: %d

en: Number of links to show:
lt: Rodomų nuorodų skaičius:

en: Number of posts to show:
lt: Rodomų įrašų skaičius:

en: Numbered list
lt: Sąrašas su numeriais

en: OK
lt: Gerai

en: October
lt: spalio

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
lt: Spa

en: Older comments
lt: Senesni komentarai

en: Older posts
lt: Senesni įrašai

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
lt: Kai kuriose sistemose Jūsų duomenų bazės vardas turi Jūsų vartotojų vardo prefiksą, ir turėtų būti <code>vartotojas_%1$s</code>. Galbūt čia yra problema?

en: One response to %s
lt: Įrašo %s komentarų : 1

en: Oops! That embed can&#8217;t be found.
lt: Ups! Šis įterpinys nerastas.

en: Oops: %s
lt: O ne: %s

en: Open link in a new tab
lt: Atidaryti nuorodą naujame skirtuke

en: Open sharing dialog
lt: Atidaryti dalinimosi dialogą

en: Or link to existing content
lt: Arba įdėkite nuorodą į tinklalapyje esantį turinį

en: Original: %s
lt: Originalas: %s

en: Out from under %s
lt: Iš po %s

en: Page %s
lt: Puslapis %s

en: Page Archives
lt: Puslapių archyvai

en: Page ID
lt: Puslapio ID

en: Page IDs, separated by commas.
lt: Puslapių ID, atskirti kableliais.

en: Page break
lt: Puslapio lūžis

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Page order
lt: Puslapio tvarka

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Pages list
lt: Puslapių sąrašas

en: Pages list navigation
lt: Puslapių sąrašo navigacija

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Paragraph
lt: Paragrafas

en: Parent Category
lt: Tėvinė kategorija

en: Parent Category:
lt: Tėvinė kategorija:

en: Parent Page:
lt: Tėvinis puslapis:

en: Parent term does not exist.
lt: Tėvinis elementas neegzistuoja.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password Lost and Changed for user: %s
lt: Vartotojo %s slaptažodis pamirštas ir pakeistas

en: Password Lost and Found
lt: Pamiršto slaptažodžio keitimas

en: Password Protected
lt: Apsaugota slaptažodžiu

en: Password Reset
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: Password reset is not allowed for this user
lt: Slaptažodžio atstatymas šiam vartotojui negalimas

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Paste
lt: Įklijuoti

en: Paste as text
lt: Įklijuoti kaip tekstą

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
lt: Įklijavimas veikia neformatuoto teksto veiksena. Turinys bus įklijuojamas kaip paprastas tekstas, kol šios funkcijos neišjungsite.

en: Paste table row after
lt: Įklijuoti lentelės eilutę po pažymėtosios

en: Paste table row before
lt: Įklijuoti lentelės eilutę prieš pažymėtąją

en: Paste your embed code below:
lt: Žemiau įklijuokite savo „embed“ kodą:

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Nepatvirtinti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Nepatvirtinti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Nepatvirtinti <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
lt: Laukia peržiūros

en: Permalink saved
lt: Nuoroda išsaugota

en: Permalink: %s
lt: Nuoroda: %s

en: Pingback
lt: Atgalinis pranešimas

en: Pingback excerpt:
lt: Atgalinio pranešimo ištrauka:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
lt: Užregistruotas pranešimas iš %1$s į %2$s. Te žiniatinklis bendrauja! :-)

en: Pingback:
lt: Atgalinis pranešimas:

en: Play/Pause
lt: Groti/Pauzė

en: Playlist Settings
lt: Grojaraščio nustatymai

en: Please enter a site name.
lt: Įveskite tinklalapio pavadinimą.

en: Please enter a site title.
lt: Įveskite tinklalapio pavadinimą.

en: Please enter a username.
lt: Įveskite vartotojo vardą.

en: Please enter a valid email address.
lt: Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
lt: Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą. Jums bus atsiųsta nuoroda, kuri leis sukurti naują slaptažodį.

en: Please include a %s template in your theme.
lt: Įterpkite „%s“ šabloną (template) į savo temą.

en: Please log in again.
lt: Prisijunkite iš naujo

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
lt: Daugiau informacijose rasite <a href="%s">WordPress klaidų šalinimo</a> skiltyje.

en: Please try again.
lt: Bandykite dar kartą.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
lt: Pabandykite šį failą įkelti su %1$snaršyklės įkėlimo įrankiu%2$s.

en: Plugin Information:
lt: Įskiepio informacija:

en: Plugin updates may not complete if you navigate away from this page.
lt: Įskiepių atnaujinimai gali nutrūkti, jei išeisite iš šio puslapio.

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Popular Tags
lt: Populiariausios žymos

en: Post Archives
lt: Įrašų archyvai

en: Post Comment
lt: Įrašyti komentarą

en: Post Thumbnail
lt: Įrašo miniatiūra

en: Post Type Archive
lt: Įrašų tipo archyvas

[ctx: Post format]
en: Aside
lt: Užrašas

[ctx: Post format]
en: Chat
lt: Pokalbis

[ctx: Post format]
en: Gallery
lt: Galerija

[ctx: Post format]
en: Image
lt: Paveikslėlis

[ctx: Post format]
en: Link
lt: Nuoroda

[ctx: Post format]
en: Quote
lt: Citata

[ctx: Post format]
en: Standard
lt: Standartinis

[ctx: Post format]
en: Status
lt: Būsena

en: Post navigation
lt: Navigacija tarp įrašų

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
lt: Įrašo tipo pavadinimai turi būti tarp 1 ir 20 simbolių ilgio.

en: Posted title:
lt: Paskelbta antraštė:

en: Poster
lt: Afiša

en: Poster Image
lt: Afišos paveikslėlis

en: Posts by %s
lt: Autorius: %s

en: Posts list
lt: Įrašų sąrašas

en: Posts list navigation
lt: Įrašų sąrašo navigacija

en: Posts navigation
lt: Navigacija tarp įrašų

en: Posts page
lt: Įrašų puslapis

en: Posts published on %s
lt: Įrašai paskelbti %s

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
lt: Sistema: <a href="%s"><strong>WordPress</strong></a>

en: Powered by WordPress
lt: Sistema: WordPress

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
lt: Sistema: WordPress

en: Press return or enter to open this panel
lt: Paspauskite Grįžti arba Enter norėdami atverti šį skydelį

en: Press return or enter to open this section
lt: Atidarykite šią skiltį spausdami „Enter“

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Preview as a browser icon
lt: Peržiūrėti kaip naršyklės piktogramą

en: Preview as an app icon
lt: Peržiūrėti kaip programėlės piktogramą

en: Previewing theme
lt: Temos peržiūra

en: Previous Post
lt: Ankstesnis įrašas

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Print
lt: Spausdinti

en: Privacy:
lt: Privatumas:

en: Private
lt: Privatus

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Privatūs <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Privatūs <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Privatūs <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
lt: Privatu: %s

en: Privately Published
lt: Privačiai paskelbtas

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
lt: Komentarai apsaugoti. Įveskite slaptažodį, jei norite juos pamatyti.

en: Protected: %s
lt: Apsaugota: %s

en: Public
lt: Viešas

en: Public, Sticky
lt: Viešas, Prilipintas

en: Publish
lt: Paskelbti

en: Publish on:
lt: Paskelbti:

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Paskelbti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Paskelbti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Paskelbti <span class="count">(%s)</span>

en: Published on:
lt: Paskelbta:

en: RSS Error: %s
lt: RSS Klaida: %s

en: Random Order
lt: Atsitiktinė tvarka

en: Randomize suggested headers
lt: Kaitalioti siūlomas antraštes

en: Randomize uploaded headers
lt: Kaitalioti įkeltas antraštes

en: Randomizing suggested headers
lt: Kaitaliojamos siūlomos antraštės

en: Randomizing uploaded headers
lt: Kaitaliojamos įkeltos antraštės

en: Read more...
lt: Skaityti toliau...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
lt: Perskaitykite <a href="%s" target="_blank">klaidų pranešimų</a> puslapį. Instrukcijos ten gali padėti Jums išsiaiškinti, kas nutiko.

en: Recent Comments
lt: Naujausi komentarai

en: Recent Posts
lt: Naujausi įrašai

en: Redo
lt: Perdaryti

en: Register
lt: Registruotis

en: Register For This Site
lt: Užsiregistruoti šioje sistemoje

en: Registration Form
lt: Registracijos forma

en: Registration complete. Please check your email.
lt: Registracija baigta. Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
lt: Registracijos patvirtinimas Jums bus išsiųstas el.paštu.

en: Registration has been disabled.
lt: Registracija išjungta.

en: Remember Me
lt: Prisiminti duomenis

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove From Bulk Edit
lt: Panaikinti iš masinio redagavimo

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
lt: Pašalinti meniu punktą: %1$s (%2$s)

en: Remove audio source
lt: Pašalinti audio nuorodą

en: Remove featured image
lt: Pašalinti specialųjį paveikslėlį

en: Remove image
lt: Pašalinti paveikslėlį

en: Remove link
lt: Pašalinti nuorodą

en: Remove poster image
lt: Pašalinti paveikslėlį

en: Remove video source
lt: Pašalinti video nuorodą

en: Reorder menu items
lt: Perkelti meniu punktus

[ctx: Reorder menu items in Customizer]
en: Reorder
lt: Perkelti

en: Reorder mode closed
lt: Perkėlimo režimas uždarytas

en: Reorder mode enabled
lt: Perkėlimo režimas įjungtas

en: Reorder widgets
lt: Perrikiuoti valdiklius

[ctx: Reorder widgets in Customizer]
en: Reorder
lt: Perrikiuoti

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replace Audio
lt: Pakeisti audio

en: Replace Image
lt: Pakeisti paveikslėlį

en: Replace Video
lt: Pakeisti video

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Reply to %s
lt: Atsakyti į %s komentarą

en: Required fields are marked %s
lt: Būtini laukeliai pažymėti %s

en: Reset Password
lt: Atkurti slaptažodį

en: Restore last draft
lt: Atkurti paskutinį juodraštį

en: Reverse order
lt: Atvirkštinė tvarka

en: Revision
lt: Versija

en: Revisions
lt: Įrašo versijos

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help
lt: Rich Text Zona. Pagalba rodoma paspaudus Alt-Shift-H

en: Right
lt: Dešinėje

en: Robots
lt: Robotai

en: Row
lt: Eilutė

en: Row group
lt: Eilučių grupė

en: Row type
lt: Eilutės tipas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Sat
lt: Št

en: Saturday
lt: Šeštadienis

[ctx: Saturday initial]
en: S
lt: Š

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save &amp; Activate
lt: Išsaugoti ir įjungti

en: Save &amp; Publish
lt: Išsaugoti ir paskelbti

en: Save Draft
lt: Išsaugoti juodraštį

en: Save and preview changes before publishing them.
lt: Išsaugokite ir peržiūrėkite pakeitimus prieš juos paskelbdami.

en: Save as Pending
lt: Išsaugoti

en: Saved
lt: Išsaugota

en: Saved.
lt: Išsaugota.

en: Saving Draft&#8230;
lt: Saugomas juodraštis&#8230;

en: Saving...
lt: Išsaugoma...

en: Say It!
lt: Paskelbti

en: Schedule
lt: Skelbti vėliau

en: Schedule for:
lt: Skelbti vėliau:

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Skelbiami vėliau <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Skelbiami vėliau <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Skelbiami vėliau <span class="count">(%s)</span>

en: Scroll
lt: Nefiksuota

en: Search
lt: Paieška

en: Search Categories
lt: Ieškoti kategorijose

en: Search Link Categories
lt: Nuorodų kategorijų paieška

en: Search Media
lt: Ieškoti failų

en: Search Menu Items
lt: Ieškoti tarp meniu punktų

en: Search Pages
lt: Ieškoti puslapių

en: Search Posts
lt: Ieškoti įrašų

en: Search Results %1$s %2$s
lt: Paieškos rezultatai %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
lt: „%s“ paieškos rezultatai

en: Search Tags
lt: Ieškoti žymų

en: Search Widgets
lt: Ieškoti valdiklių

en: Search installed themes&hellip;
lt: Ieškoti tarp įdiegtų išvaizdos temų &hellip;

en: Search menu items&hellip;
lt: Ieškoti tarp meniu punktų&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
lt: Norėdami pasirinkti elementą, ieškokite arba pasinaudokite rodyklėmis ↓↑.

[ctx: Search widget]
en: Search
lt: Paieška

en: Search widgets&hellip;
lt: Ieškoti valdiklių&hellip;

en: Security error.
lt: Saugos klaida.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select Category
lt: Pasirinkite kategoriją

en: Select Color
lt: Pasirinkti spalvą

en: Select Day
lt: Pasirinkite dieną

en: Select File
lt: Pasirinkti failą

en: Select Files
lt: Pasirinkti failus

en: Select Image
lt: Pasirinkti paveikslėlį

en: Select Link Category:
lt: Pasirinkite nuorodų kategoriją:

en: Select Menu:
lt: Pasirinkite meniu:

en: Select Month
lt: Pasirinkite mėnesį

en: Select Post
lt: Pasirinkite įrašą

en: Select Poster Image
lt: Pasirinkite afišos paveikslėlį

en: Select Week
lt: Pasirinkite savaitę

en: Select Year
lt: Pasirinkite metus

en: Select a city
lt: Pasirinkite miestą

en: Select all
lt: Pasirinkti viską

en: Select an area to move this widget into:
lt: Pasirinkite sritį, į kurią norite perkelti valdiklį:

en: Select and Crop
lt: Pasirinkti ir apkarpyti

en: Separate tags with commas
lt: Atskirkite žymas kableliais

en: September
lt: rugsėjo

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
lt: Rgs

en: Session expired
lt: Sesija pasibaigė

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
lt: Prisijungimo sesija baigėsi. Prisijunkite iš naujo. Jūs nebūsite perkelti į kitą puslapį.

en: Set featured image
lt: Naudoti kaip spec. paveikslėlį

en: Set image
lt: Nustatyti paveikslėlį

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Sharing options
lt: Dalinimosi nustatymai

en: Shift + Alt + letter:
lt: Shift + Alt + raidė:

en: Shift-click to edit this widget.
lt: Shift-paspaudimas - valdiklio redagavimas.

en: Shortlink
lt: Trumpoji nuoroda

en: Show
lt: Rodyti

en: Show Artist Name in Tracklist
lt: Grojaraštyje rodyti atlikėją

en: Show Images
lt: Rodyti paveikslėlius

en: Show Link Description
lt: Rodyti nuorodos aprašymą

en: Show Link Image
lt: Rodyti nuorodos paveikslėlį

en: Show Link Name
lt: Rodyti nuorodos pavadinimą

en: Show Link Rating
lt: Rodyti nuorodų vertinimus

en: Show Tracklist
lt: Rodyti grojaraštį

en: Show Video List
lt: Rodyti video grojaraštį

en: Show advanced menu properties
lt: Rodyti papildomas meniu nuostatas

en: Show hierarchy
lt: Rodyti hierarchiją

en: Show invisible characters
lt: Rodyti nematomus simbolius

en: Show more comments
lt: Rodyti daugiau komentarų

en: Show password
lt: Rodyti slaptažodį

en: Show post counts
lt: Rodyti įrašų skaičių

en: Sidebar
lt: Valdiklių sritis

en: Sidebar %d
lt: Valdiklių sritis %d

en: Signup
lt: Registruotis

en: Site Address (URL)
lt: Tinklalapio adresas (URL)

en: Site Admin
lt: Administravimas

en: Site Domain:
lt: Tinklalapio adresas:

en: Site Icon
lt: Tinklalapio piktograma

en: Site Identity
lt: Tinkalalpio identitetas

en: Site Language:
lt: Tinklalapio kalba:

en: Site Name:
lt: Tinklalapio adresas:

en: Site Preview
lt: Tinklalapio peržiūra

en: Site Tagline
lt: Tinklalapio apibūdinimas

en: Site Title
lt: Tinklalapio pavadinimas

en: Site Title:
lt: Tinklalapio pavadinimas:

en: Site name must be at least 4 characters.
lt: Tinklalapio pavadinimas turi būti bent 4 ženklų ilgio.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
lt: Tinklalapio pavadinime galima naudoti tik mažąsias lotyniškas raides (a-z) ir skaitmenis.

en: Site registration has been disabled.
lt: Tinklalapių registracija išjungta.

en: Sites
lt: Tinklalapiai

en: Sites you are already a member of:
lt: Štai tinklalapiai, kurių narys jau esate:

en: Size
lt: Dydis

en: Skip Cropping
lt: Praleisti apkarpymą

en: Skip to toolbar
lt: Eiti prie įrankių juostos

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
lt: Prilėtinkite, nebūtina taip dažnai ieškoti naujų laiškų!

en: Software Name
lt: Programinės įrangos pavadinimas

en: Software Version
lt: Programinės įrangos versija

en: Someone has requested a password reset for the following account:
lt: Kažkas paprašė atkurti šios paskyros slaptažodį:

en: Sorry, comments are closed for this item.
lt: Deja, šio įrašo komentuoti negalima.

en: Sorry, deleting the term failed.
lt: Deja, bandymas ištrinti elementą nepavyko.

en: Sorry, editing the term failed.
lt: Deja, bandymas redaguoti elementą nepavyko.

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
lt: Atsiprašome, naujos registracijos šiuo metu negalimos.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
lt: Atsiprašome, pagal Jūsų kriterijus įrašų nerasta.

en: Sorry, no such page.
lt: Deja, tokio puslapio nėra.

en: Sorry, no such post.
lt: Nėra tokio įrašo.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
lt: Deja, įrašo tipas nepalaiko vienos iš pateiktų taksonomijų.

en: Sorry, revisions are disabled.
lt: Deja, versijavimas išjungtas.

en: Sorry, site names must have letters too!
lt: Tinklalapio pavadinime taip pat turi būti ir raidžių!

en: Sorry, that email address is already used!
lt: Toks el. pašto adresas jau naudojamas!

en: Sorry, that email address is not allowed!
lt: Toks el. pašto adresas neleidžiamas!

en: Sorry, that file cannot be edited.
lt: Deja, šio failo redaguoti negalima.

en: Sorry, that site already exists!
lt: Deja, toks tinklalapis jau yra!

en: Sorry, that site is reserved!
lt: Toks tinklalapis yra rezervuotas!

en: Sorry, that username already exists!
lt: Toks vartotojas jau yra!

en: Sorry, that username is not allowed.
lt: Toks vartotojo vardas negalimas.

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
lt: Deja, dėl neaiškios priežasties komentaras negali būti redaguojamas.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
lt: Atsiprašome, komentarų galimybė šiuo metu išjungta.

en: Sorry, the new category failed.
lt: Deja, bandymas sukurti naują kategoriją nepavyko.

en: Sorry, the user cannot be updated.
lt: Deja, šis vartotojas negali atnaujintas.

en: Sorry, usernames must have letters too!
lt: Vartotojo varde turi būti ir raidžių!

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
lt: Deja, jūs negalite sukurti naujo elemento pateiktoms taksonomijoms.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
lt: Deja, jūs negalite priskirti elemento pateiktoms taksonomijoms.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
lt: Deja, jūs negalite kurti slaptažodžiu apsaugotų šio tipo įrašų

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
lt: Deja, jūs negalite kurti privačių šio tipo įrašų

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
lt: Deja, jūs negalite redaguoti įrašų.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
lt: Atsiprašome, jūs negalite redaguoti šio įrašų tipo.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
lt: Deja, jūs negalite redaguoti šio įrašo.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
lt: Šiame tinklalapyje jums neleidžiama kurti įrašų.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
lt: Jums neleidžiama skelbti puslapių šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
lt: Deja, jūs negalite skelbti šio tipo įrašų

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
lt: Jums neleidžiama skelbti įrašų šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
lt: Deja, jūs negalite prilipinti šio įrašo.

en: Sorry, you can not edit this post.
lt: Deja, jūs negalite redaguoti šio įrašo.

en: Sorry, you cannot edit pages.
lt: Deja, jūs negalite redaguoti puslapių.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
lt: Deja, jūs negalite redaguoti šio tinklalapio įrašų.

en: Sorry, you cannot edit this page.
lt: Deja, jūs negalite redaguoti šio puslapio.

en: Sorry, you cannot edit this post.
lt: Deja, jūs negalite redaguoti šio įrašo.

en: Sorry, you cannot edit users.
lt: Deja, jūs negalite redaguoti vartotojų.

en: Sorry, you cannot edit your profile.
lt: Deja, jūs negalite redaguoti savo profilio.

en: Sorry, you cannot publish this post.
lt: Deja, jūs negalite paskelbti šio įrašo.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
lt: Deja, jūs negalite prilipinti privataus įrašo.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
lt: Šiame tinklalapyje jums neleidžiama peržiūrėti vartotojo duomenų.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
lt: Jūs neturite teisės sukurti kategoriją.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
lt: Jūs neturite teisės ištrinti kategoriją.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
lt: Deja, jūs neturite teisės ištrinti šį puslapį.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
lt: Atsiprašome, jūs neturite teisės ištrinti šį įrašą.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
lt: Deja, jūs neturite teisės redaguoti šį puslapį.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
lt: Atsiprašome, jūs neturite teisės redaguoti šį įrašą.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
lt: Jūs neturite teisės skelbti šį puslapį.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
lt: Jūs neturite teisės paskelbti šį įrašą.

en: Sorry, you have used your space allocation.
lt: Atsiprašome, išnaudojote jums skirtą disko vietą.

en: Sorry, you may not use that site name.
lt: Deja, jūs negalite naudoti šio tinklalapio pavadinimo.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
lt: Jei norite matyti kategorijas, privalote turėti galimybę redaguoti įrašus.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
lt: Jei norite pamatyti žymas, privalote turėti galimybę redaguoti tinklalapio įrašus.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
lt: Jei norite komentuoti, turite prisijungti.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
lt: Įrašo redaguoti nepavyko. Įvyko klaida.

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
lt: Atsiprašome, jūsų įrašo paskelbti nepavyko. Įvyko nenustatyta klaida.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
lt: Deja, jūsų elementas nesukurtas. Įvyko nežinoma klaida.

en: Sort by:
lt: Rikiuoti pagal:

en: Source
lt: Šaltinis

en: Source code
lt: Išeities kodas

en: Spam it: %s
lt: Tai yra brukalas: %s

en: Special character
lt: Specialusis simbolis

en: Split table cell
lt: Išskirti lentelės langelį

en: Static Front Page
lt: Statinis pradžios puslapis

en: Still waiting for your email?
lt: Vis dar laukiate laiško?

en: Strength indicator
lt: Stiprumo rodiklis

en: Strikethrough
lt: Perbrauktas

en: Style
lt: Stilius

en: Stylesheet
lt: Stiliaus failas

en: Stylesheet is missing.
lt: Stiliaus failas nerastas (sylesheet is missing)

en: Stylesheet is not readable.
lt: Stiliaus failas nenuskaitomas.

en: Submit
lt: Pateikti

en: Submit Comment
lt: Paskelbti komentarą

en: Submitted on:
lt: Įrašyta:

en: Subscript
lt: Apatinis indeksas

en: Suggested embed #%d
lt: Siūlomas įkėlimas #%d

en: Suggested image #%d
lt: Siūlomas paveikslėlis #%d

en: Suggested image dimensions:
lt: Siūlomi paveikslėlio matmenys:

en: Sun
lt: Sk

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Superscript
lt: Viršutinis indeksas

en: Support Forums
lt: Pagalbos forumai

en: Table cell properties
lt: Lentelės langelio nustatymai

en: Table properties
lt: Lentelės nustatymai

en: Table row properties
lt: Lentelės eilutės nustatymai

en: Tag Cloud
lt: Žymų debesis

en: Tag: %s
lt: Žyma: %s

en: Tagline
lt: Tinklalapio apibūdinimas

en: Tags
lt: Žymos

en: Tags list
lt: Žymų sąrašas

en: Tags list navigation
lt: Žymų sąrašo navigacija

en: Tags:
lt: Žymos:

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
lt: Taksonomijų pavadinimai turi būti tarp 1 ir 32 simbolių ilgio.

en: Taxonomy:
lt: Taksonomija:

en: Template
lt: Šablono failas

en: Template is missing.
lt: Šablonas nerastas (Template is missing)

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
lt: Termino ID yra bendras kelioms taksonomijoms.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
lt: Terminų meta negali būti pridedama terminams, kuriuos dalinasi kelios taksonomijos.

en: Text
lt: Tekstas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
lt: Toks el. paštas jau naudojamas. Patikrinkite savo el. pašto dėžutę, ten turėtų būti aktyvacijos nuoroda. Jei nepatvirtinsite, po kelių dienų galėsite vėl naudoti šį el. pašto adresą.

en: That name is not allowed.
lt: Toks pavadinimas neleidžiamas.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
lt: Toks tinklalapis rezervuotas, bet gali būti laisvas po kelių dienų.

en: That user does not exist.
lt: Vartotojas neegzistuoja.

en: That username is already activated.
lt: Vartotojo vardas jau aktyvuotas.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
lt: Toks vartotojo vardas rezervuotas, bet galbūt bus laisvas po kelių dienų.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
lt: Tema „%s“ yra netinkama tėvinė tema.

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s function instead.
lt: Pasirinkimas %1$s jau nebenaudojamas %2$s funkcijose. Naudokite %3$s.

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s option instead.
lt: Pasirinkimas %1$s jau nebenaudojamas %2$s funkcijose. Naudokite %3$s.

en: The GD image library is not installed.
lt: GD paveikslėlių galerija neįdiegta.

en: The JSONP callback function is invalid.
lt: JSONP callback funkcija yra netinkama.

en: The REST API is disabled on this site.
lt: REST API šiame tinklalapyje išjungta.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least 512px wide and tall.
lt: Tinklalapio piktograma yra naudojama kaip naršyklės ar programėlės ženkliukas. Piktograma turu būti kvadratinė, ir mažiausiai 512 pikselių aukščio bei pločio.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
lt: Jūsų įvestas tinklalapio adresas yra netinkamas. Įveskite jį iš naujo.

en: The URL to the admin area
lt: Nuoroda į administravimo sąsają

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
lt: Jūsų įvestas WordPress adresas yra netinkamas. Įveskite jį iš naujo.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
lt: Jūsų padaryti pakeitimai bus prarasti, jei uždarysite šį puslapį.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
lt: Jei naudojama tema suteikia tokią galimybę, aprašymas bus rodomas vartotojo meniu.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
lt: Jūsų įvestas el. pašto adresas yra netinkamas. Įveskite el. pašto adresą iš naujo.

en: The email could not be sent.
lt: El. laiško išsiųsti nepavyko.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
lt: Šios formatavimo nuorodos pakeičiamos savo atitikmenimis paspaudus Enter. Paspauskite Escape arba Undo norėdami grąžinti senesnį vaizdą.

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
lt: Šios įvestos reikšmės nėra tinkamu datai formatu: mėnuo: %1$s, diena: %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
lt: Šios įvestos reikšmės nėra tinkamu datai formatu: metai: %1$s, mėnuo: %2$s, diena: %3$s.

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
lt: Prisijungimo puslapis bus atidarytas naujame lange. Po prisijungimo galėsite jį uždaryti ir grįžti į šį puslapį.

en: The menu ID should not be empty.
lt: Meniu ID neturėtų būti tuščias.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
lt: Meniu pavadinimas %s sutampa su kitu meniu pavadinimu. Pasirinkite kitokį.

en: The page template is invalid.
lt: Puslapio šablonas netinkamas.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
lt: Tėvinė tema nerasta. Įdiekite „%s“ tėvinę temą.

en: The passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: The pingback has already been registered.
lt: Pranešimas jau užregistruotas.

en: The post cannot be deleted.
lt: Įrašas negali būti ištrintas.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability "%2$s" against a post of that type.
lt: Įrašų tipas %1$s yra neužregistruotas, taigi negalima patikimai patikrinti "%2$s" galimybės šio tipo įrašui.

en: The post type may not be changed.
lt: Įrašo tipas negali būti pakeistas.

en: The post type specified is not valid
lt: Nurodytas įrašo tipas yra netinkamas

en: The query argument of %s must have a placeholder.
lt: %s: užklausos argumentas privalo turėti vietaženklį.

en: The requested theme does not exist.
lt: Pageidaujama tema neegzistuoja.

en: The requested user does not exist.
lt: Nurodytas vartotojas neegzistuoja.

en: The role specified is not valid
lt: Nurodyta rolė yra netinkama

en: The search results will be updated as you type.
lt: Paieškos rezultatai atnaujinami Jums berašant.

en: The site %s is yours.
lt: Tinklalapis „%s“ yra jūsų.

en: The site is already active.
lt: Tinklalapis jau aktyvus.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
lt: Jūsų ieškomas tinklalapis įdiegtas netinkamai. Susisiekite su sistemos administratoriumi.

en: The site you were looking for, %s, does not exist, but you can create it now!
lt: Jūsų ieškomas tinklalapis „<strong>%s</strong>“ neegzistuoja. Bet jūs galite jį sukurti!

en: The site you were looking for, %s, does not exist.
lt: Tinklalapis, kurio ieškote, %s, neegzistuoja.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
lt: Nuoroda &#8222;%s&#8220; jau naudojama.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
lt: Šaltinio ir paskirties URL negali sutapti.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
lt: Šaltinio URL neturi nuorodos į paskirties URL, todėl toks šaltinis negali būti naudojamas.

en: The source URL does not exist.
lt: Šaltinio URL neegzistuoja.

en: The specified namespace could not be found.
lt: Tokia vardų zona nerasta.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
lt: Nurodytas URL negali būti naudojamas kaip paskirties URL. Arba jis neegzistuoja, arba jame neįjungti pranešimai.

en: The specified target URL does not exist.
lt: Nurodytas paskirties URL neegzistuoja.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
lt: Žymų debesis nebus rodomas, nes nėra taksonomijų, kurios tiktų žymų debesio valdikliui.

en: The term name cannot be empty.
lt: Elemento pavadinimas negali būti tuščias.

en: The theme directory "%s" does not exist.
lt: Temos direktorija „%s“ neegzistuoja.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
lt: Jūsų pasirinkta laiko juosta yra netinkama. Pasirinkite tinkamą laiko juostą.

en: The user is already active.
lt: Vartotojas jau aktyvuotas.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
lt: Jūsų naudojama naršyklė netinkama failams įkelti. Bet galite pasinaudoti <a href="%s">jūsų įrenginiui skirta programa</a>.

en: Theme Details
lt: Temos informacija

en: Theme support for %1$s should be registered before the %2$s hook.
lt: %1$s palaikymas temoje turi būti užregistruotas prieš hook'ą %2$s.

en: Theme without %s
lt: Tema be %s

en: Themes
lt: Temos

en: There are no associated subtitles.
lt: Nėra susietų subtitrų.

en: There are no options for this widget.
lt: Valdiklis neturi nustatymų.

en: There are no widget areas currently rendered in the preview. Navigate in the preview to a template that makes use of a widget area in order to access its widgets here.
lt: Šiuo metu nėra vaizduojamų valdiklių zonų. Peržiūros lange nueikite į šabloną, kuriame naudojami valdikliai, jei norite juos tvarkyti čia.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
lt: Nepanašu, kad būtų naujų laiškų.

en: There doesn't seem to be a %s file. I need this before we can get started.
lt: Nerastas %s failas. Jis būtinas prieš mums pradedant darbą.

en: There has been an error cropping your image.
lt: Apkarpant paveikslėlį, įvyko klaida.

en: There is a revision of this post that is more recent.
lt: Yra naujesnė šio įrašo versija.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
lt: Ištraukos nėra, nes čia apsaugotas įrašas.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
lt: Konfigūracijos klaida. Susisiekite su serverio administracija.

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
lt: Įvyko klaida, pataisykite žemiau esančią formą ir bandykite dar kartą.

en: This action has been disabled by the administrator.
lt: Administratoriaus sprendimu šis veiksmas negalimas.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
lt: Šis turinys yra apsaugotas slaptažodžiu. Norėdami jį peržiūrėti, įveskite slaptažodį:

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or we can&#8217;t contact the database server at %2$s. This could mean your host&#8217;s database server is down.
lt: Tai reiškia, kad Jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis %1$s faile yra neteisingi, arba kad mums nepavyksta prisijungti prie %2$s duomenų bazės serverio. Gali būti, kad Jūsų talpinimo tiekėjo duomenų bazės serveris neveikia.

en: This file is empty. Please try another.
lt: Failas tuščias. Bandykite kitą.

en: This file is not an image. Please try another.
lt: Šis failas nėra paveikslėlis. Pabandykite kitą.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
lt: Šis failas yra per didelis. Failai negali viršyti %d KB.

en: This file no longer needs to be included.
lt: Šis failas daugiau nėra reikalingas.

en: This file type is not allowed. Please try another.
lt: Šis failų tipas neleidžiamas. Bandykite kitokį.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
lt: Šis paveikslėlis yra didesnis už maksimalų dydį. Pabandykite kitą.

en: This is the short link.
lt: Tai trumpoji nuoroda.

en: This means that we lost contact with the database server at %s. This could mean your host&#8217;s database server is down.
lt: Tai reiškia, kad praradome ryšį su duomenų bazės serveriu %s. Gali būti, kad jūsų talpinimo tiekėjo duomenų bazės serveris neveikia.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
lt: Šis puslapis yra validus pagal XHTML 1.0 Transitional

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
lt: Šis skydelis naudojamas meniu valdymui. Jūs galite sukurti kelis skirtingus meniu ir pridėti į juos savo turinį, pavyzdžiui, įrašus, puslapius, kategorijas, žymas, įrašų formatus arba bet kokias nuorodas.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
lt: Įrašas apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite jį, jei norite pamatyti komentarus.

en: This site has been archived or suspended.
lt: Šis tinklalapis buvo suarchyvuotas arba suspenduotas.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
lt: Šis tinklalapis dar neaktyvuotas. Jei patiriate problemų aktyvuodami savo tinklalapį, susisiekite su %s.

en: This site is no longer available.
lt: Šis tinklalapis nebepasiekiamas.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
lt: Ši taksonomija neturi hierarchijos, taigi negalite nustatyti tėvinių elementų.

en: This taxonomy is not hierarchical.
lt: Ši taksonomija neturi hierarchijos.

en: Thu
lt: Kt

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Thumbnail Height
lt: Miniatiūros aukštis

en: Thumbnail Width
lt: Miniatiūros plotis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

[ctx: Thursday initial]
en: T
lt: K

en: Tile
lt: Padengti kopijuojant

en: Tile Horizontally
lt: Padengti horizontaliai

en: Tile Vertically
lt: Padengti vertikaliai

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Time Zone
lt: Laiko juosta

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
lt: Blokai

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
lt: Formatai

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
lt: Antraštės

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
lt: Įterpti šabloną

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
lt: Šablonai

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
lt: Redagavimas

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
lt: Failas

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
lt: Formatas

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
lt: Įterpimas

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
lt: Lentelė

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
lt: Peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title Attribute
lt: „Title“ atributas

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
lt: Jei norite aktyvuoti savo tinklaraštį, paspauskite šią nuorodą:
    
    %s
    
    Po aktyvavimo gausite *dar vieną laišką* su prisijungimo duomenimis.
    
    Atlikę šiuos veiksmus, jau galėsite aplankyti savąjį tinklalapį:
    
    %s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
lt: Aktyvuokite vartotoją, paspausdami šią nuorodą:
    
    %s
    
    Kai aktyvuosite, gausite *kitą laišką* su prisijungimo duomenimis.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
lt: Naudokite Tab arba rodyklių klavišus savo klaviatūroje, norėdami pereiti prie kitų mygtukų. Norėdami grįžti į rašyklę, papauskite Escape klavišą arba  naudokite vieną iš mygtukų.

en: To reset your password, visit the following address:
lt: Jei norite atkurti slaptažodį, atidarykite šią nuorodą:

en: To set your password, visit the following address:
lt: Norėdami nustatyti savo slaptažodį, paspauskite šią nuorodą:

en: Toggle Editor Text Direction
lt: Perjungti rašyklės teksto kryptį

en: Toggle section: %s
lt: Atidaryti skyrių: %s

en: Toggle section: Custom Links
lt: Atidaryti skyrių: Nuorodos

en: Too many redirects.
lt: Per daug peradresavimų.

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: Toolbar Toggle
lt: Rodyti/Slėpti antrą įrankių juostą

en: Top
lt: Į viršų

en: Trackback
lt: Citata

en: Trackback excerpt:
lt: Citatos ištrauka:

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
lt: Takeliai (subtitrai, parašai, paaiškinimai, skyriai, metaduomenys)

en: Translation Updates
lt: Vertimo atnaujinimai

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>

en: Trash Selected
lt: Ištrinti pasirinktus

en: Trash it: %s
lt: Ištrinti: %s

en: Trash widget by moving it to the inactive widgets sidebar.
lt: Valdiklis ištrinamas jį atitempiant prie neaktyvių valdiklių juostos.

en: Tue
lt: An

en: Tuesday
lt: Antradienis

[ctx: Tuesday initial]
en: T
lt: A

en: Turn off Fullscreen
lt: Išjungti visą ekraną

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
lt: Nepavyko sukurti aplanko %s. Ar serveris turi teisę rašyti į aukštesnį aplanką?

en: Unapproved
lt: Nepatvirtintas

en: Unattached
lt: Nepriskirtas

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Under %s
lt: Žemiau nei %s

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Unknown Feed
lt: Nežinomas srautas

en: Unmute
lt: Garso įjungimas

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Untrash
lt: Grąžinti iš šiukšlinės

en: Untrash Selected
lt: Pasirinktus grąžinti iš šiukšlinės

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update Category
lt: Atnaujinti kategoriją

en: Update Failed!
lt: Atnaujinimas nepavyko

en: Update Failed: %s
lt: Atnaujinimas nepavyko: %s

en: Update Link Category
lt: Atnaujinti nuorodų kategoriją

en: Update Tag
lt: Atnaujinti žymą

en: Update audio playlist
lt: Atnaujinti audio grojaraštį

en: Update canceled.
lt: Atnaujinimas atšauktas.

en: Update completed successfully.
lt: Atnaujinimas įvykdytas sėkmingai.

en: Update gallery
lt: Atnaujinti galeriją

en: Update video playlist
lt: Atnaujinti video grojaraštį

en: Updated!
lt: Atnaujinta!

en: Updating %s...
lt: Atnaujinama %s...

en: Updating...
lt: Atnaujinama...

en: Updating... please wait.
lt: Atnaujinama... prašome palaukti.

en: Upload Files
lt: Įkelti failus

en: Upload Images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Upload Limit Exceeded
lt: Viršytas įkeliamų failų limitas

en: Upload failed.
lt: Įkelti nepavyko.

en: Upload stopped.
lt: Įkėlimas sustabdytas.

en: Uploaded By
lt: Įkėlė

en: Uploaded To
lt: Įkelta į

en: Uploaded on:
lt: Įkelta:

en: Uploaded to this page
lt: Į šį puslapį įkelti failai

en: Uploaded to this post
lt: Į šį įrašą įkelti failai

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
lt: arba

en: Uploading
lt: Įkeliama

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
lt: Naudokite %s, jei nenorite, kad reikšmė būtų išvesta.

en: Use %s instead.
lt: Naudokite %s.

en: Use as featured image
lt: Naudoti kaip specialųjį paveikslėlį

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
lt: Naudokite kablelius, o ne %s, norėdami atskirti neįtraukiamus elementus.

en: Use the %s filter instead.
lt: Naudokite %s filtrą.

en: User Dashboard: %s
lt: Vartotojo skydelis: %s

en: User has blocked requests through HTTP.
lt: Vartotojas užblokavo HTTP užklausas.

en: User registration has been disabled.
lt: Vartotojų registracija išjungta.

en: User registration is currently not allowed.
lt: Naujų vartotojų registracija laikinai sustabdyta.

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username may not be longer than 60 characters.
lt: Vartotojo vardas negali būti ilgesnie nei 60 ženklų.

en: Username must be at least 4 characters.
lt: Vartotojo vardas turi būti bent 4 ženklų ilgio.

en: Username or Email:
lt: Vartotojo vardas arba el. pašto adresas:

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Username: %s
lt: Vartotojo vardas: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
lt: Varototojo varde galima naudoti tik mažąsias lotyniškas raides (a-z) ir skaitmenis.

en: Users
lt: Vartotojai

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
lt: Validus <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>

en: Vertical space
lt: Vert. erdvė

en: Video Details
lt: Video informacija

en: View Attachment Page
lt: Peržiūrėti failo puslapį

en: View Category
lt: Peržiūrėti kategoriją

en: View Page
lt: Peržiūrėti puslapį

en: View Post
lt: Peržiūrėti įrašą

en: View Tag
lt: Peržiūrėti žymą

en: View attachment page
lt: Peržiūrėti failo puslapį

en: Visit %s&#8217;s website
lt: Užeiti į tinklalapį kurį nurodė %s

en: Visit Site
lt: Peržiūrėti tinklalapį

en: Visual
lt: Raiškusis

en: Visual aids
lt: Vaizdinė pagalba

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
lt: Palaukti dar šiek tiek. Kartais dėl įvairių priežasčių laiško pristatymas užtrunka.

en: We cannot find a title on that page.
lt: Nepavyko rasti šio puslapio pavadinimo.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
lt: Į šį el. pašto adresą mes nusiųsime registracijos patvirtinimą.

en: We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the %s database.
lt: Mums pavyko prisijungti prie duomenų bazės serverio (taigi jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis yra teisingi), bet mums nepavyksta pasirinkti %s duomenų bazės.

en: Website
lt: Interneto puslapis

en: Website: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
lt: Tinklalapis: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

en: Wed
lt: Tr

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

[ctx: Wednesday initial]
en: W
lt: T

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
lt: Sveiki sugrįžę, %s. Jei norite <strong>susikurti dar vieną tinklalapį</strong>, užpildykite žemiau esančią formą. Tinklalapių skaičiaus limito nėra.

en: What do I do now?
lt: O kas toliau?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
lt: Kai įjungtas perkėlimo režimas, punktų sąrašė viršuje atsiras papildomi įrankiai, skirti meniu punktų perkėlimui.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
lt: Įjungus perrikiavimo režimą, valdiklių sąraše atsiras papildomi mygtukai valdiklių perrikiavimui.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
lt: Pradedant naują pastraipą šiomis formatavimo nuorodomis ir tarpu, formatavimas bus pritaikytas automatiškai. Paspauskite Escape arba Undo norėdami grąžinti senesnį vaizdą.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header height of <strong>%s</strong> pixels.
lt: Nors galite po įkėlimo apkarpyti paveikslėlius paspaudę <strong>Pridėti naują paveikslėlį</strong>, jūsų tema rekomenduoja naudoti tokio aukščio antraštę: <strong>%s</strong> pikselių.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header size of <strong>%s &times; %s</strong> pixels.
lt: Nors galite po įkėlimo apkarpyti paveikslėlius paspaudę <strong>Pridėti naują paveikslėlį</strong>, jūsų tema rekomenduoja naudoti tokio dydžio antraštę: <strong>%s &times; %s</strong> pikselių.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header width of <strong>%s</strong> pixels.
lt: Nors galite po įkėlimo apkarpyti paveikslėlius paspaudę <strong>Pridėti naują paveikslėlį</strong>, jūsų tema rekomenduoja naudoti tokio pločio antraštę: <strong>%s</strong> pikselių.

en: Whoops, the provided date is invalid.
lt: Pateikta data yra netinkama.

en: Widget moved down
lt: Valdiklis paslinktas žemyn

en: Widget moved up
lt: Valdiklis paslinktas aukštyn

en: Widgets
lt: Valdikliai

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
lt: Valdikliai – nepriklausomi turinio elementai, kurie gali būti talpinami temos valdiklių srityse (šoninėse juostose).

en: Width
lt: Plotis

en: WordPress &rsaquo; Error
lt: WordPress &rsaquo; Klaida

en: WordPress &rsaquo; Success
lt: WordPress &rsaquo; Sėkmė

en: WordPress Address (URL)
lt: WordPress adresas (URL)

en: WordPress Embed
lt: WordPress įterpinys

en: WordPress Failure Notice
lt: WordPress klaidos pranešimas

en: WordPress database error:
lt: WordPress duomenų bazės klaida:

en: Words: %s
lt: Žodžiai: %s

en: XHTML Friends Network
lt: XHTML draugų tinklas

en: XML Error: %1$s at line %2$s
lt: XML klaida: %1$s eilutėje %2$s

en: XML-RPC services are disabled on this site.
lt: XML-RPC tarnybos šiame tinklalapyje išjungtos.

en: Y/m/d
lt: Y-m-d

en: Year
lt: Metai

en: Year: %s
lt: Metai: %s

en: Yes
lt: Taip

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
lt: Panašu, kad jau esate įdiegę WordPress. Prieš perdiegdami, išvalykite duomenų bazės lenteles.

en: You are about to permanently delete these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Norite negrįžtamai ištrinti šiuos elementus.
    Spauskite 'Atsisakyti', jei norite sustabdyti veiksmą, arba 'Gerai', jei norite ištrinti.

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Jūs norite negrįžtamai ištrinti šį elementą. 
    Spauskite 'Atsisakyti', jei norite sustabdyti veiksmą, arba 'Gerai', jei norite ištrinti.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Jūs norite negrįžtamai ištrinti šį meniu. 
    Spauskite 'Atsisakyti', jei norite sustabdyti veiksmą, arba 'Gerai', jei norite ištrinti.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Norite ištrinti šiuos elementus.
    Spauskite 'Atsisakyti', jei norite sustabdyti veiksmą, arba 'Gerai', jei norite ištrinti.

en: You are attempting to log out of %s
lt: Esate prisijungę kaip %s ir bandote atsijungti

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
lt: Šiuo metu naršote %1$s tinklaraščio %2$s archyvus.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
lt: Šiuo metu naršote %1$s tinklaraščio %2$s dienos archyvus.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
lt: Šiuo metu naršote %1$s tinklaraščio %2$s metų archyvus.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
lt: Šiuo metu naršote %s tinklaraščio archyvus.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
lt: Šiuo metu peržiūrite kategorijos „%s“ archyvą.

en: You are customizing %s
lt: Jūs tinkinate %s

en: You are logged in already. No need to register again!
lt: Jūs jau esate prisijungę. Nebūtina registruotis iš naujo!

en: You are not allowed access to details about this site.
lt: Jums neleidžiama peržiūrėti detalios šio tinklalapio informacijos.

en: You are not allowed access to details of this post.
lt: Neturite teisės peržiūrėti šio įrašo detalių.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
lt: Jūs negalite šiai taksonomijai priskirti elementų.

en: You are not allowed to browse users.
lt: Neturite teisės peržiūrėti vartotojų.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
lt: Šis vartotojas negali keisti puslapių autorystės.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
lt: Šis vartotojas negali keisti įrašų autorystės.

en: You are not allowed to create pages as this user.
lt: Šis vartotojas negali kurti puslapių.

en: You are not allowed to create posts as this user.
lt: Jūs negalite kurti įrašų su šia vartotojo paskyra.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
lt: Jūs negalite kurti šios taksonomijos elementų.

en: You are not allowed to customize the appearance of this site.
lt: Jūs neturite teisės keisti šio tinklalapio išvaizdos.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
lt: Jums neleidžiama ištrinti šiai taksonomijai priskirtų elementų.

en: You are not allowed to edit posts in this post type.
lt: Deja, jums negalima redaguoti šio tipo įrašų

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
lt: Jūs negalite redaguoti šios taksonomijos elementų.

en: You are not allowed to edit theme options on this site.
lt: Neturite teisės redaguoti temos nustatymų šiam tinklalapiui.

en: You are not allowed to moderate or edit this comment.
lt: Neturite teisės moderuoti/redaguoti šį komentarą.

en: You are not allowed to update options.
lt: Jums neleidžiama atnaujinti nustatymų.

en: You are now logged out.
lt: Jūs atsijungėte.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
lt: Jūs rašote komentarus pernelyg greitai. Sulėtinkite.

en: You can also place menus in widget areas with the Custom Menu widget.
lt: Taip pat galite rodyti meniu valdiklių zonose, naudodami Meniu valdiklį.

en: You can create a %s file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
lt: Galite sukurti %s failą per interneto naršyklės sąsają, bet tai veikia ne visuose serveriuose. Saugiausia yra ši failą sukurti rankiniu būdu.

en: You can see all comments on this post here:
lt: Visi šio įrašo komentarai matomi čia:

en: You can see all pingbacks on this post here:
lt: Visi šio įrašo atgaliniai pranešimai matomi čia:

en: You can see all trackbacks on this post here:
lt: Visos šio įrašo citatos matomos čia:

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
lt: Negalite naudoti šio el. pašto adreso registracijai. Jie blokuoja kai kuriuos mūsų laiškus. Naudokite kitą el. pašto paslaugų tiekėją.

en: You do not have permission to do that.
lt: Jūs neturite teisės tai daryti.

en: You do not have permission to preview drafts.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti juodraščius.

en: You do not have permission to upload files.
lt: Jūs neturite teisės įkelti failus.

en: You don't have permission to do this.
lt: Neturite teisės atlikti šį veiksmą.

en: You have attempted to queue too many files.
lt: Pasirinkote per daug failų.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
lt: Jūs tapote šio tinklalapio narys(-ė). Užeikite į <a href="%s">pradžios puslapį</a> arba <a href="%s">prisijunkite</a> su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

en: You have logged in successfully.
lt: Prisijungėte sėkmingai.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
lt: Tinklaraštyje „%1$s“ ieškojote <strong>„%2$s“</strong>. Jei nepavyko surasti ieškoto puslapio, galite pasinaudoti viena iš šių nuorodų.

en: You may only upload 1 file.
lt: Galite įkelti tik vieną failą.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
lt: Tik <a href="%s">prisijungę</a> vartotojai gali komentuoti.

en: You must be logged in to complete this action.
lt: Turite prisijungti, jei norite atlikti šį veiksmą.

en: You must be registered to comment
lt: Tik registruoti vartotojai gali komentuoti

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
lt: <a href="%s">Prisijunkite</a>, tik tada galėsite sukurti naują tinklalapį.

en: You need to pass an array of types.
lt: Jūs turite paduoti tipų masyvą (array).

en: Your Comment
lt: Jūsų komentaras

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
lt: Jūsų paskyra aktyvuota. Dabar galite <a href="%1$s">prisijungti</a> prie tinklalapio su savo pasirinktu vartotojo vardu „%2$s“. Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę %3$s. Į ją nusiųstas slaptažodis ir prisijungimo instrukcijos. Jeigu nematote laiško, patikrinkite šlamšto aplanką. Jeigu vis dėlto negavote laiško per valandą, pabandykite <a href="%4$s">atkurti slaptažodį</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
lt: Jūsų paskyra aktyvuota. <a href="%1$s">Prisijunkite</a> arba grįžkite į <a href="%2$s">pradžios puslapį</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
lt: Jūsų paskyra aktyvuota. <a href="%1$s">Peržiūrėkite tinklalapį</a> arba <a href="%2$s">prisijunkite</a>

en: Your account is now active!
lt: Jūsų paskyra aktyvuota!

en: Your address will be %s.
lt: Jūsų adresas bus %s

en: Your blogroll
lt: Jūsų nuorodos

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
lt: Jūsų naršyklė nepalaiko tiesioginio priėjimo prie iškarpinės. Pasinaudokite klaviatūros šaukiniais arba naršyklės meniu.

en: Your comment is awaiting moderation.
lt: Komentaras laukia administratoriaus patvirtinimo.

en: Your email address will not be published.
lt: El. pašto adresas nebus skelbiamas.

en: Your latest posts
lt: Naujausius įrašus

en: Your new password has not been saved.
lt: Naujas slaptažodis išsaugotas.

en: Your password has been reset.
lt: Jūsų slaptažodis atkurtas.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
lt: Jūsų slaptažodžio atstatymo nuoroda neteisinga. Gaukite naują žemiau.

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
lt: Jūsų slaptažodžio atstatymo nuoroda negalioja. Gaukite naują žemiau.

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
lt: Jūsų prisijungimo sesija baigėsi. Prisijunkite iš naujo šiame puslapyje arba eikite į prisijungimo puslapį.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
lt: Jūsų tinklalapis <a href="%1$s">%2$s</a> aktyvuotas. Dabar galite prisijungti prie tinklalapio su savo pasirinktu vartotojo vardu „%3$s“. Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę %4$s. Į ją nusiųstas slaptažodis ir prisijungimo instrukcijos. Jei nematote laiško, patikrinkite šlamšto aplanką. Jei vis dėlto negavote laiško per valandą, galite pabandyti <a href="%5$s">atkurti slaptažodį</a>.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
lt: Naujausi jūsų tinklalapio įrašai.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
lt: Naujausi jūsų tinklalapio komentarai.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
lt[0]: Jūsų tema palaiko %s meniu. Pasirinkite kurį meniu norite rodyti kiekvienoje numatytoje vietoje.
lt[1]: Jūsų tema palaiko %s meniu. Pasirinkite kurį meniu norite rodyti kiekvienoje numatytoje vietoje.
lt[2]: Jūsų tema palaiko %s meniu. Pasirinkite kurį meniu norite rodyti kiekvienoje numatytoje vietoje.

en: Your theme supports a static front page.
lt: Jūsų tema palaiko statinį pradžios puslapį.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
lt: Jūsų tema palaiko vieną meniu. Pasirinkite kurį meniu norite rodyti.

en: [%1$s] Activate %2$s
lt: [%1$s] Aktyvuoti %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
lt: [%1$s] Komentaras: "%2$s"

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
lt: [%1$s] Atgalinis pranešimas: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
lt: [%1$s] Tvarkykite: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
lt: [%1$s] Citata: "%2$s"

en: [%s] New User Registration
lt: [%s] Naujo vartotojo registracija

en: [%s] Notice of Email Change
lt: [%s] Pranešimas apie el.pašto pakeitimą

en: [%s] Notice of Password Change
lt: [%s] Pranešimas apie el.pašto pakeitimą

en: [%s] Password Lost/Changed
lt: [%s] Slaptažodis pamirštas/pakeistas

en: [%s] Password Reset
lt: [%s] Slaptažodžio atkūrimas

en: [%s] Your username and password info
lt: [%s] Jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
lt: Nuoroda

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
lt: Failas

[ctx: add new from admin bar]
en: User
lt: Vartotojas

[ctx: add new media]
en: Add New
lt: Įkelti naują

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
lt: Puslapis

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
lt: Įrašas

[ctx: adjective]
en: Approved
lt: Patvirtintas

[ctx: adjective]
en: Spam
lt: Brukalas

[ctx: adjective]
en: Trash
lt: Šiukšlė

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
lt: Naujas

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
lt: Mėlyna

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
lt: Kava

[ctx: admin color scheme]
en: Default
lt: Numatytoji

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
lt: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
lt: Šviesi

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
lt: Tamsi

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
lt: Vandenynas

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
lt: Saulėtekis

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
lt: - %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

[ctx: calendar caption]
en: %1$s %2$s
lt: %2$s m. %1$s mėn.

en: close tags
lt: užverti žymas

[ctx: closing curly double quote]
en: &#8221;
lt: “

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
lt: Anksčiau įkelta

[ctx: custom headers]
en: Suggested
lt: Siūloma

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
lt: on

en: domain
lt: domenas

[ctx: editor button]
en: Code
lt: Kodas

[ctx: editor button]
en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

[ctx: editor button]
en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

[ctx: editor button]
en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

[ctx: find/replace]
en: Find
lt: Rasti

[ctx: find/replace]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: find/replace]
en: Prev
lt: Ankst.

[ctx: find/replace]
en: Replace
lt: Pakeisti

[ctx: find/replace]
en: Replace all
lt: Pakeisti visus

[ctx: find/replace]
en: Replace with
lt: Pakeisti su

[ctx: find/replace]
en: Whole words
lt: Pilni žodžiai

en: g:i a
lt: G:i

[ctx: genitive]
en: April
lt: balandžio

[ctx: genitive]
en: August
lt: rugpjūčio

[ctx: genitive]
en: December
lt: gruodžio

[ctx: genitive]
en: February
lt: vasario

[ctx: genitive]
en: January
lt: sausio

[ctx: genitive]
en: July
lt: liepos

[ctx: genitive]
en: June
lt: birželio

[ctx: genitive]
en: March
lt: kovo

[ctx: genitive]
en: May
lt: gegužės

[ctx: genitive]
en: November
lt: lapkričio

[ctx: genitive]
en: October
lt: spalio

[ctx: genitive]
en: September
lt: rugsėjo

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
lt: Horizontalus lygiav.

en: l, F jS, Y
lt: Y-m-d

[ctx: label]
en: Search for:
lt: Ieškoti:

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
lt: Nustatyti savo...

[ctx: links widget]
en: All Links
lt: Visos nuorodos

[ctx: list style]
en: Circle
lt: Apskritimas

[ctx: list style]
en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: list style]
en: Disc
lt: Diskas

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
lt: Mažosios raidės

[ctx: list style]
en: Lower Greek
lt: Mažosios graikiškos raidės

[ctx: list style]
en: Lower Roman
lt: Mažieji romėniški skaitmenys

[ctx: list style]
en: Square
lt: Kvadratas

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
lt: Didžiosios raidės

[ctx: list style]
en: Upper Roman
lt: Didieji romėniški skaitmenys

[ctx: media]
en: Remove video track
lt: Pašalinti vaizdo įrašą

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
lt: (Dabar nustatyta: %s)

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
lt: (Dabar: %s)

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
lt: (be pavadinimo)

en: moved to the trash.
lt: perkelta į šiukšlinę.

[ctx: nav menu home label]
en: Home
lt: Pradžia

en: new WordPress Loop
lt: naujas WorPress ciklas

[ctx: next post]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: noun]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: noun]
en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: of
lt: iš

[ctx: opening curly double quote]
en: &#8220;
lt: „

[ctx: page]
en: Add New
lt: Kurti naują

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
lt: Neatitinka

[ctx: password strength]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: password strength]
en: Strong
lt: Stiprus

[ctx: password strength]
en: Very weak
lt: Labai silpnas

[ctx: password strength]
en: Weak
lt: Silpnas

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
lt: Ieškoti &hellip;

[ctx: post]
en: Add New
lt: Kurti naują

[ctx: post]
en: Draft
lt: Juodraštis

[ctx: post]
en: Pending
lt: Nepatvirtintas

[ctx: post]
en: Private
lt: Privatus

[ctx: post]
en: Published
lt: Paskelbtas

[ctx: post]
en: Scheduled
lt: Skelbiamas vėliau

[ctx: post]
en: Trash
lt: Šiukšlinėje

[ctx: post format]
en: Format
lt: Formatas

[ctx: post format archive title]
en: Asides
lt: Užrašai

[ctx: post format archive title]
en: Chats
lt: Pokalbiai

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
lt: Galerijos

[ctx: post format archive title]
en: Images
lt: Paveikslėliai

[ctx: post format archive title]
en: Links
lt: Nuorodos

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
lt: Citatos

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
lt: Statusai

[ctx: post format archive title]
en: Videos
lt: Video

[ctx: post revision title]
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
lt: %1$s %2$s, prieš %3$s (%4$s)

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
lt: %1$s [Automatinis išsaugojimas]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
lt: %1$s [Dabartinė versija]

[ctx: post type general name]
en: Media
lt: Failas

[ctx: post type general name]
en: Pages
lt: Puslapiai

[ctx: post type general name]
en: Posts
lt: Įrašai

[ctx: post type singular name]
en: Page
lt: Puslapis

[ctx: post type singular name]
en: Post
lt: Įrašas

[ctx: previous post]
en: Previous
lt: Ankstesnis

en: sitename
lt: pavadinimas

[ctx: spellcheck]
en: Finish
lt: Baigti

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
lt: Ignoruoti

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
lt: Ignoruoti visus

[ctx: submit button]
en: Search
lt: Paieška

[ctx: table body]
en: Body
lt: Pagrindas (angl. body)

[ctx: table cell]
en: Cell
lt: Langelis

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
lt: Nieko

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
lt: „scope“

[ctx: table column]
en: Column
lt: Stulpelis

[ctx: table columns]
en: Cols
lt: Stulp.

[ctx: table footer]
en: Footer
lt: Poraštė

[ctx: table header]
en: Header
lt: Antraštė

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
lt: Žymos

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
lt: Kategorija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
lt: Žyma

en: text direction
lt: teksto kryptis

[ctx: theme]
en: Change
lt: Pakeisti

[ctx: translations]
en: Available
lt: Paruošti

[ctx: translations]
en: Installed
lt: Įdiegta

[ctx: verb]
en: Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
lt: Vertikalus lygiav.

[ctx: video or audio]
en: Length
lt: Ilgis

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
lt: %1$s apie %2$s
