Development (4.4.x) - en to sk translation catalogue (1732 entries)

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
sk: "caller_get_posts" sa už nepoužíva. Použite namiesto toho "ignore_sticky_posts".

en: #%d (no title)
sk: #%d (bez názvu)

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
sk: RSS kanál kategórie %1$s %2$s %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
sk: RSS kanál komentárov webu %1$s %2$s ku článku %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Feed
sk: %1$s %2$s %3$s RSS kanál

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
sk: KRSS kanál tagu %1$s %2$s %3$s

en: %1$s %2$s Comments Feed
sk: RSS kanál komentárov webu %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Feed
sk: RSS kanál: %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
sk: %1$s %2$s - kanál článkov od %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
sk: %1$s %2$s Výsledky vyhľadávania: &#8220;%3$s&#8221; RSS kanál

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
sk: %2$s. %1$s %3$s, %4$s:%5$s

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
sk: %1$s (od verzie %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
sk: %1$s (od verzie %2$s; bez dostupnej alternatívy)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
sk: %1$s (od verzie %2$s; použite funkciu %3$s)

en: %1$s - Comments on %2$s
sk: %1$s - Komentáre na %2$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
sk[0]:  %1$s komentár <span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>
sk[1]:  %1$s komentáre <span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>
sk[2]:  %1$s komentárov <span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>

en: %1$s [Autosave]
sk: %1$s [Automatické uloženie]

en: %1$s [Current Revision]
sk: %1$s [aktuálna revízia]

en: %1$s and %2$s.
sk: %1$s a %2$s.

en: %1$s at %2$s
sk: %1$s o %2$s

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
sk: %1$s sa od verzie %2$s <strong>nepoužíva</strong> bez dostupnej alternatívy.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
sk: %1$s sa od verzie %2$s <strong>nepoužíva</strong>! Použite namiesto toho %3$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
sk: %1$s sa už nepoužíva. Použite %2$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
sk: %1$s je vyvíjaný %2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
sk[0]: %1$s odpoveď na %2$s
sk[1]: %1$s odpovede na %2$s
sk[2]: %1$s odpovedí na %2$s

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
sk: %1$s bola nazývaná <strong>nesprávne</strong>. %2$s %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
sk: %1$s bol zavolaný argumentom, ktorý sa <strong>nepoužíva</strong> od verzie %2$s bez dostupnej alternatívy.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
sk: %1$s bol zavolaný argumentom ktorý sa už <strong>nepoužíva</strong> od verzie %2$s! %3$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
sk: %1$s. Položka menu %2$d z %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
sk: %1$s. Pod položka menu %2$d z miesta pod %3$s.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
sk[0]: %d aktualizácia modulu
sk[1]: %d aktualizácie modulov
sk[2]: %d aktualizácií modulov

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
sk[0]: %d aktualizácia témy
sk[1]: %d aktualizácie tém
sk[2]: %d aktualizácií tém

en: %d WordPress Update
sk: %d aktualízácia WordPress

en: %d queries. %s seconds.
sk: %d dotazov. %s sekúnd.

en: %d selected
sk: vybrané: %d

en: %s (Invalid)
sk: %s (Neplatný)

en: %s (Pending)
sk: %s (Čaká)

en: %s <span class="says">says:</span>
sk: %s <span class="says">píše:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
sk[0]: %s <span class="screen-reader-text">komentár</span>
sk[1]: %s <span class="screen-reader-text">komentáre</span>
sk[2]: %s <span class="screen-reader-text">komentárov</span>

en: %s Comment | %s Comments
sk[0]: %s komentár
sk[1]: %s komentáre
sk[2]: %s komentárov

en: %s and %s
sk: %s a %s

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
sk[0]: %s komentár čaká na schválenie
sk[1]: %s komentáre čakajú na schválenie
sk[2]: %s komentárov čaká na schválenie

en: %s day | %s days
sk[0]: %s deň
sk[1]: %s dni
sk[2]: %s dní

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
sk: %s prekračuje maximálnu veľkosť nahrávaných súborov pre multi-súborový nahrávač vo vašom prehliadači.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
sk: %s prekračuje maximálnu veľkosť nahrávaných súborov na tejto webovej stránke.

en: %s hour | %s hours
sk[0]: %s hodinu
sk[1]: %s hodiny
sk[2]: %s hodín

en: %s is a protected WP option and may not be modified
sk: %s je chránené nastavenie WordPress, ktoré nie je možné upravovať.

en: %s is your new username
sk: %s je vaše nové používateľské meno

en: %s min | %s mins
sk[0]: %s minúta
sk[1]: %s minúty
sk[2]: %s minút

en: %s month | %s months
sk[0]: %s mesiac
sk[1]: %s mesiace
sk[2]: %s mesiacov

en: %s must set a database connection for use with escaping.
sk: Pre opustenie musí %s nastaviť napojenie na databázu.

en: %s topic | %s topics
sk[0]: %s téma
sk[1]: %s témy
sk[2]: %s tém

en: %s update failed
sk: zlyhala aktualizácia %s

en: %s updated!
sk: %s aktualizovaný!

en: %s week | %s weeks
sk[0]: %s týždeň
sk[1]: %s týždne
sk[2]: %s týždňov

en: %s year | %s years
sk[0]: %s rok
sk[1]: %s roky
sk[2]: %s rokov

en: %s, and %s
sk: %s, a %s

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
sk: Nepodarilo sa nahrať:  &#8220; %s&#8221

en: &#8592; Cancel Audio Playlist
sk: &#8592; Zrušiť zoznam skladieb

en: &#8592; Cancel Gallery
sk: &#8592; Stornovať galériu

en: &#8592; Cancel Video Playlist
sk: &#8592; Zrušiť zoznam videí

en: &#8592; Return to library
sk: &#8592; Návrat do knižnice

en: &laquo; Back
sk: &laquo; Späť

en: &laquo; Older Comments
sk: &laquo; Staršie komentáre

en: &laquo; Previous
sk: &laquo; Predošlá

en: &laquo; Previous Page
sk: &laquo; Predošlá strana

en: &larr; Back to %s
sk: &laquo; Naspäť na %s

en: &lt; Prev
sk: &lt; Predošlá

en: &mdash; Select &mdash;
sk: &mdash; Vyberte si &mdash;

en: (Edit)
sk: (Upraviť)

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
sk: (Musí mať aspoň 4 znaky, len písmená a čísla.)

en: (This message was added in version %s.)
sk: (Táto správa bola pridaná vo verzii %s.)

en: (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.)
sk: (WordPress nemôže naviazať bezpečné pripojenie na server WordPress.org. Prosím kontaktujte svojho administrátora.)

en: (more&hellip;)
sk: (viac&hellip;)

en: (no title)
sk: (bez názvu)

en: (required)
sk: (povinné)

en: 1 Comment
sk: Jeden komentár

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sk: 1 komentár <span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: <a href="%1$s" aria-label="Logged in as %2$s. Edit your profile.">Logged in as %2$s</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
sk: <a href="%1$s" aria-label="Logged in as %2$s. Edit your profile.">Prihlásený ako %2$s</a>. <a href="%3$s">Odhlásiť?</a>

en: <a href="%1$s">%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
sk: <a href="%1$s">%2$s</a> je vaša nová webová stránka. <a href="%3$s">Prihláste sa</a> ako &#8222;%4$s&#8220; s použitím vášho existujúceho hesla.

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
sk: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> pre odoberanie komentárov k tomuto článku.

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
sk: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">píše:</span>

en: <span>Active:</span> %s
sk: <span>Aktívna:</span> %s

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
sk: <strong>Konfliktné hodnoty pre konštanty VHOST a SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> Hodnota SUBDOMAIN_INSTALL bude prijatá ako konfiguračné nastavenie vašej subdomény.

en: <strong>Could not find site %1$s.</strong> Searched for table %2$s in database %3$s. Is that right?
sk: <strong>Nie je možné nájsť stránku: %1$s.</strong> Vyhľadávala sa tabuľka %2$s v databáze %3$s. Je to tak správne?

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted %s. You really should look at your database now.
sk: <strong>Chýbajú databázové tabuľky.</strong> MySQL databáza nebeží. Mohli nastať 2 situácie, buď nemáte správne nainštalovaný WordPress alebo vám niekto zmazal %s. Prosím, pozrite sa na vašu databázu.

en: <strong>ERROR</strong>: %1$s in %2$s can only contain numbers, letters, and underscores.
sk: <strong>CHYBA</strong>: %1$s v %2$s môže obsahovať iba číslice, písmená a podčiarkovník.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
sk: <strong>CHYBA</strong>:Súbory „cookie“ sú blokované pre neočakávaný výstup. Prosím prezrite si <a href="%1$s">dokumentáciu [EN]</a> alebo vyskúšajte <a href="%2$s">fórum podpory [EN]</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
sk: <strong>CHYBA</strong>:Súbory „cookie“ sú blokované alebo nepodporované vašim prehliadačom. Prosím  <a href="%s">povoľte súbory „cookie“</a> pri používaní WordPress.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nemožno vás registrovať. Prosím kontaktujte <a href="mailto:%s">administrátora</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Zadajte používateľské meno alebo e-mailovú adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or email.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nesprávne používateľské meno alebo e-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nesprávne prihlasovacie meno alebo heslo.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Neplatné používateľské meno.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Prosím, zadajte používateľské meno.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Zadajte svoju e-mailovú adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
sk: <strong>CHYBA</strong>: URL adresa stránky je už obsadená.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Toto používateľské meno nie je povolené.

en: <strong>ERROR</strong>: The comment could not be saved. Please try again later.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Komentár nie je možné uložiť. Prosím, opakujte pokus neskôr.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
sk: <strong>CHYBA</strong>: E-mailová adresa nie je správna.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
sk: <strong>Chyba</strong>: Nebolo vyplnené heslo.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username %s is incorrect.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Heslo, ktoré ste zadali pre používateľské meno %s je nesprávne.

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Nebolo vyplnené prihlasovacie meno.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: S takouto e-mailovou adresou nie je zaregistrovaný žiadny užívateľ.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Tento e-mail je už zaregistrovaný, zadajte prosím inú adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Toto používateľské meno je už zaregistrované. Prosím, zvoľte si iné.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sk: <strong>CHYBA:</strong> Toto používatelské meno je neplatné, nakoľko používa zakázané znaky. Prosím zadajte platné používateľské meno.

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
sk: <strong>CHYBA</strong>: WordPress %1$s vyžaduje MySQL %2$s alebo vyššie

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
sk: <strong>CHYBA</strong>: Váš účet bol označený ako pôvodca spamu.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
sk: <strong>CHYBA</strong>: prosím, zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
sk: <strong>CHYBA</strong>: prosím, vyplňte požadované polia (meno, e-mail).

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
sk: <strong>CHYBA</strong>: prosím napíšte komentár.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
sk: <strong>CHYBA</strong>: problém pri vytváraní záznamu stránky.

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
sk: <strong>RSS chyba</strong>: %s

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to see what&#8217;s new.
sk: <strong>Gratulujeme! Úspešne ste aktualizovali WordPress.</strong> Prihláste sa a zistite čo je nové.

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
sk: Kalendár s článkami.

en: A cloud of your most used tags.
sk: Oblak najčastejšie používaných značiek.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
sk: Zoznam stránok vašej webovej stránky

en: A list or dropdown of categories.
sk: Rozbaľovací zoznam kategórií.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
sk: Mesačný archív článkov.

en: A name is required for this term
sk: Meno je v tomto prípade povinná položka

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
sk: Nový komentár k článku "%s" čaká na schválenie

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
sk: Nové spätné upozornenie na článok "%s" čaká na schválenie

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
sk: Nový spätný odkaz na článok "%s" čaká na schválenie

en: A search form for your site.
sk: Vyhľadávací formulár pre vašu stránku.

en: A static page
sk: Statická stránka

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
sk: Výraz s rovnakým menom a slugom už existujú v taxonómii.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
sk: Pod týmto nadradeným výrazom, už takýto výraz už existuje.

en: A valid URL was not provided.
sk: Nebola zadaná platná URL adresa.

en: A valid email address is required
sk: Je požadovaná platná e-mailová adresa

en: About WordPress
sk: O WordPress

en: Action
sk: Akcia

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activation Key Required
sk: Vyžadovaný aktivačný kľúč

en: Activation Key:
sk: Aktivačný kľúč:

en: Active theme
sk: Aktívna téma

en: Add Audio Source
sk: Pridať zdroj skladieb

en: Add Items
sk: Pridať položky

en: Add Link
sk: Pridať odkaz

en: Add Media
sk: Pridať súbor

en: Add Menu Items
sk: Pridať položky menu

en: Add New Category
sk: Pridať novú kategóriu

en: Add New Link Category
sk: Pridať novú kategóriu odkazov

en: Add New Page
sk: Pridať novú stránku

en: Add New Post
sk: Pridať nový článok

en: Add New Tag
sk: Pridať novú značku

en: Add Subtitles
sk: Pridať titulky

en: Add Video Source
sk: Pridať zdroj videa

en: Add a Menu
sk: Pridať menu

en: Add a Widget
sk: Pridať widget

en: Add a custom menu to your sidebar.
sk: Pridajte vlastné menu do bočného panelu.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback:
sk: Pridajte alternatívne zdroje pre maximalizáciu prehrávania HTML5:

en: Add new header image
sk: Pridať nový obrázok hlavičky

en: Add new image
sk: Pridať nový obrázok

en: Add or remove menu items
sk: Pridať alebo odstrániť položky menu

en: Add or remove tags
sk: Pridať alebo odstrániť značky

en: Add to Audio Playlist
sk: Pridať do zoznamu skladieb

en: Add to Dictionary
sk: Pridať do slovníka

en: Add to Gallery
sk: Pridať do galérie

en: Add to Menu
sk: Pridať do menu

en: Add to Video Playlist
sk: Pridaj do zoznamu videí

en: Add to audio playlist
sk: Pridať do zoznamu skladieb

en: Add to gallery
sk: Pridať do galérie

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
sk: Pridať do menu: %1$s (%2$s)

en: Add to video playlist
sk: Pridať do zoznamu videí

en: Additional items found: %d
sk: Dodatočne najdené položky: %d

en: Additional shortcuts,
sk: Dodatočné klávesové skratky,

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Advanced Options
sk: Rozšírené možnosti

en: Align
sk: Zarovnať

en: Align center
sk: Zarovnať na stred

en: Align left
sk: Zarovnať vľavo

en: Align right
sk: Zarovnať napravo

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: All Categories
sk: Všetky kategórie

en: All Link Categories
sk: Všetky kategórie odkazov

en: All Pages
sk: Všetky stránky

en: All Posts
sk: Všetky články

en: All Tags
sk: Všetky značky

en: All dates
sk: Všetky dátumy

en: All media items
sk: Všetky multimediálne súbory

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles
sk: Povoliť notifikácie z iných blogov (pingbacks a trackbacks) v nových článkoch

en: Allow new users to sign up
sk: Povoliť novým užívateľom sa registrovať

en: Allow people to post comments on new articles
sk: Povoliť ľuďom pridávať komentáre ku článkom

en: Allow search engines to index this site.
sk: Povoliť vyhľadávacím službám indexovanie tohto webu.

en: Allowed Files
sk: Povolené súbory

en: Already Installed
sk: Už nainštalované

en: Alt Text
sk: Alt text

en: Alternative Text
sk: Alternatívny text

en: Alternative source
sk: Alternatívny zdroj

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
sk: Nejednoznačné meno termínu použitého v hierarchickej taxonómii. Prosim, použite miesto neho ID termínu.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
sk: Vyskytla sa chyba; kanál je pravdepodobne nefunkčný. Skúste to neskôr znovu.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
sk: Nastala chyba. Prosím obnovte stránku a skúste to znova.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
sk: Vyskytla chyba pri vašom pridávaní sa do tejto stránky. Návrat na <a href="%s">domovskú stránku</a>.

en: An error occurred during the activation
sk: Počas aktivácie sa vyskytla chyba

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
sk: Počas nahrávania sa vyskytla chyba. Skúste to prosím neskôr.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="https://wordpress.org/support/">support forums</a>.
sk: Vyskytla sa neočakávaná chyba. Niečo je pravdepodobne zle s WordPress.org alebo s nastaveniami tohto servera. Ak budú vaše problémy pretrvávať, skúste prosím <a href="https://wordpress.org/support/">fóra technickej podpory [EN]</a>.

en: An unidentified error has occurred.
sk: Vyskytla sa neidentifikovateľná chyba.

en: Anonymous
sk: Anonym

en: Apply
sk: Použiť

en: Approve and Reply
sk: Schváliť a odpovedať

en: Approve it: %s
sk: Schváliť: %s

en: April
sk: apríl

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
sk: apr

en: Arbitrary text or HTML.
sk: Ľubovoľný text alebo HTML.

en: Archives
sk: Archív

en: Archives: %s
sk: Archívy: %s

en: Are you lost?
sk: Stratili ste sa?

en: Are you sure it exists?
sk: Ste si istý, že to existuje?

en: Are you sure that the database server is not under particularly heavy load?
sk: Ste si istí, že databázový server nie je preťažený?

en: Are you sure that the database server is running?
sk: Ste si istí, že je spustený databázový server?

en: Are you sure that you have typed the correct hostname?
sk: Ste si istí, či ste zadali správny názov hostiteľa?

en: Are you sure you have the correct username and password?
sk: Ste si istí, že máte správne používateľské meno a heslo?

en: Are you sure you want to do this?
sk: Skutočne to chcete urobiť?

en: Are you sure you want to edit this comment?
    The changes you made will be lost.
sk: Naozaj chcete upraviť tento komentár?
    Zmeny, ktoré ste urobili, sa stratia.

en: Are you sure you want to install this plugin?
sk: Ste si istý, že chcete inštalovať tento modul?

en: Artist
sk: Umelec

en: As a browser icon
sk: Ako ikonu prehliadača

en: As an app icon
sk: Ako ikonu aplikácie

en: Attachment Details
sk: Podrobnosti prílohy

en: Attachment Display Settings
sk: Nastavenia zobrazenia príloh

en: Attachment Page
sk: Stránka príloh

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
sk: Pokus o nastavenie kvality obrázka mimo rozsahu [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
sk: Bol zaznamenaný pokus o použitie shortkódu, ktorý nie je zaregistrovaný: %s

en: Audio Details
sk: Podrobnosti skladby

en: August
sk: august

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
sk: aug

en: Author
sk: Autor

en: Author is %s
sk: Autor je %s

en: Author:
sk: Autor:

en: Author: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
sk: Autor: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
sk: Autor: %s

en: Automatically add new top-level pages to this menu
sk: Automaticky pridať stránky prvej úrovne do tohto menu.

en: Automatically add paragraphs
sk: Automaticky pridávať odseky

en: Autoplay
sk: Automatické prehrávanie

en: Back
sk: Späť

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Attachment
sk: Príloha pozadia

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Background Image
sk: Obrázok pozadia

en: Background Position
sk: Umiestnenie pozadia

en: Background Repeat
sk: Opakovanie pozadia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Bitrate Mode
sk: Mód Bitrate

en: Blockquote
sk: Odstavec

en: Bold
sk: Tučné

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Border
sk: Rámovanie

en: Border color
sk: Farba orámovania

en: Bottom
sk: Spodok

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
sk: Stránka je krátkodobo nedostupná pre plánovanú údržbu. Skúste to neskôr.

en: Bulk Select
sk: Hromadné označenie

en: Bulleted list
sk: Odrážkový zoznam

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
sk: Skôr, než môžete začať používať vaše nové používateľské meno, <strong>musíte si ho aktivovať</strong>.

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
sk: Skôr než môžete začať používať vašu stránku <strong>ju musíte aktivovať</strong>.

en: By %s
sk: Od %s

en: By: %s
sk: Od: %s

en: CSS Classes
sk: CSS triedy

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Can&#8217;t select database
sk: Nie je možné vybrať databázu

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Edit
sk: Zrušiť editovanie

en: Cancel Selection
sk: Zrušiť označenie

[ctx: Cancel reordering menu items in Customizer]
en: Done
sk: Hotovo

[ctx: Cancel reordering widgets in Customizer]
en: Done
sk: Dokončené

en: Cancel reply
sk: Zrušiť odpoveď

en: Cannot create a revision of a revision
sk: Nemôžem vytvoriť revíziu revízie

en: Cannot create a user with an empty login name.
sk: Nemožno vytvoriť užívateľa bez prihlasovacieho mena.

en: Caption
sk: Titulok

en: Caption this image&hellip;
sk: Titulok pre obrázok&hellip;

en: Captions/Subtitles
sk: Titulok / titulky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Categories list
sk: Zoznam kategórií

en: Categories list navigation
sk: Navigačný zoznam kategórií

en: Category: %s
sk: Kategória: %s

en: Cell padding
sk: Vyplnenie bunky

en: Cell spacing
sk: Medzery medzi bunkami

en: Cell type
sk: Typ bunky

en: Center
sk: Do stredu

en: Change File
sk: Zmeniť súbor

en: Change Image
sk: Zmeniť obrázok

en: Changes saved.
sk: Zmeny uložené

en: Cheatin&#8217; uh?
sk: Podvádzate, čo?

en: Check Spelling
sk: Skontroluj pravopis

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
sk: Skontrolujte priečinok s nevyžiadanou poštou vo vašom e-mailovom kliente. Niektoré e-maily sa tam niekedy omylom ocitnú.

en: Check your email for the confirmation link.
sk: Skontrolujte si e-mail, kde by ste mali mať odkaz s potvrdením.

en: Check your email for your new password.
sk: Skontrolujte si e-mail, kde by ste mali nájsť vaše nové heslo.

en: Check your inbox at %s and click the link given.
sk: Skontrolujte si doručenú poštu na %s a kliknite na daný odkaz.

en: Choose File
sk: Vyberte súbor

en: Choose Image
sk: Vybrať obrázok

en: Choose from the most used tags
sk: Vybrať z najviac používaných značiek

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Clear Results
sk: Vyčistiť výsedky

en: Clear formatting
sk: Vymazať formátovanie

en: Click here to cancel reply.
sk: Kliknite sem pre zrušenie vašej odpovede.

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close all open tags
sk: Zatvoriť všetky otvorené značky

en: Close blockquote tag
sk: Uzavrieť citáciu

en: Close bold tag
sk: Uzavrieť tučné písmo

en: Close bulleted list tag
sk: Uzavrieť odrážkový zoznam

en: Close code tag
sk: Uzavrieť blok kódu

en: Close deleted text tag
sk: Uzavrieť odstránený text (prečiarknutý)

en: Close inserted text tag
sk: Uzavrieť vložený text

en: Close italic tag
sk: Uzavrieť kurzívu

en: Close list item tag
sk: Ukočiť zoznam položiek

en: Close media panel
sk: Zavrieť panel médií

en: Close numbered list tag
sk: Uzavrieť číselný zoznam

en: Close reorder mode
sk: Zavrieť režim preusporiadania

en: Close sharing dialog
sk: Zavrieť okno zdieľania

en: Close this window.
sk: Zatvor toto okno.

en: Close uploader
sk: Zavrieť nahrávač

en: Cmd + letter:
sk: Cmd + písmeno:

en: Code
sk: Kód

en: Collapse Sidebar
sk: Zbaliť bočný banel

en: Color
sk: Farba

en: Colors
sk: Farby

en: Column group
sk: Skupina stĺpca

en: Columns
sk: Stĺpce

[ctx: Comma-separated list of replacement words in your language]
en: &#8217;tain&#8217;t,&#8217;twere,&#8217;twas,&#8217;tis,&#8217;twill,&#8217;til,&#8217;bout,&#8217;nuff,&#8217;round,&#8217;cause,&#8217;em
sk: čos&#8217;,ktos&#8217;,bols&#8217;

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
sk: o,na,je,sú,ako,od,com,pre,ako,v,to,k,čo,kde,kto,s,www

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
sk: čos',ktos',bols'

en: Comment author name and email are required
sk: Autor komentára musí vyplniť meno a e-mail

en: Comment on %1$s by %2$s
sk: Komentár k %1$s od %2$s

en: Comment: %s
sk: Komentár: %s

en: Comments
sk: Komentáre

en: Comments (%s)
sk: Komentáre (%s)

en: Comments (RSS)
sk: Komentáre (RSS)

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
sk: Komentáre v <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Comments Feed
sk: RSS kanál komentárov

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sk: Komentáre vypnuté<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: Comments are closed.
sk: Nie je možné pridávať komentáre.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
sk: Komentáre z %1$s hľadané na %2$s

en: Comments for %s
sk: Komentáre k %s

en: Comments navigation
sk: Navigácia komentárov

en: Comments on %s
sk: Komentáre k %s

en: Comments on: %s
sk: Komentáre k %s

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
sk: Podmienené značky pre požiadavky nefungujú pred tým ako je požiadavka spustená. Predtým vždy vráti hodnotu false.

en: Confirm new password
sk: Potvrdiť nové heslo

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
sk: Gratulujeme! Vaša nová stránka, %s, je takmer pripravená.

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
sk: Chyba spojenia so severom. Prosím skúste pokus opakovať neskôr.

en: Constrain proportions
sk: Obmedziť proporcie

en: Content
sk: Obsah

en: Content, title, and excerpt are empty.
sk: Obsah, názov a zhrnutie sú prázdne.

en: Content:
sk: Obsah:

en: Continue reading %s
sk: Čítať ďalej %s

en: Cookie nonce is invalid
sk: Cookie nonce je neplatné

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
sk: Pre vloženie do vašej WordPress stránky zkopírujte a vložte túto URL adresu

en: Copy and paste this code into your site to embed
sk: Pre vloženie obsahu, skopírujte a vložte tento kód na vašu webovú stránku

en: Copy table row
sk: Kopírovať riadok

en: Could not calculate resized image dimensions
sk: Nedajú sa vypočítať rozmery upraveného obrázku

en: Could not create site.
sk: Nebolo možné vytvoriť stránku.

en: Could not create user
sk: Nie je možné vytvoriť užívateľa

en: Could not find the specified string.
sk: Nepodarilo sa nájsť zadaný reťazec.

en: Could not insert post into the database
sk: Nepodarilo sa vložiť článok do databázy

en: Could not insert term into the database
sk: Nepodarilo sa vložiť výraz do databázy

en: Could not insert term relationship into the database
sk: Nepodarilo sa vložiť väzbu medzi výrazmi do databázy

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
sk: Náhľad sa nedá načítať. Obnovte stránku (stlačte F5) a skúste to znova.

en: Could not open handle for fopen() to %s
sk: Nie je možné spracovať pre fopen() k %s

en: Could not read image size.
sk: Nemožno načítať veľkosť obrázka.

en: Could not save password reset key to database.
sk: Nepodarilo sa uložiť kľúč pre obnovenie hesla do databázy.

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
sk: Nie je možné nastaviť ako miniatúru obrázku. Vyskúšajte inú prílohu.

en: Could not split shared term.
sk: Nie je možné rozdeliť zdielaný výraz.

en: Could not update comment status
sk: Nepodarilo sa aktualizovať stav komentára

en: Could not update post in the database
sk: Nepodarilo sa aktualizovať článok v databáze

en: Could not write file %1$s (%2$s)
sk: Nie je možné zapisovať do súboru %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
sk: Nemôžem uložiť súbor %s

en: Create Audio Playlist
sk: Vytvor zoznam skladieb

en: Create Gallery
sk: Vytvoriť galériu

en: Create Menu
sk: Vytvoriť menu

en: Create Site
sk: Vytvoriť stránku

en: Create Video Playlist
sk: Vytvor zoznam videí

en: Create a Configuration File
sk: Vytvoriť konfiguračný súbor

en: Create a new gallery
sk: Vytvoriť novú galériu

en: Create a new playlist
sk: Vytvoriť nový zoznam skladieb

en: Create a new video playlist
sk: Vytvoriť nový zoznam videí

en: Crop Image
sk: Orezať obrázok

en: Crop thumbnail to exact dimensions
sk: Orezať miniatúru na presné rozmery

en: Crop your image
sk: Orezať obrázok

en: Cropping&hellip;
sk: Orezávam&hellip;

en: Crunching&hellip;
sk: Spracovávam&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
sk: Ctrl + Alt + písmeno:

en: Ctrl + letter:
sk: Ctrl + písmeno:

en: Current Color
sk: Aktuálna farba

en: Current header
sk: Aktuálna hlavička

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
sk[0]: Na schválenie čaká %s komentár. Navštívte panel pre moderovanie:
sk[1]: Na schválenie čakajú %s komentáre. Navštívte panel pre moderovanie:
sk[2]: Na schválenie čaká %s komentárov. Navštívte panel pre moderovanie:

en: Custom Link
sk: Vlastný odkaz

en: Custom Links
sk: Vlastné odkazy

en: Custom Menu
sk: Vlastné menu

en: Custom Size
sk: Vlastná veľkosť

en: Custom URL
sk: Vlastná URL

en: Custom color
sk: Vlastná farba

en: Customize
sk: Prispôsobiť

en: Customize: %s
sk: Prispôsobiť: %s

en: Customizer
sk: Úpravca

en: Customizing
sk: Prispôsobujete

en: Customizing &#9656; %s
sk: Prispôsobujete &#9656; %s

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Cut table row
sk: Vystrihnúť riadok

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Database Error
sk: Chyba databázy

en: Date Format
sk: Formát dátumu

en: Day: %s
sk: Deň: %s

en: December
sk: december

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
sk: dec

en: Decrease indent
sk: Zmenšiť odsadenie

en: Default
sk: Predvolený

en: Default shortcuts,
sk: Prednastavené klávesové skratky,

en: Delete Menu
sk: Zmazať menu

en: Delete Permanently
sk: Zmazať navždy

en: Delete Selected
sk: Vymazať označené

en: Delete column
sk: Vymazať stĺpec

en: Delete it: %s
sk: Vymazať: %s

en: Delete row
sk: Zmazať riadok

en: Delete table
sk: Zmazať tabuľku

en: Deleted text (strikethrough)
sk: Odstránený text (prečiarknutý)

en: Describe this audio file&hellip;
sk: Popíšte tento zvukový záznam&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
sk: Popíšte tento mediálny súbor&hellip;

en: Describe this video&hellip;
sk: Popíšte toto video&hellip;

en: Description
sk: Popis

en: Deselect
sk: Zrušiť označenie

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
sk: Cieľový adresár pre streamovanie súborov neexistuje, alebo nie je zapisovateľný.

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Dimensions:
sk: Rozmery:

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Dismiss Errors
sk: Skryť chyby

en: Dismiss this notice.
sk: Odložiť oznam.

en: Display Header Text
sk: Zobraziť text hlavičky

en: Display Settings
sk: Nastavenie zobrazenia

en: Display as dropdown
sk: Zobraziť ako rozbaľovacie menu

en: Display item author if available?
sk: Zobraziť autora položky, ak existuje?

en: Display item content?
sk: Zobraziť obsah položky?

en: Display item date?
sk: Zobraziť dátum položky?

en: Display post date?
sk: Zobraziť dátum článku?

en: Distraction-free writing mode
sk: Mód písania bez rušenia

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
sk: Nepoužívajte na zrušenie registrácie skript %1$s v administrácii. Zamerajte sa na frontend témy a použite hák %2$.

en: Do not pass style tags to wp_add_inline_style().
sk: Nedávajte značky štýlov do wp_add_inline_style().

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
sk: Určite sa chcete <a href='%s'>odhlásiť</a>?

en: Document properties
sk: Vlastnosti dokumentu

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
sk: Má používateľské meno %1$s povolenie používať databázu %2$s?

en: Done
sk: Hotovo

en: Download File
sk: Stiahnutie súboru

en: Download Video
sk: Stiahnutie videa

en: Draft
sk: Koncept

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to reorder media files.
sk: Pre zmenu poradia súborov, použite funkciu ťahaj a pusť.

en: Drag and drop to reorder tracks.
sk: Pre zmenu poradia pesničiek použite funkciu ťahaj a pusť.

en: Drag and drop to reorder videos.
sk: Pre zmenu poradia videí použite funkciu ťahaj a pusť.

en: Drop files anywhere to upload
sk: Presuňte sem súbory

en: Drop files to upload
sk: Presuňte sem súbory

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
sk: Bol detekovaný zdvojený komentár; zdá sa, že už ste sa vyjadrili!

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
sk: CHYBA: Adresár tém je buď prázdny, alebo neexistuje. Prosím skontrolujte Vašu instaláciu.

en: ERROR: This is not a valid feed template.
sk: CHYBA: Toto nie je platná šablóna pre feed

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Audio Playlist
sk: Edituj zoznam skladieb

en: Edit Category
sk: Upraviť kategóriu

en: Edit Gallery
sk: Upraviť galériu

en: Edit Image
sk: Upraviť obrázok

en: Edit Link Category
sk: Upraviť kategóriu odkazov

en: Edit Media
sk: Upraviť multimédiá

en: Edit My Profile
sk: Upraviť moj profil

en: Edit Original
sk: Edituj originál

en: Edit Page
sk: Upraviť stránku

en: Edit Post
sk: Upraviť článok

en: Edit Selection
sk: Upraviť výber

en: Edit Site
sk: Upraviť stránku

en: Edit Tag
sk: Upraviť značku

en: Edit This
sk: Upraviť

en: Edit Video Playlist
sk: Edituj zoznam videí

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
sk: Upraviť položku menu: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
sk: Upraviť podrobnosti

en: Edit next media item
sk: Upraviť nasledujúcu položku médií

en: Edit previous media item
sk: Upraviť predchádzajúcu položku médií

en: Editor menu (when enabled)
sk: Menu úpravcu (ak je povolené)

en: Editor toolbar
sk: Panel nástrojov editora

en: Either there are no posts, or something went wrong.
sk: Buď neexistujú žiadne články, alebo došlo k chybe.

en: Elements path
sk: Cesta k prvkom

en: Email&nbsp;Address:
sk: Emailová&nbsp;adresa:

en: Email: %s
sk: E-mail: %s

en: Embed
sk: Vložené

en: Embed Media Player
sk: Prehrávač médií

en: Embed or Link
sk: Vložiť objekt alebo odkaz

en: Embedded WordPress Post
sk: Vložený WordPress článok

en: Emoticons
sk: Smajlíky

en: Empty Term
sk: Prázdny termín

en: Empty filename
sk: Prázdny názov súboru

en: Encoding
sk: Kódovanie

en: Enter a description of the image
sk: Zadajte popis obrázka

en: Enter the RSS feed URL here:
sk: Sem napíšte adresu RSS kanálu:

en: Enter the URL
sk: Zadajte URL

en: Enter the URL of the image
sk: Zadajte URL obrázka

en: Enter the destination URL
sk: Zadajte cieľovú URL adresu

en: Enter your new password below.
sk: Zadajte svoje nové heslo nižšie.

en: Enter your password to view comments.
sk: Zadajte heslo a zobrazia sa komentáre.

en: Entries (RSS)
sk: Články (RSS)

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
sk: Položky <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> 2.0

en: Entries from any RSS or Atom feed.
sk: Informácie z RSS alebo Atom feed.

en: Error establishing a database connection
sk: Chyba pri nadväzovaní spojenia s databázou

en: Error reconnecting to the database
sk: Opätovné pripojenie k databáze zlyhalo

en: Error while saving the changes.
sk: Pri ukladaní zmien sa vyskytla chyba.

en: Excerpt
sk: Zhrnutie

en: Exclude:
sk: Vylúčiť:

en: Expand Sidebar
sk: Rozbaliť bočný panel

en: F j, Y
sk: j. F Y

en: F j, Y g:i a
sk: j. F Y G:i

en: Failed to delete the page.
sk: Zlyhalo vymazanie stránky.

en: Failed to write request to temporary file.
sk: Nepodarilo sa zapísať požiadavku do dočasného súboru.

en: Featured Image
sk: Prezentačný obrázok

en: February
sk: február

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
sk: feb

en: Feed for all posts filed under %s
sk: Vložiť všetky články pod %s

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
sk: File &#8220;%s&#8221; neexistuje?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
sk: Súbor &#8220;%s&#8221; nie je obrázok.

en: File canceled.
sk: Súbor zrušený.

en: File doesn&#8217;t exist?
sk: Súbor neexistuje?

en: File is not an image.
sk: Súbor nie je obrázok.

en: File name:
sk: Názov súbora:

en: File size:
sk: Veľkosť:

en: File type:
sk: Typ súbora:

en: Filter by date
sk: Triediť podľa dátumu

en: Filter by type
sk: Triediť podľa typu

en: Filter pages list
sk: Filtrovať zoznam stránok

en: Filter posts list
sk: Filtrovať zoznam článkov

en: Find and replace
sk: Nájsť a nahradiť

en: First Post
sk: Prvý článok

en: Fixed
sk: Pevné umiestnenie

en: Focus shortcuts:
sk: Ďalšie skratky:

en: Font Family
sk: Štýl písma

en: Font Sizes
sk: Veľkosť písma

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
sk: Z nejakého zvláštneho dôvodu nie je možné tento článok upraviť.

en: Fri
sk: Pi

en: Friday
sk: piatok

[ctx: Friday initial]
en: F
sk: Pi

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Front page displays
sk: Zobraziť na úvodnej stránke

en: Full Size
sk: Plná veľkosť

en: Fullscreen
sk: Na celú obrazovku

en: Gallery Settings
sk: Nastavenia galérie

en: General
sk: Všeobecné

en: Genre
sk: Žáner

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
sk: Získajte <em>ďalšiu</em> %s stránku za pár sekúnd

en: Get New Password
sk: Získať nové heslo

en: Get your own %s account in seconds
sk: Získajte vlastný %s účet za pár sekúnd

en: Gimme a site!
sk: Získať stránku!

en: Give the feed a title (optional):
sk: Napíšte názov kanálu (nepovinné):

en: Go Fullscreen
sk: Zobrazenie na celú obrazovku

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
sk: Zdravíčko, administrátor! V súčasnosti máte na stránke povolené tieto registrácie: &#8220;%s&#8221;. Ak chcete zmeniť nastavenia pre registrácie alebo možnosť registrácie vypnúť, choďte na stránku <a href="%s">Nastavenia siete</a>.

en: Grid View
sk: Zobraziť mriežku

en: HTML Embed
sk: Vložiť do HTML

[ctx: HTML tag]
en: Address
sk: Adresa

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
sk: Predformátovaný

en: HTTP error.
sk: Chyba HTTP.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
sk: Zadali ste svoj e-mail správne? Zadali ste %s, ak je nesprávny, nebudete môcť prijímať e-maily.

en: Header
sk: Záhlavie stránky

en: Header Image
sk: Obrázok hlavičky

en: Header Text Color
sk: Farba textu hlavičky

en: Header cell
sk: Bunka hlavičky

en: Heading 1
sk: Nadpis 1

en: Heading 2
sk: Nadpis 2

en: Heading 3
sk: Nadpis 3

en: Heading 4
sk: Nadpis 4

en: Heading 5
sk: Nadpis 5

en: Heading 6
sk: Nadpis 6

en: Height
sk: Výška

en: Help
sk: Pomocník

en: Hex Value
sk: Šestnástková hodnota

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Zdravím ###USERNAME###,
    
    Toto je potvrdenie, že váš e-mail bol zmenený na webovej stránke ###SITENAME###.
    
    Ak ste si nemenili e-mail vy, kontaktujte administrátora webovej stránky na
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Tento email bol poslaný na ###EMAIL###
    
    S pozdravom,
    Tím ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sk: Zdravím ###USERNAME###,
    
    Vaše heslo na stránke ###SITENAME### bolo zmenené.
    
    Ak ste si nezmenili heslo Vy, kontaktujte administrátora webovej stránky na
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Táto správa bola poslaná na ###EMAIL###
    
    S pozdravom,
    Tím ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide header image
sk: Schovať obrázok hlavičky

en: Hide image
sk: Schovať obrázok

en: Hide password
sk: Skryť heslo

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
sk: Tip: Heslo by malo mať aspoň dvanásť znakov. Aby bolo heslo silnejšie, použite veľké a malé písmená, čísla a znaky ako napríklad ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Home
sk: Domovská stránka

en: Horizontal line
sk: Horizontálna čiara

en: Horizontal space
sk: Horizontálna medzera

en: How many items would you like to display?
sk: Koľko položiek si želáte zobraziť?

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
sk: Zdravím USERNAME,
    
    Vaša nová stránka SITE_NAME bola úspešne založená na adrese:
    BLOG_URL
    
    S nasledujúcimi údajmi sa môžete prihlásiť ako administrátor:
    Používateľské meno: USERNAME
    Heslo: PASSWORD
    Prihlásite sa na odkaze: BLOG_URLwp-login.php
    
    Dúfame, že sa vám Vaša nová stránka zapáči. Ďakujeme!
    
    --Tím @ SITE_NAME

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
sk: Zdravím USERNAME,
    
    Váš nový účet bol úspešne vytvorený.
    
    Môžete sa prihlásiť s použitím týchto údajov:
    Používateľské meno: USERNAME
    Heslo: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Ďakujeme!
    
    --Tím @ SITE_NAME

en: Howdy, %1$s
sk: Zdravím , %1$s

en: IO error.
sk: Chyba IO.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
sk: Ak to bola chyba, jednoducho ignorujte tento e-mail a nič sa nestane.

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
sk: Pokiaľ ste majiteľom siete, skontrolujte si funkčnosť MySQL databázy a či sú vaše tabuľky bez chýb.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
sk: Ak neaktivujete vašu stránku do dvoch dní, budete sa musieť zaregistrovať znova.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
sk: Ak nebude vaše užívatelské meno aktivované do dvoch dní, budete sa musieť znovu zaregistrovať.

en: If you don&#8217;t know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
sk: Ak neviete ako nastaviť databázu, mali by ste <strong>kontaktovať svojho providera</strong>. Ak všetko ostatné zlyhá, môžete nájsť pomoc na <a href="%s">WordPress Diskusnom fóre</a>.

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
sk: Ak ste ešte nedostali náš e-mail, existuje množstvo vecí, ktoré môžete skúsiť urobiť:

en: If you&#8217;re looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
sk: Ak chcete vložiť text s formátovaním z programu Microsoft Word, skúste si túto funkciu vypnúť. V opačnom prípade sa text vyčistí od formátovania automaticky.

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
sk: Ak sa nechystáte používať jedinečnú doménu stránky, prenechajte ju iným užívateľom. Teraz môžete začať!

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
sk: Ak sa nemôžete zbaviť tejto správy, overte, či vaša databáza obsahuje nasledujúce tabuľky:

en: If you&#8217;re unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
sk: Ak si nie ste istí, čo tieto pojmy znamenajú, pravdepodobne by mali kontaktovať svojho poskytovateľa hostingu. Ak stále potrebujete pomoc, vždy môžete navštíviť <a href="%s">Diskusné fórum</a>.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
sk: Ak sa vaša stránka nezobrazuje, kontaktujte správcu siete.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Obrázok <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Obrázky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Obrázkov <span class="count">(%s)</span>

en: Image CSS Class
sk: CSS trieda obrázka

en: Image Details
sk: Detaily obrázku

en: Image Editor Save Failed
sk: Zlyhalo ukladanie v editore obrázkov

en: Image Title Attribute
sk: Nadpis atribútu obrázka

en: Image URL
sk: URL obrázka

en: Image crop failed.
sk: Nepodarilo sa orezať obrázok.

en: Image default align
sk: Predvolené zarovnanie obrázka

en: Image default link type
sk: Predvolený typ odkazu

en: Image default size
sk: Predvolená veľkosť obrázka

en: Image description
sk: Popis obrázku

en: Image flip failed.
sk: Nepodarilo sa preklopiť obrázok.

en: Image resize failed.
sk: Nepodarilo sa zmeniť veľkosť obrázka.

en: Image rotate failed.
sk: Nepodarilo sa otočiť obrázok.

en: Images
sk: Obrázky

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
sk: V %1$s použite metódu %2$s, nepoužívajte funkciu %3$s. Pozrite si %4$s.

en: Incorrect username or password.
sk: Nesprávne používateľské meno alebo heslo.

en: Increase indent
sk: Zväčšiť odsadenie

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
sk: Vnorený panel nástrojov (pri označenom obrázku, odkaze alebo náhľade)

en: Insert Media
sk: Vložiť súbor

en: Insert Page Break tag
sk: Vložiť odstránkovanie

en: Insert Read More tag
sk: Vložiť značku čítať viac

en: Insert audio playlist
sk: Vlož zoznam skladieb

en: Insert column after
sk: Vložiť stĺpec za

en: Insert column before
sk: Vložiť riadok za

en: Insert date/time
sk: Vložiť dátum/čas

en: Insert from URL
sk: Vložiť z URL

en: Insert gallery
sk: Vložiť galériu

en: Insert image
sk: Vložiť obrázok

en: Insert into page
sk: Vlož na stránku

en: Insert into post
sk: Vložiť do článku

en: Insert link
sk: Vložiť odkaz

en: Insert row after
sk: Vložiť riadok pod

en: Insert row before
sk: Vložiť riadok pred

en: Insert table
sk: Vložiť tabuľku

en: Insert video
sk: Vložiť video

en: Insert video playlist
sk: Pridať zoznam videí

en: Insert/edit image
sk: Vložiť/upraviť obrázok

en: Insert/edit link
sk: Vložiť/upraviť odkaz

en: Insert/edit video
sk: Vložiť/editovať video

en: Inserted text
sk: Vložený text

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
sk: Odovzdaný nedostatok argumentov k tejto metóde XML-RPC.

en: Invalid Taxonomy
sk: Nesprávna taxonómia

en: Invalid activation key.
sk: Neplatný aktivačný kľúč.

en: Invalid attachment ID.
sk: Neplatné ID prílohy.

en: Invalid author ID.
sk: Neplatné ID autora.

en: Invalid comment ID.
sk: Neplatné ID komentára.

en: Invalid comment status.
sk: Neplatný stav komentára.

en: Invalid file type
sk: Neplatný typ súboru

en: Invalid key
sk: Nesprávny kľúč

en: Invalid menu ID.
sk: Neplatné ID menu.

en: Invalid object ID
sk: Neplatné ID objektu

en: Invalid parameter(s): %s
sk: Neplatný parameter: %s

en: Invalid parameter.
sk: Chybný parameter.

en: Invalid post ID.
sk: Neplatné ID článku.

en: Invalid post format
sk: Neplatný formát článku

en: Invalid post type
sk: Neplatný typ článku

en: Invalid post type.
sk: Neplatný typ článku.

en: Invalid post.
sk: Neplatný článok.

en: Invalid shortcode name: %s. Do not use spaces or reserved characters: & / < > [ ]
sk: Neplatný názov shortcode: %s. Nepoužívajte medzery a vyhradené znaky ako: & / < > [ ]

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
sk: Neplatný názov krátkeho kódu: zadali ste prázdny názov.

en: Invalid taxonomy
sk: Neplatná taxonómia

en: Invalid taxonomy: %s.
sk: Neplatná taxonómia: %s.

en: Invalid term ID
sk: Neplatné ID výrazu

en: Invalid user ID.
sk: Neplatné ID používateľa.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
sk: Neplatná hodnota %1$s pre %2$s. Očakávaná hodnota má byť v rozpätí od %3$s do %4$s.

en: Is there no link to us?
sk: Nie je na nás žiadny odkaz?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
sk: Vyzerá to, že nič sa nenašlo v tomto umiestnení. Skúste navštíviť %s priamo.

en: Italic
sk: Kurzíva

en: JSONP support is disabled on this site.
sk: Podpora JSONP je zakázaná na tejto webovej stránke.

en: January
sk: január

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
sk: jan

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
sk: Pre používanie tejto funkcie musí byť povolený JavaScript.

en: July
sk: júl

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
sk: júl

en: June
sk: jún

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
sk: jún

en: Just a username, please.
sk: Len používateľské meno, prosím.

en: Justify
sk: Zarovnať podľa okraja

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Large
sk: Veľký

en: Large size image height
sk: Veľký rozmer výšky obrázku

en: Large size image width
sk: Veľký rozmer šírky obrázku

en: Last Post
sk: Posledný článok

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Last updated: %s
sk: Naposledy aktualizované: %s

en: Leave a Comment
sk: Pridajte komentár

en: Leave a Reply
sk: Pridaj komentár

en: Leave a Reply to %s
sk: Napísať odpoveď pre %s

en: Leave a comment
sk: Vložiť komentár

en: Left
sk: Vľavo

en: Length:
sk: Dĺžka:

en: Letter
sk: Písmeno

en: Link CSS Class
sk: CSS trieda odkazu

en: Link Categories
sk: Kategórie odkazov

en: Link Category
sk: Kategória odkazov

en: Link ID
sk: ID odkazu

en: Link Rel
sk: Vzťah odkazu

en: Link Relationship (XFN)
sk: Xhtml Friends Network (XFN)

en: Link Target
sk: Cieľ odkazu

en: Link Text
sk: Text odkazu

en: Link To
sk: Odkaz na

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
sk: Kotva

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
sk: Kotvy

en: Link rating
sk: Rating odkazu

en: Link title
sk: Názov odkazu

en: Link to Attachment Page
sk: Odkaz na Stránku Príloh

en: Link to Media File
sk: Odkaz na Multimediálny súbor

en: Links
sk: Odkazy

en: Links for %s
sk: Odkazy pre %s

[ctx: Links widget]
en: Random
sk: Náhodný

en: List View
sk: Zobraziť zoznam

en: List item
sk: Položka zoznamu

en: Live Preview
sk: Živý náhľad

en: Live Preview: %s
sk: Živý náhľad: %s

en: Loading more results... please wait.
sk: Načítava sa viac výsledkov... prosím počkajte.

en: Log In
sk: Prihlásiť sa

en: Log Out
sk: Odhlásiť sa

en: Log in
sk: Prihlásiť sa

en: Log in to Reply
sk: Prihláste sa pre odoslanie odpovede

en: Log in to leave a Comment
sk: Pre pridanie komentára sa prihláste

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Log out &raquo;
sk: Odhlásiť sa &raquo;

en: Log out of this account
sk: Odhlásiť sa z tohto účtu

en: Logged in as %s.
sk: Prihlásený ako %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
sk: Prihlásený ako <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Odhlásiť sa z tohto účtu">Odhlásiť sa &raquo;</a>

en: Login Address (URL)
sk: Adresa (URL) pre príhlásenie

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
sk: Prihlásenie, RSS a odkazy WordPress.org

en: Lost Password
sk: Zabudli ste heslo?

en: Lost your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Mail (will not be published)
sk: E-mail (nebude zverejnený)

en: Maintenance
sk: Údržba

en: Manage Audio
sk: Spravovať audio

en: Manage Comments
sk: Spravovať komentáre

en: Manage Images
sk: Spravovať obrázky

en: Manage Video
sk: Spravovať  video

en: Manual Offsets
sk: Manuálne vyváženie

en: March
sk: marec

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
sk: mar

en: Match case
sk: Malé a veľké písmená

en: Maximum upload file size: %s.
sk: Maximálna veľkosť nahrávaného súboru: %s.

en: May
sk: máj

[ctx: May abbreviation]
en: May
sk: máj

en: Media File
sk: Multimediálny súbor

en: Media Library
sk: Knižnica médií

en: Medium
sk: Stredný

en: Medium size image height
sk: Stredný rozmer výšky obrázku

en: Medium size image width
sk: Stredný rozmer šírky obrázku

en: Medium-Large size image height
sk: Výška stredne veľkého obrázka

en: Medium-Large size image width
sk: Šírka stredne veľkého obrázka

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
sk: Plná pamäť. Skúste použiť menší súbor.

en: Menu Locations
sk: Umiestnenia menu

en: Menu Name
sk: Názov menu

en: Menu Options
sk: Možnosti menu

en: Menu created
sk: Menu vytvorené

en: Menu deleted
sk: Menu odstránené

en: Menu item added
sk: Položka menu pridaná

en: Menu item deleted
sk: Položka menu odtránená

en: Menu item is now a sub-item
sk: Položka menu je teraz podpoložka

en: Menu item moved down
sk: Položka menu presunutá nižšie

en: Menu item moved out of submenu
sk: Položka menu presunutá von z vnoreného menu

en: Menu item moved up
sk: Položka menu presunutá vyššie

en: Menu locations
sk: Umiestnenia menu

en: Menu options
sk: Nastavenia menu

en: Menus
sk: Menu

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget.
sk: Menu môžete nechať zobraziť na miestach definovaných vašou témou alebo v <a href="%s">oblastiach na widgety</a> pridaním widgetu &#8222;Vlastné menu&#8220;.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
sk: Menu môžete nechať zobraziť na miestach definovaných vašou témou.

en: Merge table cells
sk: Spojiť bunky

en: Metadata
sk: Metadáta

en: Middle
sk: Stred

en: Missing Attachment
sk: Chýbajúca príloha

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
sk: (bez mena)

en: Missing parameter(s): %s
sk: Chýbajúci parameter: %s

en: Mission complete. Message %s deleted.
sk: Misia splnená. Správa %s zmazaná.

en: Mon
sk: Po

en: Monday
sk: pondelok

[ctx: Monday initial]
en: M
sk: Po

en: Month: %s
sk: Mesiac: %s

en: Move down
sk: Posuň hore

en: Move down one
sk: Presun o úroveň nižšie

en: Move one level down
sk: Posunuť o úroveň nižšie

en: Move one level up
sk: Posunuť o úroveň vyššie

en: Move out from under %s
sk: Posunúť z miesta pod %s

en: Move to another area&hellip;
sk: Presunúť do inej oblasti&hellip;

en: Move to the top
sk: Presun na najvyššiu úroveň

en: Move under %s
sk: Posunúť pod %s

en: Move up
sk: Posuň dolu

en: Move up one
sk: Posunúť o jedno nahor

[ctx: Move widget]
en: Move
sk: Presunúť

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
sk: všetky

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
sk: žiadne

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
sk: používateľ

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
sk: Musí pozostávať minimálne zo 4 znakov (len písmená a čísla). Nie je možné to neskôr zmeniť, vyberajte preto opatrne!

en: Mute
sk: Stlmiť

en: Mute Toggle
sk: Vypnúť prepínanie

en: My Sites
sk: Moje stránky

en: Name
sk: Meno

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
sk: Textový editor (HTML)

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
sk: Meno

en: Navigation Label
sk: Navigačný štítok

en: Navigation Menu
sk: Navigačné menu

en: Navigation Menu Item
sk: Položka navigačného menu

en: Navigation Menu Items
sk: Položky navigačného menu

en: Navigation Menus
sk: Navigačné menu

en: Need more help? <a href='%s'>We got it</a>.
sk: Potrebujete pomoc? <a href='%s'>Poradíme vám</a>.

en: Network Admin
sk: Administrácia siete

en: Network Admin: %s
sk: Administrácia siete: %s

en: New %1$s Site: %2$s
sk: Nová %1$s stránka: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
sk: Nový %1$s užívateľ: %2$s

en: New Category Name
sk: Nové meno kategórie

en: New Link Category Name
sk: Meno novej kategórie odkazov

en: New Page
sk: Nová stránka

en: New Post
sk: Pridať článok

en: New Site Registration: %s
sk: Nová registrácia stránky: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
sk: Nová stránka: %1$s
    URL: %2$s
    IP adresa: %3$s
    
    Zrušiť tieto upozornenia: %4$s

en: New Tag Name
sk: Nové meno značky

en: New User Registration: %s
sk: Nová registrácia užívateľa: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
sk: Nový používateľ: %1$s
    IP adresa: %2$s
    
    Zrušiť tieto upozornenia: %3$s

en: New comment on your post "%s"
sk: Nový komentár k článku "%s"

en: New document
sk: Nový dokument

en: New menu name
sk: Nový názov menu

en: New password
sk: Nové heslo

en: New pingback on your post "%s"
sk: Nové spätné upozornenie na článok "%s"

en: New trackback on your post "%s"
sk: Nový spätný odkaz pre článok "%s"

en: New user registration on your site %s:
sk: Registrácia nového užívateľa na vašej stránke %s:

en: Newer Comments &raquo;
sk: Novšie komentáre &raquo;

en: Newer comments
sk: Novšie komentáre

en: Newer posts
sk: Novšie články

en: Next
sk: Ďalej

en: Next &gt;
sk: Ďalej &gt;

en: Next &raquo;
sk: Ďalej &raquo;

en: Next Page &raquo;
sk: Ďalšia strana &raquo;

en: Next Post
sk: Ďalší článok

en: Next page
sk: Nasledujúca strana

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
sk: Nicename by nemal byť dlhší ako 50 znakov.

en: No
sk: Nie

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
sk: Nebol nastavený argument %1$s v bočnom paneli "%2$s". Predvolená hodnota je "%3$s". Ak si želáte odstrániť tento oznam a zachovať obsah v bočnom paneli, manuálne nastavte %1$s na "%3$s".

en: No Comments
sk: Nekomentované

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sk: Žiadne komentáre<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: No Repeat
sk: Neopakovať

en: No alignment
sk: Bez zarovnania

en: No categories
sk: Žiadne kategórie

en: No categories found.
sk: Neboli nájdené kategórie

en: No color
sk: Bez farby

en: No comments yet.
sk: Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

en: No editor could be selected.
sk: Nebol vybratý žiadny editor.

en: No file selected
sk: Nebol vybraný súbor

en: No image selected
sk: Nebol vybraný obrázok

en: No image set
sk: Nebol nastavený obrázok

en: No items
sk: Žiadne položky

en: No items found.
sk: Neboli nájdené žiadne položky.

en: No media attachments found.
sk: Žiadne multimediálne prílohy neboli nájdené.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
sk: Doteraz neboli vytvorené žiadne menu. <a href="%s">Vytvoriť nejaké</a>.

en: No more comments found.
sk: Neboli nájdené žiadne komentáre.

en: No pages found in Trash.
sk: V koši neboli nájdené žiadne stránky.

en: No pages found.
sk: Žiadne stránky sa nenašli.

en: No posts found in Trash.
sk: V koši neboli nájdené žiadne články.

en: No posts found.
sk: Neboli nájdené žiadne články.

en: No results found.
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky.

en: No route was found matching the URL and request method
sk: Nebola nájdená žiadna cesta zhodujúca sa s URL a požadovanou metódou

en: No search term specified. Showing recent items.
sk: Nebol zadaný žiaden hľadaný výraz. Zobrazujú sa posledné položky.

en: No tags
sk: Žiadne značky

en: No tags found.
sk: Nebol nájdený žiadny tag.

en: Nonbreaking space
sk: Medzera bez odseku

en: None
sk: Žiadne

en: November
sk: november

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
sk: nov

en: Number of comments to show:
sk: Počet zobrazovaných komentárov:

en: Number of items found: %d
sk: Počet nájdených položiek: %d

en: Number of links to show:
sk: Počet odkazov ktoré sa zobrazia:

en: Number of posts to show:
sk: Zobrazovaný počet článkov:

en: Numbered list
sk: Číslovaný zoznam

en: October
sk: október

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
sk: okt

en: Older comments
sk: Staršie komentáre

en: Older posts
sk: Staršie články

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
sk: Na niektorých systémoch je názov databázy s predponou vášho používateľského mena, a teda v tvare <code>username_%1$s</code>. Mohol by to byť problém?

en: Once Daily
sk: Raz denne

en: Once Hourly
sk: Raz za hodinu

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
sk: Jedna alebo viac databázových tabuliek sú nedostupné. Databáza môže potrebovať <a href="%s">opraviť</a>.

en: One response to %s
sk: Jedna odpoveď na %s

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
sk: Iba statické metódy triedy alebo funkcie môžu byť použité v hooku odinštalovania.

en: Oops! That embed can&#8217;t be found.
sk: Hups! Tento embed nebol nájdený.

en: Oops: %s
sk: Chyba: %s

en: Open link in a new tab
sk: Otvoriť odkaz v novej záložke

en: Open sharing dialog
sk: Otvoriť okno zdieľania

en: Or link to existing content
sk: Alebo odkaz na existujúci obsah

en: Original: %s
sk: Pôvodne: %s

en: Out from under %s
sk: Von z miesta pod %s

en: Page %s
sk: Stránka %s

en: Page Archives
sk: Archív stránok

en: Page ID
sk: ID stránky

en: Page IDs, separated by commas.
sk: ID stránok, oddelené čiarkami.

en: Page break
sk: Zalomenie strany

en: Page not found
sk: Stránka nenájdená

en: Page order
sk: Poradie stránok

en: Page title
sk: Názov strany

en: Pages
sk: Stránky

en: Pages list
sk: Zoznam stránok

en: Pages list navigation
sk: Navigácia zoznamu stránok

en: Pages:
sk: Stránky:

en: Paragraph
sk: Odsek

en: Parent Category
sk: Nadradená kategória

en: Parent Category:
sk: Nadradená kategória:

en: Parent Page:
sk: Nadradená stránka:

en: Parent term does not exist.
sk: Nadradený výraz neexistuje.

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
sk: Použitie celého čísla pre počet článkov sa už nepoužíva. Namiesto toho použite pole argumentov.

en: Password
sk: Heslo

en: Password Lost and Changed for user: %s
sk: Nasledujúci používateľ využil funkciu obnovenia hesla: %s

en: Password Lost and Found
sk: Straty a nálezy hesla

en: Password Protected
sk: Chránené heslom

en: Password Reset
sk: Vytvoriť nové heslo

en: Password reset is not allowed for this user
sk: Vytvorenie nového hesla pre tohoto používateľa nie je povolené

en: Password:
sk: Heslo:

en: Paste
sk: Vložiť

en: Paste as text
sk: Vložiť ako text

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
sk: Teraz sa vloží iba čistý text. Obsah bude vložený iba ako čistý text pokým toto nastavenie nevypnete.

en: Paste table row after
sk: Vložiť riadok za

en: Paste table row before
sk: Vložiť riadok pred

en: Paste your embed code below:
sk: Sem vložte váš vkladací kód:

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Čaká na schválenie <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Čaká na schválenie <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Čaká na schválenie <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
sk: Čaká na schválenie

en: Permalink saved
sk: Trvalý odkaz bol uložený

en: Permalink: %s
sk: Trvalý odkaz: %s

en: Pingback
sk: Spätné upozorenie

en: Pingback excerpt:
sk: Zhrnutie zo spätného upozornenia:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
sk: Pingback z %1$s to %2$s zaregistrovaný. Nechajme web hovoriť! :-)

en: Pingback:
sk: Spätné upozornenie:

en: Play/Pause
sk: Prehrať/Pauza

en: Playlist Settings
sk: Nastavenia zoznamu skladieb

en: Please enter a site name.
sk: Zadajte názov stránky.

en: Please enter a site title.
sk: Prosím zadajte názov stránky.

en: Please enter a username.
sk: Zadajte meno používateľa.

en: Please enter a valid email address.
sk: Prosím uveďte správnu/funkčnú emailovú adresu.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sk: Prosím, zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. Obdržíte odkaz pre vytvorenie nového hesla cez e-mail.

en: Please include a %s template in your theme.
sk: Prosím vložte do témy šablónu %s.

en: Please log in again.
sk: Prihláste sa prosím znovu.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
sk: Prosím pozrite si <a href="%s">Debugovanie vo WordPress</a> pre viac informácií.

en: Please try again.
sk: Skúste znovu.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
sk: Skúste nahrať tento súbor cez %1$sNahrávač prehliadača%2$s.

en: Plugin Information:
sk: Informácie o module:

en: Plugin updates may not complete if you navigate away from this page.
sk: Ak opustíte túto stránku, aktualizácia modulov možno neprebehne úspešne.

en: Plugins
sk: Moduly

en: Popular Tags
sk: Populárne značky

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
sk: Možný dôvod: tvôj hosting má zablokovanú mail() funkciu.

en: Post Archives
sk: Archív článkov

en: Post Comment
sk: Pridať komentár

en: Post Thumbnail
sk: Miniatúra článku

en: Post Type Archive
sk: Archív typov obsahu

[ctx: Post format]
en: Aside
sk: Poznámka

[ctx: Post format]
en: Gallery
sk: Galéria

[ctx: Post format]
en: Image
sk: Obrázok

[ctx: Post format]
en: Link
sk: Odkaz

[ctx: Post format]
en: Quote
sk: Citát

[ctx: Post format]
en: Standard
sk: Štandardný

[ctx: Post format]
en: Status
sk: Stav

en: Post navigation
sk: Navigácia v článku

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
sk: Názov typu obsahu musí mať minimálne 1 a maximálne 20 znakov.

en: Posted title:
sk: Publikovaný titul:

en: Poster
sk: Plagát

en: Poster Image
sk: Plagátový obrázok

en: Posts by %s
sk: Autor článku %s

en: Posts list
sk: Zoznam článkov

en: Posts list navigation
sk: Navigácia zoznamu článkov

en: Posts navigation
sk: Navigácia v článkoch

en: Posts page
sk: Stránka s článkami

en: Posts published on %s
sk: Článok publikovaný %s

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
sk: Poháňa <a href="%s" title="Poháňa WordPress, jedinečná, sémantická, osobná, publikačná platforma."><strong>WordPress</strong></a>

en: Powered by WordPress
sk: Založené na systéme WordPress

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
sk: Využívame WordPress, najmodernejší osobný sémantický redakčný systém.

en: Preload
sk: Prednahrať

en: Press return or enter to open this panel
sk: Pre otvorenie lišty stlačte tlačidlo Enter (Return)

en: Press return or enter to open this section
sk: Na otvorenie stlačte späť alebo Enter.

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview as a browser icon
sk: Zobraziť ako ikonu prehliadača

en: Preview as an app icon
sk: Zobraziť ako ikonu aplikácie

en: Previewing theme
sk: Náhľad témy

en: Previous Post
sk: Predošlý článok

en: Previous page
sk: Predošlá strana

en: Print
sk: Tlačiť

en: Privacy:
sk: Ochrana osobných údajov:

en: Private
sk: Súkromné

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Súkromné <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Súkromné <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Súkromné <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
sk: Súkromný obsah: %s

en: Privately Published
sk: Publikované ako súkromné

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
sk: Komentáre sú chránené heslom. Pre zobrazenie komentárov zadajte heslo.

en: Protected: %s
sk: Chránené heslom: %s

en: Public
sk: Verejné

en: Public, Sticky
sk: Verejné, pripnuté

en: Publish
sk: Publikovať

en: Publish on:
sk: Publikovať na:

en: Published
sk: Publikované

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Publikované <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Publikované <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Publikované <span class="count">(%s)</span>

en: Published on:
sk: Publikovaný:

en: RSS Error: %s
sk: RSS chyba: %s

en: Random Order
sk: Náhodné poradie

en: Randomize suggested headers
sk: Náhodne meniť poradie odporúčaných nadpisov

en: Randomize uploaded headers
sk: Náhodne meniť poradie nadpisov nahraní

en: Randomizing suggested headers
sk: Náhodne meníť poradie nadpisov odporúčaní

en: Randomizing uploaded headers
sk: Náhodne meníť poradie nadpisov nahrávok

en: Read more...
sk: Čítať viac...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
sk: Pozrite si stránku <a href="%s" target="_blank">bug report</a>. Niektoré z inštrukcií na nej by vám mohli objasniť, kde sa stala chyba.

en: Recent Comments
sk: Najnovšie komentáre

en: Recent Posts
sk: Najnovšie články

en: Redo
sk: Znova

en: Register
sk: Registrácia

en: Register For This Site
sk: Registrovať sa v tejto lokalite

en: Registration Form
sk: Registračný formulár

en: Registration complete. Please check your email.
sk: Registrácia bola dokončená. Skontrolujte si e-mail.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
sk: Potvrdenie registracie vám príde e-mailom.

en: Registration has been disabled.
sk: Registrácia bola zablokovaná.

en: Remember Me
sk: Zapamätať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove From Bulk Edit
sk: Odstrániť z hromadnej editácie

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
sk: Odstrániť položku menu: %1$s (%2$s)

en: Remove audio source
sk: Odstrániť zdroj zvuku

en: Remove featured image
sk: Odstrániť prezentačný obrázok

en: Remove image
sk: Odstrániť obrázok

en: Remove link
sk: Odstrániť odkaz

en: Remove poster image
sk: Odstráň obrázok náhľadu

en: Remove video source
sk: Odstrániť zdroj videa

en: Reorder menu items
sk: Preusporiadať položky menu

[ctx: Reorder menu items in Customizer]
en: Reorder
sk: Preusporiadať

en: Reorder mode closed
sk: Režim preusporiadania nie je povolený

en: Reorder mode enabled
sk: Režim preusporiadania zapnutý

en: Reorder widgets
sk: Preusporiadať widgety.

[ctx: Reorder widgets in Customizer]
en: Reorder
sk: Preusporiadať

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Replace Audio
sk: Nahradiť skladbu

en: Replace Image
sk: Nahradiť obrázok

en: Replace Video
sk: Nahradiť video

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Reply to %s
sk: Odpovedať na %s

en: Required fields are marked %s
sk: Vyžadované polia sú označené %s

en: Reset Password
sk: Vytvoriť nové heslo

en: Restore last draft
sk: Obnoviť posledný koncept

en: Reverse order
sk: Opačné poradie

en: Revision
sk: Úprava

en: Revisions
sk: Revízie

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help
sk: Oblasť textu. Pre pomoc sltačte Alt-Shift-H

en: Right
sk: Vpravo

en: Robots
sk: Roboti

en: Row
sk: Riadok

en: Row group
sk: Skupina riadku

en: Row type
sk: Typ riadku

en: Rows
sk: Riadky

en: Sat
sk: So

en: Saturday
sk: sobota

[ctx: Saturday initial]
en: S
sk: So

en: Save
sk: Uložiť

en: Save &amp; Activate
sk: Uložiť &amp;Aktivovať

en: Save &amp; Publish
sk: Uložiť &amp; Publikovať

en: Save Draft
sk: Uložiť koncept

en: Save and preview changes before publishing them.
sk: Uložiť a zobraziť zmeny pred publikovaním.

en: Save as Pending
sk: Uložiť na schválenie

en: Saved
sk: Uložené

en: Saved.
sk: Uložené.

en: Saving Draft&#8230;
sk: Koncept sa ukladá&#8230;

en: Saving...
sk: Ukladám...

en: Say It!
sk: Povedz to!

en: Schedule
sk: Naplánovať

en: Schedule for:
sk: Naplánované na:

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Naplánované <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Naplánované <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Naplánované <span class="count">(%s)</span>

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
sk: Skripty a štýly by nemali byť registrované alebo zaradené skôr ako %1$s, %2$s alebo %3$s.

en: Scroll
sk: Pozadie sa posúva so stránkou

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Categories
sk: Prehľadávať kategórie

en: Search Link Categories
sk: Hľadať kategórie odkazov

en: Search Media
sk: Hľadať médiá

en: Search Menu Items
sk: Hľadať položky menu

en: Search Pages
sk: Hľadať na stránkach

en: Search Posts
sk: Vyhľadať články

en: Search Results %1$s %2$s
sk: Výsledky vyhľadávana %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
sk: Výsledok vyhľadávania pre &#8222;%s&#8220;

en: Search Tags
sk: Vyhľadať značky

en: Search Widgets
sk: Hľadať widgety

en: Search installed themes&hellip;
sk: Prehľadávať nainštalované témy&hellip;

en: Search menu items&hellip;
sk: Hľadať položky menu&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
sk: Hľadajte alebo použite šípky na klávesnici pre označenie položky.

[ctx: Search widget]
en: Search
sk: Hľadať

en: Search widgets&hellip;
sk: Hľadať widgety&hellip;

en: Security error.
sk: Bezpečnostná chyba.

en: Select
sk: Vybrať

en: Select Category
sk: Výber kategórie

en: Select Color
sk: Výber farby

en: Select Day
sk: Vybrať deň

en: Select File
sk: Vybrať súbor

en: Select Files
sk: Označiť súbory

en: Select Image
sk: Vybrať obrázok

en: Select Link Category:
sk: Zvoľ kategóriu odkazu:

en: Select Menu:
sk: Vybrať menu:

en: Select Month
sk: Vyberte mesiac

en: Select Post
sk: Vybrať článok

en: Select Poster Image
sk: Vybrať plagátový obrázok

en: Select Week
sk: Vybrať týždeň

en: Select Year
sk: Vybrať rok

en: Select a city
sk: Vyberte mesto

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Select an area to move this widget into:
sk: Vyberte oblasť kam chcete pridať widget:

en: Select and Crop
sk: Vybrať a orezať

en: Separate tags with commas
sk: Značky oddeľte čiarkami

en: September
sk: september

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
sk: sep

en: Session expired
sk: Platnosť relácie vypršala.

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
sk: Platnosť relácie vypršala. Prihláste sa prosím znovu. Nebudete presmerovaný preč z tejto stránky.

en: Set featured image
sk: Nastaviť prezentačný obrázok

en: Set image
sk: Nastaviť obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Sharing options
sk: Nastavenie zdieľania

en: Shift + Alt + letter:
sk: Shift + Alt + písmeno:

en: Shift-click to edit this widget.
sk: Shift-klik pre úpravu widgetu.

en: Shortlink
sk: Krátky odkaz

en: Show
sk: Ukázať

en: Show Artist Name in Tracklist
sk: Zobraziť meno umelca v zozname skladieb

en: Show Images
sk: Zobraz obrázky

en: Show Link Description
sk: Zobraziť popis odkazu

en: Show Link Image
sk: Zobraziť obrázok odkazu

en: Show Link Name
sk: Zobraziť názov odkazu

en: Show Link Rating
sk: Zobraziť hodnotenie odkazu

en: Show Tracklist
sk: Zobraziť zoznam skladieb

en: Show Video List
sk: Ukáž zoznam videí

en: Show advanced menu properties
sk: Zobraziť pokročilé možnosti menu

en: Show hierarchy
sk: Zobrazenie hierarchie

en: Show invisible characters
sk: Zobraz neviditeľné znaky

en: Show more comments
sk: Zobraziť viac komentárov

en: Show password
sk: Zobraziť heslo

en: Show post counts
sk: Zobraziť počty článkov

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Sidebar %d
sk: Bočný panel %d

en: Signup
sk: Registrácia

en: Site Address (URL)
sk: Adresa stránky (URL)

en: Site Admin
sk: Administrácia stránky

en: Site Domain:
sk: Doména stránky:

en: Site Icon
sk: Ikona webovej stránky

en: Site Identity
sk: Identita webovej stránky

en: Site Language:
sk: Jazyk webovej stránky:

en: Site Name:
sk: Názov stránky:

en: Site Preview
sk: Náhľad webovej stránky

en: Site Tagline
sk: Slogan

en: Site Title
sk: Názov stránky

en: Site Title:
sk: Názov stránky:

en: Site name must be at least 4 characters.
sk: Názov stránky musí obsahovať najmenej 4 znaky.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
sk: Názov webovej stránky môže obsahovať len malé písmená (a-z) a čísla.

en: Site registration has been disabled.
sk: Registrácia stránok bola zablokovaná.

en: Sites
sk: Stránky

en: Sites you are already a member of:
sk: Stránky ktorých ste už členom:

en: Size
sk: Veľkosť

en: Skip Cropping
sk: Preskočiť orezanie

en: Skip to toolbar
sk: Prejsť na panel nástrojov

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
sk: Spomaľte, nie je potrebné tak často kontrolovať váš e-mail.

en: Software Name
sk: Názov softvéru

en: Software Version
sk: Verzia softvéru

en: Someone has requested a password reset for the following account:
sk: Niekto požiadal o zrestovanie hesla k nasledújúcemu účtu:

en: Sorry, comments are closed for this item.
sk: Prepáčte, komentáre k tejto položke sú uzavreté.

en: Sorry, deleting the term failed.
sk: Prepáčte, vymazávanie výrazu zlyhalo.

en: Sorry, editing the term failed.
sk: Prepáčte, zmena výrazu zlyhala.

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
sk: Prepáčte, nové registrácie v tomto okamihu nie sú povolené .

en: Sorry, no posts matched your criteria.
sk: Prepáčte, žiadna položka nezodpovedá vašim kritériam.

en: Sorry, no such page.
sk: Takáto stránka neexistuje.

en: Sorry, no such post.
sk: Takýto článok neexistuje.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
sk: Prepáčte, niektoré z uvedených taxonómií nie sú podporované týmto typom článkov.

en: Sorry, revisions are disabled.
sk: Prepáčte, revízie nie sú povolené.

en: Sorry, site names must have letters too!
sk: Prepáčte, názvy stránok musia obsahovať aj písmená!

en: Sorry, that email address is already used!
sk: Ospravedlňujeme sa, takáto e-mailová adresa je už používaná!

en: Sorry, that email address is not allowed!
sk: Ospravedlňujeme sa, táto e-mailová adresa nie je povolená!

en: Sorry, that file cannot be edited.
sk: Prepáčte,  tento súbor nemôže byť upravený.

en: Sorry, that site already exists!
sk: Prepáčte, takáto stránka už existuje!

en: Sorry, that site is reserved!
sk: Prepáčte, táto stránka je vyhradená!

en: Sorry, that username already exists!
sk: Ospravedlňujeme sa, takéto používateľské meno už existuje!

en: Sorry, that username is not allowed.
sk: Prepáčte, toto používateľské meno nie je povolené.

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
sk: Je mi ľúto, ale komentár nemohol byť upravený. Došlo k nejakej chybe.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
sk: Žiaľ, stránka komentárov je práve uzavretá.

en: Sorry, the new category failed.
sk: Ospravedlňujeme sa, nová kategória zlyhala.

en: Sorry, the user cannot be updated.
sk: Prepáčte, používateľ nemôže byť aktualizovaný.

en: Sorry, usernames must have letters too!
sk: Ospravedlňujeme sa, užívateľské mená musia obsahovať aj písmená!

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie pridávať výrazy k jednej z uvedených taxonómií.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie priradzovať výrazy k niektorým z uvedených taxonómií.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenia vytvárať heslom chránené články pri tomto type článku

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie vytvárať súkromné články pri tomto type článku.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie upravovať články.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie na úpravu tohto typu obsahu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie na upravenie tohto článku.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
sk: Prepáčte, nie ste oprávnený prispievať na túto stránku.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
sk: Prepáčte, nie ste oprávnený publikovať stránky.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie publikovať články pri tomto type článku

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie publikovať články na tejto webovej stránke.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenie označiť tento článok ako dôležitý.

en: Sorry, you can not edit this post.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať tento článok.

en: Sorry, you cannot edit pages.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať stránky.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
sk: Prepáčte, nemôžete upravovať články na tejto stránke.

en: Sorry, you cannot edit this page.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať túto stránku.

en: Sorry, you cannot edit this post.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať tento článok.

en: Sorry, you cannot edit users.
sk: Prepáčte, nemôžete upravovať používateľov.

en: Sorry, you cannot edit your profile.
sk: Prepáčte, nemôžete upraviť svoj profil.

en: Sorry, you cannot publish this post.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemôžete publikovať tento článok.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
sk: Prepáčte, ale nemôžete pripnúť súkromný článok.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
sk: Prepáčte, nemáte prístup k užívateľským údajom na tejto stránke.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
sk: Prepáčte, ale na pridávanie kategórií nemáte právo.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
sk: Prepáčte, ale na zmazanie kategórie nemáte právo.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
sk: Nemáte oprávnenie na vymazanie tejto stránky.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
sk: Nemáte oprávnenie na vymazanie tohoto článku.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie na úpravy tejto stránky.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravy tohoto článku.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie na publikovanie tejto stránky.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie na publikovanie tohto článku.

en: Sorry, you have used your space allocation.
sk: Použili ste všetko vyhradené miesto.

en: Sorry, you may not use that site name.
sk: Prepáčte, nemôžete použiť tento názov stránky.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
sk: Prepáčte, musíte byť schopní upravovať články na tejto stránke, aby ste videli kategórie.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
sk: Prepáčte, musíte byť oprávnený upravovať články na tejto stránke, aby ste si mohli prezerať značky.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
sk: Prepáčte,  pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
sk: Prepáčte, ale záznam nemohol byť upravený. Stalo sa niečo nesprávneho.

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
sk: Prepáčte, ale váš záznam nemohol byť publikovaný. Stalo sa niečo nesprávneho.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
sk: Prepáčte, váš výraz sa nedá vytvoriť. Niečo nie je v poriadku.

en: Sort by:
sk: Zoradiť podľa:

en: Source
sk: Zdroj

en: Source code
sk: Zdrojový kód

en: Spam it: %s
sk: Určiť ako spam: %s

en: Special character
sk: Špeciálny znak

en: Split table cell
sk: Rozdeľ bunku tabuľky

en: Static Front Page
sk: Statická Úvodná stránka

en: Still waiting for your email?
sk: Stále čakáte na váš e-mail?

en: Strength indicator
sk: Indikátor bezpečnosti hesla

en: Strikethrough
sk: Prečiarknuté

en: Style
sk: Štýl

en: Stylesheet
sk: Šablóna štýlu

en: Stylesheet is missing.
sk: Chýba šablóna štýlov.

en: Stylesheet is not readable.
sk: Šablóna štýlu nie je čitateľná.

en: Submit
sk: Zaslať

en: Submit Comment
sk: Odoslať komentár

en: Submitted on:
sk: Publikované:

en: Subscript
sk: &

en: Suggested embed #%d
sk: Odporúčané vložené prvky #%d

en: Suggested image #%d
sk: Odporúčaný obrázok #%d

en: Suggested image dimensions:
sk: Odporúčané rozmery obrázka:

en: Sun
sk: Ne

en: Sunday
sk: nedeľa

[ctx: Sunday initial]
en: S
sk: Ne

en: Superscript
sk: Horný index

en: Support Forums
sk: Fórum technickej podpory

en: Table cell properties
sk: Vlastnosti bunky tabuľky

en: Table properties
sk: Vlastnosti tabuľky

en: Table row properties
sk: Vlastnosti riadka tabuľky

en: Tag Cloud
sk: Oblak značiek

en: Tag: %s
sk: Značka: %s

en: Tagline
sk: Slogan

en: Tags
sk: Značky

en: Tags list
sk: Zoznam značiek

en: Tags list navigation
sk: Navigačný zoznam značiek

en: Tags:
sk: Značky:

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
sk: Názov taxonómie musí mať od 1 do 32 znakov.

en: Taxonomy:
sk: Taxonómia:

en: Template
sk: Šablóna

en: Template is missing.
sk: Chýba šablóna.

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
sk: ID výrazu je zdieľané medzi viacerými taxonómiami

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
sk: Meta výrazu nemôže byť pridané k výrazom, ktoré sú zdieľané medzi taxonómiami.

en: Text color
sk: Farba textu

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
sk: Táto e-mailová adresa už bola použitá. Prosím skontrolujte vašu schránku pre aktivačný email. Ak nič neurobíte, budete môcť opäť využiť túto adresu za pár dní.

en: That name is not allowed.
sk: Toto meno nie je povolené.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
sk: Táto stránka je v súčasnosti vyhradená. Za pár dní však tomu tak už byť nemusí - skúste to neskôr.

en: That user does not exist.
sk: Tento užívateľ neexistuje.

en: That username is already activated.
sk: Toto používateľské meno je už aktivované.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
sk: Toto používateľské meno je v súčasnosti vyhradené, ale môže byť k dispozícii v priebehu niekoľkých dní.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
sk: Téma "%s" nieje platná nadradená téma.

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s function instead.
sk: Možnosť %1$s sa vo funkcii %2$s už nepoužíva. Namiesto nej použite funkciu %3$s.

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s option instead.
sk: Možnosť %1$s  sa vo funkcii %2$s už nepoužíva. Namiesto nej použite funkciu %3$s.

en: The %s directory of the develop repository must be used for RTL.
sk: Pre RTL musí byť použitý adresár %s vývojového repozitára.

en: The GD image library is not installed.
sk: Knižnica obrázkov GD nie je nainštalovaná.

en: The JSONP callback function is invalid.
sk: JSONP callback funkcia je neplatná.

en: The REST API is disabled on this site.
sk: REST API je zakázané na tejto webovej stránke.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
sk: SSL certifikát servera nemohol byť overený.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least 512px wide and tall.
sk: Ikona webovej stránky sa používa ako ikona stránky v prehliadači alebo aplikácií. Ikona musí mať štvorcový rozmer a musí byť široká aj vysoká aspoň 512px.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sk: Adresa stránky ktorú ste zadali nevyzerá byť platná URL adresa. Prosím zadajte platnú URL adresu.

en: The URL to the admin area
sk: URL do administrátorského panelu

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sk: WordPress adresa ktorú ste zadali, nevyzerá ako platná URL adresa. Prosím zadajte platnú URL adresu.

en: The called constructor method for %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
sk: Volaná metóda konštruktora pre %1$s <strong>sa už nepoužíva</strong> od verzie %2$s! Použite radšej %3$s.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sk: Ak odídete z tejto stránky, zmeny, ktoré ste vykonali budú stratené.

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
sk: Konštanta <code>VHOST</code> <strong>sa už nepoužíva</strong>. Použite boolovskú konštantu <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> vo wp-config.php pre povolenie konfigurácie subdomén. Použite is_subdomain_install(), aby ste si overili, či je konfigurácia pre subdomény povolená.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
sk: Popis bude zobrazený v menu, ak ich súčasná téma podporuje.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
sk: Zadaná e-mailová adresa je zrejme neplatná. Zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: The email could not be sent.
sk: E-mail sa nepodarilo odoslať.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
sk: Nasledovné skratky pre formátovanie sú nahradené po stlačení Enter. Stlač ESC alebo Krok späť pre zrušenie zmien.

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
sk: Nasledujúce hodnoty neopisujú platný dátum: mesiac %1$s, deň %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
sk: Nasledujúce údaje neopisujú platný dátum: rok %1$s, mesiac %2$s, deň %3$s.

en: The given object ID is not that of a menu item.
sk: Zadané ID objektu nie je položka menu.

en: The handler for the route is invalid
sk: Manažér pre trasu je neplatný

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
sk: Prihlasovacia stránka sa otvorí v novom okne. Po prihlásení ju môžete zatvoriť a vrátiť sa na túto stránku.

en: The menu ID should not be empty.
sk: Menu ID by nemalo byť prázdne.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
sk: Názov tohto menu %s je v konflikte s iným názvom menu. Prosím zadajte iný názov a skúste znova.

en: The page template is invalid.
sk: Šablóna témy je neplatná.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
sk: Chýba nadradená téma. Prosím nainštalujte nadradenú tému "%s".

en: The passwords do not match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: The pingback has already been registered.
sk: Pingback už bol zaregistrovaný.

en: The post cannot be deleted.
sk: Článok nemôže byť odstránený.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability "%2$s" against a post of that type.
sk: Typ obsahu %1$s nie je zaregistrovaný, a preto bude overenie spôsobilosti "%2$s" voči takémuto typu obsahu nespoľahlivé.

en: The post type may not be changed.
sk: Typ článku nemôže byť zmenený.

en: The post type specified is not valid
sk: Špecifikovaný typ článku nie je platný

en: The query argument of %s must have a placeholder.
sk: Argument dopytu %s musí obsahovať zástupný znak.

en: The requested theme does not exist.
sk: Žiadaná téma neexistuje.

en: The requested user does not exist.
sk: Požadovaný používateľ neexistuje.

en: The role specified is not valid
sk: Špecifikovaná rola je neplatná

en: The search results will be updated as you type.
sk: Výsledky vyhľadávania sa zobrazujú už počas písania.

en: The site %s is yours.
sk: Stránka %s patrí vám.

en: The site is already active.
sk: Stránka je už aktívna.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
sk: Stránka ktorú ste si vyžiadali nie je správne nainštalovaná. Prosím, kontaktujte správcu systému.

en: The site you were looking for, %s, does not exist, but you can create it now!
sk: Stránka %s neexistuje. No môžete ju vytvoriť!

en: The site you were looking for, %s, does not exist.
sk: Webová stránka %s, ktorú hľadáte, neexistuje.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
sk: Slug &#8220;%s&#8221; je už použitý.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
sk: Zdrojová URL a cieľová URL nemôžu ukazovať na rovnaké miesto.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
sk: Zdrojová URL neobsahuje odkaz na cieľovú URL, a teda nemôže byť použitá ako zdrojová URL.

en: The source URL does not exist.
sk: Zdrojová adresa URL neexistuje.

en: The specified namespace could not be found.
sk: Zvolený priestor názvov (namespace) sa nepodarilo nájsť.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
sk: Zadaná cieľová URL nemôže byť použitá ako cieľová adresa. Buď neexistuje, alebo to nie je adresa určená pre pingback.

en: The specified target URL does not exist.
sk: Uvedená cieľová adresa URL neexistuje.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
sk: Oblak značiek sa nebude zobrazovať, pretože nie sú vytvorené žiadne taxonómie, ktoré by sa v ňom mohli zobraziť.

en: The term name cannot be empty.
sk: Meno výrazu nemôže byť prázdne.

en: The theme directory "%s" does not exist.
sk: Adresár témy "%s" neexistuje.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
sk: Časové pásmo, ktoré ste zadali, je neplatné. Prosím, vyberte platné časové pásmo.

en: The user is already active.
sk: Užívateľ je už aktívny.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
sk: Webový prehliadač vo vašom zariadení nedokáže nahrávať súbory. Môžete skúsiť použiť <a href="%s">štandardný spôsob pre vaše zariadenie</a> namiesto toho.

en: Theme Details
sk: Podrobnosti témy

en: Theme support for %1$s should be registered before the %2$s hook.
sk: Podpora témy pre %1$s by mala byť zapísaná pred hákom %2$s.

en: Theme without %s
sk: Téma bez %s

en: Themes
sk: Témy

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
sk: Nie sú dostupné žiadne HTTP prenosy ktoré môžu dokončiť vyžiadanú požiadavku.

en: There are no associated subtitles.
sk: Nie sú priložené titulky.

en: There are no options for this widget.
sk: Pre tento widget nie sú žiadne nastavenia.

en: There are no widget areas currently rendered in the preview. Navigate in the preview to a template that makes use of a widget area in order to access its widgets here.
sk: V náhľade nie sú zobrazené žiadne oblasti pre widgety. Pre prístup k widgetom si v náhľade zobrazte šablónu, ktorá používa oblasť pre widgety.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
sk: Neprišiel žiadny nový e-mail.

en: There doesn't seem to be a %s file. I need this before we can get started.
sk: Zdá sa, že súbor %s chýba. Potrebujeme ho na to, aby sme mohli začať.

en: There has been an error cropping your image.
sk: Vyskytla sa chyba pri orezávaní obrázka.

en: There is a revision of this post that is more recent.
sk: K dispozícii je novšia revízia tohto článku.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sk: Článok nemá zhrnutie, pretože je chránený.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
sk: Vyskytla sa chyba v konfigurácii. Kontaktujte administrátora prosím.

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
sk: Vyskytol sa problém. Prosím, skontrolujte a opravte formulár a skúste to znova.

en: This action has been disabled by the administrator.
sk: Táto akcia bola zakázaná administrátorom.

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
sk: Tento argument bol zmenený na pole, aby zodpovedal správaniu ostatných funkcií cron.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
sk: Obsah je chránený heslom. Pre zobrazenie zadajte vaše heslo:

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or we can&#8217;t contact the database server at %2$s. This could mean your host&#8217;s database server is down.
sk: To buď znamená, že používateľské meno a heslo v súbore %1$s sú nesprávne alebo nemôžeme kontaktovať databázový server na %2$s. Taktiež by to mohlo znamenať, váš hostiteľský databázový server je nedostupný.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
sk: Táto vlastnosť vyžaduje inline rámy. Buď máte Inline rámy zablokované, alebo ich váš prehliadač nepodporuje.

en: This file is empty. Please try another.
sk: Súbor je prázdny. Vyskúšajte prosím iný.

en: This file is not an image. Please try another.
sk: Tento súbor nie je obrázok. Skúste iný súbor.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
sk: Tento súbor je príliš veľký. Súbory musia mať menej ako %d KB.

en: This file no longer needs to be included.
sk: Tento súbor už nemusí byť viac zahrnutý.

en: This file type is not allowed. Please try another.
sk: Tento typ súboru nie je povolený. Vyskúšajte iný.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
sk: Bola prekročená maximálna veľkosť súboru. Skúste iný súbor.

en: This is the short link.
sk: Toto je krátky odkaz.

en: This means that we lost contact with the database server at %s. This could mean your host&#8217;s database server is down.
sk: Toto znamená, že sme stratili kontakt s databázovým serverom na %s. To môže znamenať, že váš hostiteľský databázový server je nedostupný.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
sk: Táto stránka je validná podľa XHTML 1.0 Transitional

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
sk: Tento panel sa používa pre manažovanie navigačných menu. Do menu môžete vkladať už vytvorený obsah vašej webovej stránky. Môžete vytvoriť nové menu a pridať do neho jednotlivé položky ako napríklad stránky, články, kategórie, značky, formáty alebo vlastné odkazy.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sk: Tento článok je chránený heslom. Zadajte heslo pre prezeranie komentárov.

en: This site has been archived or suspended.
sk: Táto stránka bola archivovaná alebo pozastavená.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
sk: Táto webová stránka ešte nebol aktivovaná. Ak máte problémy s aktiváciou vašej webovej stránky, obráťte sa na %s.

en: This site is no longer available.
sk: Táto stránka už nie je dostupná.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
sk: Táto taxonómia nie je hierarchická, preto nemôžete nastaviť nadradenú.

en: This taxonomy is not hierarchical.
sk: Táto taxonómia nie je hierarchická.

en: Thu
sk: Št

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Thumbnail Height
sk: Výška miniatúry

en: Thumbnail Width
sk: Šírka miniatúry

en: Thursday
sk: štvrtok

[ctx: Thursday initial]
en: T
sk: Št

en: Tile
sk: Dlaždice

en: Tile Horizontally
sk: Horizontálne dlaždice

en: Tile Vertically
sk: Vertikálne dlaždice

en: Time Format
sk: Formát času

en: Time Zone
sk: Časová zóna

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
sk: Bloky

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
sk: Formáty

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
sk: Nadpisy

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
sk: Vložiť šablónu

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
sk: Šablóny

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
sk: Súbor

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
sk: Formát

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
sk: Vložiť

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
sk: Tabuľka

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
sk: Nástroje

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
sk: Zobraziť

en: Title
sk:  Nadpis

en: Title Attribute
sk: Atribút titulku

en: Title:
sk: Nadpis:

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
sk: Pre aktiváciu Vašeho blogu, prosím kliknite na nasledujúci odkaz:
    
    %s
    
    Po aktivácii obdržíte *ďaľší email* s Vašimi prihlasovacími údajmi
    
    Po aktivácii môžete Vašu stránku navštíviť tu:
    
    %s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
sk: Ak chcete aktivovať svoj ​​používateľský účet, kliknite prosím na nasledujúci odkaz:
    
    %s
    
    Po aktivácii dostanete email s vašimi prihlasovacími údajmi.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
sk: Presuňte sa na iné tlačidlá pomocou tabulátora alebo šípiek. Pre návrat do úpravcu stlačte escape alebo použite jedno z tlačidiel.

en: To reset your password, visit the following address:
sk: Pre vytvorenie nového hesla navštívte nasledujúcu adresu:

en: To set your password, visit the following address:
sk: Pre nastavenie hesla navštívte nasledujúcu adresu:

en: Toggle Editor Text Direction
sk: Prepnúť zarovnanie textu v editore

en: Toggle section: %s
sk: Prepnúť sekciu: %s

en: Toggle section: Custom Links
sk: Prepnúť sekciu: Vlastné odkazy

en: Too many redirects.
sk: Príliš veľa presmerovaní.

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Toolbar Toggle
sk: Zapnúť panel nástrojov

en: Top
sk: Vrch

en: Trackback
sk: Spätný odkaz

en: Trackback excerpt:
sk: Zhrnutie zo spätného odkazu:

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
sk: Skladby (titulky, anotácie, popisy, kapitoly, meta dáta)

en: Translation Updates
sk: Aktualizácie prekladov

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Kôš <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Kôš <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Kôš <span class="count">(%s)</span>

en: Trash Selected
sk: Zmazať označené

en: Trash it: %s
sk: Vyhodiť do koša: %s

en: Trash widget by moving it to the inactive widgets sidebar.
sk: Odstráňte widget presunutím do bočného panelu neaktívnych widgetov.

en: Tue
sk: Ut

en: Tuesday
sk: utorok

[ctx: Tuesday initial]
en: T
sk: Ut

en: Turn off Fullscreen
sk: Vypnúť režim na celú obrazovku

en: Twice Daily
sk: Dvakrát denne

en: URL: %s
sk: URL odkaz: %s

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
sk: Nie je možné vytvoriť priečinok %s. Je jeho rodičovský priečinok zapisovateľný pre server?

en: Unapproved
sk: Odmietnutý

en: Unattached
sk: Nepriložené

en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Under %s
sk: Pod %s

en: Underline
sk: Podčiarkuté

en: Undo
sk: Späť

en: Unknown Feed
sk: Neznámy kanál

en: Unmute
sk: Zrušiť stlmenie

en: Untitled
sk: Nepomenovaný

en: Untrash
sk: Obnoviť

en: Untrash Selected
sk: Obnoviť označené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update Category
sk: Upraviť kategóriu

en: Update Failed!
sk: Aktualizácia zlyhala!

en: Update Failed: %s
sk: Aktualizácia nebola úspešná: %s

en: Update Link Category
sk: Aktualizácia kategórie odkazov

en: Update Tag
sk: Aktualizovať značku

en: Update audio playlist
sk: Aktualizuj zoznam skladieb

en: Update canceled.
sk: Aktualizácia bola zrušená.

en: Update completed successfully.
sk: Proces aktualizácie bol úspešne ukončený.

en: Update gallery
sk: Aktualizovať galériu

en: Update video playlist
sk: Nahrať zoznam videí

en: Updated!
sk: Aktualizované!

en: Updating %s...
sk: Aktualizuje sa %s...

en: Updating...
sk: Aktualizuje sa...

en: Updating... please wait.
sk: Aktualizácia... prosím počkajte.

en: Upload Files
sk: Nahrať súbory

en: Upload Images
sk: Nahrať obrázky

en: Upload Limit Exceeded
sk: Prekročený limit nahrávania

en: Upload failed.
sk: Nahrávanie zlyhalo.

en: Upload stopped.
sk: Nahrávanie prestalo.

en: Uploaded By
sk: Nahral

en: Uploaded To
sk: Nahrané do

en: Uploaded on:
sk: Nahrané:

en: Uploaded to this page
sk: Nahrané na aktuálnu stránku

en: Uploaded to this post
sk: Nahrané do článku

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
sk: alebo

en: Uploading
sk: Nahrávanie

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
sk: Používanie užívateľských úrovní v moduloch a témach sa už nepoužíva. Namiesto toho použite role a oprávnenia.

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
sk: Ak nechcete, aby sa hodnota opakovala, použite %s

en: Use %s instead.
sk: Radšej použite %s.

en: Use as featured image
sk: Použiť ako prezentačný obrázok

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
sk: Používajte čiarky namiesto %s pre oddelenie vyňatých výrazov.

en: Use the %s filter instead.
sk: Namiesto toho použite filter %s.

en: User Dashboard: %s
sk: Nástenka používateľa: %s

en: User has blocked requests through HTTP.
sk: Užívateľ má zablokované požiadavky cez HTTP.

en: User registration has been disabled.
sk: Registrácia užívateľov bola zablokovaná.

en: User registration is currently not allowed.
sk: Registrácia nových používateľov nie je povolená.

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username may not be longer than 60 characters.
sk: Používatelské meno nesmie byť dlhšie ako 60 znakov.

en: Username must be at least 4 characters.
sk: Používateľské meno musí obsahovať najmenej 4 znaky.

en: Username or Email:
sk: Používateľské meno alebo e-mail:

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Username: %s
sk: Používateľské meno: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
sk: Používateľské meno môže obsahovať len malé písmená (a-z) a čísla.

en: Users
sk: Používatelia

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
sk: Validné <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>

en: Vertical space
sk: Vertikálna medzera

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Video <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Videá <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Videií <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
sk: Detaily videa

en: View Attachment Page
sk: Zobraz stránku s prílohou

en: View Category
sk: Zobraziť kategóriu

en: View Page
sk: Zobraziť stránku

en: View Post
sk: Zobraziť článok

en: View Tag
sk: Zobraziť značku

en: View attachment page
sk: Zobraziť stránku príloh

en: Visit Site
sk: Navštíviť stránku

en: Visual
sk: Vizuálny editor

en: Visual aids
sk: Vizuálna nápoveda

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
sk: Skúste ešte chvíľku počkať. Doručenie e-mailu môže byť oneskorené faktormi na ktoré nemáme vplyv.

en: We cannot find a title on that page.
sk: Na uvedenej stránke nie je možné nájsť nadpis.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
sk: Registračný e-mail zašleme na túto adresu. (Dvakrát skontrolujte vašu e-mailovú adresu predtým, než budete pokračovať.)

en: We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the %s database.
sk: Pripojenie na databázový server sa podarilo (vaše používateľské meno a heslo sú v poriadku), no nie je možné vybrať databázu %s.

en: Website
sk: Adresa webu

en: Website: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
sk: Webová stránka: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

en: Wed
sk: St

en: Wednesday
sk: streda

[ctx: Wednesday initial]
en: W
sk: St

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
sk: Vitajte späť, %s. Vyplnením formulára nižšie môžte s vašim účtom <strong>vytvoriť ďaľšiu stránku</strong>. Neexistuje žiadne obmedzenie pre počet stránok, ktoré môžete vytvoriť. Píšte koľko uznáte za vhodné, ale píšte zodpovedne!

en: What do I do now?
sk: A čo mám urobiť teraz?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
sk: V móde preskupenia budete mať v zozname vyššie dostupné ďalšie možnosti.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
sk: V režime preusporiadavania budú dostupné dodatočné možnosti preusporiadania widgetov v zozname vyššie.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
sk: Ak začnete nový odsek s jednou z týchto klávesových skratiek a následne dáte medzeru, použije sa automaticky dané formátovanie. Pre zrušenie stlačte Backspace alebo Escape.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header height of <strong>%s</strong> pixels.
sk: Obrázok si môžete orezať ako chcete kliknutím na odkaz <strong>Pridať nový obrázok</strong>. Vaša téma však odporúča hlavičku vo výške <strong>%s</strong> pixelov.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header size of <strong>%s &times; %s</strong> pixels.
sk: Obrázok si môžete orezať ako chcete kliknutím na odkaz <strong>Pridať nový obrázok</strong>. Vaša téma však odporúča hlavičku s rozmermi <strong>%s x %s</strong> pixelov.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header width of <strong>%s</strong> pixels.
sk: Obrázok si môžete orezať ako chcete kliknutím na odkaz <strong>Pridať nový obrázok</strong>. Vaša téma však odporúča hlavičku so šírkou <strong>%s</strong> pixelov.

en: Whoops, the provided date is invalid.
sk: Prepáčte, uvedený dátum je neplatný.

en: Widget moved down
sk: Widget sa posunul nižšie

en: Widget moved up
sk: Widget sa posunul vyššie

en: Widgets
sk: Widgety

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
sk: Widgety sú nezávislé oddiely obsahu, ktoré majú vlastné oblasti umiestnení (volajú sa bočné panely).

en: Width
sk: Šírka

en: WordPress &rsaquo; Error
sk: WordPress &rsaquo; Chyba

en: WordPress &rsaquo; Success
sk: WordPress &rsaquo; Úspech

en: WordPress Address (URL)
sk: Adresa (URL) WordPress-u

en: WordPress Embed
sk: Vložiť do WordPress

en: WordPress Failure Notice
sk: Hlásenie o chybe

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
sk: Chyba wordpress databázy %1$s pre požiadavku %2$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
sk: Chyba wordpress databázy %1$s pre požiadavku %2$s vykonanú %3$s

en: WordPress database error:
sk: Chyba databázy WordPress:

en: Words: %s
sk: Počet slov: %s

en: XML Error: %1$s at line %2$s
sk: XML chyba: %1$s na riadku %2$s

en: XML-RPC services are disabled on this site.
sk: Služba XML-RPC je na tomto webe vypnutá.

en: Y/m/d
sk: j. F Y

en: Year
sk: Rok

en: Year: %s
sk: Rok: %s

en: Yes
sk: Áno

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
sk: WordPress už máte nainštalovaný. Ak ho chcete preinštalovať, vymažte prosím najprv staré tabuľky z databázy.

en: You are about to permanently delete these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Chystáte sa zmazať tieto položky.
    Pre zrušenie stlačte tlačidlo 'Zrušiť', pre vymazanie 'OK'.

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Práve sa chystáte navždy zmazať túto položku. 
    Stlačte 'Zrušiť' pre prerušenie 'OK' pre dokončenie.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Chystáte sa na trvalo zmazať toto menu.
     'Zrušiť' preruší operáciu, 'OK' potvrdí vymazanie.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Chystáte sa zmazať tieto položky.
    Pre zrušenie stlačte 'Zrušiť', pre vymazanie 'OK'.

en: You are attempting to log out of %s
sk: Pokúšate sa odhlásiť z %s

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
sk: Práve si prezeráte archív blogu %1$s z %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
sk: Práve si prezeráte archív blogu %1$s zo dňa %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
sk: Práve si prezeráte archív blogu %1$s z roku %2$s.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
sk: Práve prehľadávate archívy blogu %s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
sk: Práve prezeráte archívy kategórie %s.

en: You are customizing %s
sk: Upravujete %s

en: You are logged in already. No need to register again!
sk: Už ste prihlásený. Netreba sa znova registrovať!

en: You are not allowed access to details about this site.
sk: Nie ste oprávený prístupovať k podrobnostiam o tejto stránke.

en: You are not allowed access to details of this post.
sk: Nemáte oprávnenie na prístup k detailom článku.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
sk: Nie je vám dovolené priraďovať výrazy v tejto taxonómií.

en: You are not allowed to browse users.
sk: Nemáte oprávnenie na prehľadávanie používateľov.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
sk: Ako tento užívateľ nemáte oprávnenie meniť autora stránky.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
sk: Ako tento užívateľ nemáte oprávnenie upravovať články.

en: You are not allowed to create pages as this user.
sk: Nemáte dovolené vytvárať stránky pod týmto používateľským účtom.

en: You are not allowed to create posts as this user.
sk: Prepáčte, nemáte oprávnenia na vytváranie článkov pod týmto používateľským menom.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
sk: Nie je vám dovolené vytvárať výrazy v tejto taxonómií.

en: You are not allowed to customize the appearance of this site.
sk: Nemáte oprávnenia na zmenu vzhľadu tejto webovej stránky.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
sk: Nie je vám dovolené vymazávať výrazy v tejto taxonómií.

en: You are not allowed to edit posts in this post type.
sk: Nemáte oprávnenie na úpravu článkov pre tento typ obsahu.

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
sk: Nie je vám dovolené upravovať výrazy v tejto taxonómií.

en: You are not allowed to edit theme options on this site.
sk: Nemáte právomoci na úpravu nastavenia témy na tejto webovej stránke.

en: You are not allowed to moderate or edit this comment.
sk: Nemáte oprávnenie na moderáciu alebo editáciu tohto komentáru.

en: You are not allowed to update options.
sk: Nemáte oprávnenie na zmenu nastavení.

en: You are now logged out.
sk: Ste odhlásený.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
sk: Posielate komentáre príliš rýchlo. Spomaľte.

en: You can also place menus in widget areas with the Custom Menu widget.
sk: Menu môžete umiestniť aj vo widgetoch pomocou widgetu Vlastné menu.

en: You can create a %s file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
sk: Súbor %s môžete vytvoriť cez webové rozhranie, no nefunguje to pre všetky nastavenia serverov. Najbezpečnejšia cesta je vytvoriť si súbor manuálne.

en: You can see all comments on this post here:
sk: Tu môžete vidieť všetky komentáre k článku:

en: You can see all pingbacks on this post here:
sk: Spätné upozornenia článku nájdete v:

en: You can see all trackbacks on this post here:
sk: Spätné odkazy článku nájdete v:

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
sk: Nemôžete použiť túto emailovú adresu na registráciu. Máme problém s tým, že blokujú niektoré naše emaily. Prosím použite iného poskytovateľa emailu.

en: You do not have permission to do that.
sk: Na túto akciu nemáte dostatočné oprávnenie.

en: You do not have permission to preview drafts.
sk: Nemáte oprávnenie pre zobrazenie konceptov.

en: You do not have permission to upload files.
sk: Nemáte oprávnenie pre nahrávanie súborov.

en: You don't have permission to do this.
sk: Na toto nemáte práva.

en: You have attempted to queue too many files.
sk: Pokúšate sa dať do fronty príliš veľa súborov.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
sk: Boli ste pridaný na túto stránku. Prosím, navštívte vašu <a href="%s">domovskú stránku</a>, alebo <a href="%s">sa prihláste</a> pomocou vášho prihlasovacieho mena a hesla.

en: You have logged in successfully.
sk: Boli ste úspešne prihlásený.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
sk: V archívoch blogu %1$s ste vyhľadávali <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Ak sa vám v týchto výsledkoch nepodarilo nič nájsť, môžete skúsiť jeden z týchto odkazov.

en: You may only upload 1 file.
sk: Môžete nahrať iba 1 súbor.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
sk: Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte <a href="%s">prihlásiť</a>.

en: You must be logged in to complete this action.
sk: Pre dokončenie tejto akcie musíte byť prihlásený.

en: You must be registered to comment
sk: Na to, aby ste mohli komentovať, musíte byť registrovaný

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
sk: Najprv sa musíte <a href="%s">prihlásiť</a>. Až potom môžete vytvoriť novú stránku.

en: You need to pass an array of types.
sk: Musíte zadať typ poľa.

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
sk: Využitím prvého parametra by ste mali určiť "nonce" akciu ktorá má byť overená.

en: Your Comment
sk: Váš komentár

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
sk: PHP na Vašom serveri pravdepodobne neobsahuje rozšírenie MySQL, ktoré je potrebné na to, aby WordPress fungoval.

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
sk: Váš účet bol aktivovaný. Teraz sa môžete <a href="%1$s">prihlásiť</a> na Vašu stránku pod menom &#8220;%2$s&#8221; Prosím skontrolujte si Váš email %3$s, kde Vám bolo zaslané heslo a ďalšie inštrukcie. Ak ste email nedostali, skontrolujte si, či email nie je v nevyžiadanej pošte. Ak ste email nedostali ani do hodiny, môžete si <a href="%4$s">obnoviť heslo</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
sk: Váš účet bol aktivovaný. <a href="%1$s">Prihláste sa</a>, alebo sa vráťte na <a href="%2$s">domovskú stránku</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
sk: Váš účet bol aktivovaný. Teraz môžete <a href="%1$s">zobraziť vašu stránku</a> alebo sa <a href="%2$s">prihlásiť</a>.

en: Your account is now active!
sk: Váš účet je teraz aktívny!

en: Your address will be %s.
sk: Vaša adresa bude %s.

en: Your blogroll
sk: Zoznam odkazov

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
sk: Váš prehliadač nepodporuje prístup do schránky. Prosím použite klávesové skratky alebo položky v menu vášho prehliadača.

en: Your comment is awaiting moderation.
sk: Váš komentár čaká na schválenie.

en: Your email address will not be published.
sk: Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

en: Your latest posts
sk: Najnovšie články

en: Your new password has not been saved.
sk: Nové heslo nebolo uložené.

en: Your password has been reset.
sk: Vaše heslo bolo resetované.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
sk: Odkaz na vytvorenie nového hesla vypršal. Požiadajte o nový odkaz nižšie.

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
sk: Odkaz na zmenu vášho hesla vypršal. Požiadajte o nový odkaz nižšie.

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
sk: Váš server beží na systéme PHP verzie %1$s, ale WordPress%2$s vyžaduje aspoň %3$s.

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
sk: Platnosť vašej relácie vypršala. Môžete sa prihlásiť znova z tejto stránky, alebo prejdite na prihlasovaciu stránku.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
sk: Vaša stránka <a href="%1$s">%2$s</a> je aktívna. Teraz sa môžete prihlásiť na stránku pod užívatelským menom &#8220;%3$s&#8221;. Prosím skontrolujte si Vášu emailovú schránku na %4$s, kde Vám bolo zaslané heslo a prihlasovacie inštrukcie. Ak ste email nedostali, prosím skontrolujte si, či email nie je v nevyžiadanej pošte. Ak ste email stále nedostali do hodiny, môžete si <a href="%5$s">vyresetovať heslo</a>.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
sk: Najnovšie články.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
sk: Posledné komentáre na vašej stránke.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
sk[0]: Vaša téma podporuje %s menu. Vyberte ktoré menu sa má zobraziť v konkrétnom umiestnení.
sk[1]: Vaša téma podporuje %s menu. Vyberte ktoré menu sa má zobraziť v konkrétnom umiestnení.
sk[2]: Vaša téma podporuje %s menu. Vyberte ktoré menu sa má zobraziť v konkrétnom umiestnení.

en: Your theme supports a static front page.
sk: Vaša téma podporuje staticku úvodnú stránku.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
sk: Vaša téma podporuje jedno menu. Vyberte prosím menu, ktoré chcete používať.

en: [%1$s] Activate %2$s
sk: [%1$s] Aktivovať %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
sk: [%1$s] Komentár: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
sk: [%1$s] Na moderáciu: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
sk: [%1$s] Spätný odkaz: "%2$s"

en: [%s] New User Registration
sk: [%s] Registrácia nového používateľa

en: [%s] Notice of Email Change
sk: [%s] Oznam o zmene e-mailu

en: [%s] Notice of Password Change
sk: [%s] Oznámenie o zmene hesla

en: [%s] Password Lost/Changed
sk: [%s] Strata/zmena hesla

en: [%s] Password Reset
sk: [%s] Vytvorenie nového hesla

en: [%s] Your username and password info
sk: [%s] Informácie o vašom používateľskom mene a hesle

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
sk: Odkaz

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
sk: Multimediá

[ctx: add new from admin bar]
en: User
sk: Používateľa

[ctx: add new media]
en: Add New
sk: Pridať

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
sk: Stránka

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
sk: Článok

[ctx: adjective]
en: Approved
sk: Schválený

[ctx: adjective]
en: Trash
sk: Kôš

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
sk: Pridať

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
sk: Modrá

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
sk: Káva

[ctx: admin color scheme]
en: Default
sk: Základná

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
sk: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
sk: Svetlá

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
sk: Polnočná

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
sk: Oceán

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
sk: Východ slnka

[ctx: auto preload]
en: Auto
sk: Automaticky

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
sk: od %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: close tags
sk: zavrieť značky

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
sk: Posledne nahraté

[ctx: custom headers]
en: Suggested
sk: Odporúčané

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
sk: j. F Y

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
sk: on

en: domain
sk: doména

[ctx: editor button]
en: Code
sk: Kód

[ctx: editor button]
en: Left to right
sk: Zľava doprava

[ctx: editor button]
en: Right to left
sk: Sprava doľava

[ctx: editor button]
en: Show blocks
sk: Zobraziť bloky

[ctx: find/replace]
en: Find
sk: Nájsť

[ctx: find/replace]
en: Next
sk: Ďalší

[ctx: find/replace]
en: Prev
sk: Predchádzajúci

[ctx: find/replace]
en: Replace
sk: Nahradiť

[ctx: find/replace]
en: Replace all
sk: Nahradiť všetky

[ctx: find/replace]
en: Replace with
sk: Nahradiť s

[ctx: find/replace]
en: Whole words
sk: Celé slová

en: g:i a
sk: G:i

[ctx: genitive]
en: April
sk: Apríla

[ctx: genitive]
en: August
sk: augusta

[ctx: genitive]
en: December
sk: decembra

[ctx: genitive]
en: February
sk: februára

[ctx: genitive]
en: January
sk: januára

[ctx: genitive]
en: July
sk: júla

[ctx: genitive]
en: June
sk: júna

[ctx: genitive]
en: March
sk: marca

[ctx: genitive]
en: May
sk: mája

[ctx: genitive]
en: November
sk: novembra

[ctx: genitive]
en: October
sk: októbra

[ctx: genitive]
en: September
sk: septembra

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
sk: Zarovnať horiznotálne

en: https://wordpress.org/
sk: https://sk.wordpress.org/

en: l, F jS, Y
sk: l, j. F , Y

[ctx: label]
en: Search for:
sk: Hľadať:

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
sk: Vlastná...

[ctx: links widget]
en: All Links
sk: Všetky odkazy

[ctx: list style]
en: Circle
sk: Kruh

[ctx: list style]
en: Default
sk: Základný

[ctx: list style]
en: Disc
sk: Disk

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
sk: Nízky alfa

[ctx: list style]
en: Lower Greek
sk: Nízky grécky

[ctx: list style]
en: Lower Roman
sk: Nízky rímsky

[ctx: list style]
en: Square
sk: Štvorec

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
sk: Veľký alfa

[ctx: list style]
en: Upper Roman
sk: Veľký rímsky

[ctx: media]
en: Remove video track
sk: Odstrániť video stopu

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
sk: (Momentálne nastavené na: %s)

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
sk: (Momentálne: %s)

[ctx: meta widget link text]
en: WordPress.org
sk: sk.WordPress.org

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
sk: (bez označenia)

en: moved to the trash.
sk: presunutý do koša.

[ctx: nav menu home label]
en: Home
sk: Domov

en: new WordPress Loop
sk: nový WordPress

[ctx: next post]
en: Next
sk: Ďalší

[ctx: noun]
en: Comment
sk: Komentár

[ctx: noun]
en: Trash
sk: Kôš

en: number_format_decimal_point
sk: ,

en: of
sk: z

[ctx: page]
en: Add New
sk: Pridať novú

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
sk: Nezhoda

[ctx: password strength]
en: Medium
sk: Stredná

[ctx: password strength]
en: Strong
sk: Silné

[ctx: password strength]
en: Very weak
sk: Veľmi slabé

[ctx: password strength]
en: Weak
sk: Slabé

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sk: Hľadať &hellip;

[ctx: playlist item title]
en: &#8220;%s&#8221;
sk: &#8222;%s&#8220;

[ctx: post]
en: Add New
sk: Pridať nový

[ctx: post]
en: Draft
sk: Koncept

[ctx: post]
en: Pending
sk: Čaká na schválenie

[ctx: post]
en: Private
sk: Súkromný

[ctx: post]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: post]
en: Scheduled
sk: Naplánované

[ctx: post]
en: Trash
sk: Kôš

[ctx: post format]
en: Format
sk: Formát

[ctx: post format archive title]
en: Audio
sk: Zvuk

[ctx: post format archive title]
en: Chats
sk: Rozhovory

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
sk: Galérie

[ctx: post format archive title]
en: Images
sk: Obrázky

[ctx: post format archive title]
en: Links
sk: Odkazy

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
sk: Citáty

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
sk: Stavy

[ctx: post format archive title]
en: Videos
sk: Videá

[ctx: post revision title]
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
sk: %1$s %2$s, vek (dátum a čas uloženia): %3$s (%4$s)

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
sk: %1$s [Automatické ukladanie]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
sk: %1$s [Aktuálna verzia]

[ctx: post type general name]
en: Media
sk: Médiá

[ctx: post type general name]
en: Pages
sk: Stránky

[ctx: post type general name]
en: Posts
sk: Články

[ctx: post type singular name]
en: Page
sk: Stránka

[ctx: post type singular name]
en: Post
sk: Článok

[ctx: previous post]
en: Previous
sk: Predošlý

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
sk: j. F Y, G:i

[ctx: spellcheck]
en: Finish
sk: Dokončiť

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
sk: Ignorovať

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
sk: Ignorovať všetky

[ctx: submit button]
en: Search
sk: Nájdi

[ctx: table body]
en: Body
sk: Telo

[ctx: table cell]
en: Cell
sk: Bunka

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
sk: Žiadny

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
sk: Rozsah

[ctx: table column]
en: Column
sk: Stĺpec

[ctx: table columns]
en: Cols
sk: Stĺpce

[ctx: table footer]
en: Footer
sk: Pätička

[ctx: table header]
en: Header
sk: Hlavička

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
sk: Značky

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
sk: Kategória

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
sk: Značka

en: text direction
sk: smer textu

[ctx: theme]
en: Change
sk: Zmeniť

[ctx: translations]
en: Available
sk: Dostupné

[ctx: translations]
en: Installed
sk: Nainštalované

[ctx: verb]
en: Trash
sk: Zahodiť

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
sk: Zarovnať vertikálne

[ctx: video or audio]
en: Length
sk: Dĺžka

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
sk: %1$s komentoval %2$s
